Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj widzialem pierwszy raz "Chirurdzy"

Ktos mi polecal po moich opiniach o "Gotowe na wszystko"

Faktycznie klimacik humoru przeplatany z intrygami oraz powaznymi sprawami.

Sadze, ze mi serial siadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widzialem pierwszy raz "Chirurdzy"

Ktos mi polecal po moich opiniach o "Gotowe na wszystko"

Faktycznie klimacik humoru przeplatany z intrygami oraz powaznymi sprawami.

Sadze, ze mi serial siadzie.

nie zawiedziesz sie :)

 

niedawno skonczyl sie 3 sezon - czekam niecierpliwe na 4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes final

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Zawiodl mnie niestety. Moze gdyby rozciagneli to do 2 godzin to by jakos wyszlo, a tak wyszlo na odpieprz. Peter raz panuje nad swoja moca a raz nie. Jego brat wyskakuje nagle z tekstem od ktorego mozna pasc na cukrzyce. Sylar dałnieje na widok Hiro. Hiro sie cofa do 17 wieku (co to wogole ma byc? Po co to bylo?). Wszyscy oplakuja Petera, jak oczywiste jest, ze zostal upuszczony i sobie wybuchl w powietrzu. Generalnie nic sie nie zmienilo. Jedynym swiatelkiem jest ten nowy antybohater. Najgorszy odcinek sezonu.

ps. A wogole to jak Piter nauczy sie wreszcie uzywac swoich mocy tak jak nalezy to bedzie serial poskladany. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes final

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
niech mi ktos wytlumaczy czemu Peter nie dostal kulki w leb bylby reset tak jak wczesniej i nie byloby problemu a jego brat by przezyl

 

druga sprawa tyle sie naogladalem Nikki zeby zobaczyc jak ona bije Sylara przez 15s zenada

jeszcze inne ale to potem napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek świetny i zakończenie takie że nie mam ochoty zabić twórców. Pozostaje niedosyt, ale rozwiązali to tak jak powinno być.

Mam podobne odczucia co do zakończenia. Odcinka świetnym bym nie nazwał, ale jakiś tam poziom trzymał. Finał bez rewelacji, ale mogło też być o wiele gorzej. Liczę, ze drugi sezon dostanie znacznie większy budżet, ergo bohaterowie będą wreszcie mogli używac mocy jak należy;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koles z 17 wieku co ma ten znak, moze sie okazac ze to ojciec hero, moze jego zdolnoscia jest nei starzenie sie. W koncu skad by umial tak dobrze poslugiwac sie mieczem?.

Edytowane przez hojrak6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo go jego ojciec nauczyl ? pozatym wydaje mi sie ze hero pomoze temu kolesiowi zdobyc chwale;]

 

lost 23

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Fajny odcinek wszystko zaczyna sie wywracac pewnie jack zajmie miejsce bena itd :) no i mowyw z kate :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes final

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
niech mi ktos wytlumaczy czemu Peter nie dostal kulki w leb bylby reset tak jak wczesniej i nie byloby problemu a jego brat by przezyl

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Pewnie dlatego nie dostal kulki zeby sytuacja sie juz nie powtórzyla. Tzn wybuchl raz i ma juz z tym spokoj :lol:

Zreszta w tym odcinku i tak nikt nie umarl, zobaczycie...;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
To teraz dla zmiany sytuacji w następnym sezonie będą przebłyski z przyszłości, przylecą na wyspę jeszcze inni od innych, którzy tacy inni nie są bo inni ich znają a inni nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nowe heroes mnie zawidoło, żenada

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Odcinek normalnie na odwal się, za szybko wszystko się działo, a to że Sylar został pobity przez Nikki i pocięty przez Hiro pozostawie bez komentarza. Taki koks a zabili go jak jelonka.

 

Parkman też żondzi, doskonale wiedział do czego jest Sylar zdolny ale mimo to wziął pistolet :lol2: i chciał go załatwić.

.

 

Ogólnie: co to miało niby być? Ale beton...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało byc to co miało, a ze niektórzy obejrzeli ten odcinek na odwal w ogóle nie zwracając uwagi na kilka rzeczy to juz co innego...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało byc to co miało, a ze niektórzy obejrzeli ten odcinek na odwal w ogóle nie zwracając uwagi na kilka rzeczy to juz co innego...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Gdzie ktos w tym odcinku zginął?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jezeli Parkman trafil na polski ambulans, to dobrze mu nie wrozy.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Heroes

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Przeciez Parkman dostał taką seryjke na klate że szok, jak on to przeżyje to strace wiare w ten serial. Co mogło się z Peterem i jego bratem stać? Raczej też powinni zginać, brat może się tylko uratował.

 

Ten odcinek przypominał mi ostatni epizod drugiego sezonu PB, czyli wszystko nagle przyśpiesza i nerwowo finiszuje pod koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Heroes... Taka rada - myślcie troche jak coś ogladacie;]

 

Wyjaśniam na szybko największe kontrowersje:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Peter prawdopodobnie nie był w stanie odlecieć o własnych siłach, bo całą uwagę skupiał na powstrzymaniu swojego wybuchu (poza tym on jeszcze nie potrafi dobrze panować nad tym co umie). Na 99% nie zginał, bo na Teda nie działały jego własne moce (Peter po prostu wyemitował z siebie fale uderzeniową, a nie się "rozsadził", jak większość zdaje się myslec). Jeśli ktos tu mogł zginąc, to predzej Nathan, ale też nie sądze (mógł zostawić Petera i odleciec).

 

Parkman owszem, dostał serie w klate (4 pociski chyba), ale to nie była seria wystrzelona z pistoletu, tylko "rzucona" przez Sylara za pomocą telekinezy i cięzko gdybac, z jaką siłą - nie jest powiedziane, ze kule miały taką samą energie jak wystrzelone.

 

Sylar faktycznie nie stawił zbyt duzego oporu, ale usprawiedliwia go troche fakt, ze zajmował się kilkoma bohaterami jednocześnie i pojawiający się "z nikąd" Hiro miał prawo go zaskoczyc. Wreszcie oczywistym jest, ze Sylar nie jest dead, o czym dobitnie swiadczy ostatnia scena na ulicy, a przede wszystkim zbliżenie na karalucha - przypomnijcie se, co Mohinder mowił o karaluchach na początku pierwszego odcinka (jak dla mnie aluzja rezysera jest dość czytelna).

 

Claire nie strzeliła w glowe Peterowi, bo nie była na tyle silna psychicznie - nie wiem czego tu się czepiać.

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Obejrzalem wlasnie koncowke 3 sezonu losta. Jak dla mnie dwa najlepsze odcinki z 3 sezonu, jak nie ogólnie.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Ciekawie się skończyło, na początku zastanawiałem się o co chodzi z tym pogrzebem ale to pewnie jest któryś z uratowanych rozbitków. Czekamy na 4 sezon [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Odnoszę wrażenie, jakby kilka osób trochę na wyrost czepiało się Heroes'ów (szczególnie ostatniego odcinka). IMO ostatnie 3-4 odcinki to najlepsze epizody w całym serialu, tak w ogóle to wiadomo kiedy będzie 2. sezon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sezon Heroes - 24 września 2007

 

i uprzedzając kolejne pytania ;)

 

3 sezon PB - 28 sierpnia 2007

4 sezon LOST - za jakieś 9 miesięcy :) (w planach jeszcze 3 sezony po 16 odc....)

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes Sezon 1

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Wlasnie skonczylem ogladanie Heroes. Musze przyznac ze serial bardzo ciekawy ale czasami bardzo dziecinny, najbardziej denerwowalo mnie zachowanie Hiro.

Co do zakonczenia - moim zdaniem Peter przezyje oniewaz moze sie zregenerowac po upadku z takiej wysokosci lub poprostu odleciec, moc Ted'a napewno go nie zabije bo jak wiemy Ted po wybuchu nie zostal zabity.

Co do Nathana, ma kilka opcji. Moze zostawic w powietrzu Petera i odleciec dzieki czemu uratuje zycie, mozliwe jest rowniez ze Peter kiedys spotkal sie z Lindermanem ktory posiada zdolnos leczenia dzieki czemu Peter uleczy Nathana po wybuchu i upadku.

 

Serial jak dla mnie 9/10

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie od tygodnia oglądam 24 ;] Aktualnie kończę 4 sezon i jak dla mnie serial świetny [; Trzyma w napięciu do ostatniego odcinka. In plus za trzymanie poziomu serialu - po 4 sezonach mogę powiedzieć, że każdy był równie dobry ;] Jednym słowem polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczalem ogladac Greys anatomy od drugiego sezonu poniewaz pierwszy widzialem w TV. Jestem na 8 odcinku i musze powiedziec ze bardzo przyjemnie sie oglada wiec polecam.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...