Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

PB

Trzeci sezon taki sobie. Pierwszy był porywający, drugi dobry, a trzeci... po prostu jest. W sumie to jedyny serial jaki oglądam. Trzeba przyznać, że nudny nie jest ale czuć trochę stuczne wydłużanie fabuły...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ale Sary to się pozbyli w niesmaczny sposób :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Dirt ktoś ogląda ?

 

Z polskich oglądam Ekipe i Twarzą w twarz i całkiem całkiem.

 

edit

 

Co do PB to mam nadzieje że się rozkręci. A co do Sary to szkoda.

 

Grey's Anatomy 3 odcinek ciekawy i kilka fajnych akcji. :P

 

 

A już za 4h Dexter

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co czekać na napisy? W oryginale jest OK :wink:

 

Dexter 2x03

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Odcinek całkiem ciekawy, chociaż niestety trochę mu brakuje do tych z pierwszego sezonu. Akcja trochę wolno się toczy. Tak czy inaczej fajny motyw ze struną :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe SGA takie średnie :/ Nic konkretnego tylko takie tam [ciach!]ły.

Mi tam sie podobało, przynajmniej nie są to takie zapchaj-dziury jak w BSG, tylko coś sie dzieje. Odcinek lekki, przyjemny, musili jakoś przystopować po akcji odstawionej w 4x01 i 4x02

 

No i mam wrażenie że od kilku ostatnich odcinków kamera pracuję jak w BSG ;]

Ale czy to źle? Praca kamery w BSG bardzo mi sie podoba, wiec nie mam nic przeciwko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie podobało, przynajmniej nie są to takie zapchaj-dziury jak w BSG, tylko coś sie dzieje. Odcinek lekki, przyjemny, musili jakoś przystopować po akcji odstawionej w 4x01 i 4x02

 

 

Ale czy to źle? Praca kamery w BSG bardzo mi sie podoba, wiec nie mam nic przeciwko.

A czy ja napisałem że to źle? Taka dynamiczna kamera zawsze bardziej do mnie trafiała ;]

 

 

Co do odcinka to:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wiesz czemu mi się nie podobało?:> Bo przedstawiono w nim nowego bossa atlantisa! I chodzi mi tylko o sposób tego przedstawienia...W sieci roiło się od zapowiedzi o problemach z przystosowaniem się starej ekipy do Sam, budowaniu zaufania itd...

Szkoda tylko że w praktyce wyglądało to po prostu słabo...Zresztą popatrz jak pokazali to w sg-1 kiedy Weir objęła dowodzenie...

Może w następnych odcinkach będzie to lepiej rozwinięte, ale przy 4x03 momentami przynudzali. Już o przewidywalności odcinka nie wspominając ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek heroesów jest świetny;] Jak do tej pory najlepszy z 2 sezonu.

Nowa bohaterka zapowiada się świetnie i ma najfajniejszą moc (oprócz wifi-woman :lol:).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilkadziesiąt ostatnich postów i... jestem w szoku. Czy naprawdę nikt tutaj nie ogląda genialnego serialu, jakim jest Californication?

 

Powiem tak - kolega zaraził mnie PB i myslalem, ze nie ma lepszego serialu. Potem odkryłem Dextera - to samo wrażenie. Jednak po obejrzeniu 10 episodów Californication (tyle jak na razie wyszlo, jeszcze 2 do konca sezonu) stwierdzam, że zarówno Dexter jak i PB wypadają przy nim BARDZO blado... Co prawda nie wszystkim moze przypaść do gustu poczucie humoru oraz tematyka owego serialu, ale jestem pewien, ze wiekszosci się spodoba (jeszcze zaden znajomy, ktoremu to poleciłem, nie narzekał)

 

David Duchovny wreszcie odnalazł swoje powołanie, a jest nim rola Hanka Moody'ego w tym własnie serialu :)

 

Uwaga: serial dla pełnoletnich ;)

 

http://www.sho.com/site/californication/home.do

 

Gorąco polecam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy dexter swietny :) Doakes w "koncowce" mnie skosil :D

Mnie też, rechotałem jak głupi, jak jeszcze dodał o tej oponie :E

 

Przejrzałem kilkadziesiąt ostatnich postów i... jestem w szoku. Czy naprawdę nikt tutaj nie ogląda genialnego serialu, jakim jest Californication?

 

Powiem tak - kolega zaraził mnie PB i myslalem, ze nie ma lepszego serialu. Potem odkryłem Dextera - to samo wrażenie. Jednak po obejrzeniu 10 episodów Californication (tyle jak na razie wyszlo, jeszcze 2 do konca sezonu) stwierdzam, że zarówno Dexter jak i PB wypadają przy nim BARDZO blado... Co prawda nie wszystkim moze przypaść do gustu poczucie humoru oraz tematyka owego serialu, ale jestem pewien, ze wiekszosci się spodoba (jeszcze zaden znajomy, ktoremu to poleciłem, nie narzekał)

 

David Duchovny wreszcie odnalazł swoje powołanie, a jest nim rola Hanka Moody'ego w tym własnie serialu :)

 

Uwaga: serial dla pełnoletnich ;)

 

http://www.sho.com/site/californication/home.do

 

Gorąco polecam wszystkim.

Ja oglądam, narazie widziałęm 9 odcinków i serial bardzo mi się podoba. Duchovny wcielił się w swoją rolę świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 2x3 zajebiaszczy po prostu. Ta atmosfera, monologi bohatera po prostu sa 'zabojcze' :).

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ciekawa sprawa z tymi sledzczymi z FBI. Ciekawe, czy sie czegos domysla :D. Albo motym z Mrocznym Pasazerem tez ciekawy :). W ogole narazie malo sie wyjasnilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 2x3 zajebiaszczy po prostu. Ta atmosfera, monologi bohatera po prostu sa 'zabojcze' :).

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ciekawa sprawa z tymi sledzczymi z FBI. Ciekawe, czy sie czegos domysla :D. Albo motym z Mrocznym Pasazerem tez ciekawy :). W ogole narazie malo sie wyjasnilo.
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Mnie bardzo zaciekawila rozmowa Dextera z agentem Lundy'm w namiocie ze zwlokami ofiar dextera. Zwlaszcza ta "czesc" w ktorej dexter mowi ze: "Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla zabijania" a Lundy odpowiada, ze jest jedno: kiedy chodzi o ratowanie niewinnego zycia. :D Wydaje mi sie ze Lundy dojdzie do tego ze to Dexter jest rzeznikiem z zatoki ale nie bedzie to oznaczalo konca dla dextera. Jest cos "ciekawego" w tym agencie FBI ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...