Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

;s

 

Widzialem ten serial (obejrzalem z 3 odcinki na tvn) ale nie przypadl mi do gustu. Musisz odrazu atakowac i obrazac?

Strach sie odezwac na forum, bo zaraz zostanie sie zezwanym tylko dlatego, ze czegos sie nie lubi.

Jak tylko ktos odezwie sie z odmiennym pogladem niz ty to zaraz wyskakujesz z tekstami (ograniczony ;s) na miare 10-latka.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;s

 

Widzialem ten serial (obejrzalem z 3 odcinki na tvn) ale nie przypadl mi do gustu. Musisz odrazu atakowac i obrazac?

Strach sie odezwac na forum, bo zaraz zostanie sie zezwanym tylko dlatego, ze czegos sie nie lubi.

Jak tylko ktos odezwie sie z odmiennym pogladem niz ty to zaraz wyskakujesz z tekstami (ograniczony ;s) na miare 10-latka.

Ja wyskakuje??To ja napisałem ze smallville to "Bajka i telenowela w jednym"?? Jak narazie to ty ukazujesz swój wiek , nie ja. To ze tobie sie nie podoba nie znaczy ze jest do kitu. I powiedz gdzie cie niby "obrazilem" Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

To ktos jeszcze oglada smallville? Bo myslalem ze moja siostra tylko.

Bajka i telenowela w jednym.

Widzialem ten serial (obejrzalem z 3 odcinki na tvn) ale nie przypadl mi do gustu. Musisz odrazu atakowac i obrazac?

Strach sie odezwac na forum, bo zaraz zostanie sie zezwanym tylko dlatego, ze czegos sie nie lubi.

Jak tylko ktos odezwie sie z odmiennym pogladem niz ty to zaraz wyskakujesz z tekstami (ograniczony ;s) na miare 10-latka.

no to rzeczywiście masz prawo do oceniania i wysmiewania serialu i ludzi go ogladajacych :mur: :mur: 3 odciniki obejrzałes?? jaaaaaaaaaaa..super B)

 

"Bajka" - hmmm eureka!! a co spodziewałeś sie że będzie oparty na faktach?? :unsure:

 

pewnie czujesz się juz na tyle dorosły (ahhhh 16 lat B) )że już nie mają prawa "bawić" Cię seriale oparte na komiksach, "bajkach" itp?? dałeś już to po sobie poznać w topicu o wspomnieniach :blink:

 

 

kurcze boje sie że finał prisona będzie dopiero w 2 sezonie :? teraz zakończą jakoś głupio i teraz czekaj :( no ale może nie będzie tak źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze boje sie że finał prisona będzie dopiero w 2 sezonie :? teraz zakończą jakoś głupio i teraz czekaj :( no ale może nie będzie tak źle

Coś Ty tak nie może być, ten serial jest zbyt cudowny/genialny w każdym odcinku wszystko dopieszczone. Tzn jak od razu w scenariuszu mają przewidziane tyle i tyle odcinków to tak ma zostać, czyli jak scenariusz zajmuje aż 2 sezony to tak ma być ;). Nic na siłę niech nie obicinają czy wydłużają jak lost itd... pod publikę bo zrobi się z tego tasiemiec -> shit, chyba że mają w piz... pomysłów i wszystkie odcinki następne będą na takim samym poziomie jak cały sezon 1. Trzymajmy kciuki :-). Nie mogą zniszczyć tego dzieła (; Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w Prisonie jest teraz za duzo watkow, zeby je zakonczyc w jednym odcinku. No i jeszcze te 5mln, amazing race pewnie z tego zrobia ;)

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hehe lukk a ty dalej o tym topicu jednym. Daj juz sobie spokoj z tym, k?

Aaaa no to sorry cie bardzo, obejrzalem 3 odcinki - serial mi sie nie spodobal. Mialem dalej na sile go ogladac? To wg. ciebei kiedy bym sobie opinie wyrobil? Jakbym obejrzal wszystkie odcinki? ;s

 

Serial mi sie po prostu nie podoba i tyle (ok, przesadzilem piszac ze jest do kitu, ale nie lapcie juz za slowa, k?).

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Lost 2x21 taki sobie. Nic ciekawego ogolnie, ale moze byc. No coz, moze kolejne odcinki cos wniosa ciekawego,
Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Lost 2x21 taki sobie. Nic ciekawego ogolnie, ale moze byc. No coz, moze kolejne odcinki cos wniosa ciekawego,

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jak to nic ciekawego :blink: utwierdza się moje przekonanie że oni są obserwowani i biorą udział w jakiś badaniach (genetycznych ?)

 

Ale trochę za dużo tych zagadek robią, pewnie myślą, że uda im się przebić Friends (10 sezonów i każdy równie dobry)

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No nie byl slaby, mozliwe ze mam takie oduczcie gdyz ogladam 1 odcinek na tydzien, a wczesniej jak mialem cala serie 1 i 19 odcinkow drugiej to ogladalem po 5 odcinkow dziennie i ogolnie lepiej lost wypadal wtedy ;]. Trailera sobie nie odpalam nawet, czesto w nich sa jakies wazne rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie losta 2x21 i mam mieszane uczucia. Na plus: krótsze flashbacki, zaś wiecej wydarzeń na wyspie, imo nieco ciekawszych niż zwykle ale nadal to straszliwe smęty :? Po trailerze wnioskuję, że 22 może być nieco ciekawszy, ale około 3 dobre odcinki na 24 to chyba nie jest to czego oczekuje się od dobrego serialu <_< . Zapewne zakończę oglądanie na 2 sezonie bo to strata czasu, niektóre wymysły reżysera to dla mnie czysta żenada :lol: Serial całkowicie odbiegł od początkowych założeń, tajemnicą wyspy miał być potwór (który w końcu okazał się dymkiem :lol: :mur: ) a nie jakieś bunkry. To, że mieszkańcy wyspy mają elektryczność, pralki, prysznice itd to chyba najgłupsza rzecz jaką dało się wymyślić ;D 1 sezon mi się podobał, ale serial idzie zdecydowanie w złą stronę, 80% każdego odcinka jest o jakichś [ciach!]łach typu obżarstwo Hurleya lub Charlie chcący ochrzcić dziecko. Cóż, liczy się kasa. Miejmy nadzieję, że Prison Break tak nie skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po cichu caly czas licze, ze jakos te wszystkie brednie sprowadza do kupy i to tak, ze wszystkim szczeka opadnie dwa pietra nizej. :)

 

Oby jednak nastapilo to wczesniej niz w fyfnastym sezonie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby jednak nastapilo to wczesniej niz w fyfnastym sezonie icon_rolleyes.gif

hehehe w którym sezonie mówisz ?? ;)

 

Ja też dzisiaj wieczorem obejrzałem ostatniego Losta, napewno jest lepszy od ostatnich, jak ktoś już napisał nareszcie mniej flashback'ów...więcej dzieje się na wyspie. Nie wiem w jaki sposób scenarzyści zamierzają na końcu to wszystko wyjaśnić, no, ale nic trzeba czekać. Mam nadzieję, że obiecane wielkie bum na koniec drugiego sezonu okaże się tym co obiecują. Ja nadal oglądam i napewno będę oglądał 3 sezon, jednak przytyczając w tym momencie słowa mojej dziewczyny,która ogląda ze mną serial od początku : "Niech to już się kończy, bo powoli zaczyna być nudne" zastanawia mnie po ostatnim odcinku czy...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
...przypadkiem nie będą w trzecim sezonie szukać - zwiedzać wszystkich okolicznych bunkrów na wyspie...a flashbacki i jakieś drobne rzeczy jako poboczne historie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj objerzałem już do 21 włącznie prison'a i wiem dlaczego się nie możecie 22 doczekać :D Obawiam się tylko tego, że szybko nie zapomnę o nim zanim poleci sezon 2 ;] Ciężko będzie zdzierżyć ten czas oczekiwania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to szczeście, że zacząłem oglądać Prison Break po lekturze tego tematu, więc w trakcie tej przerwy od grudnia do marca nadrabiałem zaległości czyli epizody od 1 do 13. Ehhh podejrzewam, że zakończenie pierwszego sezonu będzie grube ;) , a na drugi trochę będziemy musieli poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Ja za prison break'a zabiore sie po obejrzeniu ostatniego losta drugiego sezonu.Skoro wszyscy tak wychwalacie ten serial to cos w nim musi byc.Ciekawe czy spodoba mi sie bardziej od Losta

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wraznie po 21 odcinku Lost'a

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
O ile poprzedni odcinek cholernie mi sie nie podobal, o tyle ten byl na prawde interesujacy... do ostatniej sceny. :( Scenarzysci odpieprzaja coraz wieksze fuszerki (tak mi sie wydaje). Po kiego grzyba byl ten motyw z Libby w psychaitryku? Chyba, ze cudownie wroci do zycia... Wogole jakos mi sie te metafizyczne elementy nie podobaja. O ile dotad bylo to typowe Sci-Fi (wyspa, eksperymenty, itp.) o tyle teraz z tymi snami, religia i wogole to juz przeginaja... Inna sprawa, ze chyba sami na siebie ukrecili bata z taka iloscia watkow. Mam wraznie, ze tych sezonow zrobia przynajmniej 5, 6 - albo zakoncza jakos bez sensu na szybko np. w 3 jezeli ogladalnosc bedzie fatalna. A jak nie, to np. w 4 sezonie zobaczymy jak nasi rozbitkowie zaczna budowac osiedle i Biedronke. :mur: Coraz wiecej bezsensow, jak np. to ze John ze zmiazdzonymi nogami lata po dzungli i jeszcze sam otwiera wlaz. W poprzednim sezonie chyba z 7 odcinkow sie meczyli z innym wlazem, a teraz 5 minut i po robocie. Ale w koncu wtedy nie mieli magicznej sikierki...

Swoja droga ciekawie to wyglada: producenci Prison Break nic nie mowia o koncowce sezonu, bo i tak kazdy wie, ze bedzie wysmienity - a producenci Losta musza zachwalac swoj ostatni odcinek, zeby wogole utrzymac publike przed ekranem. Wiem, ze marudze, ale ostatnio bardzo sie na tym serialu zawiodlem..

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za prison break'a zabiore sie po obejrzeniu ostatniego losta drugiego sezonu.Skoro wszyscy tak wychwalacie ten serial to cos w nim musi byc.Ciekawe czy spodoba mi sie bardziej od Losta

no nie moge :lol: to ja myslałem że Ty Prisona również ogladasz B) ..ale jeśli jeszcze nie widziałeś to nie dziwnie sie że jedynym wyznacznikiem jakości dla Ciebie jest badziewny LOST :P

 

zobaczysz po Prisonie - odmieni Ci sie świat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie moge :lol: to ja myslałem że Ty Prisona również ogladasz B) ..ale jeśli jeszcze nie widziałeś to nie dziwnie sie że jedynym wyznacznikiem jakości dla Ciebie jest badziewny LOST :P

 

zobaczysz po Prisonie - odmieni Ci sie świat ;)

Dokładnie, reszta co nie widziała i jara się LOST'em i czeka nan jego kolejne odcinki, to apeluje przerwać LOST'a i zabrać się za PRISON'a, tak jak pisze lukk_ odmieni Wasz świat (;. Nikt na 100% nie zawiedzie się tym serialem, chyba że wśród Was są tacy konserwatyści co tylko Samich Swoich akceptują ;d ale to inna bajka :P.

 

btw. Ja mu daje ocenę 10+/10 i mam nadzieję że wygra wszystkie możliwe nagrody :]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tutaj o loscie i prison tylko :)

 

Za tydzień ostatni odcinek 5 sezonu smallville.

 

Ogląda tu ktoś to wogóle?

No ba,mój ulubiony serial,mam wszystkie sezony. Nic lepszego na razie nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest trailer 22 odcinka PB. Sam narazie nie oglądam bo do pon dwa dni ;d nie chce sobie psuć frajdy :P. Jakby kotś chciał (;. Sorki jak było.

 

Hehehe nie wytrzmyałem ;) i luknąłem :P W sumie g.ówno tam widać 30s. Ale wystarczy aby stwierdzić iż bedzie to najlepszy odcinek :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wraznie po 21 odcinku Lost'a

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Swoja droga ciekawie to wyglada: producenci Prison Break nic nie mowia o koncowce sezonu, bo i tak kazdy wie, ze bedzie wysmienity - a producenci Losta musza zachwalac swoj ostatni odcinek, zeby wogole utrzymac publike przed ekranem. Wiem, ze marudze, ale ostatnio bardzo sie na tym serialu zawiodlem..

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...