Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem wlasnie koncowke 3 sezonu losta. Jak dla mnie dwa najlepsze odcinki z 3 sezonu, jak nie ogólnie.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Ciekawie się skończyło, na początku zastanawiałem się o co chodzi z tym pogrzebem ale to pewnie jest któryś z uratowanych rozbitków. Czekamy na 4 sezon [;

Właśnie wczoraj znalazłem chwilę, aby dokończyć LOSTy, mówcie co chcecie, może i niektóre odcinki były naciągane, ale podsumowując ten serial miażdży, Heroes? dajcie spokój, zamiast pod koniec z odcinek na odcinek wkręcać widza, to co raz bardziej mnie nudził, no i ten cieniutki finał - żal.

Co do tej trumny w e23 w lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
obstawiam, że w trumnie na 99% wylądował Ben, w końcu nikt go nie lubił, stąd brak ludzi na pogrzebie i oburzenie Kate na pytanie Jacka czemu nie przyszła na pogrzeb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jesli chodzi o to spoilerowe zakonczenie pokazujace przyszlosc, to nie podobalo mi sie ono z tego wzgledu, ze tak troche inaczej sie teraz bedzie Losty ogladalo wiedzac, ze sie tak doliniarsko ten serial zakonczy. A w trumnie raczej Ben nie bedzie, bo z wyspy wydaje mi sie ze w calosci nie wyjedzie...

Tak, tez sie przekonalem znowu do Losta, ale tylko dlatego, ze druga czesc 3 sezonu obejrzalem w 2 dni ciagiem. Nastepne sezony bede tylko tak ogladal. Ogladanie tego serialu z tygodnia na tydzien nie ma sensu (jak ogladanie kazdego serialu zreszta :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qba

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

no to zaproponuj kto leży w trumnie, nie widzę tam nikogo innego na kogo pogrzeb nie przyszła by ani jedna osoba (oprócz Jacka którego do wyspy ciągnie i który powiedział, że Bena zabije ;))

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Locke

LOST

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wydaje mi się, że na pogrzeb John'a przyszłoby więcej osób.

Nie mam pomysłu kto może być w trumnie... może Ben, a może Juliet ??

 

BTW. Jak się ogląda ciągem cały sezon jest zdecydowanie lepiej, obejrzałem w ten sposób ostatni sezon Lost i 24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Taaa, ale czekaj 9 miesiecy na nowy sezon LOSTa, potem na emisje odcinkow i masz prawie dwa lata [;.

 

Ja jestem w polowie 6 sezonu 24 i jak na razie serial trzyma poziom, Jack przesluciach!e, strzela i ratuje swiat, wiec jest po staremu, nie rozumiem na co ludzie tak narzekali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

no to zaproponuj kto leży w trumnie, nie widzę tam nikogo innego na kogo pogrzeb nie przyszła by ani jedna osoba (oprócz Jacka którego do wyspy ciągnie i który powiedział, że Bena zabije ;))

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
a moim zdaniem to byl pogrzeb Sawyera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unio

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
nie ma szans, to na pewno był ktoś z innych - stąd zainteresowanie pogrzebem tylko ze strony Jacka który na punkcie wyspy zwariował - Juliet - wcale nie głupie, ale jednak stawiam na Bena
Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qba

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

no to zaproponuj kto leży w trumnie, nie widzę tam nikogo innego na kogo pogrzeb nie przyszła by ani jedna osoba (oprócz Jacka którego do wyspy ciągnie i który powiedział, że Bena zabije ;))

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A może to jakaś nie poznana dotąd postać ;) . Może to ktoś z Dharmy albo z tego statku B) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hojrak6 - pisz w spoiler

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
nie ma szans ze to Sawyer, trumna byla za mala to raz, dwa Kate mowila na lotnisku ze musi wracac "bo bedzie ja podejrzewal"

albo to jest Ben, albo postac ktorej jeszcze nie poznalismy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 trzyma poziom od 1 sezonu, aż do końca ;) A to duży plus jak dla serialu, który ma już 6 sezonów ;]] Obejrzałem całe 6 sezonów w 2 tygodnie i pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest to lepszy serial od PB ;)

 

Teraz się zabieram za Veronice Mars tylko nigdzie nie mogę znaleźć napisów :mur: Byłbym wdzięczny jak by ktoś podesłał na PW linka do paczki z napisami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja jeszcze nie skonczylem 6 sezonu, na razie sobie lajtowo zapuszczam kilka odcinków dziennie gotowych na wszystko. Jak dla mnie bomba (3 sezon). Swietnie to sie oglada, mimo że nie ma terrorystów i ucieczek z więźenia. Polecam kazdemu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Jack był nawalony kiedy to mówił, poza tym to co on powiedział można zrozumieć nawet kiedy jego ojciec naprawdę nie żył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

ok zgadzam sie, ale nie podejzewalem ze to moze byc juz po wyspie.

zastanawia mnie dlaczego chcial skoczyc z mostu

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

ok zgadzam sie, ale nie podejzewalem ze to moze byc juz po wyspie.

zastanawia mnie dlaczego chcial skoczyc z mostu

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Bo nie chciał żyć poza wyspą, a skoro nie mógł na nią wrócić to chciał ze sobą skończyć ... Oglądałeś do końca ten odcinek, bo po tym co piszesz wychodzi na to, że nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 trzyma poziom od 1 sezonu, aż do końca ;) A to duży plus jak dla serialu, który ma już 6 sezonów ;]] Obejrzałem całe 6 sezonów w 2 tygodnie i pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest to lepszy serial od PB ;)

 

Teraz się zabieram za Veronice Mars tylko nigdzie nie mogę znaleźć napisów :mur: Byłbym wdzięczny jak by ktoś podesłał na PW linka do paczki z napisami ;)

nie polecam veronici głupie zakończenie które nie bedzie kontynułowane imo.szkoda czasu;]

btw.1i2 sezon sycą:D 3 żenuje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Bo nie chciał żyć poza wyspą, a skoro nie mógł na nią wrócić to chciał ze sobą skończyć ... Oglądałeś do końca ten odcinek, bo po tym co piszesz wychodzi na to, że nie...
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

kurde sory, fakt, ale ja naprawde w tych retrospekcjach sie wczulem w to ze to bylo jeszcze przed smiercia jego ojca.

 

A powiedzcie o co chodzi z tym charlie'm

1. to co napisal na rece ze to nie lodz penny, o co chdozi ? o to ze udawal ze nie gadal z penny czy co ?

2. dlaczego sie zamknal a nie wybiegl i wskoczyl do wody i wyplynal z desmondem ? po to zeby Des nie gadal z penny az sie utopi bo by gadal z nia ciagle ?

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

LOL?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

"Nie łódź penny" to chodziło o to, że ten statek tej babki co spadla na spadochronie wcale nie próbuje ich ocalić i nie jest od Penny.

 

Co do tego drugiego to mogło być tak jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

1. chodzilo mu o to ze ta laska co spadla na spadochronie na wyspe to ze jej lodz to nie jest lodz penny i ze des sie ze swoja laska narazie nie zobaczy. ale czego ta lodz nie miala byc penny i penny jej wogole nie znala to skad ta cala naomi wiedziala ktory to des, kto to penny i skad miala ta fotke.

2. nie wiem czego. pewnie dlatego ze des mu powiedzial ze on musi umrzec zeby claire z aaronem sie ocalila. mogl sie spokojnie uratowac i wg mnie zmieni tym wlasnie bieg wydarzen bo on popelnil wlasciwie samobojstwo decydujac sie tam zamknac. wydaje mi sie ze mial jakos inaczej sie utopic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOST

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mnie zastanawia kilka spraw:

1. Przecież został odnaleziony wrak samolotu wraz z pasażerami. Tak przynajmniej zrozumiałem Naomi.

Aż tu nagle nasi bohaterowie wracają i wszystko jest ok?! Nie ma żadnego zaskoczenia? WTF?

2. Kate była ścigana/poszukiwana w momencie, jak trafiła na wyspę. We flashfowardach widać, że chyba już jej nie ścigają. Czemu? Amnestia ;)

3. Zastanawiające jest to, co w końcówce mówi Jack. "Nie powinniśmy byli opuszczać wyspy", "Zrobiliśmy błąd", "Mam dość okłamywania wszystkich". Jak widać, coś poszło nie tak. Możliwe, że nie wszyscy sie uratowali.

4. W Lostach dużo jest elementów s-f, więc to co napiszę może nie będzie aż tak głupie. :razz:

Czy możliwe jest, że opuszczając wyspę cofnęli sie w czasie..?

a) Ktoś już tu pisał, jak Jack wspomina swojego ojca. A może on rzeczywiście żyje. ;)

b) Kate mówi, że musi wracać, bo ktoś będzie się zastanawiał gdzie ona jest? No właśnie - kto? Jej ojciec? Przecież go zabiła. To w takim razie czemu nie jest nadal poszukiwana... ;)

 

Dużo pytań, 0 odpowiedzi. :)

Czekamy na 4 sezon. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

studenc1k

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

4b - pewnie chodziło o jakiegoś chlopaka (sawyera?), bez przesady, Kate ma już swoje lata i nie musi się tłumaczyć ojcu gdzie jest itp.

1 - jak wszystko ok? Nigdy nie wiadomo, może było zaskoczenie ale te flashbacki pokazywały wydarzenie z dalekiej przyszłości, na pewno nei było to zaraz po opuszczeniu wyspy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

studenc1k

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

4b - pewnie chodziło o jakiegoś chlopaka (sawyera?), bez przesady, Kate ma już swoje lata i nie musi się tłumaczyć ojcu gdzie jest itp.

1 - jak wszystko ok? Nigdy nie wiadomo, może było zaskoczenie ale te flashbacki pokazywały wydarzenie z dalekiej przyszłości, na pewno nei było to zaraz po opuszczeniu wyspy.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dokladnie, wcale sie nie zdziwie jak miedzy ostatni odcinek a te fragmenty z przyszlosci wcisna jeszcze 2 sezony [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka ostatnich tygodni fani 'Jericho' podjęli próbę ratowania. Masa e-maili, internetowa petycja i tony orzeszków wysłane do siedziby stacji CBS odnisoły sukces! Twórcy serialu toczą rozmowy ze stacją CBS na temat produkcji nowych ośmiu epizodów.

 

- Pomysł nie polega na tym, by stworzyć osiem odcinków i zakończyć serial. Chcemy póki co nakręcić osiem epizodów, ale z nadzieją że powstaną kolejne - mówi Carol Barbee, producentka wykonawcza serialu.

 

- Trwają już rozmowy z aktorami o przedłużeniu umów, ponadto czeka nas wiele pracy typowo logistycznej związanej z serialem. Mam tu na myśli przede wszystkim kalendarz emisji - dodaje. Wszystko wskazuje na to, że serial powróci w połowie sezonu 2007-2008, czyli najprawdopodobniej w styczniu.

 

Barbee przyznaje, że nie jest zaskoczona tym, że fani wsparli tak serial. Obserwowała bowiem internetowe dyskusje o 'Jericho', które prowadziło z wielkim zapałem wiele osób. Jednocześnie Barbee przyznaje, że nie spodziewała się, że CBS pod wpływem widzów zmieni swoją decyzję.

 

Początkowo stacja zaproponowała stworzenie dwugodzinnego filmu, który byłby zamknięciem dla serialu, ale nikt z pracujących przy 'Jericho' nie był zainteresowany takim rozwiązaniem. - Czuliśmy, że to zbyt wielka historia by skończyć ją w dwie godziny - dodaje Barbee. - Rozmowy z aktorami powinny się zakończyć za kilka dni. Wówczas zabierzemy się do pracy na planie - kończy producentka wykonawcza serialu.

:banana: :mrgreen: :banana:

 

Tutaj to samo na tv.com ;) Także raczej jest to prawdziwy news :mrgreen:

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeaaa CBS podjelo dobra decyzje :)

 

Greys Anatomy 2x01 - 3x25

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Poniewaz podobal mi sie ten serial gdy byl emitowany na Polsacie postanowilem kontynuowac ogladanie.

Bardzo fajny i lekki serial, idealny na wieczor wiec naprawde POLECAM

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes 1x23

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...