Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wioslo200mmx

No ja juz po seansie :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Odcinek trzyma poziom pierwszego sezonu, ale czy tak bedzie dalej? O to mam spore obawy. W kazdym razie szkoda ze Veronica zeszła z tego swiata. Wkurza wątek T-Baga. No sorry koles nie mialby szans szalec po lesie z obciętą ręką. W ostatnim odcinku psy juz go prawie mialy i na pewno nie zgubiłyby tropu. Ale to dobrze ze T-Bag nadal gra, bez niego to nie byłoby to samo. Oprocz Abruzziego zostałyby same aniołki (Michael, Linc, C-Note, Sucre - to wszystko niemal święci ludzie :))
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
uuuuuuuuuu, a jednak to prawda co mowili o Veronice.Ehh,bezsens - juz mi sie nie podoba. Moze przezyje :) Czy nie ?? :( Juz lepiej by Sara odeszla niz Veronica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Moze przezyje :) Czy nie ?? :(
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Niestety rozwalili jej mózgownicę strzalem z bliskej odleglosci, raczej trudno będzie jej z tego wyjść, choc nigdy nic nie wiadomo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wioslo200mmx

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ehh, to juz nie bedzie to samo. Bez niej ten serial nie ma takiego klimatu, jaki byc powinien

Co do napisow to pewnie beda niedlugo bo sa juz angielskie na napisach.org i wystarczy je tylko przetlumaczyc, bo podobno pasuja do wersji, ktora jest w sieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ehh, to juz nie bedzie to samo. Bez niej ten serial nie ma takiego klimatu, jaki byc powinien

Co do napisow to pewnie beda niedlugo bo sa juz angielskie na napisach.org i wystarczy je tylko przetlumaczyc, bo podobno pasuja do wersji, ktora jest w sieci :)

 

No dopiero przetłumaczone 20% , a tłumaczem nie jest SliderOh ,więc nie spodziewaj się za prędko. Chociaż może Szoku nas zaskoczy. Właśnie mam od 20 minut odcinek i to w wersji HR.HDTV.5.1 ;) Nie ma to jak łącze w pracy 10 mb gdzie szło średnio 700-940 KB/s :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dopiero przetłumaczone 20% , a tłumaczem nie jest SliderOh ,więc nie spodziewaj się za prędko. Chociaż może Szoku nas zaskoczy. Właśnie mam od 20 minut odcinek i to w wersji HR.HDTV.5.1 ;) Nie ma to jak łącze w pracy 10 mb gdzie szło średnio 700-940 KB/s :P

Ja też już mam i mam angielskie napisy... Przetłumaczyłem 30 linijek i stwierdziłem, że poczekam na SliderOh bo nie chce sobie psuć zabawy z oglądania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wioslo200mmx

No sa,gdzie jest 5% przetlumaczone,reszta english i wszystko zle :P Ja juz sporo przetlumaczylem a szoku zrobil dopuiero 35% :P wiec wole sam zrobic co tez czynie.Sychro zrobilem perfekt i juz polowa za mna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sa,gdzie jest 5% przetlumaczone,reszta english i wszystko zle :P Ja juz sporo przetlumaczylem a szoku zrobil dopuiero 35% :P wiec wole sam zrobic co tez czynie.Sychro zrobilem perfekt i juz polowa za mna

To jak byś już przetłumaczył, to ja bardzo poproszę ;) , a Manhunt to obława :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wioslo200mmx

Napisy gotowe.niestety nie przeze mnie :( Zrobilem jednak poprawki (synchro, pare zwrotow,literowek, dotłumaczen, brak imiom wypowiadajacych kwestie i zdarzen w nawiasach) i za 10 min je wstawie na napisy.org :)

Edytowane przez wioslo200mmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ocenimy :) Tamte od cezaq były słabiutkie. Ja i tak pewnie poczekam na Szoku, bo on już trochę odcinków z 1 sezonu tłumaczył.

 

EDIT. Tak tylko zauważ ,że Szoku już przetłumaczył 60%. Właśnie dopiero co sprawdziłem. Tamte od cezaq zostały usunięte i te twoje może spotkać podobny los ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wioslo200mmx

Nie moge cos wstawic na stronie,jakis blad nr 2561920, moze jakis serwer?

Edytowane przez wioslo200mmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT. Tak tylko zauważ ,że Szoku już przetłumaczył 60%. Właśnie dopiero co sprawdziłem. Tamte od cezaq zostały usunięte i te twoje może spotkać podobny los ;)

Niby dlaczego? Jak są dobre, to ich nie usuną. Własnie tamte mogli usunąć, gdyż były kiepskie.

A tak przy okazji, to są już dwie wersje napisów, IMO pierwsze są lepsze :)

 

Nie moge cos wstawic na stronie,jakis blad nr 2561920, moze jakis serwer?

No niestety coś nawala im baza, kilka razy trzeba odświeżyć, żeby zadziałało..

 

edit:

wioslo200mmx, dawaj na http://rapidshare.de ;)

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już obejrzałem...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Powiem tak...dla mnie stary dobry (jak nie lepszy) Prison Break...szkoda Veronici, ale może nie wszystko stracone ?...może T-Bag biegać po lesie z odrąbaną ręką to i ona może zmartwychwstać ;)...

 

Nie wiem czemu ale od razu polubiłem tego federalnego...ciekawa będzie rozgrywka Scofield vs Mahone...

Zastanawiam się czy Michael i Lincoln pozbędą się reszty ekipy...Lincoln nie lubi za bardzo Abruzziego...T-Bag też pewnie będzie go ścigał jak mu ten weterynarz rękę przyszyje :)...mam nadzieję że Sucre zostanie z nimi...

 

No i...gdzie jest Haywire ;) ?

 

Czekam na kolejny odcinek z niecierpliwością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też obejrzałem i dla mnie też rewelka :) poczułem się jak w domu hehe [; mimo:....

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

- początek odcinka, pizza w dłoni, browarek :) i kopary na ziemie, teksty... "co to kur..." przecież w nocy uciekali, w lesie byli, tzn biegli do niego, jeszcze nie byli nawet!! helikoptery za nimi, wozy a tu co ? dzień, już w lesie, kilka policjantów z psami? WTF ? Dla pewności śćiągneliśmy ostatni odcinek EP1 :) bo dawno to było...

 

- druga polewka, T-Bag ręke sobie przyszyje ? haha, jakiś kolo mu nitką i igłą w klinice przyszyje <rotfl> ta ręka normalnie byłaby już martwa, a on by dawno stracił przytmoność :)

 

- szkoda Veronici... taka fajna d.upa była :) ehhh ;(

- nowy federalny, rewelka dobrany.

 

Mimo tego wszystkiego, wypasik :D Wiadomo spodziewaliśmy się przegięć :P przeboleliśmy, ważne, że oglądało się z takim samym zaciekawieniem/napięciem jak pierwszy sezon!

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągaj te drugie napisy (polskie) z napisy.org .... my na nich obejrzeliśmy, oczywiście słuchaliśmy co mówią, było trochę błędów, z grubsza jest ok.

 

Te

 

Edit: aha chyba że o ocene pytaleś tylko :) to nie wiem :P ale pewnie lepsze niż te co podałem.. skoro porawiał sam.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wioslo200mmx, dzięki za tłumaczenie. Mimo, że na bazie glonorosta, to lepsze, bardziej "logiczne", choć zauważyłem trzy literówki ;)

 

Jeśli chodzi o PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

T-Bag już dawno gryzł by ziemię, ale sam przecież stwierdził, że jest wyjątkowy ;) (a pro po narkozy)

 

Ciekawe, czy Steadman'a tknie sumienie. Tak patrzył na ten plastykowy worek ładowany do bagażnika.. Choć na to na razie za wcześnie.

 

Prawda, szkoda Weroniki.., ale bardziej jestem happy, że przeżyła dr Tancredi (co już było widać w trailerach).

 

Czekamy na następny odcinek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem z napisami glonorosta bez poprawek...jak znajdę chwilkę to może jeszcze raz obejrzę z tymi poprawionymi :)

 

Co do T-Baga...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mówimy że normalnie by facet zaraz padł...ale w końcu to serial jest :)...jak by zaraz zemdlał to by nie było ciekawie...a tak mu tą łapę przyszyją i zacznie ich (a głównie Abruzziego) ścigać...ogólnie to Abruzzi ma na pieńku z wszystkimi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i moije objawy sie nie sprawdzily ;] serial jaki byl taki jest :D

tylko teraz szkoda, ze na kolejne odcinki trzeba czekac tydzien, wczesniej miale wzystko hurtowo i se ogladalo kiedy chcialo

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

-troche zdziwilo mnie to, ze akcja nie zaczyna sie w tym samym momencie co nastapil koniec, tam juz sie wydawalo, ze nie ma juz opcji zeby uciec...

 

-jak narazie nie ma nic o ucieczce tego psychola na rowerze...

btw. co sie stalo z tym mlodym co razem z nimi uciekal(nie mam juz poprzedniego sezonu)

 

-no i nareszcie pojawil sie ktos o podobnym intelekcie co Micheal... choc jak dla mnie opcja z ta rzeka troche byla przegieta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinek wypasik :) tylko jak inni mam małe zastrzeżenia

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

- jak już mowiliście noc-dzień. powinni zacząc tam gdzie skończyli

 

- głupie dla mnie też bylo "przeskakiwanie przez pociąg". ja bym troche nim pojechał (chociaz z 5 km) aby jeszcze bardziej uciec

 

- oczywiście debilstwem jest ganianie z psami na smyczy :lol: :lol: :lol: puszczone złapały by ich w 5 minut (no ale wiem wiem - nie było by filmu wtedy ;) )

 

- brak Haywayer'a (czy jak mu tam :P ) i dzieciaka

 

- no i ta reka..bueheheehehheheh..nie no beka na maxa :)

 

- z rzeką też przesadzili. Skapnąc się że wyrzucił do rzeki dyski etc? Nie no bez przesady

 

Ogólnie tez mi sie podoba nowy federalny. I widać że Miechelowi zaczyna się palic pod nogami, o czym świadczy wymowny wyraz twarzy na cmentarzu

 

a poza tym dzis obejrzałem 108 odcinek KYLE XY i się ostro rozkręca :) chyba po PB drugi najlepszy serial (nawet chyba ciutke przebija imho 4400 i Bones). Bo Losta to juz w ogóle nie pamietam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tez po ;]

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Heh, tak mysli kazdy detektyw... jezeli ma rozwiazac jakas sprawa to musi sie liczyc z tym, ze Michael mogl cos zrobic a propo tego jeziora.

Do tego poczatek - omg, myslalem ze ich zlapia, helikopter, pelno psow, policjantow, samochody, a tu jak nigdy nic kolejny odcinek sie zaczyna jak ci im uciekaja do tego w dzien :lol: nie no smiech na sali, to taki zart czy co?

Ta nowa postac (fbi) jest super, bedzie sie dzialo :>. Wioslo, jasssne, Weronika byla jaks zamulona, a ty mowisz ze serial nie bedzie juz taki sam? To dla ciebie calym serialem byla ona? Nie skomentuje tego.

T-bag - haha jaki ołnejdz, nie musze nic mowic :D. Aaa. i ten koles co zostal zamkniety w domu, on gral w Nash'u Bridgis'ie :D

Ogolnie odcinek moze byc - jestesmy w domu ;].

Kiedy nowy odcinek??!?!?!

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buuuu.

 

I tak dopiero oglądam 5 sezon. To jeszcze trochę mi zostało.

Czy ja wiem?

Wg mnie dobrze ze juz koncza, co za duzo to nei-zdrowo :> Sam jestem w srodku 3 sezonu....Jack posysa na całej lini ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...