Skocz do zawartości
s0lid

2012

Rekomendowane odpowiedzi

Tak piszecie o tych liczbach a w japoni 7 jest pechową liczbą bo tak samo pisze się śmierć. Dlatego Toyota ma 6 cyfr;]. Już widzę przejście ludzi na wyższy wymiar :D nagle się pokochamy bo nadleci ufo (tak samo jak śp Papież pogodził kluby piłkarskie). Co do kościoła Jezus jakoś sobie bez niego radził nie :>? (spotkania nad brzegiem jeziora np). Jesteś dobrym człowiekiem nie ważne jest imie Boga:) i tak jesteś zbawiony. A co do przekłamań w historii można poczęści się z Und3rem z godzić. Tylko jedno ale często te przekłamania są naprawiane. I pisałem już jest brzytwa Ockhama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kościoła Jezus jakoś sobie bez niego radził nie :>? (spotkania nad brzegiem jeziora np).

1638283[/snapback]

Taaak? Ciekawa... to czemu Jezus kazał stworzyć Św. Piotrowi kościół

"Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój...".
.

 

Tak dla checy?

 

Fakt, kosciol na przestrzeni lat nazbieral sobie wielu przeciwnikow poprzez rozne rzeczy jakie uczynil. Ale w wiekszej mierze te zarzuty jak pedofilia, ściaganie pieniedzy, ogolnie bauwochwalstwo pieniadza itp itd to są głownie wymowki ludzi, ktorzy chca nie wiem, przed sobą, albo przed innymi usrpawiedliwic swoje lenistwo nie chodzenia tam (pomijam ofkorz ludzi niewierzacych)...

 

bo Ci ludzie zapominają, że

a) Chrystus miał 12 apostołów z czego jeden był zły - Judasz. Jeśli ulamek złych ksiezy miesci sie w 1/12 to jestesmy w granicy błedu. A mysle ze nie jest wcale wiekszy.

B) W kosciele nie mogą zarobić na Tobie, jesli im nie dasz na ofiare. A dajac na ofiare, nikt Ci nie przyklada lufy do skroni i mowi "wloz kase". Chyba ze maja liczniki odwiedzin przy drzwiach i za to zgarniaja kase 0_o. Chodze od kilku lat do kosciola i nie daje na ofiare. Nikt mi nigdy nic nie powiedział.

c) Do kosciola idzie sie do Boga nie do ksieży.

 

I jaki kosciol byl, jaki jest i jaki bedzie, to jest zawsze wina ludzi i bedą oni za to odpowiadać tam u góry. Ale tak czy siak kościoł jest potrzebny i jest to życzenie Chrystusa, jednoczesnie kolejna proba dla ludzi (czy bedą chodzic) jak i samych wladz koscielnych i ksiezy, czy ich pozycji nie beda wykorzystywac do niecnych celow. Wszystko ma swoj cel i watpie zeby Chrystus mowiąc te słowa do św. Piotra zrobił to dla checy ;)

 

Pzdr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagle się pokochamy bo nadleci ufo

Przylecą i zrobia to samo co z sodomą i gomorą jak sie ludzie będą żreć a wszystko do tego dąży , chiny sie szykują by opanowac swiat i budowac atomówki ( pooower puff girls) a ameryka jak zwykle bedzie przeciw i mamy BOOOM.

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylecą i zrobia to samo co z sodomą i gomorą jak sie ludzie będą żreć a wszystko do tego

Vortex. Prosiłem. Skoncz juz pieprzyc o tym UFO co nas zbawi. Załóż sobie topic jak chcesz new age glosic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo nibru

 

Jelsi planeta jest 5x wieksza jesli chodzi o srednice to jej masa jest *dosc* potezniejsza niz ziemi = mocniejsze przyciagnie grawitacyjne.

 

Teraz pytanie - jakim cudem maja tam zyc istoty podobne do nas jesli jest tam PRZYNAJMNIEJ 5x wieksze przyciaganie grawitacyjne ? ;]

 

Maja tytanowe kosci ? Tkanke miekka z plastiku wytrzymalego bardzo ? Nie widze tego za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest astrologiem i dokonała takich obliczeń astrologicznych

Vortex astrologia NIE JEST nauką - ja też mogę spobie przeprowadzić 'obliczenia' które jasno wskażą, że konieć świata nie nastąpi za dwa tygodnie :D Ja też mam sny, ale nie wyciągam z nich wniosków dotyczących 'Labiryntu'. Jeżeli chcesz prowadzić dyskusję - to używaj rozsądnych argumentów - a nie bo się jakiejś pani coś przyśniło. A skoro ona sobie 'spekuluje' to co mnie to obchodzi ? Spekulacja to nie argument.

 

 

berkut :

elsi planeta jest 5x wieksza jesli chodzi o srednice to jej masa jest *dosc* potezniejsza niz ziemi = mocniejsze przyciagnie grawitacyjne.

 

Teraz pytanie - jakim cudem maja tam zyc istoty podobne do nas jesli jest tam PRZYNAJMNIEJ 5x wieksze przyciaganie grawitacyjne ? ;]

Grawitacja jak wiesz nie zależy od promienia tylko od masy - cholera wie czym niby nibru miałoby mieć wypełnione wnętrze. Jeżeli materiałem o średniej gęstości (ok 5 ton/m^3) ziemi to przyciąganie byłoby w przybliżeniu kilkanaście-kilkadziesiąt razy większe. Inna sprawa że planety w tym rozmiarze to już gazowe olbrzymy - a tam warunków nie muszę wyjaśniać. Edytowane przez LOBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde myślałem ze astrologia to cos takiego jak patologia.Cholera...dobrze ze sie czlowiek cale zycie uczy.Dziekuje Lobo za oswiecenie.Ponawiam pytanie.Kto czytał ksiazke proroctwo oriona na rok 2012.Bo nie wiem czy wiecie ale od opublikowania tej ksiazki temat roku 2012 zaczal sie rozwijac.Ja czytałem i jest tam troszke inaczej opisany problem roku 2012.Nie planeta NIbiru tylko zwykły proces precesyjny a w zasadzie hiperaktywnosc sloneczna jest za to odpowiedzialna. A naukowcy potwierdzają raz ze: precesja bedzie miala miejsce w 2012 i bedzie jej towarzyszyła PRAWDOPODOBNIE wystepująca raz na parenascie lat hiperaktywnosc słonecza.(ostatnio zwykła zwiekszona aktywnosc sloneczna pozbawiła prądu jeden stan w ameryce i ybło to w 1996 albo 1998 jakos w tych latach).

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Solid

Czyli reasumujac uwazasz, iż Bog inaczej sadzi praktykujacych chrzescijan, niepraktykujacych chrzescijan, racjonalistow, itp.? Czy Bibila nie naucza przypadkiem, ze wszyscy sa rowni?

Nie zebym chcial sie sprzeczac - ciekawi mnie tylko Twoje podejscie do tego tematu.

 

@berkut

Teraz to juz sie na sile czepiasz. Po pierwsze nikt nie powiedzial, ze tamte istoty wygladaja jak ludzie, a po drugie grawitacja zalezy od masy, nie od rozmiaru. Po trzecie cala ta teoria jest bez sensu:>

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Und3r - tak gadasz ze nie czytam wszystkiego i dlatego nie chce zmienic swoich pogladow ;) a sam nie wiesz ze wg vortexa i wyznawcow new age na niubiru zyja humanoidy ? a my jestesmy zbudowani na ich podobienstwo ???

 

Zreszta nie wiem jak mozna zyc na gazowym olbrzymie ;) - ale zapomnialem ze maja super technike :)

 

A co do Boga nie wiadmo jak on ludzi traktuje - nie jestesmy nim zeby o tym wyrokowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sam nie wiesz ze wg vortexa

:blink: od[ciach!]l sie wreszcie humanoidzie ode mnie, nie WEDŁUG MNIE tylko według źródeł które są ogólnodostepne w internecie i ksiązkach których autorzy są wg Ciebie fanatykami new ageami etc .Jezeli info o Nibiru zostało odkryte w pismie klinowym Sumerów to chyba z [gluteus maximus] tego nie wzieli? To samo z babilończykami.Tez wiedzieli o istnieniu takowego ciała niebieskiego.Moze powiesz cos madrego na temat roku 2012? Wiesz cos wogóle o tej dacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie kurduple - przeciez mamy ich geny - nie czytales co vortex pisal ? :lol:

Zreszta stworzyli nas na swoje podobienstwo ;)

 

No chyba ze jedynie pigmeje sa do nich podobni a reszta ludzi to zmutowani pigmeje ;)

 

Edt vortex co sie pieklisz - przeciez napisales ze jestes wyznawca new age - albo dales nam do zrzumienia a wiec chyba tez uwazasz e to humanoidy / No chyba ze przyjales tylko czesc tej teorii ;)

 

edit2

 

Co do 2012 beda letnie igrzyska olimpijskie w londynie ;) - ciekawe czy moga brac w nich udzial mieszkancy obcych cywilizacji ;)

 

.Jezeli info o Nibiru zostało odkryte w pismie klinowym Sumerów to chyba z [gluteus maximus] tego nie wzieli? To samo z babilończykami.Tez wiedzieli o istnieniu takowego ciała niebieskiego.

A wg grekow istnieli rozni bogowie - Zeus itd - to co to ze o tym pisali to oznacza ze Zeus istnieje ?

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak macie wątpliwosci to tak jak mówie.Odsyłam do lektury ksiązki Proroctwo Oriona na rok 2012 i tyle.Od tej ksiazki zaczeła sie historia z rokiem 2012.To ta ksiazka nagłosniła całą sytuację, z tej ksiazki wzielo sie zagadnienie roku 2012 i po kolei dodawane fakty to z planetą Nibiru ( o której słowa w ksiazce nie ma oO). Ksiązka jest ciekawa i kto wogóle jakiekolwiek pojecie chce miec co kto mial na mysli rozpoczynając krucjatę na temat 2012 niech tam zajrzy ponieważ w sposób prosty i rzetelny, a jednocześnie poparty obliczeniami matematyczno-astronomicznymi, odkryciami archeologicznymi i faktami historycznymi - książka ukazała czarno na białym niemal 100% prawdopodobieństwo całkowitej zagłady Ziemi w Roku 2012.

 

Ja o zupie ty o d upie. Gdzie sumerowie a gdzie grecy ?? Weeeeź

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiązka jest ciekawa i kto wogóle jakiekolwiek pojecie chce miec co kto mial na mysli rozpoczynając krucjatę na temat 2012 niech tam zajrzy ponieważ w sposób prosty i rzetelny, a jednocześnie poparty obliczeniami matematyczno-astronomicznymi, odkryciami archeologicznymi i faktami historycznymi - książka ukazała czarno na białym niemal 100% prawdopodobieństwo całkowitej zagłady Ziemi w Roku 2012.

1638485[/snapback]

No wlasnie.Przede wszystkim według astrologów końca świata ma w roku 2012 nie byc. Od tej całej dyskusji na temat ufo zapomnielismy wogóle o głównym temacie tego topicu.Rok 2012 ma być rokiem wielkich przemian duchowych.Człowiek ma poodbno osiągną kolejny poziom (nie pamietam jaki poziom i czego poziom bo jestem w robocie i nie mam za duzo czasu grzebac po stronach) w kazdym razie koniec swiata to to nie bedzie a jedynie przemiana która ma wyjsc ludziom na dobre.Jak ktoś dorwie w necie to o czym pisze to niech wrzuci tutaj kawałek.

To w koncu jak bedzie bedzie zaglada czy przemiana bo sie pogubilem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz mi IGI co to jest new age bo ja nie mam zielonego pojęcia. tylko nie wklejaj z www jakiejśc definicji tylko własnymi słowami.

 

Chyba będe musiał wam wszystkim napisać od A do Z wszystko po kolei religie, kosmos, filozofia itp. bo jednak męczy mnie już tutaj niektóre wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w koncu jak bedzie bedzie zaglada czy przemiana bo sie pogubilem  :blink:

1638495[/snapback]

wydaje mi się że już to napisałem. wcześniej.

 

01010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101

 

WYDARZENIA PRZED POTOPEM

 

450 000

Na Nibiru, odległej planecie Układu Słonecznego, życiu zagraża niebezpieczeństwo, zagłada wskutek degradacji atmosfery. Władca Nibiru Alalu, zrzucony z tronu przez Anu, ucieka statkiem kosmicznym i znajduje schronienie na Ziemi. Odkrywa że na Ziemi jest złoto, które można użyć do ratowania atmosfery Nibiru.

 

445 000

Annunaki pod dowództwem Enki, syna Anu, lądują na Ziemi i zakładają ERIDU - stację Ziemia I - aby pozyskiwać złoto z wód zatoki perskiej.

 

430 000

Klimat Ziemi łagodnieje, Przybywa więcej Annunaki, wśród nich siostra przyrodnia Enki, Ninhursag, przełożona służb medycznych.

 

416 000

Gdy wydajność złota nie jest wystarczająca, na Ziemię przybywa Anu z Enlilem ( brat Enki'ego ) następcą tronu. Zapada decyzja pozyskiwania złota metodami górniczymi w południowej Afryce. Ciągnąc losy, Enlil zdobywa dowództwo misji ziemskiej; Enki zostaje skierowany do Afryki. Opuszczającemu Ziemię Anu wyzwanie rzuca wnuk Alalu.

 

400 000

W południowej Mezopotamii założonych zostaje siedem osad pełniących szczególne funkcje, takie jak port kosmiczny ( Sippar ), centrum kontroli lotów ( Nippur ), centrum metalurgii ( Badtibira ), centrum medyczne ( Szuruppak ). Rudę się przewozi statkami z Afryki; oczyszczony metal wysyła się na stację orbitalne obsługiwane przez Igigi, potem transportuje się go na Nibiru przybywającymi okresowo statkami kosmicznymi.

 

380 000

Uzyskawszy wsparcie Igigi, wnuk Alalu usiłuje zawładnąć Ziemią, Enlilci zwycięzają w tej wojnie dawnych bogów ( wszystko można przeczytać w Mahabharatta - epos staro indyjskie, to wszystko jest spisane )

 

300 000

bunt Annunaki pracujących cięzko w kopalniach złota. Enki i Ninhursag stwarzają prymitywnych Robotników przez manipulacje genetyczną na gamecie samicy małpy człekokształtnej. ( to my, stad też około 95 % jest takich samych genów u nas jak i u małp, reszta wiadomo :) ) Nowe istoty przejmują od Annunaki mozoł pracy fi\zycznej. Enlil urządza najazd na kopalnie i sprowadza prymitywnych robotników do Edin w Mezopotamii. Otrzymawszy zdolność rozrodu, Homo Sapiens zaczyna się rozmnażać :)

 

200 000

Życie na Ziemi ulega regresji podczas nowego okresu zlodowacenia

 

100 000

Klimat znów się ociepla. Annunaki ( biblijnii Nefilim ), ku coraz większym zmartwieniu Enlila, poślubiają córki ludzkie.

 

75 000

" Przekleństwo nad Ziemią " - zaczyna się nowa epoka lodowcowa. Regresywne formy człowieku wędrują po Ziemi. Formą która przetrwa jest człowiek z CRO - MAGNON !!

 

49 000

Enki i Ninhursag podnoszą status ludzi pochodzących z małżeństw mieszanych Annunaki do godności władców w Szuruppak. Rozwścieczony Enlil knuje zagładę ludzkości.

 

13 000

Uświadamjając sobie, że przejście Nibiru w pobliżu Ziemi wywoła OLBRZYMIĄ FALĘ PRZYPŁYWOWĄ, Enlil nakłania Annunaki do złożenia przysięgi iż nadchodzącą klęskę żywiołową zachowają w tajemnicy przed ludzkością.

 

WYDARZENIA PO POTOPIE !!!

 

11 000

Enki łamię przysięge nakazuje Ziusudrze ( Noemu ) zbudować łódź mogącą się zanurzać. Potop przelewa się przez Ziemię; Annunaki krążący na orbicie w swych pojazdach kosmicznych są świadkami totalnego zniszczenia. Enlil zgadza się przydzielić niedobitkom ludzkości narzędzia nasiona; rolnictwo zaczyna się w górach ( tybey, macu picchu, jeź. tititaca, najwyższe szczyty tam powstaja osrodki ludzkie, mozna do dzis tam spotkac slady :) ) Enki UDOMAWIA ZWIERZĘTA !!

 

10 500

Potomkom Noego przydzielone zostają trzy rejony. Ninurta, najważniejszy syn Enlila, wznosi groble w górach i osusza rzeki, aby uczynić Mezopotamię zdatną do zasiedlenia; Enki melioruję dolinę Nilu !! !!. Annunaki zatrzymują dla siebie półwysep synaj ( centrum lotów, do dziś można zobaczyć geometryczne powiązanie wczesniej wymienionych miast, wszystko się zgadza ) aby zbudować tam popotopowy port kosmiczny; centrum kontroli lotów zakładają na górze Moria ( przyszła Jerozolima )

 

9780

Ra (czyli Marduk; jak widać róznie nazywami bogowie na całym świecie byli tymi samymi ;) )pierwotny syn Enki, władzę nad Egiptem dzieli międzu Ozyrysa i Seta

 

9330

Set porywa i rozczłonkowywuje Ozyrysa ( rozpad planet ? pas planetoid w naszym ukł. słonecznym ) przywłaszcza sobie rządy nad doliną Nilu (!!)

 

8970

Horus mści swego ojca Ozyrysa wszczynając I wojnę o PIRAMIDY (!!). Set ucieka do Azji, zajmuje półwysep Synaj i Kanaan.

 

8670

Sprzeciwiając się wynikłemu w ten sposób panowaniu potomków Enki nad wszystkimi instalacjami kosmicznymi, Enlilci rozpoczynają II wojnę o piramidy. Zwycięski Ninurta opróżnia Wielką Piramidę z jej urządzeń ( znaleziona przez archeologów maszyna do antygrwaitacji, nie ujawnienie światu ponieważ nie dorósł do tego ) (!!) Ninhursag, siostra przyrodnia Enki i Enlila, zwołują konferencję pokojową. Podział Ziemi ponownie zatwierdzony. Władza nad Egiptem przechodzi od dynastii Ra/Marduka w ręce dynastii Thota.

Powstaje Heliopolis jako zastępcze miasto-drogowskaz.

 

8500

Annunaki zakładają strażnice placówki u wrót instalacji kosmicznych; jedną z takich warowni jest JERYCHO (!!) ( chyba każdy zna ? )

 

7400

gdy era pokoju trwa nieprzerwanie, Annunaki obdarzają ludzkość dalszym postępem cywilizacyjnym; zaczyna się okres NEOLITU. Egiptem rządzą półbogowie ( stąd też ich mniemanie iż są bogami i inne obsesje )

 

3800

w Sumerze zaczyna się cywilizacja miejska, ( już w podręcznikach są wzmianki o Sumerze jako o pierwszej cywilizacji [ale niewiele]) gdy Annunaki zakładają na nowo dawne miasta. zaczynają od ERIDU i Nippur. Na Ziemię przybywa Anu z widowiskową wizytą ((!!!!!!!!)) - wyobraxcie to sobie. Na jego cześć buduje się nowe miasto Uruk !! ( Erech ); świątynię tego miasta Anu oddaje ukochanej wnuczce Innanie/Isztar.

 

KRÓLESTWO ZIEMI !! !!

przed Chrystusem.

3760

Ludzkosć otrzymuję królestwo. Pierwszą stolicą jest Kisz (!!) pod egidą Ninurty. Początek kalendarza w Nippur. Cywilizacja rozkwita w Sumerze ( Rejon I )

 

3450

Prynat w Sumerze przechodzi do rąk Nannara/Sina. Marduk ogłasza Babilon " bramją bogów ". Incydent z " wiezą Babel ". Annunaki mieszają języki ludzkości (!!). Zamach stanu nie udaje się . Marduk /Ra powraca do Egiptu, usuwa z tronu Thota i aresztuje swego młodszego brata Dumuziego, który zaręczył się z Inanną. Dumuzi ginie przypadkowo ; Marduk zostaje zamurowany żywcem w Wielkiej Piramidzie ( stąd też ślady eksplozji wew. Piramidy podczas prób uwolnienia MArduka - można je oglądać i dziś :) ) Uwolniony przez specjalne wykuty szyb, udaje się na wygnanie.

 

3100

Wstąpienie na tron pierwszego faraona w Memfis konczy okres 350 lat chaosu. Cywilizacja przychodzi do Rejonu II.

 

2900

Królestwo w Sumerze przeniesione do Erech. Inanna otrzymuje władzę na Rejonem III; zaczyna się cywilizacja doliny Indu.

 

2650

Królewska stolica w Sumerze wciąż zmienia miejsce. Królestwo po[gluteus maximus]da. Enlil traci cierpliwość do niezdyscyplinowanych mas ludzkich ( wiadomo jak jest :) )

 

2371

Inanna zakociach!e sie w Szarrum-kinie ( Sargonie ). Zakłada on nową stolicę, Agade ( Akad ). Powstaje Imperium Akadu.

 

2316

Zmierzając do zawładnięcia czterema stronami świata [ czterema rejonami ], Sargon usuwa poświęcopną Ziemię z Babilonu. Konflikt Marduka, Nergal, który przybywa z południowej Afryki do Babilonu i namawia Marduka do opuszczenia Mezopotamii.

 

2291

Naramsuen wstępuje na tron Akadu. Pod kierownictwem wojowniczej Inanny penetruje półwysep Synaj, dokonuje inwazji na Egipt.

 

2255

Inanna uzurpuje sobie władzę nad Mezopotamią. Naramsuen bezcześci Nippur. Wielcy Annunaki ścierają z powierzchni Ziemi Agade. Inanna ucieka. Sumer i Akad okupowane przez obce wojska. wierne Enlilowi i Ninurcie.

 

2220

Sumeryjska cywilizacja wznosi się na nowe wyżynypod oświeconymi władcami Lagasz. Thot pomaga królowi Lagasz, Gudei, zbudować świątynię-zikkurat dla Ninurty.

 

2139

Terach, ojciec Abrahama(tego z bibli (!!)), rodzi się w Nippur w rodzinie królewsko kapłańskiej.

 

2180

Egipt podzielony : stronnicy Ra/Marduka zatrzymują część południową, faraonowie przeciwni Ra zdobywają tron Dolnego Egiptu.

 

2130

W czasie, gdy Enlil i Ninurta są coraz częściej nieobecni, władza centralna po[gluteus maximus]da także w Mezopotamii. Próba odzyskania przez Inannę królestwa dla Erech nie udaje się.

 

BRZEMIENNY WIEK prz. Chr.

 

( to są już rejony Bibli :) )

 

2123

Abraham rodzi się w Nippur.

 

2113

Enlil powierza kraje Szem Nannarowi; Ur ogłoszone stolicą nowego imperium. Na tron wstępuje Urnammu, nazywany opiekunem Nippur. Nippuryjski kapłan - Terach. ojciec Abrahama - przybywa do Ur w charakterze łącznika dworu królewskiego.

 

2096

Urnammu ginie w bitwie. Lud poczytuje jego niewczesną śmierć za akt zdrady ze strony Anu i Enlila. Terach wyrusza z rodziną do Harranu.

 

2095

Szulgi wstępuje na tron Ur, umacnia jedność imperium. Gdy królestwo kwitnie, Szulgi ulega czarowi Inanny, zostaje jej kochankiem. Oddaję Larsę Elamitom za przysłanie mu elamickie posiłki wojskowe.

 

2080

Książęta Tebańscy, wierni Ra/Mardukowi, prą na północ pod wodzą Mentuhotepa I. Nabu, syn Marduka, pozyskuję stronników dla ojca w zachodniej Azji.

 

2055

Z rozkazu Nannara Szulgiwysyła wojska elamickie z zadaniem uśmierzenia buntu miast kananejskich. Elamici docierają do wrót półwyspu Synaj, gdzie znajduje się port kosmiczny.

 

2048

Szulgi umiera . Marduk udaje się do kraju Hetytów. Abraham otrzymuje rozkaz wymarszu do południowego Kananu z elitarnymi odziałami jazdy.

 

2047

Amarsuen ( biblijny Amrafel ) zostaje królem Ur. Abraham idzie do Egiptu, przebywa tam pięc lat, potem powraca z większym wojskiem.

 

2041

Prowadzony przez Inannę Amarsuen zawiązuje koalicję królów Wschodu i wyprawia militarną ekspedycję do Kanaanu i na Synaj. Wodzem wyprawy jest Elamita Kedorlaomer. Abraham powstrzymuję jego pochód u wrót portu kosmicznego .

 

2038

Szusuen zastępuje Amarsuena na tronie Ur, gdy imperium się rozpada.

 

2029

Ibbisuen zastępuje Szusuena. Prowincje zachodnie przechylają się coraz bardziej na stronę Marduka.

 

2024

Prowadząc ze sobą stronników, Marduk maszeruje na Sumer, intronizuje siebie w Babilonie. Walki rozszerzają się ne centralną Mezopotamię. Święty przybytek Nippur zostaje sprofanowany. Enlil żąda kary dla Marduka i Nabu; Enki się sprzeciwia, ale jego syn Nergal staje po stronie Enlila ( w końcu jego wujek ) Gdy Nabu szykuje swoich kananejskich stronników do zajęcia portu kosmicznego , wielcy Annunaki zatwierdzają plan uzycia BRONI ATOMOWEJ (!!). Nergal i Ninurta niszczą port kosmiczny i miasta kananejskie ( do dziś mozna spotkac slady tych wydarzen, od promieniowania po skarzona woda [ morze martwe ] :) )

 

2023

Wiatry niosą radioaktywną chmurę do Sumeru. Ludzie umierają straszną śmiercią, zwierzęta giną woda jest skażona, gleba staje się jałowa. Sumer wraz ze swą wielką cywilizacją pogrąza się w zniszczeniu. Dziedzictwo Sumeru przechodzi do lini Abrahama, gdy płodzi on - wieku lat stu - prawowitego następce : Izaaka

 

później powstaje państwo ISRA - El ( dzisiejszy izrael ) sami sobie pomyślcie o tym. To wszystko zostało dawno spisane w kronikach Ziemi , w upaniszadach , w Enuma Elisz, Epos o Gilgameszu , Ezechiel, Manuskrypty znad morza martwego, Mahabharata, staroindyjckie eposy mowia o wojnach bogow ktore zrodzili wojny ludzi, opisuja statki powietrzne itp. moglbym tak pisac i pisac, ale mysle ze jak ktos bedzie chcial znalexc dowody to i tak je znajdzie, ale przedewszytkim otworzy umysl !!!!!

 

zmęczyłem się ...........

Edytowane przez szembor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie kurduple - przeciez mamy ich geny - nie czytales co vortex pisal ? :lol:

Widac mi to umknelo :lol:

 

EDIT:

@szembor

Tak naprawde to te wszytkie bajki o Nibiru nie maja wiele wspolnego z New Age. Ale z New Age jest jak z nu-metalem - jak nie wiadomo gdzie wrzucic jakies wierzenia, to wrzuca sie je do worka New Age.

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty mi wytlumacz bo ja sam nie wiem . jest to subkultura, prad kulturowy ??

Jezeli tak cie mecza moje ywpowiedzi to wyprowadz mnie z bledu i podaj definicje !

 

Napewno fascynuja sie Ufo, uwazaja ze boga w rozumieniu chrzescijanskim nie ma, czlowiek jest bogiem, bo pochodzi od boga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGI ja[ciach!]le jakie z Ciebie smiechy idą człowieku...chyba jest czarno na białym napisane w tym co zacytowales ze WEDŁUG ASTROLOGÓW MA NIE BYC KONCA SWIATA TYLKO PRZEMIANA DUCHOWA, WEDŁUG AUTORA KSIAZKI W KTOREJ DOKONAŁ ANALIZY MATEMATYCZNO ASTRONOMICZNEJ, ARCHEOLOGICZNEJ oraz FAKTÓW HISTORYCZNYCH - MA BYC ZAGŁADA. [ciach!]a cutyjesz moje slowa specjalnie pogrubiają czesc tekstu zeby pokazac nie wiem co...ze nie umiesz czytac???? Prowokujesz mnie do takich wypowiedzi swoimi debilnymi pytaniami... "To w koncu jak bedzie bedzie zaglada czy przemiana bo sie pogubilem". To idź się odgub jak sie pogubiłes bo wprowadzasz niepotrzebne dyskusje i prowokujesz do ludzi zeby Ci tłumaczyli jeszcze raz słowa które dla wszystkich poza Tobą są zrozumiałe :mur:

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej i po co te nerwy ??? Zacytowalem twoje 2 posty zeby sie ciebie zapytac jakie jest twoje zdanie na ten temat bo widze wyrazna sprzecznosc a ty sie denerwujesz.

Jak narazie podajesz cytaty, cudze definicje a nadal nie wiem jakie jest Twoje zdanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez on juz pare razy przedstawil tutaj swoje zdanie:>

1638522[/snapback]

Faktyczie - zapomnialem o tym

 

A słyszeliscie o Galactic Federation of Light.Wiecie po co ufo na ziemie przylatuje? Wiecie ze kiedys ziemia miała zostac całkowicie zniszczona? I że Marduk wciąz do tego dązy? Stworzyciele cywilizacji ziemskiej zasiadają w GFoL i trzymają wszystko w swoich rękach, i nie pozwolą na przejecie ziemi przez zło dlatego ze my mamy ich geny a oni mają od nas złoto.Wiem ze brzmi to jak star trek :] ale ja w to wierzę mozecie sie smiac drwic, przedstawiac naukowe dowody itd itd Wieczorem dam wam link do amerykanskiego forum gdzie ludzie równiez sie tym interesują i jest to szczegółowo opisane.

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej i po co te nerwy ??? Zacytowalem twoje 2 posty zeby sie ciebie zapytac jakie jest twoje zdanie na ten temat bo widze wyrazna sprzecznosc a ty sie denerwujesz.

Jak narazie podajesz cytaty, cudze definicje a nadal nie wiem jakie jest Twoje zdanie ...

1638518[/snapback]

Człowieku.Przeciez opisywałem co sądzą ASTROLOGOWIE a co sądzi AUTOR ksiazki.Sprzecznosc wystepuje tylko w tym miejscu.W jednym się tylko zgadzają.COS SIE WYDARZY.Nie wiem co się wydarzy.Nie wierzę w numerologię osobiscie.Osobiscie uważam że zajdzie tutaj czysto geologiczne wydarzenie ktore nawiedza ziemie co iles tysiecy lat i wlasnie sie zbliza.I potwierdzenie jest tutaj zarówno w ksiązce która to wydarzenie opisuje, o ktorym wiedzieli i obliczyli je egipcjanie i o którym wiedzą również dzisiaj naukowcy.Wiedzą co to jest precesja, nawet w WIKIPEDII masz napisane "Wydarzenia roku 2012: precesja".Wiedza rowniez ze jest duze prawdopodobienstwo ze w tym samym czasie nastapi hiperaktywnosc słonca ale uwazają ze duzego wpływu na ziemie oraz jakies kataklizmy nie bedzie to miało wpływu.Pozyjemy zobaczymy.Takie jest moje zdanie.

 

P.S- to jest moje zdanie a nie galactic federation of light - to była ciekawostka wyciagnieta z zagranicznego forum. Czy teraz znasz moje zdanie? I błagam NIE KARZ MI SIE TŁUMACZYC Z TEGO CO NAPISAŁEM bo wyraziłem się tak oczywiscie ze przedszkolak by zrozumiał.

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Precesja zachodzi ZAWSZE! Nawet teraz. Jest to zjawisko polegajace na zakreslaniu kola przez os obrotu Ziemi (a takze kazdego innego wirujacego obiektu, nie bedacego w idealnej rownowadze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Precesja zachodzi ZAWSZE! Nawet teraz. Jest to zjawisko polegajace na zakreslaniu kola przez os obrotu Ziemi (a takze kazdego innego wirujacego obiektu, nie bedacego w idealnej rownowadze).

1638531[/snapback]

 

Czyli w tym momencie rok 2012 jest rokiem pełnego zakreślenia takiego kręgu + hiperaktywnosc słońca.FIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze przypomnieć jedną rzecz odnośnie 2012 roku, ktora znow sie pokrywa ztym rokiem. W 2012 roku konczy się era ryb, a zaczyna era wodnika. Era ryb jest symbolem chrześcijaństwa.

Osobiście uważam, że przemiana, o ktorej gadają zwolennicy new age, ze przejdziemy z trzeciej do czwartej gęstości (0_o) bedzie niczym innym jak skończeniem wiary w Chrystusa. Poprostu - on powróci, tak jak zapowiedział i już nie będziemy wierzyć, a WIEDZIEC

Ja aqrat jestem chrześcijaninem i mam nakazy i zakazy.

Te dwie wypowiedzi ewidentnie się ze sobą kłócą ;) Skoro jesteś chrześcijaninem to w jaki sposób cokolwiek jest w stanie przekonać Cię , że moment nadejścia Chrystusa da się przewidzieć?;p

 

Ja jestem chrześcijanką i nic nie jest w stanie mnie o tym przekonać, żadne obliczenia, końce kalendarzy czy też wzrost cen ropy ;)

 

Zapewne dobrze znasz Biblię, bo jak sam napisałeś, dużo czytasz i coś o tym wiesz. W takim razie powinieneś tez wiedzieć, że jest tam napisane, że końca świata ( nadejścia Chrystusa) nikt nie jest w stanie przewidzieć. Nie potrafię zrozumieć jak potrafisz pogodzić swoje chrześcijaństwo z tymi przepowiedniami. :>

 

Niestety Solid Snake, ale mimo Twoich wszelkich starań, dla mnie nie jesteś ani trochę wiarygodny... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mu nie chodzi o aka co zachodzi zawsze tylko o gwaltowna, ktora poniekaz co ilestam tysiecy lat zachodzi.

Dla mnie bomba... podrózowanie bez wychodzenia z domu :]]

Tylko jak lato bedzie w styczniu a zima w wakacje to lipa :/

Ale skoro ma byc koniec w zwiazku z tym to sie o to nie trzeba martwic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...