Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej obejrzyj. Bo tak to lipa troche ;]]] I raczej kocnwoke 5 serii musisz ozbaczyc bo inaczej to nie bedziesz wiedzial co sie na poczatku 6 sezonu dzieje wiec odradzam takie ogladanie.

No to jutro muszę nadrobić zaległości :lol2: .

 

a co ? bedziesz ogladal na polsacie drugi raz, ze tak ci to przeszkadza?

Wiesz, dużo ludzi po przez polsat zobaczy pierwszy raz PB ale gdy usłyszą tego lektora to mogą się trochę zniechęcić <_< .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jutro muszę nadrobić zaległości :lol2: .

Wiesz, dużo ludzi po przez polsat zobaczy pierwszy raz PB ale gdy usłyszą tego lektora to mogą się trochę zniechęcić <_< .

gdybym mial wybor ogladac PB to wybralbym z lektorem, napisow czytac nie musze, a co z tego ze ktos bedzie sie nazywał T-Torba, dla mnie nei wyda sie to dziwne gdy nigdy wczesniej nie ogladalem wersji gdzie ten koles sie nazywal T-Bag. Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no przestancie juz bo ja nie moge ze smiechu wyrobic :lol2: T-Torba o zesz kur... :lol: no nie moge, chyba bym sie poplakal ze smiechu jak bym uslyszal lektora ktory wielka gracja i powaga nazywa T-baga T-torbą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na axn'ie maja calkiem niezlych lektorów....

Ogladałem tam losty [sic!], entka i teraz jericho....

Wiesz AXN to troche inna bajka, ja mam na myśli programy, które można odbierać po włożeniu widelca w wyjście antenowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ciekawe, czy gdybyscie ogladali Ally McBeal tak jak to puszczano na Polsacie to tez byscie narzekali na Ziolko ;)

a tak na serio - skoro jestescie tacy debesciacy w jezyku angielskim, to po kiego grzmota 90% z was czeka na napisy w jezyku polskim do kolejnych odcinkow seriali? krytykowac prace tlumaczy bedziecie mogli zaczac, jak sami przetlumaczycie choc jeden film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No SamemuDobru cos krytyka nie wyszla lekko.

 

Juz nie dlugo PB, 24 i heroes [; ;]]]]]]] nie moge sie doczekac po prostu :>. Na razie przystopuje troche, ostatnio caly czas seriale ogladam, a tyle przedemna (BSG etc ;]]).

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy gdybyscie ogladali Ally McBeal tak jak to puszczano na Polsacie to tez byscie narzekali na Ziolko ;)

a tak na serio - skoro jestescie tacy debesciacy w jezyku angielskim, to po kiego grzmota 90% z was czeka na napisy w jezyku polskim do kolejnych odcinkow seriali? krytykowac prace tlumaczy bedziecie mogli zaczac, jak sami przetlumaczycie choc jeden film.

Moze ja sie wyspowiadam.

 

Ogladajac na kompie BSG, nie ma bata zeby nikt nie zwrocił uwage na to jaki olbrzymi klimat buduje muzyka, głos aktorow - co moze przy tym drugim byc dziwne ale jednak. Przy zadymie czy jakims dramatycznym momencie potrafi wgnieść w fotel. Słysząc ten serial w TVP2, nie słychac praktycznie NIC oprocz głosu lektora, w ogole nie ma klimatu, gdy podgosnie sobie tv podczas jakiejs akcji i odezwie się któryś aktor, to lektor potrafi tak ryknąc, że moj kot spieprza na sufit - nie jest mi żal lektora tylko tego, ze serial zupełnie stracił klimat i moze sie nie podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

z tego co ja widze to oni krytykuja lektorow, a nie tlumaczy.

pisalem o "Ziolku" - przezwisku jednego z bohaterow Ally McBeal, ktore zostalo przetlumaczone w polskiej wersji.

krytykuja lektorow, a nie tlumaczy?

 

T-Torba lol roku masakra

chyba bym sie poplakal ze smiechu jak bym uslyszal lektora ktory wielka gracja i powaga nazywa T-baga T-torbą

itp itd - tlumaczenia jeszcze nie slyszeliscie, nie wiecie czy beda tlumaczenia nazwisk czy nie, a juz sie nabijacie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co w tym zlego, jezu przezywasz jakbys osobiscie byl odpowiedzialny za tlumaczenie "skazanego na smierc" (:lol:) na polski. posmiac sie nie wolno ?

 

ps. panowie czy jest tu w naszych kregach jakis fan/maniak serialu nikita?

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko przypomnieć, że jutro nowy odcinek BSG. Nareszcie :)

no ja już czekam i czekam i czekam...

 

 

na szczęscie zacząłem oglądać prison brake i jakoś mi to czas umila , a serial ciekawy aczkolwiek te spiski i trup ścielący się gęsto troche przesadne są :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna PB to chyba srednia 2trupy na odcinek - zwlaszcze z poczatku

 

odnosnie mojego angielskiego moze nie jest on jakis super np z matury mialem podstawe 93% i rozrzeszenie 69% i kurcze ostatnio ogladalem SG1 bez napisow odcienk 11 albo 10 ty byl i z 80% zrozumial dialoogow ale chcialoby sie jeszcze te 20% dowiedziec wiec ogladam teraz napisami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 4x19 - Końcówka z Chloe w roli głównej rox :)

24 4x20 - Tu była chamska końcówka (akcja z Paul'em)

 

Tak więc powoli kończe 4 sezon, chyba w 22 odcinku jestem. Zobaczymy niedługo jak się prezentuje 5.

 

A wczoraj w między czasie tak zwanym zacząłem oglądać Oficera, jako że jestem przy 4 odcinku to za wiele powiedzieć nie mogę, ale w porównaniu z tymi innymi pseudo kryminalnymi serialami jak Fala Zbrodni Oficer jest arcydziełem :) Mamaj i Elwirka w 1 odcinku wymiatają "eLo" tekstami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do 3 odc Oficera: Czym ten łysy psychol zabił Dahomeja? Bo na nóż to mi to raczej nie wyglądało...

 

Co do plakatu 6 serii 24, to dzisiaj widziałem ponownie i już jestem pewny co tam pisze: "Jack's country needs him. Dead" :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...