Skocz do zawartości
[Shinigami]

Gtr 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

Bardzo licze na tą gre jako na godnego następce swojej pierwszej częci a zarazem jako na najlepszego Race Sim'a roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój post wcześniejszy widziałeś? [; chyba, że to z podniecenia, bo takie niewątpliwie dzisiaj może być :)))

 

A teraz ciekawostki:

 

Well the people who DO drive FIA GT cars are the only ones who weren't complaining about GTR's physics. I'd take Christophe Bouchut's word for it, he is a triple champion afterall. He might not be much of a gamer, but he knows the limits and characteristics of the real cars, so his word certainly carries value.

 

And I don't understand why people compare GTR and GTL physics - yes they both feature GT cars, but the era gap is 30-40 years. The cars and there characteristics couldn't be more different.

 

 

 

Well, I've read several interviews with real drivers who said there was a serious traction problem when at the limits. They all said cars in GTR spun WAY too easy.

 

And as for the physics- yes you can compare them, because all cars behave the same way physically. There are laws of physics that govern all cars the same way- the thing that changes is the car itself- physics are consistent.

 

The tyre model in GTR is just not consistent with real world knowledge- an instructor will tell you that with the correct reaction, any spin up to 90 degrees can be recovered from- not likely, but possible. Usually real life physics go to hell in the grass... anyway, on pavement- real race drivers don't spin cars- it just doesn't happen. That is because real cars don't "snap" like the cars in GTR do where all of a sudden they have inertia to spin the car completely around. Tires squeal- that is how you know you are at the limits of traction, and if you go over you will be able to bring it back up to a certain point. Hell, in sprint car racing the cars yaw around the entire track- you couldn't model sprint car racing with the old ISI engine because the tire/inertia model is bad enough there is no way to yaw or slip a car controllably. A really good physics engine should be able to model pretty much any type of racing. The old ISI engine couldn't do that. You've seen the videos of people "drifting" in GTR, where it's basically an uncontrolled slide that they manage to recover from, but nothing graceful. In GTR2, especially in wet weather it's entirely possible to learn to drift a car.

 

Anyway- They fixed the physics in GTR2, so this is all moot. But drivers who try this now will have virtually nothing to criticize in terms of the physics.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na Twoje pytanie ojejku z tematu o TD zaprzeczam- niestety, nie będzie zlotu u mnie... ;) chyba faktycznie dziś w nocy pozapominaliśmy z Niemcem o braku MP w demie :P

 

PS. Odnośnie cytatu- to samo potwierdzał młody Lauda... no ale dla niektórych wciąż GTR to shit i liczy się tylko LFS...

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, miało być 512MB, a jest 312MB :? Może dopiero po rozpakowaniu? A może to nie to? ;)

 

Ściągajcie stąd:

http://www.download.com/3001-7523_4-10563540.html

Nie, jest i miało być 312 :) W tym linku co podałem (z odliczaniem) przez jakiś czas było 512MB, a później poprawili i było juz 312MB ;] także nie ma co się martwić tylko ściągać. Niestety ja dopiero jak wrócę z roboty zacznę ściągać... ;( Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest i miało być 312 :) W tym linku co podałem (z odliczaniem) przez jakiś czas było 512MB, a później poprawili i było juz 312MB ;] także nie ma co się martwić tylko ściągać. Niestety ja dopiero jak wrócę z roboty zacznę ściągać... ;(

Aaa no to wszystko wyjaśnione.

 

Screeny z demka:

http://forum.rscnet.org/showthread.php?t=260873

Szczególnie te są fajne:

http://www.is-mad.com/upload/userfiles/SFDMALEX/GTR/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie mam ramu pooki co - [256 z rezerwy] wiec licze na wasze male REVIEWs !!! ;]

 

ps: i jeszcze jedno - temat ten jakos umknal mojej uwadze i jesli ktos wie - czy gtr2 nadal zabezpieczony jest/bedzie starforcem? no i ciekawi mnie czy instalujac demo roowniez installujemy starforcea ..

Edytowane przez ChomiK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Transfer 16 KB/s Wszyscy się rzucili :razz:

 

Torrent

http://www.no-grip.net/tracker/details.php...5e3737562360dc9

 

Torrent idzie mi na maxa 60KB/s speedem a ze stron ledwo co 16 KB/s było

 

NIE ZAPOMNIJCIE UPLOADU NA MAXA DAĆ I SEEDOWAĆ PO ŚCIĄGNIĘCIU!

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

From AutoSimSport Wires: "Informed sources have revealed to AutoSimSport that Starforce has been dropped from GTR2 - both the demo version available today and the final release version scheduled September 30th. Sources reveal that 10Tacle have, instead, opted for securrom, which our source reveals as a "Sony solution".

Czyli starforca nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem zassalem demko. Powiem tylko TOCA 3 sie chowa. Ide jechać dalej strasznie fajnie sie tam jezdzi.

TOCA 3 to sie chowa do GTR1 :P. Czekam na jakieś recenzje hardocorowych wyjadaczy simów [; jak to z tą fizyką opon, trakcją itd. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka full wypas.Tylko grafikę mogliby poprawić......

:blink: Kokpity 1sza liga, wręcz uber- klasa, modele wozów doskonałe... czego więcej chcesz? Warunki pogodowe są średnio odwzorowane, ale to i tak mało istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...