Skocz do zawartości
s0lid

2012

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu juz przyjeło, ze Anauki, Marduki itp to bogowie.

Nie Anauki tylko Annunaki ... i nie wielu już przyjeło ,tylko tak są Ci BOHATEROWIE opisywani przez starożytne manuskrypty, eposy legendy.Przypominam że monoteizm (wiara w jednego Boga) został wprowadzony przez Echnatona.Faraona egiptu, egiptu który wierzył w WIELU Bogów.Widocznie Echnatonowi się odwidziało (albo dostał taki nakaz) i pstryk, co powie faraon = rzecz święta.Kto się sprzeciwy = pstryk, kara śmierci. Nie będe sie juz tutaj wypowiadał na ten temat bo juz mi szkoda słów. Jest jeden Bóg i to jest pewne. Superistota odpowiedzialna za stworzenie całego wszechswiata, wszystkich planet , galaktyk, całego Kosmosu. Oraz wszystkich cywilizacji, które bez problemu mogą istniec od miliardów lat, bo ludzie na ziemi nie są pierwszymi inteligientami w tym wszechświecie.Pomyślcie.A skoro my na naszym poziomie ucywilizowania potrafimy stworzyć życie, wiemy na jakiej zasadzie to się odbywa i jakie są do tego warunki potrzebne to nie widze problemu aby cywilizacja (i to napewno nie jedna) zyjąca od miliardów lat (a moze nawet od stworzenia wszechswiata [mogli byc pierwszymi]) miała mozliwosci swobodnie przemieszczac się po Kosmosie, explorowac inne planety, prowadzic badania.Itd..ogarnijcię się, przeciez to jest tak oczywiste i logiczne że nie trzeba być kurna naukowcem.Wystarczy mieć jako taką inteligencję. :huh:

 

Co do und3ra. Jak w 2012 sie nic nie wydarzy to przyjdę i Cie zjem.To raz. Dwa. Oczekujemy na to z czego się śmiały prostaki patrzący jak Noe arkę buduje.

Do momentu az nie nadszedł zapowiedziany potop. Bóg miał jeden cel w potopie. OCZYSCIC SWIAT który zaczął się stawać ZŁY.A teraz się rozejrzyj dookoła i zobacz co wydarzyło sie na naszym świece w przeciągu tego stulecia.I - II wojna swiatowa, Hitler, Mordowanie Żydów, Vietnam itd. Wydarzyło sie bardzo wiele złego.Anomalie pogodowe. Tsunami, Katerina....tysiące ofiar.LUDZIE ZACZYNAJĄ GINĄĆ TYSIĄCAMI. ehh ... źle się dzieje.

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ta "inteligencja" pozwala ci odrzucic wszystkie teorie naukowe na temat powstania swiata ? wszystkie badania ? Wszystko co zostalo juz wymyslone ?

 

Skoro ta cywilizacja istniala miliardy lat to czemu nikt nie odkryl sladow jej istnienia ? Czemu nie oderano zadnych fal radiowych ?? Co myslisz ze nie generowala ich w poczatkowym stadium rozwoju ?? Przez tyle miliardow lat spokojnie by dotarly do ziemi.

 

Nic do ciebie nie dociera ? Zadne realne wyjasnienia ? -Czytasz tylko ta papke jaka ci serwuja ludzie ktorzy widza w tym interes i wierzysz na slowo - to jest wg ciebie inteligencja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończ IGI.Kurna napisałem Ci wczoraj ze nie odrzucam żadnych teori człowieku.HIPOTEZUJE. Zabronisz mi ???? Nie wiem czemu nikt nie odkrył jej istnienia.Nie jest powiedziane że ludzie muszą wszystko odkrywac.Moze najpierw pozwól voyagerom spokojnie opuscic NASZ UKLAD SLONECZNY [gromki smiech mnie w tym momencie ogarnia - układ słoneczny a CALY WSZECHSWIAT LOOL].Ludzie to chyba mają za mało wyobraźni zeby przyjać do swoich rozumków cos innego PO ZA TYM o czym nam naukowcy mówią. NIE OPIERAC SIĘ NA TYM tylko brać pod uwagę. Ogarnij się człowieku, ludzkie głowy NIE OGARNIAJĄ tego jak wszechswiat jest OGROMNY , nie ogarniają tego CO BYŁO PRZED WIELKIM WYBUCHEM, skad sie ten wybuch wogóle wziął?? Cieszę się że naukowcy pomyśleli juz nad teorią powstania wszechswiata.Ale 100% pewnosci to będa mieli jak cały wszechswiat zbadają a nie lookną w teleskop który ledwo wykracza poza nasz układ planetarny, zbadają parę skał Itd itp.

 

I nie papke bo co napisałem a propo istnienia wszechswiata i cywilizacji to moje osobiste przemyslenia. Skad wiesz że naukowcy TOBIE papki do głowy nie wrzucają. 100% pewnosc to bedziesz miał jak sam zaczniesz badac to czego wyniki nam serwują.To tez tylko moje przemyslenia więc się nie podniecaj.

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sie podniecasz i zanizasz poziom dyskusji.

Jeszcze nie tak dawno pisales ze wierzysz w to a teraz mowisz ze "hipotezujesz"

 

Piszesz mi o voyagerze - a co ma piernik do wiatraka ? Jeszcze przed chwila napisales ze te cywilizacjie ci twoi bogowie powstali kilka miliardow lat temu - mysle ze przez tyle lat fale radiowe by pokonaly droge od ich planety do naszej tym bardziej ze wg ciebie znajduje sie ona od nas o 7 lat swietlnych, radiowych czy jakich tam uwazasz - bo nie wiem z jaka predkoscia sie porusza - napewno nie z wieksza niz swiatlo ...

 

Czlowieku nic sie kupy nie trzyma z tego co piszesz nawet jesli to tylko hipoteza to strasznie marna a najgorsze w tym wszystkim jest to ze w to wierzysz (sam napisales) mimo wszystkich jej niedoskonalosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co.Napisałem długi post.Ale go skasowałem bo po prostu NIE CHCE MI SIE Z TOBĄ GADAĆ i wciąż tłumaczyc jak dziecku co miałem na mysli. IGI zawsze WIE LEPIEJ, zawsze na wszystko ma odpowiedź no bo kryje go nauka.Prośba tylko. Nie rób ze mnie idioty przed ludżmi na tym forum i nie wciskaj mi zarzutów pisania o jakiejś planecie oddalonej o 7 lat swietlnych ( oO prośba zebys mi skopiował fragment mojej wypowiedzi w ktorej tak pisałem o jakichs latach radiowych czy tez swietlnych bo nie kojarze). Nawet nie skumałes o co biegało w moim poprzednim poscie dotyczacym odkrywania Kosmosu przez człowieka...dumaj dalej CO MIAL PIERNIK DO WIATRAKA.Nie będe juz zaniżał poziomu tego tematu przekomarzając sie z Tobą bo Ty jestes jak pewien pamiętliwy gosc o dzwięcznym nicku Angel of Darkness ( i tutaj pozdrowienia dla tego pana). Nie da sie go przegadac zawsze wie lepiej i nie przyjmuje do siebie przemyslen oraz zdania innych.Tak jak Ty. V

 

P.S - teraz czekam az mi pojedziesz juz po całosci i kończmy tą farsę

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto pisal ze planeta NiUbiru bedzie przelatywac za 7 lat kolo ziemi - w 2012 roku ??? Przeciez to twoja/wasza teoria 2012 - 2005 =7 lat - a predkosc nie wiem z jaka sie porusza - pewne wiesz najlepiej bo to twoja hipoteza ...

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGI napisał:

 

"by pokonaly droge od ich planety do naszej tym bardziej ze wg ciebie znajduje sie ona od nas o 7 lat swietlnych, radiowych czy jakich tam uwazasz"

 

Ja napisałem:

 

"Nie rób ze mnie idioty przed ludżmi na tym forum i nie wciskaj mi zarzutów pisania o jakiejś planecie oddalonej o 7 lat swietlnych ( oO prośba zebys mi skopiował fragment mojej wypowiedzi w ktorej tak pisałem o jakichs latach radiowych czy tez swietlnych bo nie kojarze)"

 

IGI napisał:

 

"a kto pisal ze planeta NiUbiru bedzie przelatywac za 7 lat kolo ziemi - w 2012 roku ??? Przeciez to twoja/wasza teoria 2012 - 2005 =7 lat - a predkosc nie wiem z jaka sie porusza - pewne wiesz najlepiej bo to twoja hipoteza ..."

 

I co tu sie kupy nie trzyma...czy ja pisałem o jakichs latach świetlnych radiowych?? Czytaj ze zrozumieniem , tylko o to proszę.Tak to moja hipoteza...ustalałem ją przy ognisku z sumerami jak kiełbaski smażyliśmy.Puk puk.Masz google to sobie tam poszukaj z jaką prędkoscią sie zbliza lata kreci i co tam jeszcze chcesz. Ja temat skonczyłem.Zresztą juz solid snake mnie bije ze gadam od rzeczy tak wiec przepraszam i zycze udanego kompromisu.

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Nibiru przeleci czy nie tego nie wiadomo, jest to jedynie czyjas hipoteza niekoniecznie prawdziwa. Co do obcych cywilizacji - nasza galaktyka jest jak ziarnko piasku na calej plazy - i powiesz ze niemozliwym jest istnienie inteligentnej formy zycia gdzies we wszechswiecie? Cos gdzies istniec musi, to ze nie wylapalismy zadnych fal czy innych sygnalow nic nie znaczy - od ilu lat szukamy sladow obcych cywilizacji? Jaka mamy technologie? Gwaltowny rozwoj zaczal sie kilkadziesiat lat temu, wystarczy ze jakas tam cywilizacja jest od nas 100-200 lat do przodu i kto wie co potrafi. Moze tez nie chca kontaktowac sie z taka prymitywna rasa jak my? Byc moze kiedys dowiemy sie o istnieniu alienkow, byc moze nie. W kazdym razie wysoce watpliwe jest to zebysmy istnieli we wszechswiecie SAMI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh

 

Napisales ze niubiru bedzie u nas za 7 lat wiec w zaleznosci od tego jak szybko sie porusza - np z prekoscia swiatla to bedzie za 7 lat swietlnych, jak z predkoscia fal radiowych to bedzie za 7 lat "radiowych" - takie moje uproszczenie. Moze wkoncu zrozumiesz ?

 

Co do tego ze jestesmy sami czy nie - nie neguje ze sa inne cywilizacje ale watpie zeby byla cywilizacja tak stara jak napisal to vortex czyli majaca 3 miliardy lat !!! jezeli sa to starsze od nas moze kilka milionow lat ale nie miliardow !!i wogole smieszne jest zeby sobie podrozowali na niewidzialnej planecie i to tak szybko ze przemierzaja caly wrzechswiat - teoria wzglednosci Einsteina sie klania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Ehh

 

Napisales ze niubiru bedzie u nas za 7 lat wiec w zaleznosci od tego jak szybko sie porusza - np z prekoscia swiatla to bedzie za 7 lat swietlnych, jak z predkoscia fal radiowych to bedzie za 7 lat "radiowych" - takie moje uproszczenie. Moze wkoncu zrozumiesz ?

No to żeś uprościł. Skoro napisałem 7 lat od 2005 do 2012 to chyba logicznym wydaje się że chodziło o ZIEMSKIE :lol: Zaczynasz sie gubić w tym co piszesz więc skończ :rolleyes: :lol: Jakie Ty bajki zaczynasz pisać ... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA (IGI napisał: wogole smieszne jest zeby sobie podrozowali na niewidzialnej planecie i to tak szybko ze przemierzaja caly wrzechswiat - teoria wzglednosci Einsteina sie klania) .No oczywiscie że to jest śmieszne.Skąd to wogóle wziąłes? Bo chyba nie z tego forum. Nie słyszałem żeby przmierzali CAŁEGO WSZECHSWIATA na niewidzialnej planecie.HAHAHA.nie zdzierżę.

Co do form zycia to faktycznie miliardy lat nie wchodzą w grę biorac poduwagę ze wszechswiat ma okolo 15 000 000 lat...tak więc zwracam honor gdyz nie zastanowilem sie pisząc to.Miało to ylko pokazac ze cywilizacje INNE mogły powstac o wiele wiele wieeeeele wczesniej niz nasza cywilizacja a nawet nasz uklad sloneczny.I niekoniecznie muszą zajmować sie wysyłaniem w przestrzeń kosmiczną fal radiowych. Moze już dawno tutaj są a Ty nawet o tym nie wiesz.Wiec po co im fale jeśli widzą nas na codzien? :lol:

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując.Przecząc współczesnej nauce koniec świata ma być w 2012 (koniec naszej cywilizacji) natomiast w pazdzierniku pewien fanatyk obliczył ze w święto Żydowskie którym jest Dzien nadejscia Mesjasza czyli 4paździoch ma się coś wydarzyc.A żeby było zabawniej na zagranicznych forach ktos opublikował maila o rzekomym zdjeciu z fotela w najblizszym czasie Busha, posadzenie kogos innego i w tym momencie ma dojsc do pierwszego w historii naszej cywilizacji "kontaktu". To co tu napisałem jest tylko słowami, które sa ciekawostką.To tak na wszelki wypadek zeby mi ktos nie zarzucił ze szerzę New Age czy cos.To są wiesci z internetu. Taka ciekawostka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten New Age to taka hipisowska moda poczatku XXI wieku?

1636858[/snapback]

Chyba tak.Szczerze to nawet nie wiem jaka jest definicja New Age, co to jest i skąd to się wzięło.Ale ludzie chyba nazywają tak ludzi którzy gadają własnie o sprzecznych z nauką informacjach dotyczących pobytu "zielonych ludzików" w starożytnosci na ziemi, od czasu do czasu pokazujących się teraz i mających pokazac sie w przyszłosci.Cos w tym stylu. Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VortexPl ?? czy Ty aby nie przesadzasz ?? szafujesz wiekiem wszechświata 15000 000 lat :D. A ja myślałem że wszechświat ma ok 14 mld lat :|. Ps odpowiedz gdzie jest teraz ta planeta :>?

Ps2 A co do wszechświata poczytaj co już wiemy , a czego nie wiemy :>? I są hipotezy też na temat wielkiego wybuchu.

Edytowane przez Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.Wygladam na jasnowidza.Zapytaj sumerów.Oni zostawili info klinem pisane.NAUKOWCY ten klin rozszyfrowywali.I z opisu wynika iz ponowne nadejscie planety Nibiru jest moze nie końcem świata ale upadkiem kolejnej powstałej w ciagu tych paru tysiecy lat cywilizacji.Natomias datowanie wypada na rok 2012.

15 000 000 lat wziąłem z portalu ściąga.pl :))))))))))) no to sie dzieci nauczą.

Skoro mówisz ze ma 14 mld lat to w takim razie podtrzymuję swoja myśl że jakakolwiek cywilizacja w kosmosie mogła spokojnie powstac 3 miliardy lat temu. Kto twierdzi ze to niemozliwe niech powie DLACZEGO to jest niemozliwe.

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

No to żeś uprościł. Skoro napisałem 7 lat od 2005 do 2012 to chyba logicznym wydaje się że chodziło o ZIEMSKIE  :lol: Zaczynasz sie gubić w tym co piszesz więc skończ  :rolleyes:  :lol:  Jakie Ty bajki zaczynasz pisać ... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA (IGI napisał: wogole smieszne jest zeby sobie podrozowali na niewidzialnej planecie i to tak szybko ze przemierzaja caly wrzechswiat - teoria wzglednosci Einsteina sie klania) .No oczywiscie że to jest śmieszne.Skąd to wogóle wziąłes? Bo chyba nie z tego forum. Nie słyszałem żeby przmierzali CAŁEGO WSZECHSWIATA na niewidzialnej planecie.HAHAHA.nie zdzierżę.

Co do form zycia to faktycznie miliardy lat nie wchodzą w grę biorac poduwagę ze wszechswiat ma okolo 15 000 000 lat...tak więc zwracam honor gdyz nie zastanowilem sie pisząc to.Miało to ylko pokazac ze cywilizacje INNE mogły powstac o wiele wiele wieeeeele wczesniej niz nasza cywilizacja a nawet nasz uklad sloneczny.I niekoniecznie muszą zajmować sie wysyłaniem w przestrzeń kosmiczną fal radiowych. Moze już dawno tutaj są a Ty nawet o tym nie wiesz.Wiec po co im fale jeśli widzą nas na codzien?  :lol:

1636804[/snapback]

Buahahahahahaha

 

Chlopie nie kompromituj sie juz, poczytaj najpierw troche a potem zabieraj glos w dyskusji ...

 

 

No ale ci wytlumacze bo widze ze masz problemy ...

 

 

Nie wiem jaka jest roznica w czasie trwania miedzy rokiem ziemskim a swietlnym :lol:

 

No chyba ze swietlny trwa krocej albo dluzej :lol: i nazywa sie np "rok Niuribowski"

Albo "rok Vortexowski" - jak chcesz mozesz wymyslic swoj i tak go nazwac ...

 

 

Rok swietlny nie jest miara czasu !!!! Rok swietlny jest miara odleglosci !!!

 

Jest to odleglosc jaka pokonuje swiatlo w prozni przez okres jednego roku !!

 

A uzylem go zeby ci uzmyslowic ze jezeli Niuribu ma do nas doleciec w przeciagu 7 lat to NAJDALEJ jest w odleglosci 7 lat swietlnych ... a le to nie mozliwe zeby porszala sie z taka predkoscia ... wiec "jest" juz duuuuzo blizej a jezeli porusza sie nawet blisko predkosci swiatla to potrzeba by milionow lat zeby doleciala do nas z jakiejs obcej cywilizacji !!

 

Normalnie im dluzej czytam to co piszesz tym mi weselej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Buahahahahahaha

 

Chlopie nie kompromituj sie juz, poczytaj najpierw troche a potem zabieraj glos w dyskusji ...

No ale ci wytlumacze bo widze ze masz problemy ...

Nie wiem jaka jest roznica w czasie trwania miedzy rokiem ziemskim a swietlnym.

Chyle czoła przed Tobą.Potrafisz wybrnąc obronną ręką z każdej głupiej sytuacji :rolleyes:

Kurcze a zawsze myślałem ze rok swietlny służy do pomiaru wagi ziemniaków.Rozczarowałem się :mur:

 

Ostanie zdanie pozostawię bez komentarza:

 

IGI napisał: a jezeli porusza sie nawet blisko predkosci swiatla to potrzeba by milionow lat zeby doleciala do nas z jakiejs obcej cywilizacji !!

 

I co wynika z tej wypowiedzi? Ze co.Nawet jeżeli jest bliżej ziemi to co? Chciałbys mieszkac na planecie poruszającej sie z predkoscią światła?? :lol: Jak to sobie wyobrażasz? Z jakiej OBCEJ cywilizacji ma przyleciec ta planeta? Przeciez ona krązy wokół słońca o_O tylko ma sporą orbitę. Wyjasnij mi raz jeszcze, bo widze ze lubisz to robic.

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Solid Snake

 

QUOTE

Fakt. "Kod Leonarda da Vinci" po części jest mitem i przekłamaniem ale nie w całości. Istnieje wiele przesłanek które potwierdzają hipotezy autora choćby w części.

 

tak, wiele przesłanek? Jakich?

 

Widziałem filmik w TV w którym Dan Brown przedstawiał swoje hipotezy. Nie pamiętam wszystkich ale pamiętam jedną.

Podczas jakiejś uczty/uroczystości Maria Magdalena obmywała bodajże nogi Jezusa a potem wycierała je własnymi włosami. Według Brown'a ten zwyczaj był nieodłącznie związany z małżeństwem tudzież jakimś bliższym stosunkiem między dwoma osobami. Nie jest to wymysł autora tylko tradycja potwierdzona naukowo w owych czasach. Myślę że to zachowanie kobiety wobec Jezusa to sposób ukazania oddania, wierności a kto wie czy nawet nie miłości. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,Sep 7 2005, 12:52]:lol:

Napisales ze niubiru bedzie u nas za 7 lat wiec w zaleznosci od tego jak szybko sie porusza - np z prekoscia swiatla to bedzie za 7 lat swietlnych, jak z predkoscia fal radiowych to bedzie za 7 lat "radiowych" - takie moje uproszczenie. Moze wkoncu zrozumiesz ?

No to żeś uprościł. Skoro napisałem 7 lat od 2005 do 2012 to chyba logicznym wydaje się że chodziło o ZIEMSKIE :lol:

1636804[/snapback]

 

Po przeczytaniu tego wyzej pomyslalem sobie dokladnie co ty ponizej - ze uwazasz chyba ze sluzy do pomiaru wagi ziemniakow :lol:

 

]Chyle czoła przed Tobą.Potrafisz wybrnąc obronną ręką z każdej głupiej sytuacji rolleyes.gif

Kurcze a zawsze myślałem ze rok swietlny służy do pomiaru wagi ziemniaków.Rozczarowałem się mur.gif

]

Jest jeden Bóg i to jest pewne. Superistota odpowiedzialna za stworzenie całego wszechswiata, wszystkich planet , galaktyk, całego Kosmosu. Oraz wszystkich cywilizacji, które bez problemu mogą istniec od miliardów lat, bo ludzie na ziemi nie są pierwszymi inteligientami w tym wszechświecie.Pomyślcie.A skoro my na naszym poziomie ucywilizowania potrafimy stworzyć życie, wiemy na jakiej zasadzie to się odbywa i jakie są do tego warunki potrzebne to nie widze problemu aby cywilizacja (i to napewno nie jedna) zyjąca od miliardów lat (a moze nawet od stworzenia wszechswiata [mogli byc pierwszymi]) miała mozliwosci swobodnie przemieszczac się po Kosmosie, explorowac inne planety, prowadzic badania.Itd..ogarnijcię się, przeciez to jest tak oczywiste i logiczne że nie trzeba być kurna naukowcem.Wystarczy mieć jako taką inteligencję. huh.gif

To jak w koncu eksploruja kosmos czy kraza po orbicie wokol slonca bo juz sie pogubilem :lol:

 

]

I co wynika z tej wypowiedzi? Ze co.Nawet jeżeli jest bliżej ziemi to co? Chciałbys mieszkac na planecie poruszającej sie z predkoscią światła?? icon_lol.gif Jak to sobie wyobrażasz? Z jakiej OBCEJ cywilizacji ma przyleciec ta planeta? Przeciez ona krązy wokół słońca o_O tylko ma sporą orbitę. Wyjasnij mi raz jeszcze, bo widze ze lubisz to robic.

Nie chcial bym mieszkac bo zgodnie z teoria wzglednosci einsteina gdyby miala ona predosc swiatla to czas by sie na niej zatrzymal.

 

A co do Nuribu myslalem ze sobie wyjasnilismy juz wczesniej ze jezeli by byla tak blisko ziemi to by zostala dawno wykryta przez astronomow amatorow...

 

No ale tak przeciez oni maja technike stealth, a rzady ukrywaja jej istnienie ... - sorry zapomnialem

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- planeta poruszajaca sie z predkoscia swiatła

- planeta majaca olbrzymia orbite gdzie jedno okrazenie trwa 12 tys lat

- dziwna ta orbita, jest taka wielka i akurat znajduje sie kolo naszej orbity

- fajny przypadek ze rowno co 12tys lat ona zawsze przeleci kolo ziemii

 

niech mi to ktos narysuje...

 

edit...

 

Jakiej wielkosci jest ta rzekoma planeta ?

1636972[/snapback]

Na poczatku ktos pisał ze to jakis olbrzym (gazowy). Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie przypomnialo.

nubiru ma bardzo potezna orbite i tylko raz na jakis czas (piszecie ze 12tys lat) zbliza sie do Slonca. wyobrazcie sobie jak ta planeta jest daleko(duzo dalej niz pluton) i wyobrazcie sobie jakie oni tam musza miec zimy :> stawiam ze maja jeziora z cieklego helu :>(podono na Plutonie jest snieg z Azotu) niech mnie ktos uswiadomi jak w takich warunkach moze powstac zycie? ktos moze powiezdiec ze to jest bardzo wysoko rozwinieta cywilizacja no zgodze sie.

ale kiedys ta cywilizacja musiala byc na naszym poziomie jeszcze wczesniej musialy istniec tam organizmy jednokomorkowe

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cywilizacja (i to napewno nie jedna) zyjąca od miliardów lat (a moze nawet od stworzenia wszechswiata [mogli byc pierwszymi]) miała mozliwosci swobodnie przemieszczac się po Kosmosie

Kolejny przykład kompletnego 'niepomyślunku' - Zakłądając że wszechświat który znamy ma 15 mld lat życie musi być od niego sporo młodsze - nie będę cytował całych teorii kiedy to wszeświat wystygł wystrarczająco aby materia przybrała formy które teraz obserwujemy. Życie nie mogło powstać również wokół pierwszych gwaizd z prozaicznej przyczyny braku pierwiastków cięższych niż wodór - cięższe pierwiastki są syntetyzowane w gwiazdach w procesie fuzji jądrowej (jak zawsze polecam doczytanie). Dopiero wokół gwiazd drugiego pokolenia mogły powstać planety przypominające pierwsze 4 w naszym układzie słonecznym. Powstanie gwiazd drugiej generacji (i planet) wymaga CZASU. Wymaga również odpowiedniego 'rozrzedzenia' otoczenia celem utrzymania stabilnych warunków przez dłuższy czas. Pozatym odległości we wszechświecie są raczej spore - więc jeśli przypadkiem nie korzystają z jakiś 'anomalii' do przemieszczania się szybciej niż Einstein przewidział to prawdopodobieństwo odwiedzin dąży asymptotycznie do zera.

 

IGI

astrologow amatorow

A ja myślałem że oni mogą co najwyżej horoskop postawić... Bo jeśli chodzi o astronomów to jest to 'trochę' inna profesja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...