Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze a ja nie mam co oglądać z niecierpliwością czekam na nowe odcinki jedynego kochanego i godnego Prisona Brejkiego , Heroes i Losta. Wkręciłem się nawet w Day Break to zdjęli z anteny , Dextera oglądałem nie pasuje mi , a co do Lostów mówcie co chcecie ze sezon 3 jest do d.... bla bla wkręca to i tyle , pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pojawiły się niepotwierdzone informacje o możliwości powstania pełnometrażowego filmu osadzonego w uniwersum BSG. Dwugodzinna produkcja miałaby być umiejscowiona poza linią wydarzeń przedstawionych w Battlestar Galactice i stać się elementem spajającym historię znaną z Galactici z nowym projektem serialowym tego uniwersum - Capricą. Gdyby doszło do realizacji pomysłu, zdjęcia do filmu mają się rozpocząć w przerwie między trzecim a czwartym sezonem BSG. "

nie zebym zaraz nie wierzył czy cuś... tylko LINK poproszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

kurcze a ja nie mam co oglądać z niecierpliwością czekam na nowe odcinki jedynego kochanego i godnego Prisona Brejkiego , Heroes i Losta. Wkręciłem się nawet w Day Break to zdjęli z anteny , Dextera oglądałem nie pasuje mi , a co do Lostów mówcie co chcecie ze sezon 3 jest do d.... bla bla wkręca to i tyle , pozdr

Jest tyle dobrych seriali (serialow ?:lol:) a ty nie masz co ogladac. 5 sezonow 24, BSG... jakbym mial na to wszystko czas to najchetniej lyknal bym wszystko naraz [;. Ale przyjdzie czas na kazdy serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może będzie tyle co Mody na Suckces? :)

Oglądał ktoś IT Crowd? Podobno dają w TV, a ja o tym nie wiem...

 

Pioorek: jak tam 4 sezon? Dokąd doszedłeś?

Edytowane przez jacoleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jestem w trakcie ogladania 24 sezon 4 (6 odcinek) i oto moje odczucia [;

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wkurza mnie juz w tym serialu ze co chwile siebie zdradzaja. Ilu juz bylo zdrajcow? 10? 20? 50? Co chwile ktos idzie na bok i wykonuje telefon w stylu "dowiedzieli sie o nas", "wiedza to i tamto" - ile mozna?

Do tego ciagle zwalniaja i zatrudniaja Bauera... nie moge juz na to patrzec. Pierwsze 3 sezony ogladalo sie super, do 4 sie zmuszam, nie chce wiedziec jak bede sie czul kiedy bede ogladal 5 sezon (jezeli w ogole do niego dojde). Ale ogolnie nie jest az tak zle... wkurza mnie tez to ze nie ma starej gwardii ;] [; Almeidy i reszty. Denerwuja mnie ci nowi bohaterzy, nie lubie tych postaci i meczy mnie ogladanie ich

edit: aaa, no i minister latajacy z kałachem [;. To jest to ;]]]] nie wiedzialem ze z niego taki killer. POjawil sie juz Almeida, robi sie coraz ciekawiej. Szkoda ze Palmera nie pokazuja cos.

 

EDIT2: obejrzalem 4 sezon. WG mnie nie ustepuje niczym poprzednim, jest inny ale rownie dobry. Biore sie za piaty sezon, nie wiecie gdzie dostac odcinki z 6 sezonu?

 

EDIT3 Wrazenia co do 5 sezonu:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Zabili Desller i Palmera :/ omg! JAK MOGLI ZABIC PALMERA?! Taka swietna postac, bez niego ten serial juz nie bedzie taki jak przedtem.
Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skonczylem (dopiero!) 5 sezon gwiezdnych wrót. Hehehhe, to jest naprawde miła odskocznia od tych wszystkich sztywnych seriali s-f. Po za tym na tvp1 leci drugi sezon doctora who. Moim zdaniem juz słabiej i mniej smiesznie. Nowy doktorek nie jest juz niestety taki "elomlodziezowy" ;]

 

 

Btw, dla wszystkich oczekujacych na BSG ;>

http://video.google.com/videoplay?docid=-6...23268&hl=en

Uwaga na spoilery ;p

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś debil. Ja za to wziąłem się za oglądanie Jericho i muszę powiedzieć że całkiem fajny serial. Obejrzałem też dwa pierwsze odcinki 4400 i też mi się spodobał. W oczekiwaniu na nowe odcinki PB(już niedługo ;P ) to jakaś alternatywa. Obejrzałem też S10E11 SG-1 i nie zawiodłem się. Teraz tylko czekać na BSG :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa już pierwsze 2 odcinki 3 seasonu BSG w HD

 

... ale powiem, ze to nie to czego sie spodziewałem (mowa o jakości ;) )

 

...

Btw, dla wszystkich oczekujacych na BSG ;>

http://video.google.com/videoplay?docid=-6...23268&hl=en

Uwaga na spoilery ;p

Ten spolier to chyba jakiś zart. Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No zobaczymy o co tu chodzi, tez sie nie obraze [; ;] jak wczesniej zapodaja pb.

 

Jestem w trakcie ogladania 5 sezonu. Podoba mi sie jak na razie, ale jak juz napisalem, glupio ze

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zabili palmera i desller. :///// Nie ma juz prawie starych postaci, Manson (mason?) i chapell tez dead a nawet ich polubilem ;]

Nie wiecie skad moge dorwac dotychczasowe odcinki 6 sezonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, dla wszystkich oczekujacych na BSG ;>

http://video.google.com/videoplay?docid=-6...23268&hl=en

Uwaga na spoilery ;p

Lepiej żeby sie okazało że to wszystko dla jaj mówili bo jak nie...

Ale sam filmik to niezły lol :lol:

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ich tam wie...;> W koncu to hammerykanie. A mp3 na koncu filmiku to juz w ogole miazgun.

Co do spoilera Starfuck mam wrazenie ze sobie kobieta robiła beke ;p

 

Bajdełej, jestem po pierwszym odcinku Hirosów. Serial jest elo ;] Z wszystkich najbardziej podpasował mi japonczyk i jego startrekowa ułomnosc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

OK koncze ogladac wlasnie 5 sezon 24. Nie wie ktos gdzie mozna dorwac te 4 odcinki 6 sezonu?

 

Moje wrazenia:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Powybijali starych wyjadaczy :// np Desller, Almeide i innych - a zamiast nich sa jakies wywloki. Do tego nie ma Palmera, a jest pizduś Logan, ktory nadaje sie najwyzej na sołtysa wsi. Troche lipa ale i tak nie moge sie oderwac od tego ;] [;
Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie szukac :oops: Ma ktos to wszystko pod kontrola? kiedy nowe odcinki Lost , PB, Supernatural, Heroes ?

2x10 - Hunted już jest :)

2x11 - Plaything będzie 18 ;]

Ale na napisy pewnie znowu trzeba będzie czekać tydzień :mur: :damage_wall: :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko tydzien i nowe BSG!!

I heroesi też, matko wczoraj ogladalem ten serial cały dzien i jest niesamowity. Az boje sie powiedziec ze wciagnal mnie bardziej niz bsg ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...