Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzałem dziś heroes 03x20 i odzyskałem (oby nie chwilowo) nadzieję, że jeszcze coś może z tego być. Kapitalna scena ze Stacy i ogólnie odcinek na wysokim poziomie. Obawiam się jednak, że biorąc pod uwagę, że to już 20 odc to po prostu dociągną to jakoś do końca sezonu i zabawa rozpocznie się na nowo. Oby w fajnej piaskownicy i dobrą łopatką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w USA Supernatural oglądalność ma na dość średnim poziomie... Na szczęście 5 sezon dostał zielone światło, tak więc nie ma problemu ^^

ale to co sie tam wyrabia to smiech na sali anioły lucyfera OMG spadli na psy w moim odczuciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu drugiego sezonu Big Bang Theory stwierdzam ze to najbardziej smiechowy serial jaki ogladalem. Co prawda jest jeszcze it crowd ale bohaterowie sa jakos odpychajacy (nie wiem jak to inaczej nazwac). Postac Sheldona jest PRZEGENIALNA, a widoku Sheldona probujacego usciskac Penny nigdy nie zapomne (odcinek z prezentami swiatecznymi) :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernatural 4x17 - genialne icon_biggrin3.gif

+1 :D

 

choć strasznie przewidywalny epizod..ale za taki początek z Deanem wybaczam ;):D

 

Lost 5x10

 

Kombinowanie z czasem osiągnęło apogeum (Ben), ogólnie to oglądam już z samej ciekawości jak to się skończy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost się zrobił śmiechowy mocno wraz z koncepcją podróży w czasie, ale 5x10 mnie zaciekawił. Ogólnie jak z ekranu znika Płaczliwy Jack i Łzawa Kate a scenariusz koncentruje się na postaciach bardziej interesujących jak Sajid czy Locke (5x07, imo najlepszy w S5) to da się to jeszcze (od biedy) obejrzeć...

Edytowane przez Jerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wtorek byl

swietny house, bardzo dobry bbt i dobry himym

jeszcze zapomnialem o heroesach. niestety nie dostosowali sie do poziomu tamtych seriali. mam nadzieje, ze czwartek tez bedzie dobry

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost 10

 

Ostatnie 10 sekund :o

Dołączona grafika

 

Dla mnie House nie był świetny, co najwyżej przeciętny. Ciekawe było jego ostatnie spojrzenie, to w windzie.

Właśnie był bardzo fajny, bo przede wszystkim pokazali coś świeżego. Budowanie odcinka w stylu:

-przypadek

-półgodzinne gdybanie urozmaicone głupotami

-genialne rozwiązanie w ostatniej minucie

zaczyna być nudne. Tutaj scenarzyści pozytywnie to urozmaicili.

 

Btw, nawet przypadki zaczynają się powtarzać (dwukrotnie mieliśmy pacjenta który nie potrafił kłamać - w tym i chyba poprzednim sezonie).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wtorek byl

swietny house, bardzo dobry bbt i dobry himym

jeszcze zapomnialem o heroesach. niestety nie dostosowali sie do poziomu tamtych seriali. mam nadzieje, ze czwartek tez bedzie dobry

No i chuck przebił wszystkich powyżej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie był bardzo fajny, bo przede wszystkim pokazali coś świeżego.

"bardzo" to trochę przesada imo, ale pozytywnie powiało świeżym pomysłem.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "nie tykać przed oglądaniem :)"
Trochę strasznym pomysłem, bo takie fpp z oczu pacjenta działa na wyobraźnię, ale (jak na House, bo taki motyw się już pojawił w filmach) świeżym i dobrym.

Lost 5x11. Scenariusz osiągnął dno jakiś czas temu. W tym odcinku scenarzyści wyciągnęli zaś łopatki...

Ale Hurley rozkminiający paradoksy podróży w czasie - bezcenny :)

 

p.s. Grobel - dobre to "backwards", zwłaszcza pomysł na LotRa...

Edytowane przez Jerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ostatni house byl jednym z najlepszych odcinkow ever. swietny przypadek, swietna diagnoza, fajny pomysl na realizacje odcinka, przezabawne teksty, cale to house vs wilson. no ale skoro

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "house"
house nie pocalowal cuddy
to odcinek taki o.^^

 

niestety czwartek nie taki wspanialy jak wtorek.

scrubs - nic nadzwyczajnego. i do cholery. zostalo raptem kilka odcinkow to konca serialu, a oni oszczedzaja na ich realizacji i to na dodatek w bezczelny sposob.na 6/7 glownych bohaterow pojawia sie az dwoch, z jedna postacia drugoplanowa. zenua.

lost - hugo byl dobry :D sam odcinek oprocz jak zwykle baniujacej koncowki byl nudny.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "lost"

nie wiem czy dobrze kminie ale jack wrocil na wyspe bo po prostu mial. moze wyspa chciala m.in. zeby uratowal bena przed richardem. gdyby dodac do tego zmiane rogera to moze ben by nie chcial isc do tamtych. jak widac jack juz zdazyl to zjebac ;]

bleee gdzie faraday? moze gdyby sie pojawil to bysmy sie dowiedzieli o co chodzi z tym czasem.

jeszcze wspomne ze widzialem najnowszy odcinek south parka. nie wiem jednak jak opisac wrazenia po jego ogladniecu. szok? ale czy to oznacza, ze polecam ogladnac ten odcinek? nie koniecznie.

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StartrekGate Galactica?

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House S05E20

Spodziewałem się prawie wszystkiego, ale nie tego.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Na życzenie ospoilerowane"
Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że 2sezon terminatoru się skończył, a serial prawdopodobnie dostanie cancela ;/

Po finale wszystko złożyło się w logiczną całość - plus dla scenarzystów, za połączenie wszystkich (na pozór bzdurnych) wątków.

Gorzej, że w końcówce trochę zamieszali względem trzeciego filmu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że 2sezon terminatoru się skończył, a serial prawdopodobnie dostanie cancela ;/

Po finale wszystko złożyło się w logiczną całość - plus dla scenarzystów, za połączenie wszystkich (na pozór bzdurnych) wątków.

Gorzej, że w końcówce trochę zamieszali względem trzeciego filmu.

szkoda ze cały sezon nie był taki jak zakończenie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...