Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Tak najszybciej to na torrentach.. znam stronke bez rejestracji gdzie w miare szybko sie pojawi. Jak chesz to wysle na PW. Wole byc ostroznym. Gdzies tu mechl!k na forum sie czaji :D

 

EDIT A zreszta co tam bede czekal. Wyslalem Ci linka do jednej stronki

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się porobiło!! 3 miesiące teraz trzeba czekac na kolejne PB :( ja nie przeżyje ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

nieźle urządzili Hayware'a..hehehehe..i potem jak jechał w tym wdzianku i kasku na rowerku :)

 

odrabanie ręki T-Bagowi też niczego sobie

 

jak moglem przypuszczac Michael nie pozwolił dalej iść temu młodemu z nimi..ale imho ten młody chyba najlepiej na tym wszytskim wyjdzie (jak na razie)

 

no i z tym samolotem :? kurcze odleciał bez nich..nie rozumiem dlaczego nie mógł dłuzej czekaj..trudno jak wpadka to wpadka..ale cieklawe co teraz zrobią :) przecież nie uciekną pieszo przez psami , samochodami etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się porobiło!! 3 miesiące teraz trzeba czekac na kolejne PB :( ja nie przeżyje ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

skad info ze 2 seria dopiero za 3 miechy :( ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Chlopak mojej sis jak sie dossal dp PB to az oderwac sie nie moze.W niedziele wieczorem zgralem sobie wszystkie odcinki a on juz jest na 11 :) Prawie tak jak ja z maratonem Losta :) Podobno dalej jest coraz ciekawiej,no nic - zobaczymy co oferuje ten Wasz filmik,ale tak jak napisalem wczesniej dopiero w czwartek :) A narazie to czekam na 2 ostatnie losty :) Pierwszy po jutrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad info ze 2 seria dopiero za 3 miechy :( ?

Obawiam sie ze nie za 3 miesiące tylko co najmniej za 4-5 :( Wiekszosc seriali w USA startuje jesienią, koło października...

 

A ostatni odcinek znakomity...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
szkoda ze nic sie nie wyjasnilo :(

Trochę mnie jednak wkurzylo ze psychol Haywire i Tweener z łatwością uciekli (chyba ich juz nie złapią). Tacy cwani są? czy to tez takie proste było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie spodziewacie się, że 2 sezon zacznie się w sierpniu? ;)

 

PS

Prawdziwy maraton to urządzamy w wakacje z kumplami :) Start o 18, oglądamy 11 odcinków, do każdego 1 browar, idziemy spać i następnego dnia kolejne 11 (+11 bro) xD

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze zrobisz. Ten serial tak wciaga ze ogladanie go z kumplami przy browarze to nieglupi pomysl.. Ciekaw jestem czy ktos u nas sie podejmnie wyemitownia PB. Moze TVP 1 ? Na Losta ich bylo stac ;)

 

 

A ja wciaz czekam na napisy do 1x22. Mysle ze za ok 1-2 godzinki powinny byc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie spodziewacie się, że 2 sezon zacznie się w sierpniu? ;)

 

PS

Prawdziwy maraton to urządzamy w wakacje z kumplami :) Start o 18, oglądamy 11 odcinków, do każdego 1 browar, idziemy spać i następnego dnia kolejne 11 (+11 bro) xD

polecacie jeszcze jakiś serial by zrobic do niego bibe bo losty 24h i PB mam juz za sobą :wink: a spoko sprawa z piciem

 

no ja tak rzuciłem hasło że za 3 miechy ponieważ 1 sezon zaczął się w sierpniu..więc tak przypuszczam że drugi tez :(

aha :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w sierpniu niż w październiku...:)...chociaż i tak szmat czasu...

 

1x22 już obejrzałem...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Aż mi się przez chwilę szkoda T-Bag'a zrobiło...coś czuję że albo zacznie ich ścigać (tj Abruzziego) na własną rękę , albo zacznie sypać Bellick'owi...

 

ciekawe jak daleko Haywire zajedzie na tym rowerku :P

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh

PB 22

moze mi ktos wyjasnic jak tagami mam dac ten... spoiler ;o bo inaczej nie moge ;/

UWAGA SPOILER

update dziala :P thx

_______

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ehh jednak ogladanie dobrego serialu na biezaco to jest katorga. Najbardziej podobal mi sie motyw z prezydentem :) Troche naciaganie to zrobili bo najpierw te zblizenia na wode itd. a pozniej sie okazuje ze to kto inny ginie ;) lol... z T-Bagiem myslalem ze go Abruzzi zabije a pozniej odetna mu reke :) Odcinek jak zwykle trzyma w napieciu jednak wkurzajace jest to ze koniec sezonu a tu nic sie nie wyjasnia, a nawet mamy wiecej niewiadomych ;/ Jezeli spieprza drugi sezon przez ten poscig to.... nc ale serial wciaga masakryniczie :D tak sie wiercilem z nerw ze ;)
Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ja może jutro obejrzę przed meczem ostatni epizod :[ Koniec maja wszystko trzeba oddać na uczelni, dzisiaj 12H siedziałem przy kodzie :D wczoraj 6H. Widzę migiełkę przed oczami :]]]. Pewnie nikogo ten lament nie interesuje, ale musiałem to wywalić z siebie :P.

 

Hydro Ty nic nie pisz tylko idź oglądaj i wtedy Cię tu widzę jak piszesz, że serial jest genialny :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz się zastanawiam jakiego by tu się serialu czepić...

Lubisz sci-fi? Jezeli tak to moge sypnac paroma tytulami ktore wg mnie sa warte obejrzenia...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz się zastanawiam jakiego by tu się serialu czepić...

 

 

Nawet jeżeli oglądałeś to obejrzyj jeszcze raz Friends ;)

 

 

Oglądam 6-sty raz all season :D

 

Jak dla mnie to najlepszy serial wszech czasów :)

 

...chociaż niektóży go nie lubią :blink:

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obejzalem ostatni odcinek PB i musze powiedziec ze ten serial poprostu zamiata rowno !!!! Nie widzialem serialu ani filmu lepszego od PB !!!!!! Juz nie moge sie doczekac 2 sezonu.

 

BTW: eragonek przecierz Friends to jest cos takiego jak polski serial Lokatorzy albo Sasiedzi. To telenowela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czepianie się PB ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Pod koniec 12 odc. T-Bag żyletką "dźgnął" Abruzziego. Troche mi się nie spodobało, jak ją wyjął z ust. Czy wszyscy tam noszą żyletki w ustach "tak na wszelki wypadek". Jeszcze wcześniej dostał pare razy w jape.. Eh, mogli to inaczej wymysleć. Choćby w skarpetce mogł ją trzymać..

Ale serial rządzi, jest genialny, szybka akcja, trzyma w napięciu. Nie mogę się doczekać 2 serii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: eragonek przecierz Friends to jest cos takiego jak polski serial Lokatorzy albo Sasiedzi. To telenowela.

Po pierwsze, lokatorzy to nie jest polski serial. Po drugie, bardzo trafne porownanie, normalnie strzal w dziesiatke... Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eragonek przecierz Friends to jest cos takiego jak polski serial Lokatorzy albo Sasiedzi. To telenowela.

 

Po pierwsze, lokatorzy to nie jest polski serial. Po drugie, bardzo trafne porownanie, normalnie strzal w dziesiatke...

 

A mnie się ten sitcom strasznie podoba.

Każdy odcinek jest świetny, śmieszny ;)

 

Tylko prószę nie porównywajcie Friends do Losta albo do PB, bo to są zupełnie inne seriale...

 

 

Co do PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Trochę mnie zmartwiło to że robią drugi sezon bo boje się ze będzie tak jak z Lostem czyli nudy, nudy i pod koniec coś się dzieje :?

 

No nic pożyjemy, zobaczymy ;)

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zmartwiło to że robią drugi sezon bo boje się ze będzie tak jak z Lostem czyli nudy, nudy i pod koniec coś się dzieje :?

Prison Break i nudy? Co to, to nie :D

 

Właśnie obejrzałem 22 odcinek:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jestem bardzo ciekawy co teraz zrobią, przecież nie ma teraz szans ucieczki, aczkolwiek i tak zapewne im się uda :) Myślałem że część ucieknie samolotem, a 2 część jakoś inaczej i będzie wyścig po 5mln$ a tu zonk [; Generalnie odcinek zapewnił podobną dawkę emocji jak 21, aczkolwiek nie podobało mi się to, że na początku czekali pod samym więzieniem, zdecydowanie nierealne, w rzeczywistości cały teren wokół więzienia byłby zbadany w promieniu mili w pare minut ... No i ciekawe czy dr Tancredi przeżyje, bo nawet ją lubiłem. Pani prezydent zaś zaskoczyła mnie pomysłowością :-P

 

Prison break się skończył więc zacząłem dziś The Sopranos, obejrzałem 2 odcinki, i jak narazie troche przynudza <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break i nudy? Co to, to nie :D

 

Prison break się skończył więc zacząłem dziś The Sopranos, obejrzałem 2 odcinki, i jak narazie troche przynudza <_<

Właśnie tego się boję, że teraz wszystko inne dla mnie będzie bidne ;d Chyba już nie ma żadnego niedowiarka że PB jest genialny i naj naj naj :]]]]]]]]. Chyba zgarnie wszystkie nagrody :o Przynajmniej ja bym mu dał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero skończyłem oglądać Prison Break 1x22. Tak jak sie spodziewałem super odcinek, podejrzewałem, że na końcu będzie więcej pytań niż odpowiedzi, bo jakby się wszystko wyjaśniło to nikt nie czekałby na drugi sezon, a tak wszyscy w "nerwach" co będzie dalej ?? ....no i najważniejsze pytanie : "KIEDY BĘDZIE DRUGI SEZON ???"

 

Sam odcinek świetny jak wszystkie pozostałe, a nawet lepszy. Przy końcówce cały w nerwach czy zdąrzą czy nie...nie mogłem w miejscu usiedziec :) ehhh ale wczuta, zupełnie jakbym znów miał -naście lat....sam się z siebie jeszcze śmieje :D

 

Teraz po ostatni epizodzie pierwszej serii mogę śmiało powiedzieć : Pierwszy sezon Prison Break był (jest) genialny. Cały czas akcja, serial trzyma w napięciu od początku do końca emisji....w tym miejscu poraz kolejny chyle czoła przed scenarzystami.

 

Apropo scenarzystów, już mamy środę czyli nowy Lost, a za tydzień finał drugiego sezonu. Jestem ciekaw czy scenarzysci pracujący nad Lost'em potrafią zrobić mi coś takiego co dzisiejszy epizod Prison Break

 

@ Hydro - oglądaj Prison Break !! Jestem ciekaw czy jak obejrzysz dalsze odcinki nie stwierdzisz tez, ze Prison Break jest genialny ;) wiadomo, rzecz gustu, ale może Tobie też się spodoba ;)

 

Ktoś wspomniał o Soprano, jestem na 6-stym sezonie, staram sie być na bierząco, ale problem jest z tłumaczeniem do tego serialu :( Wydaje mi się, że j. angielski znam dobrze i bez problemu mogę się w tym języku komunikować, np. Prison Break i Lost'a oglądam bez problemu bez napisów. Dużo dialogów z The Sopranos sprawia mi straszne trudności, gdyby jeszcze można było bez problemu dostać napisy po angielsku, ale z tym też nie jest tak kolorowo. Obecnie jestem na odcinku 6x7 i czekam na napisy, a niedziele emitowany już był 10 epizod :(

 

Ehhh ja może jutro obejrzę przed meczem ostatni epizod :[ Koniec maja wszystko trzeba oddać na uczelni, dzisiaj 12H siedziałem przy kodzie icon_biggrin3.gif wczoraj 6H. Widzę migiełkę przed oczami :]]]. Pewnie nikogo ten lament nie interesuje, ale musiałem to wywalić z siebie icon_razz.gif.

Heh doskonale wiem o czym mówisz, wczoraj cały dzień implementowałem hurtownie danych na sql server 2005, a dzisiaj od rana ASP (praca inżynierska) na zmianę z PHP (zajęcia na uczelni)...już nie widze na oczy....obejrzałem Prison Break dla odprężenia i teraz ide spać...sorry za ewentualne literówki, ale też widze mgielkę ;)

 

Sorry za OT tak jakoś mi wyszło w potoku słów i tysiąca myśli biegnących przez moją głowę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...