Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Heroes 1x23

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

btw bo mi gdzieś uleciało. Gdzie sie podziała pani "wi fi, internet, radio" ?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Gdzieś sie zmyła ;) . Ona chyba miała tylko spełnic rolę Deus ex machina ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greys Anatomy 2x01 - 3x25

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nie wiem po co umieściłeś tą treść w spoilerze (żadnego spoilera tam nie ma ;)). Serial rzeczywiście godny polecenia. Oglądam już od jakiegoś czasu i mam za sobą S03E25. Lekki, fajny, trochę młodzieżowy, być może za dużo opiera się na seksie, niemniej jednak warto oglądać.

 

Lekki to ten serial niby jest, ale co jakiś czas zdarza się odcinek, który już taki lekki nie jest, a w widzach wyzwala różne emocje: radość, smutek, przygnębienie... Ba, zdarzyło mi się uronić łezkę. Do postaci można się szybko przywiązać, nawet do takiej dr Montgomery czy dr Sloan. Tych dwoje nie darzyłem sympatią kiedy się pojawili, ale z biegiem czasu polubiłem ich.

Ostatnie dwa odcinki (S03E24 i E25) skomplikowały strasznie sprawy i niestety trzeba czekać na kolejne odcinki.

 

Mało który serial tak bardzo wciąga, że możne spędzić przy nim prawie cały wolny dzień. Z Grey's Anatomy w moim przypadku tak było. Również polecam.

 

-----

 

Do tych, którzy oglądają Losta/Prison Break/Heroes. Może warto byłoby założyć oddzielne tematy dla poszczególnych seriali? W końcu jest oddzielne podforum, więc bałaganu nie będzie, a i nie trzeba będzie przebijać się przez posty dotyczące innych seriali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych, którzy oglądają Losta/Prison Break/Heroes. Może warto byłoby założyć oddzielne tematy dla poszczególnych seriali? W końcu jest oddzielne podforum, więc bałaganu nie będzie, a i nie trzeba będzie przebijać się przez posty dotyczące innych seriali.

IMO nie dobry pomysł ;]

Pojawiłoby się z 20 nowych tematów, w których było by parę postów... Lepiej jednak jak wszystko jest w 1 temacie, przynajmniej teraz [; Co innego we wrześniu kiedy z reguły zaczynają się kolejne sezony ;)

 

No chyba, że tak jak pisze kamilo23, oddzielne topici tylko dla tych top seriali ;)

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem, żeby w tym temacie ktoś pisał coś o polskich serialach ;] Także wyglądałoby to mniej więcej tak, że temat Seriale zagraniczne wyglądałby tak jak ten, a Seriale polskie świeciłby pustkami :) Trzeba by zrobić jakąś ankietę z serialami i zrobić potem 10 tematów seriali, które by się znalazły w top 10 ankiety ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitbull to jedyny naprawdę dobry polski serial jaki znam.

Jakieś Sfory itp. mogą się schować.

 

A jeśli chodzi o seriale komediowe to Świat według Kiepskich nie jest zły w swojej głupocie. Swojski taki. ;)

 

Przy okazji mogę polecić niezły kanadyjski serial The Collector. Raczej z tych niskobudżetowych bez rozmachu, co nie znaczy, że jest zły.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie dobry pomysł ;]

(...)

No chyba, że tak jak pisze kamilo23, oddzielne topici tylko dla tych top seriali ;)

Źle zinterpretowałeś moje słowa. :P Chodziło o trzy seriale: Lost, Prison Break i Heroes, do których zrobiłoby się oddzielne tematy. Kamilo23 właściwie powtórzył to co ja napisałem.

Nie ma sensu robić oddzielnych tematów do seriali typu Grey's Anatomy, ER czy innych mniej znanych (a szkoda, bo GA jest naprawdę git) na tym forum.

 

Polskie seriale?

Oficer, Oficerzy, Odwróceni, Glina, wspomniany Pitbull... Przecież nikt nie będzie tu się rozpisywał o M jak miłość, czy Klanie. Zresztą polskie seriale są na ogół słabsze niż te zza granicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pitbull to jedyny naprawdę dobry polski serial jaki znam.

Jakieś Sfory itp. mogą się schować.

 

A jeśli chodzi o seriale komediowe to Świat według Kiepskich nie jest zły w swojej głupocie. Swojski taki. ;)

 

Przy okazji mogę polecić niezły kanadyjski serial The Collector. Raczej z tych niskobudżetowych bez rozmachu, co nie znaczy, że jest zły.

Pitbull jest niezly, napewno lepszy od Kryminalnych, Sfory i Oficerów... ale Glina to arcydzieło B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitbull jest niezly, napewno lepszy od Kryminalnych, Sfory i Oficerów... ale Glina to arcydzieło B-)

Skoro twierdzisz, że lepszy od Pitbulla to muszę sprawdzić (bo nie widziałem nigdy).

 

Właśnie obejrzałem 1 odcinek The Universe, traktuje o Słońcu. Zaraz oglądam drugi o Marsie. Bardzo mi się podoba, jak kogoś interesują takie tematy to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Heh Zacząłem oglądać jakieś dwa dni temu i przed chwilą skończyłem ostatni odcinek.

Serial rewela, niesamowicie spodobała mi się fabuła, rola ,,Dextera" miodzio.

Zakończenie ostatniego odcinka mnie zaskoczyło, Wiedziałem że Debra przeżyje, ale nie spodziewałem się że DEX zabije swojego brata, i to na dodatek w takim miejscu. Było kilka sprzeczności w całym serialu ale ogólnie jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku chodzi chyba bardziej o to, ze ktos tutaj nie rozumie dokladnie znaczenia slow, ktorych uzywa ;) . Bo nie wiem jak mozna nazwac "ambitną" ekranizacje opowiadania Kinga, bedącą zwykłym horrorem bez zadnych glebszych tresci. Czego tam nie rozumiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Brawo dla fipy, który zrozumiał, ambitny, horror jakich wiele.

 

Kończe pomalu 6 sezon 24, dalej mi sie podoba. Jak to zakończe to będe musial sie za Twin Peaks wziac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho uratowane tak gwoli przypomnienia B-)

Veronica Mars ehhh ciężko to widze :damage_wall: Kirsten Bell jest zbyt kobieca i pełna sexapilu by grać 20 letnią stduentke :damage_wall:

serial nawet ciekawy w sieci krażą ploty że ma być nowy serial powiazany z bohaterami :unsure:

brzmi smacznie

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na 14 drugiej serii zatrzymałem, muszę nadrobić w wolnej chwili, podobnie jak Losta...

 

Kyle s2e01

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Stary Kyle, lubię ten serial i wątpię żeby druga seria coś zmieniła...zapowiada się ciekawie, tak jak myślałem XX to panienka...będzie ciekawie, może Kyle dziewczynę znajdzie ;]

Trochę mi nie podeszła akcja z zastrzeleniem Adama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przed chwila skonczylem ogladac 15 odc. drugiego sezonu Supernaturala :)

 

jak dla mnie masakra :P jeden z najlepszych odcinkow, bardzo sie przy nim usmialem

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chirurdzy

Kiepskie to. Spodobal mi sie tylko jeden odcinek po ktorym sie napalilem na ten serial.

Aktorzy sa tak dobrani, ze lepiej by wypadli w rolach w filmie "Przyjaciele" bo du** z nich, a nie lekaze. Jedni z jurnala, a drudzy od pluga granatem oderwani :)

Czekam nadal na dalsze odcinki "Gotowe na wszystko" - najlepszy serial ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chirurdzy

Kiepskie to. Spodobal mi sie tylko jeden odcinek po ktorym sie napalilem na ten serial.

Aktorzy sa tak dobrani, ze lepiej by wypadli w rolach w filmie "Przyjaciele" bo du** z nich, a nie lekaze. Jedni z jurnala, a drudzy od pluga granatem oderwani :)

Czekam nadal na dalsze odcinki "Gotowe na wszystko" - najlepszy serial ever.

Tobie to szczególnie ciężko dogodzić. Trudny masz charakter :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...