Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Rebel - w domu wszyscy zdrowi? Obejrzales dwa odcinki i chcesz zeby serial cie zaskakiwal?

I jeszcze Kaeres na dodatek - dlaczego ty to ogladasz, przeciez ty nie masz czasu na glupie seriale...

Dlatego wypytuje tutaj o opinie.

LOSTa nie macam bo wiem, ze gniot. Zobaczylem dwa pierwsze odcinki Heroes bo czytuje tutaj ze fajny ale zastanawiam sie czy bedzie caly czas taki klimat dziecinny jak w tych wlasnie pierwszych odcinkach czy czyms przykluja uwage.

PB ogladalem bo wiekszosc sie spuszczala i faktycznie pierwszy sezon rzadzi.

Gotowe na wszystko narazie zmiataja wszystko co leci w TV wiec tak do konca nie wszystkie seriale sa glupie.

To jak kucyk, fajny ten Heroes pozniej ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem wściekła z powodu Jericho. Uważam, że ten serial jest świetny, żaden inny nie wciągnął mnie tak.

Może jeszcze uda się coś zrobić... Na chwile obecną jest już ponad 41tys podpisów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kaeres, Gotowe na wszystko rzeczywiscie daje rade, milo sie to oglada, czysta rozrywka, nie dlugo sie zabieram za 3 sezon.

 

Heroes zaczyna mnie już nudzić, drugiego sezonu już nie tykam raczej.

Moge ci polecic 24h, tylko że ty chyba oczekujesz od seriali zbyt wiele i zastanawiam się czy by ci podszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... IMO beznadziejna polityka, jesli widzieli ze jest lipa, to niechby dokrecili 3-4 odcinki i zakonczyli jakos watki, a nie tak rozbebeszony temat pozostal...

Bardzo dobrze to ująłeś. Wątków jest naprawdę sporo. W końcu w USA spadło ponad dwadzieścia "grzybków" a akcja głównie toczy się w małym miasteczku, więc jeszcze nie jeden sezon by mogli nakręcić. Niesamowity klimat a co jest najistotniejsze to to, że nikt nie wie co się dzieje w innych rejonach kraju. Nie wiadomo jakie są zniszczenia ile osób zginęło ile osób zostało napromieniowanych. Nic nie wiadomo i to jest właśnie ten magnes który tak mnie przyciąga przed ekran. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebel - w domu wszyscy zdrowi? Obejrzales dwa odcinki i chcesz zeby serial cie zaskakiwal?

Mieszkam sam wiec jest ok :D

 

Wyrazilem opinie tylko o 2 pierwszych odcinkach, ktore dla mnie nie byly ciekawe w odroznieniu np od Lostow gdzie odcinek pilotowy przykul moja uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widzialem pierwszE dwa odcinki Heroes.

Taka fajna bujda na kolkach.

Wciaga to naprawde jak piszecie czy Wy wszystko lykacie ? (bez obrazy)

Heroes jest utrzymany w komiksowej konwencji, więc jeśli podobał Ci się np. X-men, to oglądaj. Jeśli nie - nie oglądaj. Poza tym nie wiem za bardzo co rozumiesz przez "dziecinny klimat" - czy przypadkiem w jednym z pierwszych dwóch odcinkow nie było sceny, w której na podłodze leżało rozerwane na dwie części ciało? Ogolnie w pierwszych kilku odcinkach jest pare dosc ostrych kadrów, wiec raczej targetem tworców nie są dzieci. Aczkolwiek potem robi się nieco bardziej "familijnie", że tak powiem. Ja np. Heroes łykam, w przeciwienstwie do takiego Losta, ktory jest dla mnie zwyczajnie nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herosy były dla mnie nudnawe z początku potem coraz lepiej lepiej i lepiej od 4 odcinka bodajże;]

a losty są miodzio miodzio miodzio i miozio i tak w nieskończoność :razz:

a gotowe na wszystko ogląda moja sister więc to chłam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes jest utrzymany w komiksowej konwencji, więc jeśli podobał Ci się np. X-men, to oglądaj. Jeśli nie - nie oglądaj. Poza tym nie wiem za bardzo co rozumiesz przez "dziecinny klimat" - czy przypadkiem w jednym z pierwszych dwóch odcinkow nie było sceny, w której na podłodze leżało rozerwane na dwie części ciało? Ogolnie w pierwszych kilku odcinkach jest pare dosc ostrych kadrów, wiec raczej targetem tworców nie są dzieci. Aczkolwiek potem robi się nieco bardziej "familijnie", że tak powiem. Ja np. Heroes łykam, w przeciwienstwie do takiego Losta, ktory jest dla mnie zwyczajnie nudny.

Faktycznie masz racje, dosc ostro bylo.

Moze mnie zwiadla ta komiksowosc tego. Komiksy bardzo lubie ale jezeli komwencja X-mena to faktycznie sobie daruje.

Nie ma czegos w konwencji Asteriksa ? (zartowalem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam natomiast dextera - ciut przewidywalny ale bardzo fajnie sie oglada (1 sezon - 13 odc.)

Troche mniej czarnego humoru niz w ksiazce, ale i tak bardzo dobrze zrobiony serial :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Telewizja NBC zapowiedziała powstanie nowej serii Heroes: Origins, będącej spin-offem serialu Heroes. Powstanie sześć odcinków, które zajmą czas antenowy drugiego sezonu podczas przerwy w jego emisji.

 

Heroes: Origins przedstawi nam całkiem nowych bohaterów, po jednym na odcinek, aczkolwiek twórcy nie wykluczają występów znanych nam już postaci. Co więcej, po emisji ostatniego epizodu widzowie będą mogli wziąć udział w głosowaniu na ulubionego bohatera Origins. Wygrany dołączy do reszty ekipy oryginalnego Heroes."

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heroes moje domniemania:D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

piter przegra z sylarem ale i tak nie zginie

clear oczywiscie zginie no i ando zginie

ciekawe jaka role odegra dżesika czy jak jej tam z swoim chłopakiem

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernatural 2x21 - 2x22

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Bardzo ciekawe zakończenie, bym powiedział, że niespodziewane. No i wreszcie powrót do fabuły głównej. Furtka otwarta na 3 sezon, który może być, a nie musi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że będzie "Glina 2" [;.

 

http://www.filmweb.pl/topic/635345/kontynu...%22%21+%29.html

 

Jak dla mnie bomba, aż sobie pierwszy sezon chyba przypomne.

Jak to wypali to będzie super sprawa. A Gline to już że 3 razy oglądałem :P

 

Tylko trzymać kciuki B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a napisy do supernaturala juz gdzies sa?

Do 2x21 są na napisy24.pl

Do 2x22 również

 

2620925[/snapback]

a z tym Jericho to sprawdzone info przeciez co odcinek to lepszy i taka koncowka masakra
Niestety sprawdzone... Chociaż możemy się spodziewać 1 czy 2 epizodów, które zakończą wątki. Więcej tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez koncowka wskazywala na to ze to ostatni odcinek :) Milo mnie zaskoczyl :) chyba nie wiele osob by zgadlo kto naprawde zginie ;) Choc i tak do konca nie jest nic pewne ;] a nowy sezon pewnie bedzie obejmowal ta dalsza przeszlosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz bedzie ciekawie, tylko trzeba troche poczekac...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam Lost i Heroes. :) I oba fajne. ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes 23

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jakiś taki naciągany ten finał. Dlaczego po prostu nie zastrzelili Petera? Można sobie tłumaczyć, że przekroczył jakąś masę krytyczną i jego śmierć nie powstrzymałaby reakcji, ale biednie to brzmi. Dlaczego sam nie poleciał? Może za bardzo musiał się koncentrować na powstrzymywaniu eksplozji, ale to też trochę cienkie wytłumaczenie...

"Śmierć" Sylara też słaba - koleś biegnie na niego z wyciągniętą kosą, a on przy wszystkich swoich możliwościach stoi sobie i czeka, wielce zaskoczony :rolleyes: . Przecież Hiro nie zatrzymał wtedy czasu.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...