Skocz do zawartości
dem

Athlon X2 - Wszystko O Dwurdzeniówkach Amd

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno zalozylem fryzjera64pro. w stresie pod orthosem kolo 57-58st

 

e: te 1,425V to wartosc ustawiona w biosie, realnie jest chyba? wiecej, everest pokazuje 1,47V

Edytowane przez kzk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, czy mógłby ktoś podać programik do kręcenia na poziomie Windowsa? Tak wiem że krecenie spod windowsa to i tamto, ale programiku potrzebuję. nTune próbowałem, działa dobrze ale nie zapamiętuje ustawień. Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ClockGEN, SetFsb ale one nie działają na taj mobo więc zostaje nTune, albo męka z BIOSem :|

 

btw. mój 4200+ na defie wyciąga 2,75 bez gadania - pasuje jakieś mobo dorwać i się pobawić, może go sprzedam jakoś ;]

Edytowane przez bociczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja po długiej męczarniach w biosie, mam takie wyniki? PI stabilnie 32MB przechodzi, win nie wywala błędów, orthos przy blendtest CPU & RAM

sypie, nie wiem czym jest to spowodowane i obstawiam mój zmodowany xp;/

Dołączona grafika

 

Czy myślicie że to jest dobry wynik sprzęcik poniżej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Kto podskoczy? :D 'prawie' 3.0 na defie

Więcej nie powalczę, bo płyta wstała RAZ na takich ustawieniach (kocham ją...) Gdybym miał jakąś normalną płytę, to można walczyć, może chętny ktoś na bencza? :P

Edytowane przez bociczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto podskoczy? :D 'prawie' 3.0 na defie

Więcej nie powalczę, bo płyta wstała RAZ na takich ustawieniach (kocham ją...) Gdybym miał jakąś normalną płytę, to można walczyć, może chętny ktoś na bencza? :P

Proszę:

 

Dołączona grafika

 

Wstaje bez problemu. Przypuszczam, że na 3,1 GHz też by wstała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę:

 

Dołączona grafika

 

Wstaje bez problemu. Przypuszczam, że na 3,1 GHz też by wstała.

gratki, no ale to zawsze jest mnoznik x12 a nie x11 i 4800+ a nie 4200+ ;). ale i tak ladnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://images32.fotosik.pl/308/1a2cb99e20d853fd.jpg

http://images31.fotosik.pl/308/9260eee417ceac5f.jpg

 

Cooler BOX (niedługo Karakorum), napięcie default (z 2,1Ghz na 2,95Ghz stabilnie - Orthos nie wywala nic, testowałem ponad pół godzinki ;P)

 

Po dodaniu +50mV na płycie proc wstaje na 3,1Ghz, ale po 5 min test Orthos temp osiąga 85 stopni (wg czujnika) i komp sie resetuje. Oczywiscie mam zwalony czujnik, albo zle zalozony IHS, bo cooler jest mocno ciepły (pasta Ceramique).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...