Skocz do zawartości
aerial

Fander 92mm / 120mm (13.9db / 15.1db) ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm to moze ja tez zabiore glos w dyskusji o glosnosci.

Mialem troche wentyli na warsztacie, teraz tez mam kilka wiec wiem co mowie. Hmm 18 dBa akasy - powinna byc nieslyszalna - slychac

15 dBa coolink - slychac

Fander 15.1 dBa - to jest cisza, wiadomo ze nie grobowa ale slychac zdecydowana roznice pomiedzy fanderem a nawet akasa na 5V

 

@Niemiec

Zgodze sie w 1000% ze TT oszukuje, i to strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa normy dot. pomiarow glosnosci, ale po co podawac prawde, skoro reklama jest lepsza...

A odnosnie fandera - po zamontowaniu w obudowie 120(wciagajacej) i 92(wycagajacej) i jednaczesnym wyjeciu wiatrczka z NB, w koncu zimno i w mire cicho.

Najwiekszy problem to w tej chwili dysk, ktory "nagle" zaczal mi strasznie przeszkadzac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas na rynku pojawią się nowe modele fanderów ;) Jestem świadomy tego, że biały kolor wentylatorów może odstraszać nieco osób. Dlatego ciekawy jestem jaki wg. Was kolor powinny mieć nowe, jeszcze cichsze fanderki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas na rynku pojawią się nowe modele fanderów ;) Jestem świadomy tego, że biały kolor wentylatorów może odstraszać nieco osób. Dlatego ciekawy jestem jaki wg. Was kolor powinny mieć nowe, jeszcze cichsze fanderki :-)

może żółty UV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już zakupiłem ale czarny powinien byc podstawą, biały wygląda jak psie [ciach!]o, ale generalnie to jego praca mi odpowiada a nie nie kolor, przydał by się taki fander 120x120x38mm to napewno bym zakupił, chodzi o takiego grubasa który by pompował max powietrza, choc nawet mógłby byc model jakieś 140x140x38 to dopiero byłby wypas, małe obroty duża wydajność :) to by ucieszyło wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas na rynku pojawią się nowe modele fanderów ;) Jestem świadomy tego, że biały kolor wentylatorów może odstraszać nieco osób. Dlatego ciekawy jestem jaki wg. Was kolor powinny mieć nowe, jeszcze cichsze fanderki :-)

Czarny i bez tego doczepionego regulatora obrotów :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec jaki kolor mialby miec nowy design, kazdy ma swoj gust i inna wizje swojej obudowy.

A co do bialego potwora 120 mm to pierwsze wrazenie po wyjeciu z pudelka - "wyglada jak wentylator instalacyjny"(taki do lazienek) :lol2:, wiec moim zdaniem wieksze nie sa wskazane.

Przydalby sie jakis przezroczysty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas na rynku pojawią się nowe modele fanderów ;) Jestem świadomy tego, że biały kolor wentylatorów może odstraszać nieco osób. Dlatego ciekawy jestem jaki wg. Was kolor powinny mieć nowe, jeszcze cichsze fanderki :-)

może jakiś szarawy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały UV?

 

Wersja 120x120x38 to baaardzo by się przydała, również wersja 80x80x25

 

Ew. kolor zielony UV, taki "neonowy", jak ktoś miał przyjemność zagrać w Command & Conquer: Tiberian Sun i widzieć kryształy tiberium (ci co grali to wiedzą) to właśnie taki kolorek mogły by mieć :D

 

http://www.imperium-ww.pl/images.php?image_id=868

 

Może mieć kolor tej "rozlanej galaretki" że tak to ujmę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym miec wybor sposrod kolorow czarny i mieszany (cos jak Akasa/Noiseblocker). Bialy mi do niczego jakos nie pasuje...

Potencjometr albo usunac, albo zrobic znacznie dluzszy ten kabelek - podobnie jak ten od zasilania

Zamiast 120x120x38 zrobic mocniejszego 120x120x25

Koniecznie dodac wiatrak o bardzo wciaz popularnym rozmiarze 80x80

 

Tyle ode mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biały ma zostac najlepiej jak by ladnie reagował w UV na biało tak soczysto, musi byc wersja 38mm :)

 

 

edit :

 

ps. zacznijcie kleić pudełka, aha i fajnie by było jak by była gratis naklejka fander przy wiatraku

Edytowane przez BikerBo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas na rynku pojawią się nowe modele fanderów ;) Jestem świadomy tego, że biały kolor wentylatorów może odstraszać nieco osób. Dlatego ciekawy jestem jaki wg. Was kolor powinny mieć nowe, jeszcze cichsze fanderki :-)

Takie aby pasowały kolorystycznie do obudowy.

 

...czyli jeszcze musi być czarny i srebrny przydał by się takż "przeźroczysty" i super by było jakby każdy wentylek był zwykły jak i świecąca wersja. :)

 

Tak jak już wspomnieli poprzednicy przydały by się jeszcze 80mm i 120mmx35mm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały musi zostać!! :D

Może być jeszcze taki: białe śmigło czarny stelaż, ale najważniejsze żeby nie były głośniejsze od swojego rodzeństwa :) no i może jakaś wrażliwość na UV :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfist, a będą świecące Fandery ?? Biały jest dobry, ale kilka diodek by nie zaszkodziło :wink:

 

Rozumiem, że wersji 80x80 nie będzie bo cena nie będzie atrakcyjna :?:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie straszne podobaja nowe Noisblockery z serii BLack Silent - jakby takie byly nowe fanderki to bym zakupił.

Ten biały kolor mnie odstrasza !!

 

Juz kiedys była zapowiedź nowych fanderków i od tego czasu czekam :P Jeszcze tylko 2 miesiace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...