Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem dwa odcinki z nowego sezonu Dextera. Powtorze sie i powiem jeszcze raz, ze ten serial jest niesamowity :zonk: :gitarzysta: Postac Dextera jest swietna, zwlaszcza jego monologi. Przy ogladaniu 1 sezonu z trudem powstrzymywalem sie przed obejrzeniem kolejnego odcinka, nie chcialem obejrzec calosci jednym haustem ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A wy wiecie, że Sary nie pokazują bo w początkowych odcinkach 3 sezonu nie grała, przez to że jest w ciąży czy coś takiego ;]

 

A co do odcinka 3x03.

Dawno nie było tak nudnego odcinka Prison Break'a :mur: Się ten serial stacza na dno :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEROES 02x02

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEROES 02x02

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Troszke mnie smuci gestosc zaludnienia heroesow ;] Co rusz to kazdy na kazdego natrafia. Zaraz sie okarze ze wszyscy maja jakis moce.

 

A mi brakuje jakiejs napierdzielanki, myslalem ze bitwa z Saylarem w pierwszej czesci zrzuci mnie z fotela a to bylo wielkie g.. serial ogladam bo jest interesujacy i wciagajacy ale brakuje mi jakiejs porzadnej bitwy, takiej gdzie nasz glowny bohater pokazalby co naprawde potrafi. jak naprzyklad w x-men, no ale co sie spodziewac to serial a nie pelnometrazowy film :( dzisiaj znowu myslalem ze w tym barze jakas akcja cool bedzie i znow zawiedziony :( niedosyt taki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mi poczatek nowych hirołsów wydaje sie smieszny?

 

edit:

jak i reszta tego odcinka...

Ale to taka "komiksowa" śmieszność, więc jest jeszcze do przełknięcia ;]

 

Ukazał się drugi odcinek bionic women...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, to nie jest kapitan Dedala, żeby był pobłażliwą c*pą. Musi zagrać hardego gościa, a ze mu to nie wychodzi to inna sprawa :lol:

 

A własnie propo co sie stało z Dedalem że go Apollo zastąpił bo juz zapomniałem a nie chce mi sie trzeciego sezonu na nowo oglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowe na wszystko s4x01 no chyba będzie ciekawy sezon 4 :D

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Niezłe to udawanie ciąży :P nowa przyjaciółka i nowe sekrety :P

 

south park 11x8 ; family guy 6x02

 

Kolejne super odcinki myślałem że padnę

 

PB3x03

 

Nuda i jeszcze raz nuda.

 

HIMYM 3x02 i The unit 3x02

 

Kolejne ciekawe odcinki :P

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu sie odezwe po dluzszym czasie (troche ponad 2 miechy).

 

Przez ten czas zdazylem zaliczyc 2 sezony How I Met Your Mother - co powiem? Jak dla mnie BOMBA! Na tym serialu smialem sie jak glupi, zwlaszcza z Barney'a (ale i nie tylko). IMHO jeden z lepszych seriali komediowych jakie widzialem. Aktualnie staram sie byc z HIMYM na bierzaco - na razie pierwszy odcinek zaliczon, dzisiaj moze drugi :) Oczywiscie polecam.

 

Udalo sie takze obejrzec drugi seozn Grey's Anatomy. Tak jak poprzednio. Serial caly czas mi sie podoba i napewno bede go ogladal dalej. Zaniedlugo trza bedzie sie wziac za 3 sezon, by nadgonic zaleglosci i przejsc do 4 :)

Pojawil sie takze spinoff do GA - Private Practice... Trza bedzie zobaczyc jak mi bedzie lezal... Ale to dopiero po 3 sezonie GA.

 

W miedzy czasie wzialem sie takze za ogladanie That 70s Show. Imho tez dobry serial komediowy. Jestem dopiero w polowie 1 sezonu, ale juz mi sie podoba.

 

W przeciagu ostatniego tygodnia szarpnalem sie na pierwszy sezon Rome. Pozycja godna polecenia. Troche zwlekalem z ogladaniem tego, ale niepotrzebnie. Teraz troche zaluje, ze tak pozno sie za niego wzialem (a tutaj przede mna jeszcze 2 sezon - mam nadzieje, ze tak samo dobry jak pierwszy). Oby wiecej takich produkcji - to mi sie podoba.

 

Widze, ze juz sa wielkie szumy wokol nowego seoznu Prison Break. Ja na poczatku takze bylem zachwycony tym serialem, ale tylko przez pierwszy seozn. Drugi obejrzalem, zeby tylko zobaczyc co sie stanie - kompletna padaka. Powiedzialem sobie, ze tak czy siak bede ogladal ten serial (3 sezon), ale jeszcze nie teraz... Na razie wstrzymam sie z tym... Jezeli 3 sezon rzeczywiscie bedzie lepszy od 2, to moze nie bedzie az tak zle ;)

 

A teraz Dexter... Wypadalo by sie wziac w tej chwili i za niego... I chyba tak zrobie :) A raczej postaram sie, bo cholera tego czasu zawsze jest za malo...

 

//update:

Kurna, tak patrze na post kamilo23 i 4 sezon Desperate Housewives... Chyba nie wytrzymam dluzej i zalicze ten pierwszy odcinek :]

 

//update#2:

no i bym zapomnia...

Po drodze zaliczylem takze Weeds. Zaczalem ogladac ten serial dlatego, gdyz kilka osob porownywalo go z DHW (ze niby jakies podobienstwo)... No sorry, ale w ten serial nie ma nic wspolnego z DHW... o_O No moze jedynie jakies tam male miasteczko, w ktorym zyja sobie 'bohaterzy'... Jednak mimo wszystko ciesze sie, ze zaczalem ogladac ten serial, bo ma to cos. Oglada sie go naprawde przyjemnie. Bardzo podoba mi sie rola Nancy oraz gra aktorki, ktora sie w nia wcielila. Jej niejednokrotne zaklopotanie, dylematy, zmieszanie... A ide zobaczyc 03x08 :)

Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie takze obejrzec drugi seozn Grey's Anatomy. Tak jak poprzednio. Serial caly czas mi sie podoba i napewno bede go ogladal dalej. Zaniedlugo trza bedzie sie wziac za 3 sezon, by nadgonic zaleglosci i przejsc do 4 :)

Mnie denerwuje tylko to czekanie na kolejne odcinki. :? Pamiętam jak miałem możliwość oglądać Grey's Anatomy w dni wolne, kiedy to cały sezon leżał na dysku i wołał "obejrzyj mnie". ;) Pochłaniełem wtedy GA tak jak było w przypadku FMA czy NGE. To były czasy... Teraz trzeba czekać na kolejne odcinki. :sad:

 

Pojawil sie takze spinoff do GA - Private Practice... Trza bedzie zobaczyc jak mi bedzie lezal... Ale to dopiero po 3 sezonie GA.

Pod koniec trzeciego sezonu GA będziesz miał możliwość poznać osoby z Private Practice. Oprócz jednej osoby z GA (pewnie wiesz jakiej) będą nowe i myślę, że również ciekawe postaci. All in all kilka odcinków trzeba będzie obejrzeć i wtedy się oceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe herołsy:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Candice pokazała swoje prawdziwe oblicze :lol2: :lol:

Sylar wylądował na wyspie z losta :lol:

Nawet nawet, ale niektóre rzeczy upychają na siłę. I Hiro też nie jest ten sam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ty narzekasz na brak czasu. Prawdziwy serialożerca :)

To raczej z innego powodu narzekam na brak czasu ;)

Generalnie byly wakacje, czasem nudno przez caly dzien, wiec sobie umilalem czas ogladaniem seriali :)

 

@Crosis:

Za GA wzialem sie jeszcze w wakacje i powiem Ci, ze tez chetnie bym przysiadl i obejrzal kilka odcinkow na raz, Ale to poprostu sie poprostu nie dalo... Wtedy jeszcze nie wiedzialem jakie wersje powinienm miec, mialem zle napisy i jeden odcinek ogladalem w zasadzie prawie 2x dluzej, bo po drodze poprawialem dla siebie napisy (synchro, literowki, etc)... I generalnie nie wiem czemu, ale wlasnie na GA wyjatkowo wyczulilem sie na bledy jezeli chodzi o synchro... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes 2x3

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mi w ogóle nie podoba się motyw tych dwojga co się chcą do USA dostać. IMO to taka zapchaj dziura w tym serialu. Cała reszta OK, szczególnie nowa historia Petera.

 

PB 3x4

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dobrze zrobili, że uśmiercili Sarę, w końcu widać, że nie zawsze wszystko musi się kończyć dobrze. Ogólnie odcinek mi się podobał, z pewnością lepszy niż ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tydzień temu napisałem: "Sarę pewnie zabiją skoro jej nie pokazują to chyba już jej nie zobaczymy do końca."

 

Cóż serial stał się bardzo przewidywalny i powoli zaczyna mnie nudzić, ale chyba z prztzwyczajenia za tydzień po raz kolejny oglądne.

 

Heroes 2x03

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Znów powrót kolejnych herosów tym razem Nicki i Sylar, zaczyna się powoli akcja rozkręcać choć podejrzewam, że tak jak w pierwszej serii rozkręcać się to wszystko będzie przynajmniej z 10 odcinków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tydzień temu napisałem: "Sarę pewnie zabiją skoro jej nie pokazują to chyba już jej nie zobaczymy do końca."

 

Cóż serial stał się bardzo przewidywalny i powoli zaczyna mnie nudzić, ale chyba z prztzwyczajenia za tydzień po raz kolejny oglądne.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Przecież jeszcze przed emisją 3 sezonu chodziły plotki, że Sara może już nie wystąpić w serialu.

Trudno mówić tu o przewidywalności, gdyż była to tylko kwestia czasu, kiedy ją zabiją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku odcinkach nowych sezonow:

 

Prison break-daje rade brdziej podoba mi sie od 2 -go sezonu

 

Heroes - kompletny zawod, zlepek watkow + beznadziejny retarded Hiro i jego przygody-ani to zabawne ani nic nie wnoszace. Jedynie historia Petera P. trzyma mnie przy tym serialu bo nawet cheerleaderka i jej nowy kolega mnie irytuje.

 

Czekam na koejne odcinki Dextera

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes ma za wielu bohaterów, a przynajmniej za bardzo się starają wszystkich ich naraz pokazywać. W efekcie jest po parę minut dla każdego bohatera na odcinek, a akcja pełznie jak ślimak.

 

Jest nowy serial Moonlight o detektywie wampirze... temat oklepany, ale realizacja wygląda w miarę ok, ogląda się dość dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak mogli Sarę uśmiercić :damage_wall: to jest przesada , ten serial traci na wartości przez to , że tylu bohaterów umiera, odcinka nie oglądałem bo nie mam chwilowo czasu aczkolwiek to już przesada, nie ukrywam , że wątek Sary i Michaela był dla mnie jednym z ważniejszych i w raz ze śmiercią Sary dla mnie serial traci na wartości , smutno mi biedna Sara:(

 

pardon uniosłem się

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pb to jakiś żart... 2 pierwsze sezony były ok, ale 3 już na siłę totalnie. Nie wiem jak to się może komuś podoba.

Hahahaha, uważaj bo zaraz ktoś napiszę "to po co oglądasz" :lol:

 

Bionic woman 1x03 ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...