Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Te kajdanki to jakas poracha nie dali rady nozycami ale mieli jeszcze siekiere i pistolet a zamek w kajdankach do najtrudniejszych mechanizmow tez nie nalezy...c'mon

"Spec" od zamka to byl jakis straznik wlasnie i powiedzial ze ktos musial SPECJALNIE nie zamknac-chodzi mi o to ze ktos mogl zapomniec zamknac, ukrasc klucze, sterroryzowac tego kto ma klucze( w koncu glwny bohater zrobil tak z naczelnikiem) nie wspominajac juz ze to jest wiezeienie:wiadomo pelno zlodziei, nie jeden z nich w 5 sec. rozmontowalby zamek i nawet sladu by nie bylo inna sprawa ze mogli zostawic jakies slady zeby "kryc" p.Doktor apropos niej to nie odnioslem wrazenia ze ta sprawa z Ojcem tak nia targnela ze postanowila skonczyc ze soba czy tez sie zabawic-nie wiem co chciala do konca zrobic.

 

i na koniec bo nie wspomnialem o tej sprawie-Ta nieszczesna reporterka, dotarla do domku zywego martwego bylego :mur: :lol: wice prezydenta i lezie jak sierota do srodka zamiast naglosnic sprawe zdobyc dowody ze on zyje co zalatwiloby sprawe.co ona sobie mysli ze na niego nakrzyczy i bedzie dobrze....?

 

w tym jednym odcinku non stop chwytalem sie za glowe co oni robia w tylu chlopa nie mogli wypchac vana.... :mur: c'mon

 

dobra koncze bo coraz wiecej mi sie przypomina nieszczesnych scen z tego odcinka

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

- Na rozbierania zamka nie mieli raczej czasu. Skoro nozycami nie rozcieli, to siekierka tez by nie wiele dala (uwierz mi). Pistolet by wystarczyl, ale wystrzal raczej by zwrocil uwage PD.

- Co do drzwi, to "SPEC" podal tylko taka mozliwosc. Chyba w takiej sytuacji, kazda ewentualnosc trzeba sprawdzic (tym bardziej, ze "zapomnienie" zamkniecia drzwi akurat w noc ucieczki jest conajmniej podejrzana). Rozebranie i zalozenie w 5sec? Daj spokoj...

-A co do Pani adwokat (a nie reporterki), to ona przeciez nie wiedziala na 100% co bedzie w tym domu. Jedyne co wiedzieli, to ze kupa ludzi tam dzwonila. Gdyby znowu naglosnila sprawe, to by po prostu kolesia ukryli, z niej zrobili znowu idiotke i pewnie przy okazji wreszcie zabili.

 

Rozumiem, ze zakonczenie ci sie nie podobalo, bo nie wyjasnilo wszystkiego i trzeba znowu czekac, ale bez przesady.

 

Co do nowego Losta

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dla mnie zupelnie bezsensowny odcinek. Niczego nowego sie nie dowiedzielismy, bylo za to mnostwo idiotycznych akcji.

Jedna rzecz , to tak juz napisaliscie, ze nikt nikomu nic nie mowi. Druga, jak wszyscy latwo uwierzyli Michealowi. Facet lata po wyspie, wrzeszczy na wszystkich i daje bezsensowne rzadania, a wszyscy tylko "Yes, Micheal". :mur: Najbardziej mnie rozwalilo, gdy Michael powiedzial, ze biora Hurleya ale nikogo wiecej, bo ich uslysza. Kurna Hurleya samego uslysza z odleglosci kilometra. <_< Jedynie Sayid wydal sie logicznie myslacy. Inna sprawa, ze Michael jest IMO skompromitowany - jezeli scenarzysci beda chcieli, zebym jako widz mu wspolczul, czy tez wybaczyl - to sie troche zawioda. Juz bardziej pozytywna postacia jest jak dla mnie Henry.

Co do strojow i brody, to oni odpieprzaja ten teatrzyk tak codziennie, czy tylko na potrzeby turystow? Koles nie mogl zapuscic wlasnej? To jest chyba najbardziej bezsensowny element drugiego sezonu.

Jest jeszcze pare rzeczy, ktore nie daja mi spokoju od jakiegos czasu:

- Co sie stalo z tym dziwnym dzwiekiem, ktory byl w pierwszym sezonie? :unsure:

- Dlaczego nie pojawiaja sie juz zwierzatka jak ten niedzwiedz? :blink:

- Skoro cala ta wyspa to eksperyment z lat 70/80, to dlaczego w srodku wyspy jest jakis bardzo stary statek z dynamitem?

Jezeli producenci skoncza ten serial na 3 sezonie, to bedzie to musial byc diametralnie inny sezon od tego. Jest tyle pytan, ze wystarczy na kazdy odcinek. Niestety juz w to nie wierze i po ostatnim odcinku 2 sezonu rzucam ten serial w cholere.

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

O jaki dzwiek ci chodzi?

 

Wlasnie troche dziwne w lsotach jest to, ze wrzucaja mase wątkow i potem one przepadaja jak np. ten niedzwiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

O jaki dzwiek ci chodzi?

 

Wlasnie troche dziwne w lsotach jest to, ze wrzucaja mase wątkow i potem one przepadaja jak np. ten niedzwiedz.

no ten taki "ryk", "alarm" nie wiem jak to nazwac :? takie "buuuuuuuuuuuuuu" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Aaa czaje, ten co w pierwszych odcinkach byl, tak?

No rzeczywiscie brzmialo to jak jakis alarm, jakby jakas forteca byla na tej wyspie.

Glupio by bylo jakby tego nie wyjasnili bo wtedy by wchodzilo na to, ze tworcy juz sami nie widza jak ich serial ma wygladac.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Wlasciwie to chodzilo mi o inny dzwiek. Nie wiem czy ktos zwrocil na to uwage, ale gdzies do polowy pierwszego sezonu, za kazdym razem jak ktos wchodzil glebiej w dzungle, to pojawial sie taki swiszczacy dzwiek. Ciezko mi go opisac - taki lekki "buzz" w tle. Na poczatku myslalem, ze to wina TVrip'a, ale na DVD tez wyraznie to wystepuje. Jak bedziecie chcieli to postaram sie zgrac ten dzwiek na mp3 i gdzies zamiescic. Teraz go juz nie ma...

 

Co do choroby o ktorej mowila Russo, to pewnie jeszcze do tego wroca (w sumie co jakis czas to robia - ostatnio Claire dostala zastzyki chyba). Ale nie zmienia to faktu, ze upchneli w tym serialu tyle, ze glowa mala.

 

Jeszcze mnie zastanawia jedno. Chyba tylko raz dotad padlo prawdziwe nazwisko Sawyera. Nie pamietam czy bylo na liscie z samolotu - jezeli nie, to znaczy ze pasazerowi zostali "dobrani" doi eksperymentu o wiele wczesniej. Inaczej "inni" nie wiedzieliby jak Sawyer sie nazywa.

 

ps. A tego "wycia" nie generowal jednak dymek, bo jak Johna ciagnal po dzungli to chyba byl cicho. ;) To pewnie jakas fabryka "innych", albo pobliski McDonnald.

 

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
no prawdziwe imie sawyera padlo z 3 razy moze wiecej.

Zgraj ten dzwiek jak mozesz bo nie wiem o co ci dokladnie chodzi.

Nikt nie zachorowal - ba, ta wyspa nawet ich wyleczyla (tych co mieli jakies problemy, tj. Locke i ta babka ktorej maz siedzial w tylnej czesci samolotu).

 

Zreszta, nawet jezeli to ten dymek wydaje z siebie te dzwieki, to cos jest nie tak.

Dym "nachodzil" ich z poczatku niemal za kazdym razem jak gdzies w dzungle szli (zalatwil m.in. tego pilota na amen - zreszta dziwne, w powietrze go na drzewo tak wysoka wywalil?) a teraz to laza sobie z jaskin do plazy, z plazy do bunkra, ganiaja innych po dzungli i normalnie cud musi sie stac zeby dymek sie pojawil.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uwazam, ze ten serial nie jest logicznie pomyslany, tylko na co akurat wpadna scenarzysci to po prostu dodadza. Jak do zupy.

Co do dzwieku, to moze to tak wyszlo dla efektu, bo w sumie nikt z bohaterow na niego nijak nie reagowal. Aczkolwiek wiem, ze zwrocilem na niego pare razy uwage. W razie czego krotki filmik jest tutaj - dzwiek jest na samym poczatku jak Jack gra w golfa. I od razu odpowiadam - nie, ten dziwek nie wystapil tylko tutaj, wiec to nie wina plyty.

 

ps. Jezeli ktos nie wie jak dac sobie rade z megaupload, to wystarczy poczekac okolo 50 sec i kliknac u gory po prawej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Lost...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
To prawda ze porzucaja jakis watek i nie dokanczaja. Chyba ze to sie wyjasni z tym dzwiekiem i niedzwiedziem, czarnym dymem etc. w 3 sezonie. Ten 22 odcinek przyniosl wiecej pytan niz odpowiedzi. Ciekawe co zrobia ci przebierancy z Kate ,Sawyerem, Hugo,i Jackiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Locke znal te nazwisko z listy pasazerow.

Kate tez go uzyla, jak Sawyer przeczytal list do prawdziwego Sawyera;]

 

 

No i co to za brzyczenie? Moze powiedz od ktorej sek do ktorej, bo ja slysze jakby tylko bzyczenie jakiegos robala/muszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wycofuje sie z tego. Pewnie rzeczywiscie to tylko moja fantazja, zwlaszcza ze zadna postac nigdy na to nie zareagowala. Na swoja obrone mam tylko, ze robaczkie tak nie brzmia! ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm no zapowiada się ciekawie nowy LOST :) tylko bez sensu że jesteśmy karmieni prez rok bzdurami w stylu "czy Tym razem Hurley znów schowa jedzenie" B) a potem pod koniec łaskawie coś pokażą więcej..nie tedy droga

 

a w ogóle to ida wakacje..seriale sie już skończyły praktycznie wszytskie , które oglądam (Prison Break, Desperate Housewives, 24h, South Park, Simpsons, American Dad, Family Guy, teraz LOST za 2 dni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczne ogladac chyba 24 bo wiele osob poleca ;] Mam nadzieje ze w wakacje pojawia sie jakies nowe ciekawe seriale, z niecierpliwoscia czekam tez na 2 sezon Weedsa ;) A dzis w nocy wszyscy fani Losta nie beda mogli spac :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Hola, hola... Michael powiedzial "I want your boat". A pamietacie zapewne jaka lodz mieli Tamci? Kuter motorowy, nie zadna zaglowke.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Hola, hola, hola, hola, hola B) B) B)

 

Michael powiedział "I want THE boat" :D a nie "YOUR boat"..przeciez to wyraźnie słychać..jeszcze speckjalnie pusciłem wczoraj z 4 razy ten kawałek..mówi THE..dam sobie głowę uciąć..no chyba że już się robię głuchy ;) )

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
THE boat tez jest jednoznaczne. "I want a boat" - chce lodz, jakakolwiek. "I want the boat" - chce lodz, ta konkretna, o ktorej oboje wiemy. Moze i nie powiedzial your boat, ale IMHO mial na mysli ta lodz, ktora widzial, na ktora zabrali Walta.

eeee tam tu już sobie sam dopowiadasz ;) znam angielski i nie musisz mi tłumaczyc różnicy między THE a A ;) THE moze takze pełnić funkcje PODKREŚLENIA czegoś ważnego..a nawet powiem Ci że wiele razy nas uczą "głupot" a anglicy i amerykanie itd. mówią i tak inaczej/po swojemu

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
a po drugie widzisz prawda jest taka że gdyby Michaelowi przysłali nawet tratwe :P to i tak by sie skusił i uwierzył w ich prawdomównośc..myslisz że pójdzie do nich ze skargą, ze chciał ich motorówke a nie żaglówke?? no ale zobaczymy w czwartek
Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio oglądam serial Robot Chicken ( z adultswim) i nie moge z beki :lol: najśmieszniejszy serial jaki oglądałem, niestety każdy odcinek ma tylko 10 minut :wink: polecam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby zrozumiec robot chicken trzeba miec przynajmniej 17-20 lat, i jako takie pojecie, o pop kulturze/bajkach z zachodu pare/parenascie lat temu. Ale niektore odcinki sa po prostu mistrzowskie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co teraz oglądam regularnie to STARGATE (nie przegapiłem ani jednego odcinka), od czasu do czasu THE SIMPSONS, FAMILY GUY, FUTURAMA, podobalo mi sie też LOST i Archiwum X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mysle, ze narzekal nie bedzie :) Pytanie tylko - czy dawaliby mu lodz PRZED wykonaniem zadania? Badz co badz ryzykuja, ze, o ile Michael Walta nie zostawi, to lodz moze zostac wykorzystana w zgola odrebny od ich zamierzen sposob.

 

Z drugiej strony, moze to byc sygnal, ze czesc zadania zostala wykonana (uwolnienie Henry'ego).

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Hmm..

Nie zdziwie sie jak nie dostanie zadnej lodzi. Chociaz Walta mu pokazali. Nie wiadomo do konca co Michaelowi chodzi po glowie...Sklamal ze nie widzial Walta. Potem namowil cala 4 by akurat oni i nikt inny sie znim wybrali... Juz wiemy ze tak mu kazali.. Ale co dalej. Bardzo mnie to ciekawi :) To wszystko moze zakonczyc sie tak ze oddadza Walta oraz dadza mu lodz i ten ucieknie z dzieciakiem z wyspy ale rownie dobrze Sayid moze troszke namieszac ;) Jak wiadomo bedzie szedl z tylu za grupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...