Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Pioorek

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wiedziałem że tą twarz skądś znam ale skojarzyć nie mogłem :)...

 

Kolejny odcinek chyba w następny poniedziałek...i tak co tydzień...

 

Vanished ktoś oglądał ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak ten [ciach!] mógł zabić Veronice... Boże jak to oglądałem to myślałem że padnę. 2gi sezon będzie jeszcze lepszy od 1 !!!
Edytowane przez Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Przypomnialo mi sie cos:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dobry byl motyw jak Michael pod koniec zrzucil kajdanki. Symboliczny wrecz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje sie sporo w serialach;)

Ale nie spodziewalem sie ze zobacze w PB aliena ;)

W kyleXY coraz ciekawiej, w eurece tez:)

4400 - wreszcie jakis przelom

Troche szkoda ze SG1 Canceled ale zobczymy co zrobia z SGA, moze vala tam zostaje, a to by sporo dalo dla serialu. Nic ide ogladac Vanished

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
bezsens :/ setki policjantow byly 100 metrow od nich, ale oczywiscie oni dale rade uciec. Jak? Tego nawet w stanie tworcy nie byli wymyslic, wiec poprostu to olali i rozpoczeli nowy odcinek od rana. Pomijam juz fakt, ze biegli przez cala noc i dalej mieli sile. Do tego umarla Veronica, ktora lubilem. Nie wiem czemu ludzicie sie ze ona przezyje :P Generalnie odcinek mi sie nie podobał, ten detektyw moze i jest ciekawy, ale teraz to wyglada jak serial kryminalny z tvp1.

Poza tym bylo pelno absurdalnych sytuacji, np:

 

{29177}{29224}Skręć tutaj.

{29227}{29273}Dokąd jedziemy?

{29275}{29315}Oswego.

{29326}{29369}To jest na zachód.|Mamy jechać na wschód.

 

a za chwile

{34313}{34348}W którą stronę pojechali?

{34350}{34412}Drogą w stronę Oswego.

skad ten koles wiedzial ze po jakims czasie skrecili na zachod? :lol:

 

nastepna smieszna akcja: steadman mieszka w domu z 5cm szybami, do ktorego mozna wejsc ale nie mozna już wyjść i po to ma zatrzaskowe drzwi, bawi sie w pulapki :lol2:

 

Bellick zastanawia sie przed strzalem pol minuty, a pozniej nie trafia :lol:

 

T-Bag biega na luzaka bez reki, i przeszczep robi mu weterynarz :-|

 

 

Ciekawe co nas czeka dalej ....

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dobrze anglika więc proszę o wytłumaczenie czy skończy sie na którymś odcinku SG-1 ,czy jednak 10 sezon będzie dokończony ?

Przegapilem tego posta....

Skasowali 11sezon, 10 bedzie leciał do konca. No i szykuje sie wciaz jakas pelnometrazowka...^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladalem 2 odcinki 2 seriali wczoraj :D.

Pierszym byl oczywiscie Prison Break. A odcinek taki sobie, troszke ponizej normy.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ciekawe jakie plany ma Michael zwiazane z Sara :D (przeciez dostala origami).

Drugim serialem byl Kyle XY, odcinek 9 cholernie wciagnal i nie moge sie doczekac na zakonczenie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wioslo200mmx

Ja oceniam odcinek 9+/10 Wszystko by mi sie w nim podobalo gdyby nie

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
smierc Veroniki :(

Jeszcze jedna taka uwaga praktycznie do wszystkich, ktorzy juz ogladali.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Absolutnie kazdy narzekal na to, ze odcinek zaczyna sie od rana zamiast od nocy, gdzie sie skonczyl poprzedni odcinek.Prawda jest jednak taka, ze w nastepnym odcinku z tego co mi wiadomo maja pokazac flashback min z tego, jak bohaterowie przetrwali do :P wiec prosze juz nie pisac textow w stylu, ze nie podoba mi sie to, albo, ze tworcy to olali i zapomnieli bo nie zapomnieli o czym sie przekonacie w nastepnym epizodzie :)
Edytowane przez wioslo200mmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mnie sie to podoba.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Przynajmniej rozne motywyw sa w filmie, wprowadzaja cos nowego, cos innego, bo gydy nie to to zaraz by sie pojawily teksty ze wieje nuda, bo ciagle uciekaja ble ble ble...

Co do smierci Veroniki, ludzie nie placzcie juz tak, mnie sie ten motyw podobal, smierc jej jest imo na + bo fajnie to zrobili i ma to jakis zwiazek z fabula, ale zeby za to obnizac ocene koncowa odcinka? :lol:

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam trochę wątpliwości co do PB 2x01.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
W ostatnim odcinku ścigali ich na lotnisku. Było pełno psów ,wozów i o ile pamiętam helikopter i nagle 2 seria się zaczyna jak im uciekli i już jest następny dzień. Gdzie by mnieli uciec z tego lotniska ?. Do tego ta scena na cmentarzu... ten agent FBI co już zaczął rozgryzać plan Micheala nie pojechał za nimi samochodem. Nagle gdzieś uciekli. Do tego lekarka która wyglądała jak śmierć po przedawkowaniu nagle cudem ożywa... Ogólnie odcinek jest ok ,nawet jeden z lepszych ,ale bezsensowne zmiany wątków. Tu uciekali a teraz już następny dzień.Veronica zostaje zamordowana a byłem pewny że to nie nastąpi ,bo już wcześniej otarła się o śmierć. Może w dalszych odcinkach się to wyjaśni jak zwiali pościgowi na lotnisku. T-Bag i weterynarz ;) to było dobre.
Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegapilem tego posta....

Skasowali 11sezon, 10 bedzie leciał do konca. No i szykuje sie wciaz jakas pelnometrazowka...^^

 

No ta pełnometrażówkę też czekam. Tak samo po cichu czekam że może powstanie kolejny pełnometrażowy film X-files kończący serial ,który swojego czasu zapowiadali.Ten serial jest moim ulubionym zaraz obok SG-1. Co do samego zakończenia SG-1 to i tak przyszła na niego pora. Od 8 sezonu czasem wręcz z przymusu oglądałem niektóre odcinki ,bo były po prostu nudne. Czas by SG-1 odszedł na emeryturę bo się wypalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta strona devotedto............... mi nie działa :? tzn działa ale pojaiwa się jakiś crap z linkami etc.

 

Chciałem przeczytać po angielsku, bo to tłumaczenie na poslkiej stronie tłumaczył chyba jakiś koleś po podstawówce. Też nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoria wiadomości z kropeczkami dla Sary

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
http://www.justjared.com/gossip/2006/08/pr...eak-dot-theory/

Dla mnie to troszkę naciągane jest, no ale kto wie :)

 

W odcinku zaintrygowało mnie coś jeszcze.

Na cmentarzu detektyw odkręcił długopis i wziął jakąś tabletkę. Ten sam długopis pokazywany był przed konferencją prasową..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Miałem się pytać co z synem Lincolna...już wiem :)...chociaż ta scena z odbiciem młodego trochę naciągana....ciekawe jak chcą uciec...

 

Tweener sądzi że się pierwszy do kasy dobierze ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta pełnometrażówkę też czekam. Tak samo po cichu czekam że może powstanie kolejny pełnometrażowy film X-files kończący serial ,który swojego czasu zapowiadali.Ten serial jest moim ulubionym zaraz obok SG-1. Co do samego zakończenia SG-1 to i tak przyszła na niego pora. Od 8 sezonu czasem wręcz z przymusu oglądałem niektóre odcinki ,bo były po prostu nudne. Czas by SG-1 odszedł na emeryturę bo się wypalił.

Nic z tego :lol: Własnie przed chwila dowiedzialem sie z jakiegos czasopisma telewizyjnego , ze duchovny jest ready do nagrywania kolejnych odcinków X-files :blink: Oki, gonimy zatem gwiezdne wrota ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego :lol: Własnie przed chwila dowiedzialem sie z jakiegos czasopisma telewizyjnego , ze duchovny jest ready do nagrywania kolejnych odcinków X-files :blink: Oki, gonimy zatem gwiezdne wrota ^^

:blink: :blink: Jaka to niby gazeta? Duchovnemu chcieli ponoć płacić milion $ za odcinek. Czyżby się przełamał. Może będzie jak w serii 9 że wystąpi tylko w kilku epizodach. To i tak dużo za dużo czego się spodziewałem. Byłem pewien ,że to koniec X-files. Gillian Anderson pewnie też będzie ,bo ona chciała dalej grać. Grobel mam nadzieję ,że jaj sobie nie robisz ;) ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...