Skocz do zawartości
ModdingKing

Powerx2 Gpu Ati Pcie

Rekomendowane odpowiedzi

@pit202

No to jeszcze na  NF4 i będzie komplecik :wink: Rozumiem że to przedpremiera ciągłej sprzedaży?

1683089[/snapback]

to takie zabawy niedzielne ;-) moze jutro uda sie zalozyc na grafike juz ....

 

jeszcze za malo osob chce zlaczki na 1/4" a z 3/8" nie chce mi sie juz bawic, pozatym to i tak bez sensu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglad bloczka wzorowy gdyby nie te srubki ...

ale mam kilka uwag jaki rozmiarow sa finy ? bo wygladaja na duze ...

na oko kolo 1mm, te otwory sa troche male nie bedzie czasami tak ze woda glownie bedzie przeplywala prze kilka srodkowych "rowkow" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglad bloczka wzorowy gdyby nie  te srubki ...

ale mam kilka uwag jaki rozmiarow sa  finy ? bo wygladaja na duze ...

na oko kolo 1mm, te otwory sa troche male nie bedzie czasami  tak ze woda glownie bedzie przeplywala prze kilka srodkowych  "rowkow" ?

1685423[/snapback]

nie wszystko jest poobliczane tak by nie było nic dziwnego :P z przepływem wody. Bloki nie robi się na oko tylko trzeba trochę obliczeń zanim zacznie sie robić co kolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloczek wyglada bardzo ladnie (minusy: sruby niezbyt pasuja, otworki faktycznie CHYBA male w stos do powierzchni, na ktorej sa finy).

Mam jeszcze pytanie - jak to bedzie do karty mocowane? Widze otworki w podstawie ale tam jest BARDZO malo miejsca - tuz obok otworkow w podstawie jest plexa... Czy z drugiej strony karty beda musialy byc jakies wkretki, ktore nie beda mogly wyjsc ponad gwint bedacy w podstawie miedzianej ? Czy bedzie jakas zapinka ?

 

Jak to jest rozwiazane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba to jest odwrotne rozwiazanie ;) wkrecasz srubki do bloku od "wierszchniej" strony karty :)

 

btw chyba nie wszystko przeliczyles ;) oring jest ciety ;) przynajmniej na taki wyglada ;]

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba to jest odwrotne rozwiazanie ;) wkrecasz srubki do bloku od "wierszchniej" strony karty :)

Piszac "z drugiej strony karty" mialem na mysli ta gorna czesc - u ciebie "wierzchnia" :)

 

Pewnie za raz sie ktos przyczepi, z pytaniem "wierzchnia ale w ATX, czy w BTX ?" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw chyba nie wszystko przeliczyles icon_wink2.gif oring jest ciety icon_wink2.gif przynajmniej na taki wyglada ;

tak, bystry jestes :) , oring jest cięty , bo widzisz - mieszkajac w malym miescie jest problem z niektorymi rzeczami, a cos do zdjec trzeba bylo zalozyc zeby ladny kontrast byl. oczywiscie zostanie zastapiony normalnym NIE ciętym.

 

bloczek bedzie skrecany od tyłu , w tym modelu karty z tyłu jest jeszcze kawalek radiatora i przez niego to wszystko bedzie skręcane, juz niedlugo wiecej zdjęć.

 

co to małych wlotów - faktycznie , ale to zalezy od punktu widzenia, bo w tych zlaczkach najmniejsza srednica otworu to 6.5mm - a te male wlociki są troche większe , wiec chyba nie bedzie wiecej hamowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goście z ATi są konsekwentni- od zawsze rozstaw jest taki sam. Swego czasu goście z Nvidi podpatrzyli ich rozmiar (gf2mx) ale później im przeszło...

 

Biorąc pod uwagę dostępność (a właściwie jej brak) miedzi w mojej mieścinie serce mi się kraje jak duża jej część zamienia się w wiór przy produkcji tego bloczka ;-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę dostępność (a właściwie jej brak) miedzi w mojej mieścinie serce mi się kraje jak duża jej część zamienia się w wiór przy produkcji tego bloczka icon_wink.gif .

tzn. nie podoba Ci sie ? w moim miescie tez nie ma miedzi , mam ją 120km hen hen - jak wszystko :( podobnie z plexą

 

ale efekt pracy ( czyt. niektóre bloczki ) rekompensują tą odlegość ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...