Skocz do zawartości
agata11

Manadaryna..

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki! już ciągnę :))) przydałby się jeszczce avi jakiś :> :))

 

Są komentarze jurorów :=) haha podsumuje jednym z nich "fenomen rodziny Wiśniewskich". Jaki to trzeba mieć zryty beret żeby robić taką "karierę", tego zapewne rozum ludzki nie jest w stanie pojąć :>. A kto w ogóle może taką płytę kupić ? :o to już nawet nie da się obrać w słowa takich ludzi... bo chyba jeszcze większe gó... niż ona.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o żesz w morde :blink:

właśnie zaciągłem, nie wiedziałem, że aż tak tragicznie to wyszło

powiem szczerze, że nie jedna wokalistka z zespołu grającego na weselach zaśpiewała by to lepiej :blink:

 

10minuta rox :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Nie oglądałem Sopotu (wole mecza) ale po odsłuchania tego nagrania stwierdzam że mandarynka to kicz! Te dwa wykonania wygladają jakby śpiewały je dwie różne osoby. Mysle, że tym występem poważnie się wkopała....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem Sopotu (wole mecza) ale po odsłuchania tego nagrania stwierdzam że mandarynka to kicz! Te dwa wykonania wygladają jakby śpiewały je dwie różne osoby. Mysle, że tym występem poważnie się wkopała....

1631910[/snapback]

Wkopala? E to juz dawno bylo wiadomo, ze ona tak falszuje, ale te jej wszystkie teledyski i sztuczna budowa ciala, sprawily, ze ludzi mieli klapki na oczach :). Ale teraz juz wszystko jasne, takze z jej kariera daleko nie zajdzie, podobnie jak jej maz :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam na avi z komentami jury, chcialbym zobaczyc minke Marty, jak przyjmuje na klate ta gorzka prawde...

 

Co do tych slowikow to dla mnie moze wygrac Doda, jest o wiele ladniejsza od tego szkieletu Mandaryni a co najwazniejsze umie spiewac, szkolila sie u tej baby z idola (tej z okularami jak denka od alpagi;] ) i naprawde ba bardzo ladny glos. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Co do tych slowikow to dla mnie moze wygrac Doda, jest o wiele ladniejsza od tego szkieletu Mandaryni a co najwazniejsze umie spiewac, szkolila sie u tej baby z idola (tej z okularami jak denka od alpagi;] ) i naprawde ba bardzo ladny glos.  :lol2:

1631983[/snapback]

Też uważam że Doda powinna wygrać. Mandaryna jest już w krakowie spalona ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslalem, ze gorzej ode mnie, to juz sie nie da spiewac.... coz.... troche jej jeszcze do mnie brakuje, ale mysle, ze jest godna przeciwniczka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu link z obrazem jak komus sie nie chce sciagac: http://media.putfile.com/Mandaryna_-_Ev_ry...ht__Sopot_2005_

 

Jak to ogladalem to doslownie mnie zamurowalo. Wiedzialem ze ona nie umie spiewac, ale to byl juz szczyt wszystkiego... Ona nawet zapowiadajac kogos tam jakby zafalszowala :wink: Powinna zaczac od laryngologa. Koszmar.

No i doda tez nie byla duzo lepsza... 21:37 + Majdan z reka w jej d*%$ - doprawdy ciekawe zestawienie. Nie ma to jak nasza ostoja dobrego smaku i gustu :lol:

No ale tego mozna bylo sie spodziewac po TVN. To konsekwentna kontynuacja ich programu w stylu ciao darwin itd. W jakim swiecie my zyjemy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zażenowany tym, ze nie moge sie uwolnic od hiciora ev'ry night <_<

 

nawet nie wiem kiedy podspiewuje sobie kilka wersow z refrenu :lol:

 

a co do watpliwego talentu pani cytrusowej - n/c

Edytowane przez o-skar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo prawidlowo. Szkoda ze nie polecialy swienskie łby i gnojowka na scene - jak z rolniczej blokady :lol2:

Tymi nagraniami bedzie mozna straszyc dzieci przez nastepnych ladnych pare lat jak ktos sie lepiej jeszcze wyglupi (co za predko pewnie nie nastapi :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zażenowany tym, ze nie moge sie uwolnic od hiciora ev'ry night <_<

 

nawet nie wiem kiedy podspiewuje sobie kilka wersow z refrenu :lol:

 

a co do watpliwego talentu pani cytrusowej - n/c

1633045[/snapback]

u nie podobnie..tzn moze nie podspiewuje ale piosenka fajna, taka akurat na lato (niestety konczy sie chlip chlip :sad: )..tylko "SZKODA" ze wykonuje ją mandaryna :? :? bo az głupio że sie ta piosenka "podoba"..

 

co do wystepu to nie wiem co napisać..ja bym się wstydził pokazac na ekranie na jej miejscu po tym co odwaliła w Sopocie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i BAJM pozamiatał całą tą komerche

dostali większe owacje niż cała ta szopka do kupy wzięta przez 3 dni

 

może i mam wypaczony gust, ale według mnie kolejnośc powinna być następująca:

1. Ewelinka

2. Krzysiu

3. Łzy

 

Reszta do jednego wora...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...