Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

niby piszą w Contacts że nie mają nic wspolnego z ABC etc. ale ja jakos nie wierze ...tak samo na dole macie linka do Oceanic Airlines :? hmmmmmmm

Przecież nie będą pisali że strona powstała na potrzeby serialu ;)

 

Co do "Othersów" to to mogą być kosmici dlatego ta noga z 4-ma palcami ;)

 

A co do tego linka Oceanic Airlines :

The Widmore Group in collaboration with Boeing Aircraft, Oceanic World Air, NASA, GE and other partners is currently testing new technology designed to reduce noise on aircraft. Testing on an Oceanic World Air B777, the advanced noise-reduction is being tested for the new B787 aircraft.

 

Ciekawe :D

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje lukk. Natrafiles na genialne Fan-site'y. Nie ma takiej linii jak Oceanic Airlaines. Zobacz rok rozkladu lotow. Sprawdz jaka jest ustawiona domyslna trasa. Sprobuj kupic bilet... Jeeeeez.

W Widmore corporate na dole po prawej jest znany mi z widzenia aktor. :/

 

ps. Dlaczego Hanso foundation jeszcze nie dziala? :D

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje lukk. Natrafiles na genialne Fan-site'y. Nie ma takiej linii jak Oceanic Airlaines. Zobacz rok rozkladu lotow. Sprawdz jaka jest ustawiona domyslna trasa. Sprobuj kupic bilet... Jeeeeez.

W Widmore corporate na dole po prawej jest znany mi z widzenia aktor. :/

 

ps. Dlaczego Hanso foundation jeszcze nie dziala? :D

lol :mur: :mur:

 

a czy ja mowie ze jest taka linia etc??

 

właśnie po to podałem strone itd. abyście zobaczyli ze chyba tworcy losta wykupili domene itp. Aktor tez chyba nie jest tam przypadkowo

 

do tego Project Sparta..zahasłowane

 

chcecie hasło?? prosze bardzo: LOGIN: venus, PASS: lacedaemon

 

czyż nie przypomina wam ten flash czegoś?? :)

 

EDIT---------------------

 

look at this :) www.thehansofoundation.org

 

tylko obejrzyjcie DO KOŃCA ta laske co gada!!!

 

i porownajcie sobiwe z tamta strona widmore..tu i tu jest (w hanso pod linkiem do EXECUTIVE BIOS) Dr. Thomas Werner B) ktoś na forum losta pisał że ten koleś kogos szantażował w LOSCie (juz nie pamietam kogo :P)

 

a może to MY jestesmy wkręcani?? :blink:

 

EDIT 2!!!-------------------

 

www.widmorelaboratories.com

 

heh

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak jak mowilem mam zamiar wciagnac sobie PB na nowo od 1 odcinka na spokojnie,ale nie sadze by mi sie az tak spodobal jak lost.Mowie,gusta sa rozne,ale i tak wierze,ze PB bedize mi sie podobac,chociaz zapewne nie tak jak Lost :D :wink: No nic,zobaczymy.Pozdrawiam :D

Hmm hydro. Myślałem baaardzo podobnie. Pierwsze 2 odcinki PB ściągałem z przymusu :wink: (4 kumpli natarczywie nonstop pisało mi na gg żeby zobaczył PB i nie gadał że nie ma nic lepszego od Losta) Po zobaczeniu 2 odcinków, po 2 dniach miałem całość na HDD (do e21 ;) ). Zobaczyłem całość. Szczena opadła :blink: Po 3 dniach zobaczyłem 22 odcinek i koniec PB :? :-| Teraz czekać na 2 sezon :wink: Także myślałem podobnie jak ty ale po zobaczeniu PB bez zastanowienia mogę powiedzieć że LOST przy nim wymięka :wink: :rolleyes: Scofield ... :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzis obejrzalem losta ...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Lost stal sie imo wlasna parodia :lol: Charile wraca do obozu usmiechniety, nic nie mowiac o Locku i Eko ani o tym co zaszlo w bunkrze. Gdy pojawil sie ten dziwny dzwiek na wyspie po nie wpisaniu kodu othersi zatykali uszy, ale gdy ucichl zachowywali sie jakby nic sie nie stalo :? Dziewczyna Desmonda ma zwiazek z tymi badaczami, zapewne wie rowniez gdzie jest Desmond [; Mam jedynie nadzieje ze wybuchl ten bunkier bo odkad sie pojawil to poziom serialu zaczal spadac z kazdym odcinkiem :razz: No i zdenerwowalbym sie gdyby zginal Locke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zapomniałem wyżej napisać coś o Loście. No to hmm, odcinek (znaczy sie 23 + 24) lepszy od reszty, tylko że odpowiedział na pare pytań, dodając równocześnie nowe :mur: 3 sezon zobacze tylko dlatego że widziałem 1 & 2 i głupotą byłoby to przerywać ;)

 

A tutaj coś dla maniaków PB :P

Ramin Djawadi - Prison Break Theme (Ferry Corsten Breakout Mix).mp3 - up by @kev :wink:

Pozdro ;]

 

btw. Zaczynam sobie teraz oglądać PB od nowa :) 1 odcinek dziennie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj coś dla maniaków PB :P

Ramin Djawadi - Prison Break Theme (Ferry Corsten Breakout Mix).mp3 - up by @kev :wink:

Pozdro ;]

 

btw. Zaczynam sobie teraz oglądać PB od nowa :) 1 odcinek dziennie [;

All download slots (2250) assigned to your country (Poland) are in use.

Mógłby ktoś to wrzuć gdzie indziej :D ;]

 

Edit: Ok już ciągnę ;) ale i tak można wrzucić gdzieś indziej :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Daty emisji LOST i PB:

 

LOST - 11 października

PB - 28 sierpnia (spodziewałem się troszke wcześniej)

 

Źródło

Oczywiście nie jest to do końca potwierdzone...

:(:(:( Kiszka,szczegolnie to pierwsze :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daty emisji LOST i PB:

 

LOST - 11 października

PB - 28 sierpnia (spodziewałem się troszke wcześniej)

 

Źródło

Oczywiście nie jest to do końca potwierdzone...

Co do 1 to mi sie nie śpieszy ;) Ale PB dopiero 28 sierpnia :mur: :? :-| No nic trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość :]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem oglądać Świat według Dzikich (Complete Savages) wyreżysowanego przez Mela Gibsona.

Oglądając ten serial można naprawdę się popłakać ze śmiechu ;)

 

Chodź jest to jeden z najgłupszych seriali jakie widziałem strasznie wciąga i nie można się od niego oderwać :D

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

A ja sie zabralem za Alternatywy 4. Cod miod i orzeszki. Ja, to moge zaczekac na kierownika domu kultury, a ciec, a ciec to dla mnie jest taki... o taki! Poplakalem sie ze smiechu, mimo, ze znam praktycznie na pamiec. Wie ktos, czy Zmiennicy wyszli na DVD?

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowe odcinki Joey, ubawiłem się :D

 

Jestem wielki fanem Friends ale Joey jakoś nie przypadł mi do gustu :unsure:

Ale jak mówisz że nowe odc. są śmieszne to może coś ściągne (jak tylko poprawie ocenki :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zabralem za Alternatywy 4. Cod miod i orzeszki. Ja, to moge zaczekac na kierownika domu kultury, a ciec, a ciec to dla mnie jest taki... o taki! Poplakalem sie ze smiechu, mimo, ze znam praktycznie na pamiec. Wie ktos, czy Zmiennicy wyszli na DVD?

Kupilem alternatywy 4 calkiem niedawno. W tesco lezalo za 39zetow wiec zal nie kupic. Doskonala rozrywka. Dialogi dopracowane i gra aktorska mistrzowska.

Mam tylko dziwne wrazenie ze zmienili niektore dialogi.

Czy mi sie wydaje ze Winnicki tlumaczyl w mieszkaniu o roznicy miedzy tym co mowi w telewizji "90% ludzi nie rozumie dziennika" a teraz na dvd jakis glos inny mowi o studentach i akademiku. :unsure:

Zmiennicy nie wyszi na dvd :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze oprocz losta, prison break, battlestar galactica, i 24h nic mnie nie interesuje z seriali :-)

Wlasnie koncze ogladac pierwsze sezon, tzn zostala mi jeszcze dwugodzinna koncówka... Ten serial jest znakomity, powiem ze trek nie ma do niego nawet startu. Fabula jest po prostu genialna, postacie zroznicowane i interesujące i najwazniejsze- lepszej kamery nie widzialem w zadnym filmie/serialu. Jej praca sprawia ze czujemy sie uczestnikami tych wydarzen. Walki viperow przypominają troche starusienkiego wing comandera [mowie o grze] , caly film przypomina oldschoolowe sci-fi co w połączeniu z nowymi efektami prezentuje sie swietnie.

 

Daje temu serialowi 10/10 i nie dlatego ze lubie sci-fi ale dlatego ze lubie dobre kino. Lost nie ma nawet startu do tego arcydziela ;>

 

Btw buszujac po necie znalazlem to http://www.game-warden.com/bsg/Video/BSG_Mod_Teaser.avi

Na stronce jest duzo wiecej filmikow a beta demo ma wyjsc w lipcu.Pelna bedzie pozniej i bedzie za darmio;>

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba tylko 1 serial lepszy od losta i pb - half life 2 episodes :P Niestety - tu przerwa miedzy sezonami jest olbrzymia :(

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba tylko 1 serial lepszy od losta i pb - half life 2 episodes :P Niestety - tu przerwa miedzy sezonami jest olbrzymia :(

Nom, ogladales wszystko i wiesz lepiej...naprawde na ciebie zal klawiatury juz marnowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losty widzialem wszystkie,Proson Breakow troszq tez chodz nie wszystkie a Half Life widzialem podsatwe i dodatek czyli ok 75% calosci.To wystarczajaco zeby moc napisac to co napisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w kazdym temacie w ktorym sie odezwiesz co drugi post musi byc twoj? Czy w kazdym musisz powtorzyc to samo przynajmniej 5 razy?

Losty widzialem wszystkie,Proson Breakow troszq tez chodz nie wszystkie a Half Life widzialem podsatwe i dodatek czyli ok 75% calosci.To wystarczajaco zeby moc napisac to co napisalem

Ja w ogole nie wiem czy ty czytasz to co piszesz. Lost to nudne pseudo sci-fi-nie-wiadomo-co ktorego scenarzysci nie wiedza co robia i co dwa odcinki zmieniaja koncepcje. Prison Break to 24 w wiezieniu. Fajnie, tylko ze 24 pojawilo sie 4 lata wczesniej. HL2 to zwykly, krotki shooter'ek. Rozumiem, ze mozna byc fanboy'em ale [ciach!]a, sa granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...