Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Tin man - obejrzałem i żałuję...że przetrzymałem to pół roku nieoglądając :mur:

Czarnoksiężnik z krainy OZ w zupełnie innej wersji. Blaszany drwal gliną? Strach na wróble to pozbawiony mózgu były doradca królowej? Toto był czarny? xD

Główną zaletą miniserii jest genialny bajkowy klimat.

Fanom ekranizacji Pratchetta z pewnością się spodoba.

 

 

"Mniseria stacji SciFi Channel Tin Man bije rankingi oglądalności w historii tego kanału w USA. Oparta na powieści Czarodziej z Oz trzyodcinkowa seria uzyskała najwyższe jak dotychczas uznanie widzów od kilku lat. Tin Man, którego SciFi Channel emitowała w dniach 1-3 grudnia zgromadził średnio 5,3 miliona osób przed ekranami - pierwsza część ponad 6 milionów, druga 4,4 zaś trzecia ponad 5. Tin Man liderował także w ratingach widzów bijąc obecne serialowe produkcje SciFi Channel (uzyskał 3,6 punktu podczas gdy najpopularniejszy serial stacji Ghost Hunters notuje średnio 1,6 punktu a Stargate: Atlantis 1,05)."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veronica Mars to świetny, wciągający serial. Zakończenie pierwszego sezonu - masakra. Miałem mylne wrażenie, że ta seria jest podobna do Smallville, na szczęście nie jest. Jutro zaczynam sezon drugi, mam nadzieję, że poziom nie spadnie.

Dla tych co nie widzieli - mocna rekomendacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veronica Mars - jakiś czas temu skończyłem oglądać... naprawdę kawał dobrej roboty.Pierwszy i drugi [- zwłaszcza] sezon - wgniatają w fotel. Trzeci nie jest zły, choć przy oglądaniu towarzyszyło mi uczucie, że zrobiony został 'na siłę'. No cóż, ale na nim się skończyło i trza się łudzić, że może kiedyś wydadzą czwarty ;)

 

Poza tym - poleci ktoś jakiś udany serial komediowy*?

 

*Oprócz tych [zaliczonych przeze mnie]: Weeds, Greek, Friends, Joey, Californication, Chuck... i oglądanych aktualnie - How i met your mother oraz My name is Earl.

 

Dziękuję z góry ;)

Edytowane przez wyyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popularna opinia, ale jak dla mnie 2>3>1. Z tym, że i tak wszystkim daję 10. Szkoda że ucięli, decyzje stacji są tak często dla mnie kuriozalne. Większość seriali które widziałem sporo teraz straciła w moich oczach.

Muszę poszukać trailera czwartego sezonu, który mógłby być super gdyby nie to, że go nie będzie. :( Powinien gdzieś ten trailer być do znalezienia.

 

Komedie - jak niedawno pisałem, The Big Bang Theory jest niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś spotkałem się z komentarzem, że Dr. House przypomina inny serial komediowy Californiaction - ile w tym prawdy?

 

Pytam - bo widzę, że popularność dość duża, a jeszcze nie miałem styczności z tą serią :P

 

The Big Bang Theory - oglądałem pilota, ciekawie się zapowiada :) Zobaczymy co dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś spotkałem się z komentarzem, że Dr. House przypomina inny serial komediowy Californiaction - ile w tym prawdy?

 

Pytam - bo widzę, że popularność dość duża, a jeszcze nie miałem styczności z tą serią :P

 

The Big Bang Theory - oglądałem pilota, ciekawie się zapowiada :) Zobaczymy co dalej...

Dla mnie nie jest to podobne, Californication to całkiem inny humor. Mi naprzykład się House podoba, a to Califormication już nie tak bardzo... Wiadomo kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś spotkałem się z komentarzem, że Dr. House przypomina inny serial komediowy Californiaction - ile w tym prawdy?

 

Pytam - bo widzę, że popularność dość duża, a jeszcze nie miałem styczności z tą serią :P

Chyba jedyna wspólna rzecz w obu serialach to Made in USA. Oczywiście polecam obejrzeć oba, gdyż House MD jak i Californication są według mnie świetnymi serialami w swoich gatunkach. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost sezon 4, e13 - 14

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - lost

No i troche sie wyjasnilo, odcinek (2 w jeden polaczone) bardzo dobry. Miny osoba w helikopterze po znieknieciu wyspy wymiataja :D

Nic tylko czekac do lutego na sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy odcinek lost dobry, ale szczerze to serial zaczyna mnie męczyć, twórcy 'układają' fabułę na granicy absurdu, ciągła gadanina - wyspa to, wyspa tamto siamto... robi się irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał tego sezonu Losta wlasnie juz osiagnal chyba granice absurdu ;-) po tym co sie stalo z wyspa juz nic mnie nie zdziwi, nawet to ( a pewnie tak bedzie ) ze:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Lost"
w nastepnym sezonie zabiora trupa Locka na wyspie i wzmartwychwstanie :lol2:
Chyba czas skonczyc z tym serialem ;-P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - lost

To tylko mojat eoria ale lock przezyl strzal w plecy chyba tylko dzieki "mocy" ( :D ) wyspy, tak jak dzieki jej mocy mogl wstac z wozka.

Nie mam pojecia dlaczego znalazl sie poza wyspa, ale (znowu moja teoria) po wyjezdzie z wyspy, "czar prysnal" i wyspa przestala go juz podtrzymywac przy zyciu

OFC, to pewnie tylko moja wyobraznia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz ogladam Moonlight, z tym ze na kolana mnie nie powalil :wink: Dobrze zrobiony serial, niezle dobrani aktorzy, tylko ta tematyka (wampiry) jest niesamowicie oklepana. Cos sie we mnie zawsze smieje jak widze "efekt" w stylu ze zawodnik wskakuje na dach kilkupietrowego budynku i wyglada to tak, ze czlowiek mimowolnie szuka liny wyciagu, po ktorym "wskoczyl" :) (to klasyczny motyw w budzetowych serialach, "skok wampira" :lol:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSG 4x08

 

Po całkiem niezłym "Guess whats coming for dinner" nowy odcinek był... mierny. Kolejne polityczne sranie w banie. Kolejny zapychacz. Spodziewałem sie dokonczenia z 4x07 a tu taka lipa... jedyne ciekawe co było to bójka i sytuacja Adamy i Tigh'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinek i tak lepszy, od tych które serwowali na początku sezonu.

No i sądząc po promo 4x09, wreszcie coś ruszy z kopyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSG, w sumie nic ciekawego.

Lost, coraz lepiej i duzo sie wyjasnilo tylko jak dobre pamietam mają byc jeszcze 2 sezony wiec i tak pewnie mocno cos namieszają jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem 8 odcinkow The Big Bang Theory i musze powiedziec ze polewa jest konkretna :lol2: Nie spodziewalem sie po pierwszym odcinku ze tak mi sie spodoba. Polecam ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz ogladam Moonlight, z tym ze na kolana mnie nie powalil :wink: Dobrze zrobiony serial, niezle dobrani aktorzy, tylko ta tematyka (wampiry) jest niesamowicie oklepana. Cos sie we mnie zawsze smieje jak widze "efekt" w stylu ze zawodnik wskakuje na dach kilkupietrowego budynku i wyglada to tak, ze czlowiek mimowolnie szuka liny wyciagu, po ktorym "wskoczyl" :) (to klasyczny motyw w budzetowych serialach, "skok wampira" :lol:).

Moonlight i tak został już anulowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sprobowalem BSG, ten pilot miniseries i normalnie pierwsza serie i musze powiedziec ze jest dobrze - bardzo fajny klimat ma ten serial, niezle efekty i jakos nie znudzil mnie od samego poczatku.

Z tym ze z wypowiedzi tutaj wynika ze pozniej z BSG juz tak fajnie nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...