Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Właśnie gadałem z Jackiem Braciakiem (ma rodzinę w moich stronach więc trochę go znam) i potwierdził, że Glina 2 będzie ! :D

Mówił coś że na jesień następnego roku powinno być, poza tym poszerzono jego role (Bonifacego), tzn. jest jedną z głównych postaci jak Sthur i Radziwiłowicz, strzela, biega, zabija, prawie jak Bond ;). Jest na co czekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Właśnie gadałem z Jackiem Braciakiem (ma rodzinę w moich stronach więc trochę go znam) i potwierdził, że Glina 2 będzie ! :D

Mówił coś że na jesień następnego roku powinno być, poza tym poszerzono jego role (Bonifacego), tzn. jest jedną z głównych postaci jak Sthur i Radziwiłowicz, strzela, biega, zabija, prawie jak Bond ;). Jest na co czekać :D

Zapowiada się interesująco :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko czy można gdzieś w PL dorwać Miami Vice? Był w ogóle ten serial wydany na DVD? Naszła mnie ochota bo już go dawno nie widziałem i chętnie bym sobie obejrzał. Na torencie znalazłem wszystkie 5 sezonów tylko prawdopodobnie są po szwabsku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam BSG od 1 sezonu, serial super, tylko coś pod koniec 3 sezonu, od odcinka 14 zaczyna się to robić nudne... 0 rozwijania fabuły tylko takie jakieś niepotrzebne odcinki, z życia na Galactice... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Painkiller Jane - imho serial calkiem calkiem, ma swoj specyficzny klimat. Pierwsze odcinki zalatuja nuda ale potem jak sie juz wczuje w jego klimat to serial fajny, polecam.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam BSG od 1 sezonu, serial super, tylko coś pod koniec 3 sezonu, od odcinka 14 zaczyna się to robić nudne... 0 rozwijania fabuły tylko takie jakieś niepotrzebne odcinki, z życia na Galactice... :?

Fakt, trochę za dużo fillerów w drugiej połowie trzeciego sezonu (chociaż i tak IMHO lepsze to od zestawu Black Market - Scar - Sacrifice w sezonie drugim), ale warto przez to przebrnąć, bo finał IMHO powala. Tylko czekanie na czwarty sezon mnie teraz dobija...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Painkiller Jane - imho serial calkiem calkiem, ma swoj specyficzny klimat. Pierwsze odcinki zalatuja nuda ale potem jak sie juz wczuje w jego klimat to serial fajny, polecam.

 

Pozdrawiam

 

Jakby tak jeszcze były napisy do odcinków 10-13...

Na hataku skasowali go po dwóch czy trzech uznając ze nie warto robic napisów, potem ktos jeszcze robił i po 9 nie pojawiły sie juz zadne napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak jeszcze były napisy do odcinków 10-13...

Na hataku skasowali go po dwóch czy trzech uznając ze nie warto robic napisów, potem ktos jeszcze robił i po 9 nie pojawiły sie juz zadne napisy.

No tak racja, da sie ogladac bez napisow.

 

Kyle XY - W dwa dnia obejrzałem wszystkie odcinki jakie wypuscili i musze powiedziec ze serial dobry, wciaga.

 

Supernatural - 6 odcinkow za mna, serial ciekawy dobrze sie oglada.

 

The 4400 4x05

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Odcinek dobry, widac ze akcja rusza z kopyta.

Ciekawe ze tak za szeryfem odrazu cale miasto do tego garazu poszlo :D

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Kyle fajny ale szkoda ze nie widziac wydan w HD 2 sezonu tylko w kiepskim dsr.

 

ps. ma ktos moze napisy do 7 odcinka travelera? bo na hataku wisza caly czas w tlumaczeniu a forum u nich znowu nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Eeee zacznij sobie od ostatniej serii, tak bedzie najfajniej. A tak na poważnie to leć od początku :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,2 i 4 są w HDTVRip.

 

Moze zle sie wyrazilem. Chodzilo mi o to ze nie ma wszystkich bo pojawily sie rzeczywiscie dwa pierwsze a potem nie było a 4 to nie widzialem ze jest. Zreszta do tych HD nie pasuja napisy z hataka i nie bardzo dawalo sie moim cinemaplayer zrobic zeby jakos dobrze pasowaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę za dużo fillerów w drugiej połowie trzeciego sezonu (chociaż i tak IMHO lepsze to od zestawu Black Market - Scar - Sacrifice w sezonie drugim), ale warto przez to przebrnąć, bo finał IMHO powala. Tylko czekanie na czwarty sezon mnie teraz dobija...

Podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami :D Finał BSG miażdży :blurp:

 

Wie ktoś może jaki ma tytuł kawałek, który leci na końcu ? ;]

 

@slayne

Napisy się super dopasowywuje SubEditem ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami :D Finał BSG miażdży :blurp:

 

Wie ktoś może jaki ma tytuł kawałek, który leci na końcu ? ;]

To w sumie integralna część fabuły, więc użyję spoiler taga:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ta piosenka to All Along The Watchtower, oryginalnie napisana przez Boba Dylana, ale chyba najbardziej znany jest cover w wykonaniu Hendriksa. Natomiast ta wersja w BSG to nowa aranżacja nagrana na potrzeby serialu i będzie dostępna na soundtracku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi oglądających Dextera. W necie pojawił się dzisiaj Dexter.S02E01.PREAIR.DVDRip.XviD-SiTV & Dexter.S02E02.PREAIR.DVDRip.XviD-SiTV

Po prostu miodzio już czekam na 30 września na kolejne odcinki :)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nie no znowu wstawki z jego przeszłości nie ziemskie, nie może się połapać ma problemy z zabijaniem, odkryto wszystkie jego zwłoki. Po prostu sezon 2 zaczyna się super.

 

Dzieki Jin* pisałem z pospiechu :)

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 2x01, 2x02

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Spodziewałem się czegoś innego po dwóch pierwszych odcinkach i troche się zawiodłem. Myślałem że od razu na początku będzie wielki powrót a zabicie brata nie odbije się w żaden sposób na jego bezuczuciowej psychice. Buuu... Dexter ma coś z człowieka :( :wink: Tyle dobrze, że pozbierał się i wraca do "formy". Z niecierpliwością czekam na nowe odcinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jeszcze poczekam z ogladaniem tych dwoch odcinkow Dextera. 2 miechy to nie tak dlugo, zwlaszcza, ze mam jeszcze co ogladac...

 

Niedawno zakonczylem pierwszy sezon Grey's Anatomy i musze przyznac, ze spodobal mi sie. Zwlaszcza podoba mi sie jakis temat przewodni na poczatku, rozwijanie go poprzez rozne motywy w serialu i na koniec wnioski (podobnie do DHW).

 

Powoli koncze juz 4, ostatni sezon Alfa - jak dla mnie naprawde przyjemnie sie oglada, niektore akcje mnie zmiazdzyly :) Uwazam, ze ten serial jest kultowy :)

 

No i w koncu tez sie wzialem za Band of Brothers... Jestem w polowie i cholera... ten serial jest naprawde bardzo dobry. Ze tez dopiero teraz sie za niego wzialem :mur:

Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alf jest bardziej niż kultowy...aż się łezka w oku kręci ;)

 

Kompania braci zresztą to samo...swego czasu chodziły pogłoski że Spielberg chce nakręcić coś podobnego tylko z akcją obsadzoną na Pacyfiku...szkoda, że nic z tego nie wyszło...

 

Dextera chyba odstawię do momentu aż normalnie ruszy sezon...pierwszy łyknąłem na raz...a tak czekać na kolejny odcinek tyle czasu...ee

 

Losta by skończyć wreszcie ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...