Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to jestem prawdziwy "koks". 175 cm wzrostu, 60 kg żywej wagi w bicu 28 cm ;). I przydałoby się popracować trochu nad sylwetką :)

hyhy przydaloby sie.. ale checi nie ma :P

 

a wymiary mam zblizone do twoich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj na siłce bo sie wkurzylem i musialem zrobic cos z energią,celem bylo przedramie a wyszlo klatka przede wszystkim ,przedramie ,biceps,nogi :P wszystkich zadziwiłem siłą moich nóg ;D podniosłem bodajze 180kg 4 razy na takiej laweczce w pionie sie wyciska nie wiem jak to sie zwie,bynajmniej na tym jest trudniej niz na tym czyms normalnym do nóg :) no i z pomocą poszło 112,5kg na klatke...ale sam w zyciu bym tego nie podniósł teraz biore jakies 85-90kg dokladniej nie sprawdzalem bo robie cwiczenia na serie.W sumie to miałem tyle energii ze siedzialem 3h a moglem wiecej tylko juz sie pozno zaczelo robic.

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no i dobrze, od kilkunastu stron piszesz jaki to ty strongman jestes, a jak zdjecie, to ni ch@ja nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

jeste[ prawie elo, ta dziara by musia;a przedstawiac lisc marychy :D

mam pytanko

co ile zmieniacie trennigi

bo teraz tak jakby zaczynam od podstaw na rzezbe z thermalkiem i chcialem go utrzymac przez 1.5 miesiaca, pozniej ostry silowy trenning (przerwa thermalkowa :D)

i pozniej znowu rzezbowy na ok 1.5miecha

co my[licie nad u|ywaniem w czasie trennigu rzezbowego? wydaje mi sie, ze to odbra opcja+ dodatkowo ma dzialanie antykataboliczne, co pzy thermalu sie przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby złagodzić nieco atmosferę zapodaję fotki :D

 

Niema tego dużo bo nie bardzo się mam czym chwalić.

 

lewy biceps (większy od prawego dlatego go wybrałem :lol2: )

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

A to mój domowy sprzęt- mało tego, ale na bica, trica i przedramiona starcza w sam raz.

Dołączona grafika

 

 

Zrobiłem też zdjątko brzucha ale dziś go nie pokażę- mam zamiar pokatować przez jakieś 3 tygodnie ostro brzuch i wtedy (jak będą widoczne rezultaty B) ) zapodam zdjęcia po i przed.

Edytowane przez marian193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy badzmy elo

Ja też, ja też! Tylko ja nie umiem tak z palcami ;-).

Dołączona grafika

 

marian193 -> ładny kawał łapska. Ile cm? I dawaj brzucha! Ja dałem "przed" i pojutrze dam "po" (dwa tygodnie afta).

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre :D,staram sie o ten aparat od dluzszego czasu nareszcie sie ktos odezwal wiec byc moze na jutro będą foty,pozatym zeby dzielic sie doswiadczeniem chyba foty nie potrzebne...PS Mechl!n moje kolezanki bardziej leciały na Twoja poprzednią fote w profilu :D

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Mechl!n moje kolezanki bardziej leciały na Twoja poprzednią fote w profilu :D

No ale nic mi z tego niestety :-(. Ale skoro tak mówisz to pewnie zmienię- obecna taka bardzo żylasta jakaś ;-)

 

UPD- specjalnie dla koleżanek ;-) większe zdjęcie:

Dołączona grafika

 

Reszta na drugiej stronie topika.

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marian193 -> ładny kawał łapska. Ile cm? I dawaj brzucha! Ja dałem "przed" i pojutrze dam "po" (dwa tygodnie afta).

w lewej jakieś 39 cm,a w prawej 37,5 :cry: Ciekawa czy taka róznica jest normalna?? :lol: albo czy są jakieś normy co do tego :lol2:

 

Tak z rozpędu zapodam jeszcze jedną fotkę:

Dołączona grafika

 

 

 

Co do samego brzucha to za jakieś 3 tygodnie będa zdjątka efektów ( o ile jakieś się pojawią :razz: )

No normalnie przez ostatnie posty nam niezła galeria wyszła B)

Pozdro dla wszystkich ELO :D :D :D

Edytowane przez marian193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian z czasem ci sie wyrówają same mi po roku normalnych np:D.Nieźle niexle jak na metala:D

No ale ja już tak od ładnych paru latek mam :blink: w sumie to mi to nie przeszkadza bo niby czemu? i tak nie widać :D

A do metala to tak naprawdę mi daleko- nawet czarnej skóry nie mam :lol2:

marian za duzo tluszczu

no nad tym też pracuję. Ogólnie trudno jest mi złapać masę- sporo musiałem się napocić żeby dobić do tych 88 kg (jak widać większość nie poszła w mięsko). Jak na mój wzrost (193) to sporo za mało. Teraz mam więcej czasu i z jakąś dietką i ćwiczeniem może coś ze mnie będzie. :wink: Edytowane przez marian193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji qbass on ma własnie mało tłuszczu i w miare dobrą mase ale radze sie jeszcze masować :D

taka mała rada jak chesz szybko wyrównać łapki to zakup sobie hantle i nimi rób bica:)

nightstalker zapuszczasz włosy nie:D?

qbass z czym brałes jabłko??z lglutaminą czy taurynąi jakie miałeś przyrosty? chodzi mi o bic i przedramie głównie

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wazne czym bedzie robil bica.. wazne zeby skupial sie nad tym i robil rownomiernie .. nawet sztangą mozna wyrównac .. tylko trzeba dobrej techniki ... i rownego podnoszenia ...

 

a apropo wspomianego metalu to tu macie moj "przyrząd" do cwiczenia nadgarstków. ;]

 

Marian wogoel to witam w topicu ;]

 

p.s: mechlin ... dobrze wiedziec ze ktos czai moje poczucie humoru i bierze udzial w "akcji"

(cool foto -> http://mechlin.fm.interia.pl/ziom.jpg ) ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, jakbym mial aparat to bym wam elo zioma pokazal :D Gość ma tak we łbie nasrane że mysli iż jest czarny :P Parodia na maxa :D Zresztą nieważne, bo punkty za off-topa dostane :P

 

nightstalker zapuszczasz włosy nie:D?

A skąd takie przypuszczenie ? :D Dzisiaj się właśnie opitoliłem na jakieś 2cm :P

 

A do metala to tak naprawdę mi daleko- nawet czarnej skóry nie mam laugh.gif

 

No co Ty ? Nawet ja mam skóre ! :D Ramona pierwsza kalsa - wywalczona na allegro za 120zł :P Przy okazji to witam w temacie :]

 

Polecam przyrząd Chaosa do ćwiczenia nadgarstków - sam go stosuje :D

 

Co to jest "testosterol" i "tribusteron" ? Słyszałem że ludzie takie coś biorą, ale nie wiem po co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za miłe przyjęcie :)

Gadułą jak widać nie jestem ale od czasu do czasu klepnę coś w tym temacie, a jak będzie sie czym pochwalić to i fotki zapodam :D Szukam inspiracji i motywacji do cwiczeń i mam nadzieję, że tu je znajdę B)

Edytowane przez marian193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...