Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Mi akurat brakuje napisów do dwóch ostatnich (17, 18) odcinków w 4tym sezonie, bo akurat elektron musiał uporzadkowac parę spraw w swoim osobistym życiu (sesja itp.). Ale ogólnie napisy do najnowszych odcinków pojawiały sie po tygodniu, maksymalnie po dwóch..

Szkoda, ze tak mało jest chetnych do tłumaczenia Numb3rsów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz polece Nip/Tuck. Teraz mam mniej czasu, max 1 odc dziennie, jestem na poczatku 3ciego sezonu. Wg mnie zdecydowanie lepszy serial niz wiekszosc z "popularnych" seriali ktore oglada sie masowo. Nie moge zrozumiec dlaczego ten serial jest tak stosunkowo malo znany, biorac pod uwage jak wymiata :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz polece Nip/Tuck. Teraz mam mniej czasu, max 1 odc dziennie, jestem na poczatku 3ciego sezonu. Wg mnie zdecydowanie lepszy serial niz wiekszosc z "popularnych" seriali ktore oglada sie masowo. Nie moge zrozumiec dlaczego ten serial jest tak stosunkowo malo znany, biorac pod uwage jak wymiata :wink:

Zapodaj szerszą opinie/info bo właśnie mi zalegają na dysku 4 sezony Nip/Tuck'a i nie wiem czy się za to zabierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee SG-1 miało chyba 10 nie 11 sezonów.

Literówka :P

 

Wielu ludzi odrzuca kicz (celowy) w tej serii, ale jak się to zaakceptuje to serial jest spoko.

Serial jest świetny, jednak w połowie 2 sezonu jakoś spauzowałem - nowy doktor był taki sobie, a tvp jakoś dziwnie emitowała. Muszę się zabrać za niego znów w kombinacji z torchwood ;]

 

A Futurama - The Beast With a Million backs jest świetna. Dobrze, że serial powrócił w filmach, bo trudno teraz o coś z takim poziomem gagów :rolleyes:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Futurama - The Beast With a Million backs jest świetna. Dobrze, że serial powrócił w filmach, bo trudno teraz o coś z takim poziomem gagów

nie znasz sie, teraz jest trendy pisanie ze Futurama beee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj szerszą opinie/info bo właśnie mi zalegają na dysku 4 sezony Nip/Tuck'a i nie wiem czy się za to zabierać ;)

Chcialem przez to powiedziec ze dla mnie ten serial jest duzo lepszy niz np: lost, prision break czy dexter, a jest conajmniej rownie dobry jak californication.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj szerszą opinie/info bo właśnie mi zalegają na dysku 4 sezony Nip/Tuck'a i nie wiem czy się za to zabierać ;)

Serial opowiada o dwoch chirurgach plastycznych mieszkajacych w Miami (od 5 sezonu w LA). Maja wspolna klinike, sa najlepszymi przyjaciolmi, jeden ma rodzine z 2 dzieci, a drugi... drugi pieprzy niemal wszystko co sie rusza ;) (ostrzejsza wersja Duchovnego z Califronication). Ale nic nie jest tutaj proste i stereotypowe.

 

Lecz nie wazne tak naprawde o czym ten serial opowiada tylko jak. Jest to w sumie dramat ale bez zbyt ciezkiego podejscia (klimat troche podobny do Six Feet Under), nie jest moze tak lekko jak w Californication, ale oba seriale sa dosc podobne pod tym wzgledem (niektore elementy przypominaja nawet Dextera). Zwroty scenariusza sa niesamowite i nie widzialem dawno tak bezkompromisowego podejscia do tematu pt. "serial obyczajowy".

 

Podsumowanie.

 

Na plus:

 

-aktorzy - swietnie dobrani, wielowymiarowi (Dexter sie niestety nie umywa), nieobliczalni

-scenariusz - twist za twistem, ogladam teraz 5 sezon i nadal dla mnie jest nieprzewidywalny

-zdjecia - operacje!!! przez pierwszy sezon nie moglem sie przyzwyczaic do realizmu, montaz niesamowity

-muzyka - genialna! Starczy powiedziec, ze ludzie po sieci skladaja soundtracki po 130 kawalkow z kazdego sezonu. Najbardziej mi przypomina ta z GTA Vice City ;)

 

 

Na minus:

 

-zwroty akcji - czasami niektore akcje wydaja sie zbyt przebajerowane, ale serial i tak z wszystkiego wychodzi obronna reka (w odroznieniu od Dexa).

 

 

Polecam!!!

 

ps. Wlasnie sobie uswiadomilem, ze to jedyny "serial obyczajowy/dramat" ktory ogladam, wiec niech to starczy za rekomendacje.

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli 'Bez Skazy', ogólnie serial mi się podoba, choć realizmu w nim praktycznie brak [; -chodzi mi efekty końcowe tych operacji plastycznych

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie średni, ale oglądał pewnie będę i tak.

 

Widziałem pierwszy odcinek The Sarah Jane Adventures - typowy klimat Doctor Who/Torchwood, chociaż fabularnie odcinki pewnie ustępują 'rozmachem' doktorowi (bardziej jak Torchwood, wszystko na Ziemi).

 

Po pilotowym odcinku Aquaman - też zapowiada się bardzo średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zabrałem się w końcu za Fringe s01e01 i muszę powiedzieć iż całkiem przyjemnie się oglądało ;) Nie jest to może nic odkrywczego czy rewolucyjnego ale jedno muszę powiedzieć jak na serial to na kasie nie oszczędzali :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patient is bleeding from.... nowhere - tadaaaaa :lol2: Hałz jak zwykle wymiata

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "."
Mam nadzieję, że Wilson nie odejdzie na serio, bo to by był w zasadzie koniec serialu dla mnie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera... ponad pol roku juz nie pisalem w tym temacie - jak ten czas szybko leci... ;)

a potem siedze i robie zbiorczego posta z seriali jakie mi ostatnio wpadly w lapy... chyba trza bedzie zaczac udzielac sie tutaj bardziej regularnie ;)

 

dobra, do rzeczy... od nowego roku...

 

Grey's Anatomy - 3, 4 sezon - trzymaja poziom, dalej sie podoba, dalej sie oglada, dalej chce sie ogladac :)

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
szkoda, ze pod koniec trzeciego sezonu odeszla dr Montgomery - naprawde fajna babka i jednak brakuje jej w serialu... To samo Burke... ehh, szkoda gadac...

Private Practice - obejrzalem i stwierdzam, ze takie sobie... Jak nie ma niczego lepszego pod reka to mozna machnac dla zabicia czasu - i tak bylo w moim przypadku

 

No i HIT ostatnich miesiecy, Hałz! Zaliczylem juz wszystkie sezony - miazga! zaprawde powiadam, MIAZGA! :rolleyes: Na samym poczatku (pierwsze odcinki) bardzo razila mnie postac Wilsona, ale potem stwierdzilem, ze bez niego bylo by cienko... On potrzebny jest w tym serialu i jezeli odejdzie w 5-tym sezonie czy w ogole kiedys tam to sie naprawde mocno wnerwie... Z innych takich drazniacych rzeczy z poczatku to schematycznosc - jak to w kazdym serialu tego typu (a jednak nie lubie czegos takiego) - ale z biegiem czasu przestalem na to zwracac uwage - sytuacje, dialogi, teksty Halza poprostu mnie rozwalaly :lol2:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
balem sie troche zmiany kadry w 4 sezonie (zwlaszcza Cameron), ale przyznam, ze wybrneli z tego naprawde niezle - 40 kandytatow :lol2: No i na szczescie poprzednich pracownikow nie usuneli na stale - "zwidy" House'a byly niezle ;)
Czekam na 5-ty sezon.

 

Ostatnio kumpel polecil mi serial "Life" - tak w skrocie: Major Winters z BoB'a jako policjant nieslusznie skazany na dozywocie za morderstwo. Po 12-tu latach wychodzi na wolnosc (nowe dowody oczyszczajace go z zarzutow) - pozywa LAPD, dostaje z powrotem prace jako detektyw oraz w cholere kasy, z ktora robi co chce. W miedzy czasie sam na wlasna reke szuka ludzi, ktorzy go wrobili 12 lat temu. Polecam - miejscami naprawde smiechowe :) Czekam na kolejny sezon.

 

Tak mysle i mysle, ale chyba nic wiecej nie ogladalem w miedzy czasie. Ostatnio leci 4-ty sezon Weeds, wiec jestem na bierzaco - w dalszym ciagu trzyma poziom, wiec kto ogladal, to niech sie bierze za kolejne odcinki ;)

 

Aaaa... Terminator: The Sarah Connor Chronicles - zapomnialem o tym... i chyba nie dziwota, bo taka tam [ciach!]la dla wypelnienia czasu - do filmow nie ma w ogole podejscia... Jakis taki strasznie el0 mlodziezowy ten serial, dretwi Terminatorzy - jak kukly/manekiny :/ Ale nie powiem, bo ta panienka robiaca za Terminatora calkiem fajna ;)

 

Juz sie moge doczekac nowych serii, a troche sie tego wszystkiego uzbieralo - trza bedzie byc na bierzaco, zeby nie wciagalo na cale dni...

 

Kilka pozycji mam jeszcze na liscie "to watch" ale ostatnio troche przystopowalem z tymi serialami, a wzialem sie za anime, bo i tam od cholery tytulow mi sie nazbieralo ;) Ale prawdopodobnie bede polowal w najblizszej przyszlosci na Nip/Tuck - mysle, ze bedzie w sam raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego Sga to:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "klyj"
Carson wrócił!!!!!!!!!11111111111111111111

i tyle plusów...-_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...a ja dopiero w Hałzie w połowie jestem :]...nie ma to jak oglądanie seriali 'na raz' :]

 

a jeszcze Dexter'a muszę dokończyć wreszcie..dobrze, że wakacje są.. :]

 

Ktoś wie ile będzie odcinków Knight Rider'a ? Na tv.com póki co podane jest 4 tytuły..

btw Val Kilmer za KITT'a głos podkłada ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale go wygnali.....

 

Moze byc juz tylko gorzej...

Ale teraz są szanse na jego powrót :P

W ogóle, teraz oglądam ten serial bardziej z sentymentu do sg1. Początek sezonu, a tutaj już nudy i wszechobecny beton.

Czekam na Sg Universe, bo zapowiada się smakowicie - ale znając życie to i ten tytuł spartolą...

 

A tu trailer bsg caprica:

http://youtube.com/watch?v=hXT_-258Kso

nie spodziewam się niczego dobrego -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz są szanse na jego powrót :P

W ogóle, teraz oglądam ten serial bardziej z sentymentu do sg1. Początek sezonu, a tutaj już nudy i wszechobecny beton.

Z przykrością muszę się z Tobą zgodzić :(

Może tragicznie nie jest ale oglądam bardziej z przyzwyczajenia i z sentymentu niż z jakiegoś większego zaciekawienia

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
tym bardziej po zdjęciu Sam ze stanowiska :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ile będzie odcinków Knight Rider'a ? Na tv.com póki co podane jest 4 tytuły..

btw Val Kilmer za KITT'a głos podkłada ? ;p

Na razie ma być 12 reszta zależy od oglądalności. Tak głos KITT'a to Val Kilmer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...