Skocz do zawartości
janio

Powolne Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Forum działa u mnie bardzo wolno, poza tym jak chciałem się zarejestrować i w pisałem w formularzu rejestracyjnym sówj wynik 3d marka 2001 to dostawałem komunikat ze wpisłem nieprawidłowe dane. Dopiero bez wpisywania wyników mogłem się zarejestrować. Czy tylko ja mam takie problemy ? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wszystko szybko i stabilnie. Przy zapchanym łączu mam odpowiedź z serwa, około 1 sec. Więc, coś chyba jednak u ciebie stary z łączem bo forum bardzo dobrze chodzi.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wcale nie jest tak malina jak piszecie, szczególnie wieczorami, wyłaczanie avatarów i podpisów nic nie pomoze skoro ładują mi sie 3-4 pierwsze posty a reszty strony nie ma i tak przez chwile wisi albo ładuje sie po jednym poscie. Na przepustowość łącza nie moge zrzucic winy bo mam 2MBit do dyspozycji. IE też nie jest temu winien bo używam Opery.

 

Po prostu forum czasami dostaje czkawki.

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac, to u mnie sprawa ma sie podobnie. Korzystam z neostraty 512kbps. Wszystko sie laduje dosc szybko, a forum tweak nieraz ma jakies "czkawki". Ale na szczescie nie jest to na tyle tragiczne, bo jak sobie przypomne jak to forum keidys chodzilo, to i tak az mi sie lepiej robi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...