Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych na AXN leci Jericho dziś o 23 będzie 3 odcinek. Narazie jestem po dwóch odcinkach i serial wciąga ale zdaje się liniowy ale obejże cały :)

Wytlumacz prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych wytłuszczonych słowach chodziło o to że mam takie odczucie jak bym wiedział co stanie się w następnym odcinku, że to ktoś zaatakował USA a Jericho jako jedyne się ostało i wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio z braku laku zacząłem oglądać FIREFLY i powiem, że jak dla mnie serial świetny. Niektóre postacie są według mnie lekko przerysowane i irytujące, ale jako całość serial oferuje fajny klimat i warto go obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych wytłuszczonych słowach chodziło o to że mam takie odczucie jak bym wiedział co stanie się w następnym odcinku, że to ktoś zaatakował USA a Jericho jako jedyne się ostało i wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie.

No i tu się mylisz i to bardzo [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem ogladac ostatni sezon Alfa i sie zawiodlem na zakonczeniu... :mur: Bardzo nie podobal mi sie ten odcinek i w ogole go spupcyli :/

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mogli zrobic normalny happy end, wszyscy zyli by dlugo i szczesliwie, a tak pozostaje tylko niesmak po ostatnim odcinku, jak to brygada d/s kosmitow lapie Alfa... Teraz pozostaje jeszcze zobaczyc film pelnometrazowy pt. "Project ALF"... ktory to tez podobno mocno sredni jest.

No coz, jak mi przyjdzie ogladac Alfa jeszcze raz, to na pewno bez ostatniego odcinka :)

Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Przymierzam się już od jakiegoś czasu do 24 więc powiedzcie czy warto bo to aż 6 sezonów uff...

 

Ogladaj, serial jest tego wart, ja na razie obejrzalem 18 odcinkow 6 sezonu i w sumie nie ciagnie mnie dalej, poprzednie byly lepsze, ale tez tez daje rade.

 

Widzialem tez z 4 odcinki Kyle XY, nawet mi sie podoba, miła odskocznia od uciekania z więzien i ganiania terorystów on "american soil" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie znalazlem posta o tym serialu na forum, pomyslalem ze jak bedzie taki topic to wiecej ludzi moze sie z tym bardzo fajnym serialem zapoznac.

narazie powstaly 3 sezony tego serialu.

http://www.filmweb.pl/Deadwood+2004+o+filmie,Film,id=97620

mam nadzieje ze nie jestem jedynym fanem na forum

wyrazajcie swoje opinie itp

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie 7 odcinek Traveler dzisiaj mam zamiar skońcyć i 8.

Mam mega mieszane uczucia co do tego serialu.. Na początku słaby, nudny, i sztuczny, akcja robiona na siłę. Ale jako że nie mam w chwili obecnej nic lepszego do oglądania to ciągnąłem kolejne odcinki. No i czym dalej tym lepiej.

Wie ktoś czemu nie ma napisów do nowych odcinków drive ?

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się pilot serialu Chuck. Całkiem ciekawie się zapowiada.

 

Opowiada o kolesiu co pracuje w supermarkecie, a w sumie przez przypadek umieszcza w swojej głowie rządowe tajemnice.

 

Myślę że warto rzucić okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...