Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

ojejku: ogladales 24? a zakonczenie 1 sezonu pb smieszne, zeby nie powiedz, ze wrecz zenujace.

Kilka odcinków w TV. Mam nadzieję że dziś obejrzę zakończenie PB, ale musiałeś wstać lewą nogą :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i obejrzalem ostatni epizod PB :) Bardzo mi się podobał, większość pewnie myślała, że w ostatnim wszystko nagle się wyjaśni i skończy pięknie :P. Ja tak nie chciałem i cieszę się bardzo, że na siłę nie kończyli wątków :]]. Teraz trzeba wyczekać jakoś te ~4miesiące :(((( buuuuuuuuu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i obejrzalem ostatni epizod PB icon_smile3.gif Bardzo mi się podobał, większość pewnie myślała, że w ostatnim wszystko nagle się wyjaśni i skończy pięknie

nie...wtedy by był dopiero niesmak...a tak kolejny sezon :)...który mam nadzieję będzie równie dobry jak pierwszy :] i który wyjaśni co i jak ...

 

Dziś #22 lost..."Trzy minuty"...pewnie przez tyle będzie się coś działo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie...wtedy by był dopiero niesmak...a tak kolejny sezon :)...który mam nadzieję będzie równie dobry jak pierwszy :] i który wyjaśni co i jak ...

 

Dziś #22 lost..."Trzy minuty"...pewnie przez tyle będzie się coś działo...

obstawiam 5-8 minut bo to koncowka sezonu :lol:

 

Przyznam ze oprocz losta, prison break, battlestar galactica, i 24h nic mnie nie interesuje z seriali :-)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obstawiam 5-8 minut bo to koncowka sezonu :lol:

 

Przyznam ze oprocz losta, prison break, battlestar galactica, i 24h nic mnie nie interesuje z seriali :-)

Skoro podoba Ci sie battlestar galactica to moze poswiec chwilke Star trekowi ;) Konkretnie mam na mysli Voyagera, motyw szukania domu jest, fabuła też wciąga i sieczka na ekranie też czesta [co prawda tutaj w troche "wiekszym" wydaniu].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiastun finałowego odcinka...coś się zaczyna dziać?...;]...

 

ja się zaraz poświęcę i 22 obejrzę...

Niezły trailer, wygląda jakby miało się coś dziać. Oby tylko nie było dużo hałasu o nic....czekamy :rolleyes:

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem swiezo po obejrzeniu 22 odcinka Lost...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

odcinek ciekawy, po raz drugi w całym serialu retrospekcje dotyczą wydarzen na wyspie a nie tego co sie dzialo 40 lat temu. Znow mamy kolejną zagadkę, po co Tamtym te 4 osoby? Pewnie dowiemy się w piątym sezonie :> No i ta łódka na końcu. Czyzby Desmond?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Po roznych opiniach zapowiada sie nakbed :D ale obejrze go chyba dopiero po pracy,choc juz od dawna jest u mnie na hdd :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost 22 obejrzany...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Lost 22 obejrzany...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wreszcie odcinek "z jajem", bez zbednych dluzyzn i wypelniaczy. Koncowka sezonu zapowiada sie ciekawie :) Bardzo jestem ciekaw, co wymysli Said w sprawie Michaela ;]

Co do lodki, obstawiam kolejnych zagubionych rozbitkow - jesli wogole ktos na niej bedzie zywy.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
to napewno desmond a nie zaden rozbitek.Nikt martwy to tez byc nie moze bo łódki same nie pływaja :D

Swietny odcinek,idealny przefd wielkim finalem,oj bedzie sie dzialo :D Nie wiem czy doczekam do nastepnego tygodnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost 22 obejrzany...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wreszcie odcinek "z jajem", bez zbednych dluzyzn i wypelniaczy. Koncowka sezonu zapowiada sie ciekawie :) Bardzo jestem ciekaw, co wymysli Said w sprawie Michaela ;]

Co do lodki, obstawiam kolejnych zagubionych rozbitkow - jesli wogole ktos na niej bedzie zywy.

 

hmm co do łódki to nie wiem czy dobze oglądałem, ale michael prosił jeszcze o łodke othersów moze to jest ta łódka a moze to tylko moje spekulacje. Wspomne jeszcze do całego waszego gadania na ten serial, mowicie ze 5 min akcji ze słabo i wogole ale retrospekcje tez duzo wnoszą do serialu i mi nie przeszkadzają. Wiem ze wasze PB jest swietnde bo 24/7 cos sie dzieje, ale jak widac lost jest inny a jednak ma swoją popularnosc i swoj urok tak samo jak PB tagze moim zdaniem są to dwa inne seriale i nie ma czego porównywac a jednak kazdy z nich ma to coś co przyciąga jak magnes do ekranu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o
Oj beeeeeedzie sieeeee dzaaaaałoooooo !!!! Teraz nikt mi nie powie,ze lost jest cienki,ogladajcie !! Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Ty hydro jestes upierdliwy naprawde :? :? co z tego ze finał będzie bardzo zajmujący, super, elo i w ogóle jeśli cała reszta odcinków z 2 sezony była o [gluteus maximus] maryny?? jasne że są przebłyski, ale to nie zmienia faktu że serial tez zrobił sie TELENOWELĄ..zrobili by 1-2 sezony max i wszystko jasne...a nie ciągną na siłe, wypełniając serial głupimi wspomnieniami które psu na bude sa warte :?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

ehhhh..co do łódki to jaki znowu tam Desmond?? napewno inni przysłali tę łódkę dla Michaela aby ten uwierzył w ich prawdomówność, że puszczą Walta i dadzą im łódź..teraz Michael widzi że ma szczęście w zasięgu reki i juz napewno sie nie rozmyśli i przyprowadzi tamtych..jak Wy ogladacie ;)

 

a co do całego odcinka nie powiem dość ciekawy..z tymze znowu objawiono nam rzeczy oczywiste...to że są inni i mają obóz no wiadomo, że trzymają Walta też, że miachel miał uwolnić Henryego dla nich i przyprowadzić swioch rozbitków tez (blefowanie Michaela w któryms tam odcinku że innych jest mało, maja mało broni etc.)..więc odcinek jest niejako tylko udowodnieniem tego co było pokazane wcześniej przez rózne aluzje etc.

 

a w ogóle to mnie smieszy i wręcz denerwuje to że nikt nikomu nic nie mówi :? Libby i Anna zginęły..oczywiście reszta dowiedziała sie o tym przed pogrzebem prawie, Sayid nie wiedział że uciekł henry, Michaela tez nikt jeszcze nie widział poza jackiem, kate itd., Eko nie powie nic o 3 bunkrze...ehhh :?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

@Hydro

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Raczej odpada to, ze the others mu lodke podeslali... zbyt luksusowa jest.

 

lukk, rzeczywiscie troche naciagne jest to, ze nie wspomnieli nic o 3 bunkrze... przeciez to dosc wazne, a w tym odcinku potraktowano to tak, jakby nic sie nie stalo ;/

Mozliwe ze Locke znalazl jakis tunel prowadzacy do innych bunkrow.

 

Reeety Hydro, a co niby takieg ona tym trailerze sie dzieje?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem wkoncu Prison Break 1x22 i...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Normalnie zonk.. Co oni teraz zrobia jak tamci spier... z lotniska tym samolotem. Nie widze tu sensownego rozwiazania. Czyzby ich zlapali ? Bellick zaprzysiagl ze ich powybija.. Do tego ta scena jak Abruzzi odrabal reke T-Bagowi.. przez chwile myslalem ze mu wbije te siekiere w glowe albo plecy :-| Nie moge sie doczekac 2 sezonu ;)
Teraz zabieram sie za Losta :P Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałem trailer do ostatniego LOSTa za tydzien i.............................i nic :P co Ty tam hydro takiego super widzisz w nim?? zlepek poprzednich odcinków + stos pytań (w stylu "czy w końcu przyszedł ratunek") + plansza SEASON FINALE :lol:

 

nie no naprawde podniecasz się jak dziecko ;)

 

ale nie mówie..ciekawi mnie rozwiazanie oczywiście..ale nie tak przeciągane bo ileż można :? i moge ogłosic wszem i wobec że jeśli 1,5H odcinek będzie super to nie wiem...zjem jajko z dźemem for our hydro :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

a w ogóle to mnie smieszy i wręcz denerwuje to że nikt nikomu nic nie mówi :? Libby i Anna zginęły..oczywiście reszta dowiedziała sie o tym przed pogrzebem prawie, Sayid nie wiedział że uciekł henry, Michaela tez nikt jeszcze nie widział poza jackiem, kate itd., Eko nie powie nic o 3 bunkrze...ehhh :?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
To jest potwierdzenie tego co powiedział Henry siedziąc przy śniadanku z Jackiem i Lockiem gdy powiedział : "widzę, że naprawdę macie spore problemy z zaufaniem". Chodzi mi o odcinek jak Ana Lucia, Said i Charlie poszli szukać tego balonu i grobu w którym to niby Henry pochował żonę, a Jack i Locke dowiedzieli się właśnie przy śniadanku o tym od Henry'ego

 

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Co do obozu Tamtych - pokazali, ze Michael akurat w tym miejscu nie klamal, przynajmniej na miare swojej wiedzy (nie widzial wnetrza bunkra). A zauwaz tez, ze Walt mowil "they're pretending, they're not what they seem".

Ten tekst był IMHO najciekawszą rzeczą z całego epizodu.

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

lukk, rzeczywiscie troche naciagne jest to, ze nie wspomnieli nic o 3 bunkrze... przeciez to dosc wazne, a w tym odcinku potraktowano to tak, jakby nic sie nie stalo ;/

Mozliwe ze Locke znalazl jakis tunel prowadzacy do innych bunkrow.

To samo co napisałem u góry w spoilerze, zaufanie, a raczej jego brak.

 

Nie powiem ciekawy odcinek, jednak jak ktoś już napisał potwierdziło się wszystko to o czym było wiadomo od kilku ostatnich epizodów.

 

"they're pretending, they're not what they seem". Przez takie rzeczy ciągnie mnie cały czas do tego serialu, jednak powinno być więcej takich akcji !!

 

Ktos ma jakas ambitna teorie odnosnie tego, dokad Locke polazl? Hydro? ;]

Ja mam teorię, poszedł szukać pozostałych bunkrów. Myślę, że jest przekonany, że znajdzie w którymś jakieś odpowiedzi, ewentualnie wskazówki co robić dalej. Ale to tylko teoria

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ja mam teorię, poszedł szukać pozostałych bunkrów. Myślę, że jest przekonany, że znajdzie w którymś jakieś odpowiedzi, ewentualnie wskazówki co robić dalej. Ale to tylko teoria
Wyrwales mi to z ust !! :D:D

właśnie obejrzałem trailer do ostatniego LOSTa za tydzien i.............................i nic co Ty tam hydro takiego super widzisz w nim?? zlepek poprzednich odcinków + stos pytań (w stylu "czy w końcu przyszedł ratunek") + plansza SEASON FINALE

 

nie no naprawde podniecasz się jak dziecko

 

ale nie mówie..ciekawi mnie rozwiazanie oczywiście..ale nie tak przeciągane bo ileż można i moge ogłosic wszem i wobec że jeśli 1,5H odcinek będzie super to nie wiem...zjem jajko z dźemem for our hydro

Jak juz mowilem,serial to kwesta gustu i poprostu lubie takie klimaty i pewnie stad mam takie a nie inne nastawienie.Serial trafil w moj gust w 100% a naprawde nie pamietam filmu,zeby mi sie tak spodobal i bym za razem serialem - przynajmniej w ciagu ostatnich 4 lat .Mimo tego uwazam,ze powinienes sie szykowac na wspaniala uczte.Zeby nie psuc smaku jajka z dzemem - dodaj to do pizzy :D :) HAHA Pozdrawiam Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrwales mi to z ust !! :D:D

 

Jak juz mowilem,serial to kwesta gustu i poprostu lubie takie klimaty i pewnie stad mam takie a nie inne nastawienie.Serial trafil w moj gust w 100% a naprawde nie pamietam filmu,zeby mi sie tak spodobal i bym za razem serialem - przynajmniej w ciagu ostatnich 4 lat .Mimo tego uwazam,ze powinienes sie szykowac na wspaniala uczte.Zeby nie psuc smaku jajka z dzemem - dodaj to do pizzy :D :) HAHA Pozdrawiam

ok moze byc do pizzy :P

 

ale tak jeszcze gwoli wyjaśnienia ;) ja rozumiem hydro że Ci sie podoba serial bo po prostu podoba :P Twoja sprawa przecież...

tylko chodzi mi o to że nie jesteś naprawde ani troszeczke, tyci obiektywny gdy cos Ci sie podoba :?

no ten trailer np...piszesz tu "zobaczcie trailer, wymiata, sprząta wszystko etc."..a tu zwykły trailer nie mówiący NIC ZUPEŁNIE NIC o nastepym odcinku :? po prostu mi (chyba innym tez :P ) niejako "przeszkadza" że jarasz sie jak małe dziecko każdym urywkiem o LOScie ;) sorry źle powiedziałem przeszkadza..mnie to bardziej śmieszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

No,moze troszq przeszadzam,ale tak juz mam, jak mi sie cos podoba na tym poziomie, co zrobic :) Ciezko jest :D Bede sie staral to kontrolowac, ale nie moge za wiele obiecac w nastepny czwartek :D :) A Ty szykuj sie na ta pizzuszke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnim 22 odcinkiem Prison Break jestem zawiedziony-moim zdaniem najgorszy odcinek. Zirytowalo mnie tyle rzeczy(kajdanki, Helikopter ktory latal non stop nad nimi zamiast szukac w okreslonym terenie, psy mialy ich nie wyczuc-bylo o tym z pol ktoregos z poprzednich dcinkow, Naczelnik od razu wezwal speca ktory stwierdzil z cala pewnoscia ze ktos im otworzyl, uciekajac po polach auta terenowe nie mogly ich dogonic o tym ze ta lekarka przedawkowala bo zostawila drzwi otwarte i zrzarly ja wyrzuty sumienia-dajcie spokoj) ze myslalem ze odgryze kasek monitora.Nie chce wywolac tu dyskusji bo serial rzadzi i obok Lost-a jest moim ulubionym ale ten odcinek jest jakis niedopracowany...wyglada to tak jakby w tym odcinku musieli wszystko zmienic bo zapadla decyzja o kolejnym sezonie i wzial sie za to inny scenarzysta i zrobil to na pale...

 

teraz przerwa w emisji trzeba wybrac inny serial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yearman

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Ja ostatnim 22 odcinkiem Prison Break jestem zawiedziony-moim zdaniem najgorszy odcinek. Zirytowalo mnie tyle rzeczy(kajdanki, Helikopter ktory latal non stop nad nimi zamiast szukac w okreslonym terenie, psy mialy ich nie wyczuc-bylo o tym z pol ktoregos z poprzednich dcinkow, Naczelnik od razu wezwal speca ktory stwierdzil z cala pewnoscia ze ktos im otworzyl, uciekajac po polach auta terenowe nie mogly ich dogonic o tym ze ta lekarka przedawkowala bo zostawila drzwi otwarte i zrzarly ja wyrzuty sumienia-dajcie spokoj) ze myslalem ze odgryze kasek monitora.Nie chce wywolac tu dyskusji bo serial rzadzi i obok Lost-a jest moim ulubionym ale ten odcinek jest jakis niedopracowany...wyglada to tak jakby w tym odcinku musieli wszystko zmienic bo zapadla decyzja o kolejnym sezonie i wzial sie za to inny scenarzysta i zrobil to na pale...

 

teraz przerwa w emisji trzeba wybrac inny serial...

zemu zirytowały Cie kajdanki ? Przecież T-Bag dobrze wiedział, że ma u Abruzziego przerąbane, chciał się zabezpieczyć.

Fakt, chwile helikopter latał akurat w tym miejscu gdzie oni się schowali....zbieg okoliczności ?? :)

Nie przypominam sobie, żeby Naczelnik wzywał speca, poprostu spytał jak się dostali do medycznego i okazało się, że nie wyważli zamka ani nic w tym stylu, drzwi były na swoim miejscu, więc logiczne było, że albo mieli klucz, albo ktoś zapomniał ich zamknąć ewentualnie specjalnie ich nie zamknął. Przecież była mowa, że wszyscy wiedzą, że wszystkie drzwi mają być pozamykane.

Lekarka nie przedawkowała z powodu otwartych drzwi i jakiś wyrzutów sumienia tylko jak już to z powodu rozmowy z ojcem odcinek wczesniej. Tak mi sie przynajmniej wydaje.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satoshie

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Te kajdanki to jakas poracha nie dali rady nozycami ale mieli jeszcze siekiere i pistolet a zamek w kajdankach do najtrudniejszych mechanizmow tez nie nalezy...c'mon

"Spec" od zamka to byl jakis straznik wlasnie i powiedzial ze ktos musial SPECJALNIE nie zamknac-chodzi mi o to ze ktos mogl zapomniec zamknac, ukrasc klucze, sterroryzowac tego kto ma klucze( w koncu glwny bohater zrobil tak z naczelnikiem) nie wspominajac juz ze to jest wiezeienie:wiadomo pelno zlodziei, nie jeden z nich w 5 sec. rozmontowalby zamek i nawet sladu by nie bylo inna sprawa ze mogli zostawic jakies slady zeby "kryc" p.Doktor apropos niej to nie odnioslem wrazenia ze ta sprawa z Ojcem tak nia targnela ze postanowila skonczyc ze soba czy tez sie zabawic-nie wiem co chciala do konca zrobic.

 

i na koniec bo nie wspomnialem o tej sprawie-Ta nieszczesna reporterka, dotarla do domku zywego martwego bylego :mur: :lol: wice prezydenta i lezie jak sierota do srodka zamiast naglosnic sprawe zdobyc dowody ze on zyje co zalatwiloby sprawe.co ona sobie mysli ze na niego nakrzyczy i bedzie dobrze....?

 

w tym jednym odcinku non stop chwytalem sie za glowe co oni robia w tylu chlopa nie mogli wypchac vana.... :mur: c'mon

 

dobra koncze bo coraz wiecej mi sie przypomina nieszczesnych scen z tego odcinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

A Leszek z "Daleko od szosy" wczoraj zdecydowal, z pojdzie na studia. Zdecydowanie pomogla mu w tym Bronka plujaca pestkami od czersni jak wyrzutnia pociskow panzerfaust, podczas gdy Ania dyskretnie wypluwala je do dloni. No i dzieki nowemu motorowi Leszka oraz niezwazaniu przez niego na nowa koszule noniron jedna ze studentek nie stracila za duzo krwi po spacerze na boso po rzysku.

To jest serial, a nie jakies przeciagane i przekombinowane Losty czy nie trzymajace sie kupy, robione dla zaspokojenia ciekawosci bialego Amerykanina na temat tego co sie dzieje za wieziennymi murami PBy.

Ktos w ogole slyszal o Daleko od szosy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break RoX !! Lost sie może schować ;] Co nie oznacza że jest zły... Jak dla mnie to:

1. Prison Break (jedyny w swoim rodzaju serial, ciekawe kiedy zapuszczą w PL telewizji :). Gorąco polecam... "Scofield my idol" [;

2. Lost sezon 2 (tylko że teraz to mi sie ten serial zaczyna dłużyć... zrobili z tego telenowele :|)

 

Co do PB to ostatni odcinek skończył sie biednie :/

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ofc Tweener'owi i Haywire sie udało uciec przed policją... :| T-Bag stracił ręke - to akurat było ciekawe - Abruzzi sie odwdzięczył :D. Sara pewnie przeżyje (wkońcu w 2 sezonie pod koniec musi sie z Scofieldem spotkać :P) No i te psy... Ciekawe skąd mieli ich zapach jak oni te łużka dosyć dobrze "pobrudzili" oO Imo niepotrzebnie robią 2 sezon, teraz będą uciekali z więzienia nie będąc w nim ? :| (treść filmu nie będzie pasowała do tytułu Oo) - to tylko takie moje zdanie i przypuszczenia ;]

Teraz czekać na 2 sezon, oby był tak samo ciekawy jak sezon 1 i żeby PB nie zmieniło się w telenowele tak jak Lost...

Pozdro [;

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
a wiecie co mnei najbardziej smieszy ? Kate przeciez doskonale wie ze to przebierancy ;o powiedziala Jackowi ze widziala w bunkrze stroje do charakteryzacji, sztuczna brode itd. ahahha soryyyyyyyy ale co oni mysla sobie ze to poprostu tak jest ? ze w halołin sie bawili ci co byli w bunkrze ? zal. Dodatkowo ta kobieta z dzieckiem mowila kate ze ten koles co byl na wyspie badal ja itd. Wprowadzaja jakis watek i zapominaja o tym. To co powiedzial walter w ogole mnie nie dziwi, juz od dawna bylo wiadomo ze to przebierancy ;o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...