Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno skończyłem maraton serialowy w skład którego wchodził kultowy serial Kompania Braci i także ze stajni HBO serial Rzym.

Rzym okazał się całkiem ciekawym serialem.Napewno troche przekoloryzowany ale ciekawie przedstawili świat starożytnego Rzymu.Warto obejżeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko tydzien i nowe BSG!!

I heroesi też, matko wczoraj ogladalem ten serial cały dzien i jest niesamowity. Az boje sie powiedziec ze wciagnal mnie bardziej niz bsg ;>

i po co mnie denerwujesz tym odliczaniem do BSG :D :D. Ja mam normalnie w telefonie ustawione przypomnienie na 22 stycznia (bo pewnie w poniedziałek bedzie juz dostepny odcinek z napisami).

 

za Herosów sie tak zabieram od miesiaca, nawet ich jeszcze nie nabyłem ;) , ale pewnie znając siebie obejże ich dopiero jak ktoś mnie odetnie od BSG na dłużej niż 0,5 roku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w mieście widziałem plakat promujący 24, no zaje***ty powiem szczerze... spoiler (?)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Przedstawia Bauera z zawiązanymi oczami flagą amerykańską, a pod spodem jest napis: America wants him. Dead. Czy jakoś tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No i stalo sie. OBEJRZALEM 5 sezonow 24 + 4 odcinki 6 sezon... kiedy bedzie nastepny odcinek?

 

Teraz to juz nie to samo. Ogladanie 1 odcinka ma tydzien... to chyba jakis zart.Ostatnio ogladalem 10 dziennie wiec nie wiem jak to zniose :lol:

 

BTW - ile odcinkow ma pierwszy sezon BSG? 13?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ogladam Twin peaks i smieje sie z waszych seriali :D:D

Ojej, stary, ale ty andergrandowy jestes. W koncu nikt nie zna tej histori, serial wcale nie lecial na tvp1 i wcale nie jest do [gluteus maximus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer PB w Polsacie --> http://www.youtube.com/watch?v=zSLzvILAgWo&eurl=

Ten lektor to porażka...

 

edit:

A tutaj najnowszy trailer nowych odcinków PB --> http://www.youtube.com/watch?v=691URBeqyfU...ted&search=

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Ojej, stary, ale ty andergrandowy jestes. W koncu nikt nie zna tej histori, serial wcale nie lecial na tvp1 i wcale nie jest do [gluteus maximus].

przesadzasz

jeden z najlepszych seriali wszechczasow

juz pisalem, co mysle o Prison Break, Lost i innych pseudo-hiciorach o ktorych za 5 lat nikt nie bedzie pamietal

ja w weekend moze sie w koncu zabiore za Przystanek Alaska (Southern Exposure) - wiem, wiem: lecial w TVP i jest kwasny

ale nic nie poradze, ze wole takie seriale niz wspolczesne twory trzymajace w napieciu od 1 do 28 minuty :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

o lostach pisza ksiązki,dzieci w piaskownicy bawia sie w michaela i sare wiec nie mówcie że te seriale pójda w niepamięć Nostradamusy wy jedne:P

wiesz - jak w TVP lecialo "w kamiennym kregu" to ludzie nawet petycje do telewizji wysylali, zeby puszczac po 2 odcinki na raz, byla mania, zeby dawac dzieciom brazylijskie imiona, a teraz kto pamieta o tym serialu?

tylko mi nie mow, ze jest roznica, bo "w kamiennym kregu" to tasiemiec bez fabuly, a Lost to ciekawy serial z fabula, bo tak naprawde to Lost to taki sam tasiemiec jak kazdy serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, stary, ale ty andergrandowy jestes. W koncu nikt nie zna tej histori, serial wcale nie lecial na tvp1 i wcale nie jest do [gluteus maximus].

hm, powiniscie pozazdroscic ze taki smaczek sobie zostawilem na koniec.

To tak jakby, ktos z was ogladal pierwszy raz LOSTy i inne.

 

i zgadzam sie z SamoDobro ze te losty i pb pojda w niepamiec, bo teraz to tych seriali wychodzi 1000 i bedzie pewnie wiecej.

pozatym ciekawe jak dlugo bedziesz mial nick 'sawyer188' i mial avatar z prison break, tak szybko pojdzie to w niepamieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz

jeden z najlepszych seriali wszechczasow

juz pisalem, co mysle o Prison Break, Lost i innych pseudo-hiciorach o ktorych za 5 lat nikt nie bedzie pamietal

ja w weekend moze sie w koncu zabiore za Przystanek Alaska (Southern Exposure) - wiem, wiem: lecial w TVP i jest kwasny

ale nic nie poradze, ze wole takie seriale niz wspolczesne twory trzymajace w napieciu od 1 do 28 minuty :|

Po prostu nie trawie Lyncha i tych jego opowiastek :] Jedyne co mu w zyciu wyszlo to "Czlowiek Slon" (glownie dlatego ze to nie jego projekt, tylko Brooks go zatrudnil)

imo oczywiscie ;-)

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam ten shit kamienny krąg ale to było produkcji francuskiej OMG!

a losty i pb maja pewne gronofanów którzy nigdy nie zapomną o nim np tak jak zapaleńcy słonecznego patrolu czy star treka

Sory, ale porownujesz losta do treka? oO

ST miał gigantyczny wpływ na kulture w wielu krajach[hehehe w heroes'ach fajnie to pokoazali ;p], to serial który "łączył ponad podziałami". Fani mieli gigantyczny wpływ na to co działo sie w zyciu codziennym [vide nazwa pierwszego promu kosmicznego?], technobełkot zadomowił sie w języku codziennym, ludzie studiują "trekologie". Gdzie jest cos takiego w loscie czy innym pryjson bricku? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Przystanek Alaska jest dobry :D Ogladalem to kiedys na tvn i musze powiedziec ze fajnie sie to ogladalo ;] Moze teraz za to sie wezme?

 

jacoleq - co do tego plakatu, to zdaje mi sie ze promowal on 6 sezon i to, ze

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
'America wants him dead' to pewnie oznacza, ze prezydent go z chin sciagnal i wydal na niego wyrok oddajac go w rece terrorystow [; ;] wiec co to za spoiler.

 

Hehe lektor pl w pb na polsacie syci :D "Szukam linkołna barołsa!" ;]]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale porownujesz losta do treka? oO

ST miał gigantyczny wpływ na kulture w wielu krajach[hehehe w heroes'ach fajnie to pokoazali ;p], to serial który "łączył ponad podziałami". Fani mieli gigantyczny wpływ na to co działo sie w zyciu codziennym [vide nazwa pierwszego promu kosmicznego?], technobełkot zadomowił sie w języku codziennym, ludzie studiują "trekologie". Gdzie jest cos takiego w loscie czy innym pryjson bricku? :lol:

tzn budowali statki kosmiczne czy walczyli na trzonki kolorowe od mioteł:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DzIzZaS... ;>

Totalna porażka, oby tylko nie tłumaczyli przezwisk :damage_wall: .

A jak potłumaczą:

T-Bag: T-Torba? :D

Sink: Tonący?

C-Note: aż boje sie pomyslec

ale zagwozdkę będą miec przy tłumaczeniu Tweenera. To słowo nie ma chyba polskiego odpowiednika. Pewnie dadzą mu "Kajtek", albo "Smark" :lol:

 

W ogole cięzko mi sobie wyobrazic jak przetłumaczone zostaną teksty Bagwella czy Bellicka. Moze wyjsc z tego ładna kiszka.

 

A tymczasem:

24 s6:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jack Bauer reaktywacja. Mialem duze obawy czy po dosc slabej koncowce poprzedniego sezonu tworcy znow wskocza na wysoki poziom. Obawy byly bezpodstawne. Zaczyna sie dosc spokojnie, ale ostatnie 10 minut 4 odcinka to majstersztyk. Zachowanie Jacka po tym jak zatrzelił Curtisa, wybuch bombki. Będzie się dzialo. Oby tylko znow sie nie okazalo ze co druga osoba z CTU czy otoczenia prezydenta jest zdrajcą. Nic mnie tak nie denerwowalo w poprzednich sezonach jak to, ze ktos przez 20 odcinkow był "dobrym", by w koncu okazac sie terrorystą. Rozumiem ze takie sytuacje mogą sie zdarzyc, ale w tym serialu to codziennosc. Poki co na zdrajcę obstawiam Nadię czy jak jej tam :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lepiej obejrzyj. Bo tak to lipa troche ;]]] I raczej kocnwoke 5 serii musisz ozbaczyc bo inaczej to nie bedziesz wiedzial co sie na poczatku 6 sezonu dzieje wiec odradzam takie ogladanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak potłumaczą:

T-Bag: T-Torba? :D

Sink: Tonący?

C-Note: aż boje sie pomyslec

ale zagwozdkę będą miec przy tłumaczeniu Tweenera. To słowo nie ma chyba polskiego odpowiednika. Pewnie dadzą mu "Kajtek", albo "Smark" :lol:

 

W ogole cięzko mi sobie wyobrazic jak przetłumaczone zostaną teksty Bagwella czy Bellicka. Moze wyjsc z tego ładna kiszka.

a co ? bedziesz ogladal na polsacie drugi raz, ze tak ci to przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...