Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio ogladam Dextera, musze przyznac ze mnie wciagnal, naprawde niezly serial utrzymany w klimatach seryjnych zabojcow, ktorym jet takze glowny bohater pracujacy jako expert od sladow krwi w policji. Cala akcja rozgrywa sie w Miami. Naprawde goraco polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sezon drugi jest po prostu slaby. Na 13 odcinkow, 3 dobre...

 

zgadzam sie z Toba, Jin*. Drugi sezon naciagany...

Ale ale... przecież komentarze "miażdży" "rządzi" "wymiata" "10/10" "genialny" się tu pojawiały po kazdym odcinku. Co wy wiecie! To ja jestem ten który na przekór dissuje PB, bo inni go lubią :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

battlestar season 3 był mocny do odcinka exodus part2, ktory pozamiatał :D bo był typowo nastawiony na efekty i rozwałke, podaną w najwyzszej klasie. Mam wrazenie, ze ludzie ktorzy sa swieży w BSG beda narzekac na brak akcji, poniewaz to serial SCI-FI i wybuch z zarabistymi efektami musi byc w kazdym odcinku. Jak dla mnie odcinek 3x10 postawil wszystko na nogi, jesli ktos go ogladal to chyba wie, ze najciekawsze sceny i najbardziej majace wpływ na fabułe miały miejsce na baseshipie z Baltarem w roli głownej i nr "Trzy". Tak więc nic tylko czekać na kolejne odcinki bo fabuła jest niesamowita i chyba nie tylko cyloni "mają plan".

 

btw. zła wiadomość! po odcinku 3x11 póltora miecha przerwy :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSG 3x11 10/10 w 100%

Jesli jeszcze ktos nieogladal to radze obejrzec ale na koncu jest cos bardzo "niemilego" ... "To Be Continued" wrrrr teraz miesiac czkac jak sie ta akcja zakonczy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSG

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kuźwa, ja sie jaram że atomówki odpalą a tu mi wyskakuje "ciąg dalszy nastąpi"... idzie sie zdenerwować.

Tak sobie pomyślałem, oni są w Świątyni Pięciu. Byłaby niezła beka gdyby sie okazało, że tych pięciu tajemniczych cylonów, to bogowie tej świątyni. Ale ciekawi mnie też Baltar. Bo Caprica mówi że jest cylonem, a D'Anna że nie moze rozpoznać twarzy pieciu i raczej Baltara wśród nich nie ma.

 

Nie wiem jak wytrzymam ten miesiąc bez BSG

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izaura była fajna ale za mało było w niej akcji typu jedna kobieta zaliczyła najpierw chłopa potem jego ojca potem znów tego pierwszego a jeszcze potem jego brata i na koniec znów wróciła do tego pierwszego i to wszystko poprzedzone scenami zazdrości,smiercią,sexem i wartką akcją:D

Ale jak na tamte czasy spoko serial tak czy owak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a galactica do mody na sukces ;p

a tak na powaznie to 14 stycznia ma byc na raz premiera 6 odcinków 24 godzin????

6 odcinków ?? raczej 4 odcinki. Zresztą już pisałem o tym.

 

2 Nights 4 Hour Season Premiere. Sunday January 14th 8/7c & Monday January 15th 8/7c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...