Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

co wy z tym dexterem , serial dobry i nic wiecej. na pewno nie wciaga tak jak PB pierwszy sezon , i co jest bardzo widoczne w 1 sezonie to produkcja niskobudzetowa i ta drewniana gra aktorow (no moze poza kilkoma wyjatkami )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisalem ze mi sie nie podoba tylko ze jest dobry i nic ponadto . ciekawy pomysl , tyle ze wykonanie duzo gorsze. nikt mi nie zaprzeczy ze z 1 sezonu az bije niskobudzetowosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po grze aktorow ? nie oszukujmy sie -sa oni kompletnie nieznani -a ten czarny policjant to wogole jakby z drewna byl. no ale kazdy moze miec swoje zdanie , a serial furory nie zrobil w usa . bo wogole 2 sezonu nie mialo byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po grze aktorow ? nie oszukujmy sie -sa oni kompletnie nieznani -a ten czarny policjant to wogole jakby z drewna byl. no ale kazdy moze miec swoje zdanie , a serial furory nie zrobil w usa . bo wogole 2 sezonu nie mialo byc

a aktorzy grający w PB to ogólnie znani byli pewnie...(nie licząc Williama Fichtnera)...

a co do drętwej gry, że sobie pozwolę tak to nazwać...Dominic Purcell często imho taką samą prezentował...zresztą ogólnie jakoś nigdy mi ta postać do końca nie przypadła do gustu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po grze aktorow ? nie oszukujmy sie -sa oni kompletnie nieznani -a ten czarny policjant to wogole jakby z drewna byl. no ale kazdy moze miec swoje zdanie , a serial furory nie zrobil w usa . bo wogole 2 sezonu nie mialo byc

Bo on ma własnie taką rolę i bardzo dobrze ją gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po grze aktorow ? nie oszukujmy sie -sa oni kompletnie nieznani -a ten czarny policjant to wogole jakby z drewna byl. no ale kazdy moze miec swoje zdanie , a serial furory nie zrobil w usa . bo wogole 2 sezonu nie mialo byc

1. Czytales ksiazke? Nie? No widzisz, jakbys czytal to bys wiedzial dlaczego tak grają.

2. :]]]]]]]]]]]]] W pierwszym sezonie Lost'a polowa glownych rol jest obsadzona przez aktorow ktorych najwieksze osiagniecie zawodowe to dwu zdaniowa rola w filmie z 199X roku. Wg ciebie to tez niskobudzetowy serial?

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a aktorzy grający w PB to ogólnie znani byli pewnie...(nie licząc Williama Fichtnera)...

a co do drętwej gry, że sobie pozwolę tak to nazwać...Dominic Purcell często imho taką samą prezentował...zresztą ogólnie jakoś nigdy mi ta postać do końca nie przypadła do gustu...

O dobrze, ze ktos to wspomnial, bo juz myslalem, ze tylko dla mnie Lincoln jest drewnem stulecia. :D

 

Co do Dextera, to serial wyszedl swietnie. Drugi sezon ma juz troche inny klimat

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Łowca stal sie po czesci zwierzyna. Szkoda troche, ze jest to juz prawie zupelnie inna historia od tej przedstawionej w ksiazce (zreszta nie ma sie co dziwic, bo zadna telewizja by wtedy tego nie pokazala). Mam tylko nadzieje, ze im dalej w las tym bedzie bardziej "miesiscie".

Generalnie polecam ksiazke, a zwlaszcza druga jej czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe SGA

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No więc zaczyna się dość standardowo. Zła obca forma życia która przenosi się z jednej osoby na drugą. Ile razy to już było w sg-1?;] Na szczęście odcinek był ciekawy i momentami zaskakiwał. Chociaż powtórzyło się to o czym pisałem wcześniej, czyli uświadamianie widza jaki to z Sam dowódca. Kolejny zapychacz. Dobry zapychacz.

 

Dobrze że ten serial jest traktowany przez twórców lekko ;]

 

Sheppard: Looks like one of those toys you play with when you're a kid.

McKay: Commodore 64?

Ronon: Triple barrel shotgun?

Sheppard: A kaleidoscope

:)

 

Nic tylko czekać do soboty na Travelers (4x05) bo tenże zapowiada się całkiem smacznie;]

 

 

Oglądacie flashbacki z bsg razor?;] Nawet niezłe i w przeciwieństwie do ubiegłorocznych webepizodów pojawiają się tu efekty specjalne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGA 4x04

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak wyżej wspomniał leborg, pierwsze skojarzenie to któryś z odc. drugiego sezonu SG-1 jak O'Neill dotknął kryształu. A że właśnie ndrabiam SG-1 to twierdze, że w SGA kończą sie pomysły na zapchaj-dziury. Oczywiście lepsze takie niż te w BSG, ale niedosyt jest. Jak dla mnie ocinek nudny, generalnie żadnego postępu w głównym wątku, do tego zbędne przedłużanie serialu. Żadnych konkretów. Ja wiem że świat StarGate jest rozległy, ale niech zostawia coś na SG: Universe.

 

Co do BSG Razor... ja już straciłem zainteresowanie tym serialem. Pierwszy i drugi sezon były super ale trzeci? Jak dla mnie porażka. Obejrzałem te flashbacki i... mam wrażenie że sam Razor jak i 4 sezon będą przegadane. Czemu mam wrażenie że z BSG robi sie telenowela?

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E10 Californication mnie zmiażdżył :E Nie moge się już doczekac kolejnego odcinka :D Hank mój nowy Idol :D

Końcowka wywołała u mnie falę niepohamowanego "brechtu" (bo smiechem tego nazwac nie mozna). Geniusz ;D

 

Juz jutro rano nowy odcinek :)

 

Niestety pozostaly tylko dwa do końca sezonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bionic woman 1x04:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Klimaty robią się jakieś wykręcone, wszyscy mają przed wszystkimi jakieś tajemnice, każdy działa na własną rękę ;] Zobaczymy jak się rozkręci to wszystko dalej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Californication 1x11

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Akcja pozornie zwolnila, jednak wydarzylo sie kilka rzeczy, ktore na pewno beda nie bez wplywu na zakonczenie tego sezonu ;) Czekam z niecierpliwoscią. Daje głowę, ze nie dojdzie do slubu Billa i Karen. Ciekaw jestem, jak sie rozwinie sprawa plagiatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Californication 1x11

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Akcja pozornie zwolnila, jednak wydarzylo sie kilka rzeczy, ktore na pewno beda nie bez wplywu na zakonczenie tego sezonu ;) Czekam z niecierpliwoscią. Daje głowę, ze nie dojdzie do slubu Billa i Karen. Ciekaw jestem, jak sie rozwinie sprawa plagiatu.
Nie opisujesz przypadkiem odcinka 10 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 2x03

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nowy odcinek miażdży jak zawsze, po części to ten sam styl, co w pierwszym sezonie. Sceny z teściową, Laylą w kostnicy i Maria z narzeczonym Pascal świetne :)

Heroes 2x05

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kolejny genialny odcinek. Ten serial trzyma poziom jak mało który. Jakoś nie pasowała mi do całości historia Hiro.

Prison Break 3x05

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mam wrażenie, że serial powoli wraca na dobry tor. Podobnie jak w pierwszym sezonie wszystko się komplikuje itp.
Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break 3x05

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

EMP z mikrofalowki :lol: nie zebym sie czepial ale... :lol: o ile (podobno) mozliwe jest zrobienie takiego uzytku z mikrofali o tyle taki impuls nawet by "nie pomacal" urzadzenia oddalonego o xx m (wiezyczka straznika). No ale pomyslow MacGyver'owi nie brakuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy tego samego aktora w "konkurencyjnych" serialach

No faktycznie. Ogladalem pierwsze PB i sie dziwilem skad znam tego aktora. Pozniej objerzalem Heroesow i sie moja zagadka rozwizala :D.

 

Co do Dextera, to brak slow. Ten serial mnie rozwala, w pozytywnym znaczeniu tego slowa. Moze fabula juz nie jest tak bardzo interesujaca, ale klimat pozostal (monologi, specyficzny humor i 'to cos').

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

EMP z mikrofalowki icon_lol.gif nie zebym sie czepial ale... icon_lol.gif o ile (podobno) mozliwe jest zrobienie takiego uzytku z mikrofali o tyle taki impuls nawet by "nie pomacal" urzadzenia oddalonego o xx m (wiezyczka straznika). No ale pomyslow MacGyver'owi nie brakuje icon_biggrin3.gif

 

weź pod uwagę to, ze jest to tylko serial, wiec niema się co czepiać tych niedorzeczności bo tak to można by było skreślić każdy z wymienianych tu seriali.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny miodny odcinek dextera:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Ciekawe od czego uzależniona jest ta laska z dziwnym akcentem, która jest promotorem DEX'a.

 

Dzisiejszy PB też całkiem niezły:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Co link zakopał na plaży :>?

Heroes'ów jeszcze nie oglądałęm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break 3x05

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

EMP z mikrofalowki :lol: nie zebym sie czepial ale... :lol: o ile (podobno) mozliwe jest zrobienie takiego uzytku z mikrofali o tyle taki impuls nawet by "nie pomacal" urzadzenia oddalonego o xx m (wiezyczka straznika). No ale pomyslow MacGyver'owi nie brakuje :D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Mozliwe magnetron +tuba (przy okazji mozna sobie glowe ugotowac...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to chyba że Skołfild dzieki kubeczkom wie o której straznicy maja zmianę i przez chwilę na wieży nie ma zadnego patrolu.. Straznicy konczac zmiane popijaja kawe z kubeczka :lol::lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 3x05

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

A nie chodzi czasem o dosypanie do kawki/herbaty jakiegos srodka na przeczyszczenie :lol: ? Moze Sucre bedzie mial do nich jakis dostep.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...