Skocz do zawartości
fipa

Wybory Prezydenckie - Polska 2005

Na kogo zaglosujesz w wyborach prezydenckich?  

217 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zaglosujesz w wyborach prezydenckich?

    • Henryka Bochniarz (Partia Demokratyczna)
      4
    • Marek Borowski (Socjaldemokracja Polska)
      17
    • Leszek Bubel (Polska Partia Narodowa)
      3
    • Liwiusz Ilasz niezalezny
      2
    • Lech Kaczynski (Prawo i Sprawiedliwosc)
      29
    • Jaroslaw Kalinowski (Polskie Stronnictwo Ludowe)
      1
    • Janusz Korwin-Mikke (Platforma Janusza Korwin-Mikke)
      22
    • Andrzej Lepper(Samoobrona)
      6
    • Jan Pyszko (Polonijna Organizacja Narodu Polskiego-Liga Polska)
      0
    • Adam Slomka (Konfederacja Polski Niepodleglej)
      0
    • Donald Tusk (Platforma Obywatelska)
      107
    • Stanislaw Tyminski (Ogolnopolska Koalicja Obywatelska)
      1
    • Nie posiadam praw wyborczych
      14
    • Nie zaglosuje
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Co tak się czepiacie przecież napisałem że żaden z tych dwóch kandydatów nie jest z mojej bajki a alternatywą jest nie glosowanie, poza tym może glosowałbym na Borowskiego ale po tym co się stało w wyborach parlamentarnych dam głos na Tuska żeby przypadkiem znów PiS nie wygrał nie zapominając o tym co już napisałem ie Tusk jest bardziej reprezentatywny od Kaczego i to nie tylko wizualnie. A tak na koniec to przecież na początku mojego postu napisałem wyrażnie "z prostego i głupiegi powodu" jak ktoś ma kłopoty z czytaniem to jego problem i jak już ktoś napisał prezydent to funkcja głównie reprezentacyjna

wiec tak się ludzie nie podniecajcie merytorycznymi przesłankami do głosowania na któregoś z kandydatów bo i tak ktokolwiek zostanie prezydentem to w Polsce

i tak niewiele się zmieni, lepiej podyskutujcie o tym kto zostanie premierem i jaki będzie rząd bo to będzie wpływało na naszą rzeczywistość/przyszłość.

 

Severus

@Turrican Polska to nie USA, że w wyborach prezydenckich decyduje nawet odcień garnituru

@Severus Polska to nie USA bo USA nie ma premiera i prezydent moze tam o wiele więcej

doucz się

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to kto zostanie premierem i kto będzie w rządzie to nie mamy wpływu, a prezydenta możemy sobie wybrać ;) Zresztą już wiadomo, że premierem ma być pan Marcinkiewicz.

 

@Turrican A czy ja napisałem, że w USA jest Premier :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dobrego kandydata na prezydenta - niestety. Kaczor i Donald, to zwykłe zapchajdziury nie nadające się absolutnie, by piastować stanowisko męża stanu.

Osobiście w pierwszej turze będę głosował na jedyną kobietę ubiegającą się o ten fotel, a na drugą się nie wybieram, gdyż nie zamierzam głosować wbrew własnym przekonaniom.

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kogo jeśli nie jednej z kaczek spodziewałes się zobaczyć na 1 miejscu ?

1691895[/snapback]

miałem malusieńkie nadzieje, że pani Henryka wejdzie bo sondarze kłamią, ale po raz 2gi wyniki zmanipulowane :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, pięknie... Ładnie będzie sie Polska prezentowała za granicą z prezydentem który wszędzie będzie musiał jeździć z tłumaczem bo nie zna angielskiego w stopniu chociaż podstawowym :lol: No i ta urocza wada wymowy :-P

Trafny wybór :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś zagłosuje tylko na kaczyńskiego... Chcecie żeby kościół przejął całkowitą władzę ?? Księża są gorsi niż Hitler podczas II wojny światowej, dla pieniędzy zrobią absolutnie wszystko (i nie mówię tu tylko o ojcu dyrektorze R.). Niedługo wprowadzą obowiązek chodzienia do kościoła i dawania na tacę, w każdym domu będzie musiało lecieć radio maryja i tv trwam. Ci co jeszcze nie zdają sobie sprawy jak wielką władzę ma kościół niech się 10x zastanowią zanim oddadzą głos na kaczyńskiego.

 

TUSK !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, pięknie... Ładnie będzie sie Polska prezentowała za granicą z prezydentem który wszędzie będzie musiał jeździć z tłumaczem bo nie zna angielskiego w stopniu chociaż podstawowym :lol:

Gadałeś z nim, czy przeczytałes to w Fakcie?

 

 

Ps.

Też ogladacie TVP1?:> Kaczka ma strach w oczach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś zagłosuje tylko na kaczyńskiego... Chcecie żeby kościół przejął całkowitą władzę ?? Księża są gorsi niż Hitler podczas II wojny światowej, dla pieniędzy zrobią absolutnie wszystko (i nie mówię tu tylko o ojcu dyrektorze R.). Niedługo wprowadzą obowiązek chodzienia do kościoła i dawania na tacę, w każdym domu będzie musiało lecieć radio maryja i tv trwam. Ci co jeszcze nie zdają sobie sprawy jak wielką władzę ma kościół niech się 10x zastanowią zanim oddadzą głos na kaczyńskiego.

 

TUSK !!

1691924[/snapback]

 

a ja bym chciał, aby u mnie tv trwam nadawało bo jest w tym pare fajnych programów

 

a co do tego, że księża są gorsi od hitlera to w pełni się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś zagłosuje tylko na kaczyńskiego... Chcecie żeby kościół przejął całkowitą władzę ?? Księża są gorsi niż Hitler podczas II wojny światowej, dla pieniędzy zrobią absolutnie wszystko (i nie mówię tu tylko o ojcu dyrektorze R.). Niedługo wprowadzą obowiązek chodzienia do kościoła i dawania na tacę, w każdym domu będzie musiało lecieć radio maryja i tv trwam. Ci co jeszcze nie zdają sobie sprawy jak wielką władzę ma kościół niech się 10x zastanowią zanim oddadzą głos na kaczyńskiego.

 

TUSK !!

1691924[/snapback]

a tak w domu inni zdrowi czy tak jak ty :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś zagłosuje tylko na kaczyńskiego... Chcecie żeby kościół przejął całkowitą władzę ?? Księża są gorsi niż Hitler podczas II wojny światowej, dla pieniędzy zrobią absolutnie wszystko (i nie mówię tu tylko o ojcu dyrektorze R.). Niedługo wprowadzą obowiązek chodzienia do kościoła i dawania na tacę, w każdym domu będzie musiało lecieć radio maryja i tv trwam. Ci co jeszcze nie zdają sobie sprawy jak wielką władzę ma kościół niech się 10x zastanowią zanim oddadzą głos na kaczyńskiego.

 

TUSK !!

1691924[/snapback]

 

masz jakiś problem z kościołem?

szkodzi Ci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie przeraza to, ze Lepper moze udzielic poparcia kaczorowi :mur:

1691946[/snapback]

ale Kwaśniewski powoli przekazał, że lepiej głosować na Donalda, może jeszcze raz podpowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...