Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, parszywy ten sezon był. Przez te strajki chyba żaden serial który oglądam nie dociągnął do standardowej ilości odcinków. :(

Chodzi Ci o House'a, czy ogólnie? ;). Ja oglądam tylko Prisona i House'a, ale chyba jeszcze Supernatural do tego dojdzie ;). Czekam niecierpliwie (2 tyg.) na następny odcinek House'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mieszane uczucia co do dzisiejszego Housa, niby wszystko fajnie ale czuje jakiś niedosyt w stosunku do poprzedniego odcinka .

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "chamskie"
Przynajmniej Amber już nie będzie

;)

Czekam niecierpliwie (2 tyg.) na następny odcinek House'a.

Następny ? :blink: Przecież dzisiejszy odcinek był ostatnim w tym sezonie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę z prośbą aby ktoś mi polecił jakiś fajny serial do doglądania ;) Będę miał trochę wolnego i miło by było sobie coś fajnego obejrzeć ;]

 

To już mam za sobą:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Lista Seriali"
24........................... 1/2/3/4/5/6Battlestar Galactica......... 1/2/3/4Bionic Woman................. 1C.S.I. - New York............ 1/2/3/4Dead Zone.................... 1/2/3/4/5/6Dexter....................... 1/2Dresden Files................ 1Drive........................ 1Eureka....................... 1/2Heroes....................... 1/2House M.D.................... 1/2/3/4Invision..................... 1Jericho...................... 1/2Knight Rider................. 1Kyle XY...................... 1/2Life......................... 1Lost......................... 1/2/3/4numb3rs...................... 1/2/3/4Prison Break................. 1/2/3ReGenesis.................... 1/2/3/4Sarah Connor Chronicles...... 1Simpsons..................... 1/2/3/17/18Sliders...................... 1/2/3/4/5Smallville................... 1/2Stargate Atlantis............ 1/2/3/4Stargate SG-1................ 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10Supernatural................. 1/2/3Tajemnica twierdzy szyfrów... 1The 4400..................... 1/2/3/4The Company.................. 1The Lost Room................ 1The Sopranos................. 1/2/3/4/5/6The Unit..................... 1/2/3Top Gear..................... 3/4/5/6/7/8/9/10Włatcy Móch.................. 1/2/3/4X-Files...................... 1/2/3/4/5/6/7/8/9
W zasadzie jeden "warunek" byle tylko NIE komedie.

 

Z góry dzięki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bones, Moonlight, John Doe (ten ostatni ucięty po 1 sezonie, ale bardzo fajny imo).

Hym... Chyba się na Bones i John Doe skusze. Dzięki ;)

 

EDIT:

 

Ups.. ale do John Doe nie ma napisów, szkoda bo po opisie wydał mi się ciekawy.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok Polecę coś z naszej rodzimej stajni - 39 i pół, jak dla mnie obecnie najlepszy polski serial. Kupa śmiechu i świetna rola Karolaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok Polecę coś z naszej rodzimej stajni - 39 i pół, jak dla mnie obecnie najlepszy polski serial. Kupa śmiechu i świetna rola Karolaka.

Dzięki za chęci ale wyżej napisałem :

 

...

W zasadzie jeden "warunek" byle tylko NIE komedie.

...

No cóż nie przepadam poprostu za komediami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa, miały być komedie... to ja polecam The Big Bang Theory. :D

A tak już poważnie, to masz tam na swojej liście też komedie. :P

Ano coś tam jest co nie zmienia faktu iż napisałem aby ich nie polecać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę z prośbą aby ktoś mi polecił jakiś fajny serial do doglądania ;) Będę miał trochę wolnego i miło by było sobie coś fajnego obejrzeć ;]

 

W zasadzie jeden "warunek" byle tylko NIE komedie.

 

Z góry dzięki ;]

Lubisz s-f?

Jeżeli tak, to polecam do obejrzenia:

Space Above & Beyond - taki duchowy dziadek bsg ;]

Farscape

albo jechać ze star trekiem :> Te ~1000 odcinków zajmie Ci trochę wolnego czasu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz s-f?

Jeżeli tak, to polecam do obejrzenia:

Space Above & Beyond - taki duchowy dziadek bsg ;]

Farscape

albo jechać ze star trekiem :> Te ~1000 odcinków zajmie Ci trochę wolnego czasu :lol:

S-F lubię i to nawet bardzo ale na 1k odcinków Star-Trek'a to ni cholery nie znajdę czasu :P Natomiast na Space Above & Beyond oraz Farscape może się skusze jak już Bones "się za siorbie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

House - koncze dopiero 1 -serial bardzo dobry

Dexter 2- duzo lepszy od 1 ktora to byla dla mnie poprostu mega nudna . W koncu cos sie dzialo , i ogladalem z zaciekawieniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok:

 

Zdecydowanie Californication. Komedia z tego taka jak z House'a, gdzie śmiejesz się np. przy dobrej ripoście. Zakatalogowany jest chyba jako komediodramat, ale zapewniam, że po pierwszym odcinku będziesz chciał więcej.

 

Polecę jeszcze Glinę (teraz w tv druga seria).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym zdecydowanie polecal Californication, dla mnie rewelacja, mimo ze tez nie lubie komedii (szczegolnie sitcomow z publicznoscia aka friends :( ).

 

Na tej liscie brakuje 2 serii ROME.

 

No i ostatnio ogladalem tez Pitbula i zaraz w nastepnej klejnosci 1sza serie gliny i.. musze powiedziec ze dla mnie zdecydowanie pitbull > glina. Szczegolnie widac ta roznice wlasnie gdy sie oglada w takiej kolejnosci, tzn naturalnosc aktorow w pitbulu i teatralnosc w glinie, gdzie Radziwilowicz wg mnie brzmi jak Konrad Wallenrod w teatrze :( Wg mnie ci aktorzy za bardzo sie tam staraja, emocje sa czesto przejaskrawione. Np zona policjanta po stracie meza, scena rozpaczy - z punktu widzenia aktorskiego to zapewne bardzo wysoki poziom, ale ilosc emocji i wykrzyczanych slow przypomina sztuke teatralna a nie normalne zycie. Czy tez tytulowy glina glosem radiowca z 40 letnim stazem oglasza ze "ida na kwadrat" :)

Moze sie naraze fanom tego serialu ale naprawde, w starciu z pitbulem, z np tym przymulonym spojrzeniem Despera i jego tekstami (nie mowiac o innych) glina wypada raczej smiesznie.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym zdecydowanie polecal Californication, dla mnie rewelacja, mimo ze tez nie lubie komedii (szczegolnie sitcomow z publicznoscia aka friends :( ).

 

Na tej liscie brakuje 2 serii ROME.

 

No i ostatnio ogladalem tez Pitbula i zaraz w nastepnej klejnosci 1sza serie gliny i.. musze powiedziec ze dla mnie zdecydowanie pitbull > glina. Szczegolnie widac ta roznice wlasnie gdy sie oglada w takiej kolejnosci, tzn naturalnosc aktorow w pitbulu i teatralnosc w glinie, gdzie Radziwilowicz wg mnie brzmi jak Konrad Wallenrod w teatrze :( Wg mnie ci aktorzy za bardzo sie tam staraja, emocje sa czesto przejaskrawione. Np zona policjanta po stracie meza, scena rozpaczy - z punktu widzenia aktorskiego to zapewne bardzo wysoki poziom, ale ilosc emocji i wykrzyczanych slow przypomina sztuke teatralna a nie normalne zycie. Czy tez tytulowy glina glosem radiowca z 40 letnim stazem oglasza ze "ida na kwadrat" :)

Moze sie naraze fanom tego serialu ale naprawde, w starciu z pitbulem, z np tym przymulonym spojrzeniem Despera i jego tekstami (nie mowiac o innych) glina wypada raczej smiesznie.

Zobaczyłem dzisiaj pilota Californication i zaczął mi się podobać od zgaszenia papierosa w wodzie święconej [; , ale serial 16+ imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ostatnio ogladalem tez Pitbula i zaraz w nastepnej klejnosci 1sza serie gliny i.. musze powiedziec ze dla mnie zdecydowanie pitbull > glina. Szczegolnie widac ta roznice wlasnie gdy sie oglada w takiej kolejnosci, tzn naturalnosc aktorow w pitbulu i teatralnosc w glinie, gdzie Radziwilowicz wg mnie brzmi jak Konrad Wallenrod w teatrze :( Wg mnie ci aktorzy za bardzo sie tam staraja, emocje sa czesto przejaskrawione. Np zona policjanta po stracie meza, scena rozpaczy - z punktu widzenia aktorskiego to zapewne bardzo wysoki poziom, ale ilosc emocji i wykrzyczanych slow przypomina sztuke teatralna a nie normalne zycie. Czy tez tytulowy glina glosem radiowca z 40 letnim stazem oglasza ze "ida na kwadrat" :)

Moze sie naraze fanom tego serialu ale naprawde, w starciu z pitbulem, z np tym przymulonym spojrzeniem Despera i jego tekstami (nie mowiac o innych) glina wypada raczej smiesznie.

dokładnie, do mnie "Glina" w ogóle nie przemawia, za to każdy odcinek Pitbulla zajebisty, gra aktorska bardzo przekonywująca (w ogóle świetna obsada) a przedstawione wydarzenia ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-F lubię i to nawet bardzo ale na 1k odcinków Star-Trek'a to ni cholery nie znajdę czasu :P Natomiast na Space Above & Beyond oraz Farscape może się skusze jak już Bones "się za siorbie" ;)

Farscape'a Ci serdecznie polecam :P

Przed chwilą skończyłem oglądać film kończący całość i nei boję sie powiedzieć, że ta pozycja jest jednym z lepszych s-f jakie oglądałem :>

Ogromny wszechświat, wspaniały klimat i troszkę oklepana fabuła :D

No i nie wszyscy rozmawiali po angielsku, a naleciałości w stylu mivonki/azina itd tylko dodawały smaczku.

Kiedyś wspominałem ze nie trawię zbytnio Bena Browdera...Czas zweryfikował to stwierdzenie, bo jako John Critchon był świetny. Jego teksty i sposób zachowywania się miażdżył ;] W sg-1 chciał chyba przemycić tę rolę, co (moim zdaniem) wcale nie wyszło mu na dobre.

Nic tylko czekać na obiecane webepisody.

 

 

Skończyłem ostatnio Veronice Mars i czuję niedosyt. Naprawdę żałuję, że serial się w pewnym momencie urwał <_<

Scenarzyści postarali się i zakończyli całość zgrabną pętlą, ale i tak sporo pozostało niewyjaśnione. Serial łatwy i przyjemny w oglądaniu (w końcu młodzieżowy :lol2: ), w zasadzie można go obadać dla samej Kristen Bell :wink:

Chociaż jak na serial dla młodzieży, zdecydowanie brakowało kobiecych piersi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to polecam Nip/Tuck - zwłaszcz tym, którym się podobało Californication. Co prawda nie wciaga od pierwszego odcinka, ale jezeli przebrnie sie przez pierwsze 2-3 to dalej jest tylko lepiej. Fabula jest niezle zakrecona, (aczkolwiek problemy sa bardzo realistyczne), humor ostry, aktorstwo tez niezle. A sceny operacji sa..

. no nie widzialem dawno niczego tak brutalnego. :)

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...