Skocz do zawartości
Kikas

Asrock 939dual-sata2 - Tani Sposób Na S939

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lucas234

@Pe.Pe.

popytaj na ocwb tam kolezka bodajze o nicku emil czy jakos tak mial jakos modyfikacje ocwbeta 2 ktora lepiej wspolpracowala z 4 koscmi poza tym mozesz jeszcze sprobowac biosu 04xx/03xx czy jakos tak ktory tez ma ponoc ten problem usuniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej.

chodzi o to ze jak wlacze menadzer zadan windows to pokazuje uzycie procesora 6-12%, a zaden proces nie uzywa procesora.

jest to na tyle uciazliwe ze podzczs przesuwania myszki, przycina sie ona..

cnq mam wylaczone..

 

foramat nie pomaga..

skanowalem system nie ma wirow adwarow...

 

mam sempa i sroke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pe.Pe.

popytaj na ocwb tam kolezka bodajze o nicku emil czy jakos tak mial jakos modyfikacje ocwbeta 2 ktora lepiej wspolpracowala z 4 koscmi poza tym mozesz jeszcze sprobowac biosu 04xx/03xx czy jakos tak ktory tez ma ponoc ten problem usuniety

Zmiany w rejestrze, zgodnie z zaleceniami emila na ocwb niestety powoduja u mnie zwis.

Ale chyba jednak winowajca jest zasilacz. Ostatnie kilka godzin testuje kompa przy grafice na minimalnych ustawieniach, gpu na 200, mem na 400 i jak narazie wszystko dziala, a wczesniej po 20 min grania byl restart, no i czasem w 2D jak cos robilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pamieciami raczej z jedna kupilem dodatkowa kosc 512Mb GR400D64L25/512 czyli ma CL2.5 a reszte mojich kosci ma CL3 i jest teraz Dual DDR komp mi odpala tylko z ustawieniami szyny na 133Mhz wedlug everesta ustawienia dla tej kosci to 200Mhz i 133Mhz brak 166Mhz i to jest klopot bo predkosc odczytu czy zapisu mam teraz mniejszy jak byl single channel, procek AMD 3200 ustawiony na 10*260=2600Mhz przy ustawienu stantardowym tez nieodpalaja kosci na 200Hhz tylko na 133Mhz brak 166Mhz czy jest mozliwosc ustawienia aby pracowaly jak 3200 a nie 2100 .Kosci wsadzone 2*256 niebieskie sloty i 2*512 czarne sloty bios 1.60

 

 

Post do kasacji problem rozwiazany kosci 2*512Mb chodza bez problemu po dodaniu 2 kosci 256Mb obniza mi czestotliwosc do 133MHz i nic niemoge zrobic czas je sprzedac pozdrawiam

Edytowane przez a.g179

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pamieciami raczej z jedna kupilem dodatkowa kosc 512Mb GR400D64L25/512 czyli ma CL2.5 a reszte mojich kosci ma CL3 i jest teraz Dual DDR komp mi odpala tylko z ustawieniami szyny na 133Mhz wedlug everesta ustawienia dla tej kosci to 200Mhz i 133Mhz brak 166Mhz i to jest klopot bo predkosc odczytu czy zapisu mam teraz mniejszy jak byl single channel, procek AMD 3200 ustawiony na 10*260=2600Mhz przy ustawienu stantardowym tez nieodpalaja kosci na 200Hhz tylko na 133Mhz brak 166Mhz czy jest mozliwosc ustawienia aby pracowaly jak 3200 a nie 2100 .Kosci wsadzone 2*256 niebieskie sloty i 2*512 czarne sloty bios 1.60

istotą dzialania 2 pamięci w trybie DUAL jest warunek takich samych parametrów kazdej z dwu pamięci. Dlatego producenci RAMów w swojej ofercie maja zestawy specjalne dobieranych pamięci z myśla o trbie DUAL , są to pamięc sparwdzane na specjalnych testerach gdzie dobiera się z parti RAMy o jak najbardzej zbiżonych parametrach ktore to potem sa testowane i jeżeli ich parametry sa O.K. ta pakują je w zestawy z napiem DULA np. http://sklep.benchmark.pl/pelny_17707.html . Wprawdzie urzykownicy komputerów stosują praktykę kupowania najpierw jednej kości pamięci np 512 a z czsaem dokupują drug też 512, ale gawarantem poprawnego dzialania RAMów jest ich zgodność parametrów czuli jak kupłeą pierwsza kosć o parametrach np. 2,5-3-3-9 to duga dokupiona kość pamięci nie powina mieć 3-4-4-8 gdyz ta niezgodność powodować bedzie restary komputera, bluescreeny, zwiech itp. .Tak wie jedyna rada w tym momenie odnieść do sklepu i poprosć o zamiane .

pozdrawiam Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pamieciami raczej z jedna kupilem dodatkowa kosc 512Mb GR400D64L25/512 czyli ma CL2.5 a reszte mojich kosci ma CL3 i jest teraz Dual DDR komp mi odpala tylko z ustawieniami szyny na 133Mhz wedlug everesta ustawienia dla tej kosci to 200Mhz i 133Mhz brak 166Mhz i to jest klopot bo predkosc odczytu czy zapisu mam teraz mniejszy jak byl single channel, procek AMD 3200 ustawiony na 10*260=2600Mhz przy ustawienu stantardowym tez nieodpalaja kosci na 200Hhz tylko na 133Mhz brak 166Mhz czy jest mozliwosc ustawienia aby pracowaly jak 3200 a nie 2100 .Kosci wsadzone 2*256 niebieskie sloty i 2*512 czarne sloty bios 1.60

Post do kasacji problem rozwiazany kosci 2*512Mb chodza bez problemu po dodaniu 2 kosci 256Mb obniza mi czestotliwosc do 133MHz i nic niemoge zrobic czas je sprzedac pozdrawiam

A64 ma oficjalnie wsparcie tylko do DDR333 i 2T przy czterech kościach pamięci.

Ustaw w biosie ręcznie na DDR333 - powinno pójść bezproblemowo.

 

istotą dzialania 2 pamięci w trybie DUAL jest warunek takich samych parametrów kazdej z dwu pamięci. Dlatego producenci RAMów w swojej ofercie maja zestawy specjalne dobieranych pamięci z myśla o trbie DUAL , są to pamięc sparwdzane na specjalnych testerach gdzie dobiera się z parti RAMy o jak najbardzej zbiżonych parametrach ktore to potem sa testowane i jeżeli ich parametry sa O.K. ta pakują je w zestawy z napiem DULA np. http://sklep.benchmark.pl/pelny_17707.html . Wprawdzie urzykownicy komputerów stosują praktykę kupowania najpierw jednej kości pamięci np 512 a z czsaem dokupują drug też 512, ale gawarantem poprawnego dzialania RAMów jest ich zgodność parametrów czuli jak kupłeą pierwsza kosć o parametrach np. 2,5-3-3-9 to duga dokupiona kość pamięci nie powina mieć 3-4-4-8 gdyz ta niezgodność powodować bedzie restary komputera, bluescreeny, zwiech itp. .Tak wie jedyna rada w tym momenie odnieść do sklepu i poprosć o zamiane .

pozdrawiam Piotr

Nie będzie powodować restartów komputera - ale może. Jak inaczej wytłumaczyć zatem wsparcie platformy NF2 dla następującej konfiguracji Dual-Channel: 2x256 + 512 - trzy kości pamięci...

 

Uwaga druga - jeśli pierwsza kość działa w konfiguracji 2.5-3-3-9, to na 99% będzie działać z luźniejszymi timingami. Oczywiście są przypadki kości (zwykle przeznaczonych do wyczynowego O/C), które przy CL 3 ruszyć nie chcę, mimo że na CL2.5 i CL2 działają doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recznie pamiatki byly ustawione na 166Mhz i dalej to samo ostatnio mialem nawet obsadzone 4 sloty pamieci 2*256 i 2*512 tylko ze wszystkie kosci mialy te same parametry a teraz :mur: ale jak wczesniej niemoglem ustawic 1T tak teraz bez problemu kosci chodza sobie na 433Mhz czyli sa 3500 a nie 3200 :D

 

 

Athlon64 2600 MHz ASRock 939Dual-SATA2 ULi1695 Dual PC3500 DDR 3-3-3-7

 

 

Nawet mieszalem w slotach 1 3 2 4 i tak nic to niedalo dalej wstawal na 133Mhz moze jakis bios to rozwiozuje?

Edytowane przez a.g179

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Na wstępie chcę powiedzieć że korzystałem z szukajki i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem... więc proszę nie pisać rzeczy w stylu "poszukaj",byź może coś przeoczyłem, ale nie ma się co dziwić gdzyż tem temat aż 84 strony... itp.

 

A teraz do rzeczy...jak odpalić pamięci na tej płycie by chodziły w trybie DUAL CHANNEL? Pamięci napewno potrafią działać w tym trybie gdzyż wcześniej tak właśnie pracowały na płycie pod SOCKET A... A na tej płycie jak bym ich nie wpinał (już chyba wykorzystałem wszystkie możliwe konfiguracje) to ciągle jest w biosie "SINGLE CHANNEL"... Czy dual channel trzeba tutaj jakoś dodatkowo aktywować w BIOS'ie?? Jeżeli tak to gdzie, bo nigdzie nie znalazłem nic na ten temat icon_neutral3.gif

Dodam jeszcze że mam wgrany BIOS 1.6, oraz posiadam pamięci 2*512MB KINGSTON (były kupowane jako komplet do DUAL CHANNEL'a)

jeżeli byłby mi ktoś w stanie pomuc to byłbym wdzięczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba włożyć obie kości do niebieskich banków lub obie kości do czarnych banków pamięci i powinny ruszyć od kopa w dualu na defaultach biosa. Jeżeli nie chcą, coś jest nie halo - sprawdź inne pamięci, jeśli masz możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Na wstępie chcę powiedzieć że korzystałem z szukajki i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem... więc proszę nie pisać rzeczy w stylu "poszukaj",byź może coś przeoczyłem, ale nie ma się co dziwić gdzyż tem temat aż 84 strony... itp.

 

A teraz do rzeczy...jak odpalić pamięci na tej płycie by chodziły w trybie DUAL CHANNEL? Pamięci napewno potrafią działać w tym trybie gdzyż wcześniej tak właśnie pracowały na płycie pod SOCKET A... A na tej płycie jak bym ich nie wpinał (już chyba wykorzystałem wszystkie możliwe konfiguracje) to ciągle jest w biosie "SINGLE CHANNEL"... Czy dual channel trzeba tutaj jakoś dodatkowo aktywować w BIOS'ie?? Jeżeli tak to gdzie, bo nigdzie nie znalazłem nic na ten temat icon_neutral3.gif

Dodam jeszcze że mam wgrany BIOS 1.6, oraz posiadam pamięci 2*512MB KINGSTON (były kupowane jako komplet do DUAL CHANNEL'a)

jeżeli byłby mi ktoś w stanie pomuc to byłbym wdzięczny...

heh mialem podobny problem mialem 2 zestawy 2x goodram i 2 razy eliksir i zaden nie chcial dzialac jako dual ...

wiec postanowilem je wymieszac w czarny bak 1 goodram i eliksir w niebieski tak samo... :wink:

i pomoglo dual dziala :P

 

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, proszę o pomoc, bo już mnie krew zalewa....

Otóż właśnie co kupiłem tego Asrocka + Semprona 3000+ i wszystko było by ok, gdy by nie problem z zainstalowaniem sterownika karty graficznej. Wpier instaluje AGP driver (2.30), potem sterownik karty i lipa, bo komp się restartuje w momęcie instalacji ! . Podejrzewam, że to wina tego AGP driver... Czy ktoś się z tym problemem zetknął??? Mi już ręce opadają... Co mam zrobić, by dało się wreszcie zainstalować stery od grafiki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze to nie wina sgp driver...

poprostu grafa ci juz pada..

mialem tak ze swoja wsio szlo ale jak instalowalem stery to byl reset...

na niektorych driverach dalo sie zainstalowac ale i tak byly same problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady.... Karta ma może z trzy tygodnie.

Próbowałem też instalować AGP Driver z pakietu Integrated213AGP i dalej to samo. A gdy zainstalowałem sterownik w trybie awaryjnym, to po ponownym uruchomieniu kompa, w momęcie gdy system ładuje sterowniki jest restart... Próbowałem instalować stery bez AGP Driver i działają - tyle tylko, że karta ma niską wydajność... :cry:

Znalazłem też starszy sterownik do AGP 2.10 , ale to nic nie dało...

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wookieldz

Witam

 

Moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc ;] , jesli pokrecilem dzial to tez sory , strasznie rozbudowane to forum ;].

 

No wiec jak wyglada sprawa , po pierwsze moze kinfig podam :

 

- a 64 3000 venice box

- as rocks 939 dual-sata2

- 2 x 1 gb geil 400mhz cl3

- chieftec 350w

- poki co radek 9250 ale w trakcie zmiany ;]

- wd 160 sata2

 

Ustawiony konfig obecenie na : fsb 260mhz ( 2350mhz ) 1,425v, pamiec 166mhz timingi 3-4-4-8 ( napiecie na high ) pracuje z czest 212mhz - przepustowosc ( sandra ) prawei 6000mb/s .

 

Probowalem dac procek na fsb 265 ale pamiec przy 166 nie chce ruszyc juz :/ , zmiana timingu nie pomogla , wiecej opcji zmiany nie ma. Przy 133mhz procek na 270 rusza ale wydajnosc pamieci spada.

 

Czy mozna zrobic cos jeszcze ? Ewetualnie co i jak ;] , jestem w tym temacie poczatkujacy wiec wszelka pomoc sie przyda

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wookieldz

Nie chca. Teram mam 260/166 ( pamiec na 212 ) i poki co to jest max. Napicie higg , 1T ( przy 2T tez wiecej nie pojda , a przepustowosc spada do 5000mb/s.

 

Nalepsze jest to ze biosa nie moglem wgrac :/ ( ocwb1 ) , przez dos probowalem jakies blad byl :/ , naszczescie nic wielkiego sie nie stalo.

 

Ma ktos jakies pomysly ? cos kijowa ta pamiec :/ , spodziewalem sie lepszych rezultatow troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i wazna rzecz !! sprawdz w czarnych slotach..jak ci pojda..mi sie tam lepiej kreca

 

To masz taki problem jak wiekszosc :)

masz kilka wyjsc:

na oficialnych biosach:

1.ciagniesz proca do 274:) z dzielnikiem 133 i ostrzysz timingi jak sie da..wydajnosc pamieci troche spadnie ale proc sie bardziej liczy..najlepiej sprawdz gdzie masz lepsze wyniki w pc marku..

 

2.najlepiej wgraj sobie ocwb1

i tam podjedziesz fsb jeszcze wyzej z dzielnikiem 133 i pamieci tez automatycznie pojda wyzej..

 

ogolnie patrz na wydajnosc w super pi i pcmarku..tam gdzie lepsza to to bierz..

 

jest jeszcze mozliwosc zmiany mnoznika na 8 wtedy mozesz tez cos pokombinowac..

Edytowane przez RoY61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sterownika AGP zauwazylem dziwna rzecz, zainstalowalem na swiezym systemie integrated driver 213 ale w urzadzeniach znalazlem kontroler AGP i pisalo ze uzywa sterownika od MS, sam sterownik przeinstalowalem na ten z paczki integrated, ku mojemu zdziwieniu, gdy grafika miala wyswietlic jakies elementy 3D byl tylko czarny ekran... w CoD2 nawet menu nie pokazywalo, ale intra ok.

 

To byla moja zmora, musialem znow przeinstalowac system, bo powrot do sterownika MS nic nie dawal dalej byl czarny ekran, wywalilem oczywiscie stare...

 

Ale zaciekawilo mnie to ze mialem tylko 1000 punktow w 3dmarku06 myslalem ze to malo, co sadzicie? sprzet jak w sygnaturze, vga na agp

w smarku05 mialem 3300 tylko, wiec nie wiem czy ten agp driver jest poprawnie zainstalowany w koncu czy nie :\ cos mi tu nie pasuje po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdążyłem zrobić format, bo tym mieszaniem w tych sterownikach ULi w końcu system mi siadł. Ale co z tego, jak znowu mam to samo. Zainstalowałem Integrated213AGP , potem restart i sterownik do karty graficznej i gucio... Już zaczynam mieć dosyć tej płyty... Są dostępne jeszcze jakieś inne wersje tych sterów pod AGP????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wookieldz

chcialem wlasnei ocwb1 wgrac i nie poszlo :/ , z doa a ustawienia standardowe byly

 

zmienie wlasnie pamieci i na czarnych sprawdze jak chodzi

 

napisz jakie efekty pozniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sterownika AGP zauwazylem dziwna rzecz, zainstalowalem na swiezym systemie integrated driver 213 ale w urzadzeniach znalazlem kontroler AGP i pisalo ze uzywa sterownika od MS, sam sterownik przeinstalowalem na ten z paczki integrated, ku mojemu zdziwieniu, gdy grafika miala wyswietlic jakies elementy 3D byl tylko czarny ekran... w CoD2 nawet menu nie pokazywalo, ale intra ok.

 

To byla moja zmora, musialem znow przeinstalowac system, bo powrot do sterownika MS nic nie dawal dalej byl czarny ekran, wywalilem oczywiscie stare...

 

Ale zaciekawilo mnie to ze mialem tylko 1000 punktow w 3dmarku06 myslalem ze to malo, co sadzicie? sprzet jak w sygnaturze, vga na agp

w smarku05 mialem 3300 tylko, wiec nie wiem czy ten agp driver jest poprawnie zainstalowany w koncu czy nie :\ cos mi tu nie pasuje po prostu...

Wnioskuje z twojej wypowiedzi ze to na winxp pro X64 jesli tak to ci to pomoze

Na czystym SYSTEMIE rozpakuj paczke z uli driver otwoz install.ini zmien Setup_x64AGP=N na Y to zainstaluje sie driver AGP a pozniej pokoleji od punktu 5 a na zabrudzonym pokoleji nak leci od 1

I went through the same mess several times. Do the following:

1. uninstall the original nvidia disply driver. Your

system should run with the inbuild VGA driver.

2. uninstall the ULI integrated driver completely

3. reboot

4. re-install ULI integrated driver

5. re-install nvidia display driver, whatever

version you want

6. start regedit.exe and search for the following

key:

"[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\uliagpkx\Parameters]"

If you find this. *delete* this key (only the "Parameters" set) and reboot.

From my experience everything should run smooth again after that.

 

 

 

http://www.ocworkbench.com/ocwb/ultimatebb...192.html#000000

 

Jest jeszcze jeden sposob poprostu zainstaluj starsze stery 78.03 (to bez modyfikacji rejestru ale driver AGP musi byc zainstalowany)

 

Tak pozatym to powinno znalesc sie w FAQ do tej plyty bo driver windosowski mozna sobie darowac

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat najpierw to sie stalo na normalnym XP, pozniej zainstalowalem X64 i bylo to samo, przeinstalowalem na XP (nie x64) i juz jest ok, ale zdaje mi sie ze dosc niska wydajnosc jest, chyba ze mi sie tylko zdaje, nie mam jak porownac, zobacze za jakis czas jak wsadze 6600gt pci-e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już próbowałem starszych sterów i najnowszych i wciąż to samo. Krew mnie już zalewa. Zaraz przełoże karty. Mam jeszcze 6600GT. Zobacze, czy będzie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wookieldz

Dobra kicha , nic to nie dalo.

 

Za rada z innego forum ( THG ) dalem fsb na 274 , pamiec 166 i T2 , timing 3-4-4-8 ale skonczylo sie na clcmos :/.

 

Moze to juz kres mozliwosci , czyli fsb 260 , pamiec 166 3-4-4-6 ?..

 

PS troche sie juz cykam , czy jest mozliwe zeby cos sie sfajczylo itp sprawy ? czego zdecydowanie NIE ROBIC zeby pozniej zonka nie bylo ?

Edytowane przez wookieldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat, co tu jest grane. Włożyłem 6600GT, zainstalowałem stery i poszło! Więc dlaczego nie chce instalować 6800XT ???? Ktoś miał doświadczenie z tą kartą i tą płytą??? Czyżby karta była niekompatybilna???? Wielka lipa, bo dopiero co ją kupiłem i tylko przez to kupiłem tą płytę :mur:

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest ok. Dopiero co pracowała na Abicie i nie było z nią żadnych problemów.

 

Co do samego zestawu Asrock+Sempron , to jest wydajniejszy od tego, co miałem (w podpisie) - konwertowanie, archiwizacja, no i gry. A mam tylko delikatnie podkręconego procka na 2250Mhz i standardowym napięciu, pamięci 2.0-3-3-8 1T 408Mhz. I pomyśleć, że jeszcze na tej wymianie zarobiłem na flaszkę.... Jedyne, czego mogę się tu przyczepić to jakość dzwięku. W Abicie był sporo lepszej jakości. Jak jeszcze uda mi się wreszcie uruchomić moją kartę, to będę bardzo szczęśliwy. Póki co - już mi się skończyły pomysły :-|

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysio> A próbowałeś biosy OCWB5 lub 1.60 które zapewniają poprawioną obsługę AGP , oraz dodatkowe ustawienie w biosie > "AGP P2P Deep Fifo" ?? Edytowane przez Kencho-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawili w tych najnowszych biosach obsługę AGP ??? A do czego jest ta funkcja AGP P2P Deep Fifo??

Obecnie mam wersję 1.50 .

Czy przed zmianą biosu trzeba przywrócić w biosie ustawinie domyślne?

 

No i zmieniłem na 1.60 , ale dalej jest to samo... Chyba się powieszę...

 

Może to przez to, że miałem na tej karcie odblokowane potoki... Bo jak podbinam dysk z Abita, to ładuje się system i sterowniki, i wszystko działa.

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...