Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

witam czy jest moze juz solucja

Tak.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

1. Musisz wyjsc z lochow.

2. Musisz isc za czerwona strzalka na kompasie.

3. Po pokonaniu wrogow musisz isc za czerwona strzalka na kompasie.

4. Po pokonaniu wrogow musisz isc za czerwona strzalka na kompasie.

5. Po pokonaniu wrogow musisz isc za czerwona strzalka na kompasie.

6. Po pokonaniu wrogow musisz isc za czerwona strzalka na kompasie.

7. Po pokonaniu wrogow musisz isc za czerwona strzalka na kompasie.

8. Po pokonaniu wrogow musisz isc za czerwona strzalka na kompasie.

9. Po pokonaniu wrogow musisz isc za czerwona strzalka na kompasie.

10. Po pokonaniu wrogow musisz isc za czerwona strzalka na kompasie.

11. Gratulacje! Wlasnie ukonczyles Obliviona!

 

Co do tripsty: dajcie mu spokoj - kazdy gra tak jak lubi. Ale jak sie niektorzy beda chwalic swoimi postaciami, to ja wysiadam - bo zrobi sie z tego tematu NFS:MW pokaz modowanych furek :|

Ja zmieniam wylacznie wyglad gry - podmiana pliku ini - a ze w wodzie jest mgla? A w rzeczywistosci pod woda widzisz tak jak na powietrzu? Mozna dzwigac po 500kg - spoko - po zalatwieniu wrogow mozesz zebrac 100 tarczy, 200 mieczy, 300 wytrychow i 400 zbroi - ale czy to bedzie mialo jakies odniesienie do rzeczywistosci? (Zeby nie bylo: odnosze sie rzeczywistosci stworzonej na potrzeby gry. Czyli takiej, ktora uwzglednia czarowanie, rzucanie fireballami i skakanie na wysokosc 2 metrow) Zastanowiles sie tripsta dlaczego przeciwnicy nie nosza po 5 zbroi w ekwipunku i 200 mieczykow? Bo sa ograniczeni tak samo jak gracz. Twoja postac to nadczlowiek (nadelf, nadcokolwiek) - to tak, jakbys w Half Life 2 gral z opcja zamrozenia przeciwnikow, ewentualnie z przeciwnikami poruszajacymi sie z 1/3 predkosci. Rozumiem, ze nie chce Ci sie ciurlac co chwila do sklepu zeby cos sprzedac - dlatego bierze sie tylko to, co da najwiecej kasy. Zmusza to do myslenia podczas gry, czasami zaryzykowania, ze zostawia sie wlasna zbroje/tarcze, bo mozna na czyms niezle zarobic - ale takie jest zycie w Tarmiell, czyz nie?

Mody dodajace nowe questy, postaci, miasta, rozszerzajace swiat gry: tak! Zmieniajace statystyki, umozliwiajace super-widzenie (vide likwidacja mgly pod woda - po cos to jest!), bieganie szybciej niz kon, dajace super sile - nie.

Ale jak napisalem wczesniej: najwazniejsza jest frajda z gry. Jak ktos ma radoche z mozliwosci dzwigania 500kg smieci na plecach i mu to nie przeszkadza, a wrecz daje wieksza frajde - to czemu ma tak nie grac? Ale jak juz napisalem (takze wczesniej): blagam! Nie wrzucajcie tu swoich super hiper hirosow w super hiper zbrojach. Screeny z gry tak - jakies ciekawe miejsca itp. - ale chwalenie sie ospoilerowanym elfem - nie, nie, nie.

 

edit:

Oj... Ishary to byly gry... I byla jeszcze jedna taka, ale tytulu za Chiny ludowe nie pamietam - tez zaczynalo sie jako wiezien w jakims lochu i trzeba bylo uciec... Gralem w to na 486DX4 - i czasami przycinala. Stare dzieje... chlip...

@Galago - zapodaj INI, ktore wrzucilem. Gra nie wywalila sie ani razu, jedyne zmiany to jakies modyfikacje widocznosci, cieni, HDRa. Bo rozumiem, ze grasz w 1024x768 bez Blooma ani HDR. Zrob kopie zapasowa swojego INI, wgraj tego mojego i porownaj.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam [ciach!]o nie maszynę..

athlon 1700+

1GB ramu (w szynie 266mhz)

gf 6600gt asusa (a wiadomo ten model ma o 100mhz zanizone pamieci)

Nie podkrecam nie cuduje..

i morrowind mi chodzi.

Wszystko mam tak jak programisci ustawili.

1024x768, wielkosc tekstur duza, suwaki wszystkie na maxa i jedye co sie czasem dzieje, to zwolnienie fps do 9-10...

 

 

ale tylko zaraz po załadowaniu obszaru..

tylko wtedy ci zwalnia hmmm ciekawe.....

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie stosowanie tego typow mod-ow jak ten na sile to tyle samo co kody. Oczywiscie jak mu to pasuje to to niech sie tak bawi. Jego sprawa.

Pewnie jeszcze niektorzy pamietaja ile w Morro "latalo sie" (czasami doslownie, dzieki lewitacji) do Kraba zeby sprzedac nadmiar fantow.

Zabieralo sie wtedy tylko to co najcenniejsze, zeby oszczedzic na ilosci kursow.

Teraz pare innych kwestii.

Czy ktos probowal rozwiazac do konca quest Paranoia? Nie wiem czy warto biegac na posylki dla gostka czy potraktowac go jak wariata i dac sobie z nim spokoj.

 

Z tego co wiem kradzione przedmioty mozna sprzedawac tylko u gostkow z Gildii Zlodzieji. U innych towar kradziony nie powinien sie nawet pokazac wsrod przedmiotow ktore mozna sprzedac.

Edytowane przez tomas13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chwale sie swoja postacia dalem log aby pokazac ze nie leveluje dzieki treningom , nie wiem jak mozna pisac o realizmie w grze jak na wilkach albo szczurach mozna znalezc wytrychy albo zwoje z czarami itp , co do wody to w morrowindzie nie byla az tak mulista :) ten sam efekt udzwigu moglem osiagnac poprzez enchantowanie zbroji itp

 

@tomas13 to nie jest mod na sile , twoja sila pozostaje bez zmian , zmienia sie tylko jednostka ktora gra przypisuje ile do np 10 pkt sily dostajesz pkt na udzwig , default jest to 10 z modem jest to 25 i jesli dajmy mam 96 sily bez modu i 500 udzwigu to z modem bede mial 96 sily i 2000 udzwigu

 

przed

Dołączona grafika

po

Dołączona grafika

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

tylko wtedy ci zwalnia hmmm ciekawe.....

Bez HDR, Blooma i cieni jestem sklonny uwierzyc (bez modyfikacji INI)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje waszego uznania czy tez aprobaty..

Mam zaznaczone w opcjach hdr i bloom

i gra mi działa poprawnie. Nie jest to demon predkosci jak morrowind (jak juz napisalem wczesniaj) ale chodzi.

Moze problem lezy w sofcie - a nie sprzecie.

Nagrzebaliscie w ini i teraz macie. Taka jest moja odpowiedz.

 

Nawet jakbym mial 11 fps - to grałbym bo kocham ten rodzaj gier.. a nie wskaznik fps...

 

Co do moda wody. to chyba jedyna rzecz jaką skłonny byłbym zainstalować. Wole prływac w wodzie która przypomina egipt, niz w czyms co przypomina mazurkie zagłebie smieciowe... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez HDR, Blooma i cieni jestem sklonny uwierzyc (bez modyfikacji INI)

 

napisal wszystkie suwaki na max

 

 

tak sobie wlasnie wlaczylem obliviona na sprzecie

AMD64 3000+ (nie krecony) 1GBram NV 6600 gigabyte

1024x768 wszystkie ustawienia na max HDR on

 

.ini nie ruszane

 

oto wynik ;)

nawet nawet 17fps ;)

2048124[/snapback]

Nie potrzebuje waszego uznania czy tez aprobaty..

Mam zaznaczone w opcjach hdr i bloom

i gra mi działa poprawnie. Nie jest to demon predkosci jak morrowind (jak juz napisalem wczesniaj) ale chodzi.

Moze problem lezy w sofcie - a nie sprzecie.

Nagrzebaliscie w ini i teraz macie. Taka jest moja odpowiedz.

 

Nawet jakbym mial 11 fps - to grałbym bo kocham ten rodzaj gier.. a nie wskaznik fps...

 

no te 11fps to masz pewnie caly czas a nie gdybym mial ;)

Nie chodzi o jakies uznania tylko o gadanie nie prawdy

pozdrawiam

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niewiem.. ku*** mam jakiś cudowny komputer?

Albo gra sama mi blokuje pwne ustawienia..

Nie pisalem tego po to zby sie chwalic, tylko po to zeby stwierdzic fakt.

 

Mam w pracy maszynę jak juz pisalem

p4 2,8 512 ramu i fx 5600 - i gra nie chodzila prawie wcale..

kursor mial z 15 sekund opuznienia, to nawet 1fps nie było...

Bylem załamnay ze tak chodzi..

a w domu u mnie okazalo sie ze nie ma zadnego problemu..

 

Uwazam ze moze to byc wina softu..

Ja procz tej gry nie mam nic cichego (czekam jak beda ja ją mial w sprzedazy i zaraz kupuję), i mam naprawdę prosty system..

awast personal, firewall z sp2, i to wlasciwie wszysto co chodzi w tle.

Zadnych wirtualnych napedów i niewiadomo czego jeszcze.

Moze tutaj jest rozwiazanie...

jesli chodzi o kodeki to mam takie allin1, i to wszystko.

Moj komp sluzy mi tylko do grania w obwiliona , morrowinda, i bf2 JS.

Nie mam na nic innego czasu. Gdyz pracuje po 12 godzin i mam czas dla siebie tylko po 23 do 1rano.

 

Pamietajcie tez ze ja mówie o rozdzialce 1024 a nie 1200 - co jest prawie ze normalne na LCD.. ja mam kineskop i nie musze miec jakiejs konkretnej rodziałki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Mam zaznaczone w opcjach hdr i bloom

Tak na marginesie: chyba nie mozna jednoczesnie wlaczyc HDR i Bloom? Pytam bo nie jestem na 100% pewien.

Jordi23 - w tych miejscach ktore pokazales mam:

screen 1: ~55FPS

screen 2: ~70FPS

screen 3: ~45FPS

Z tym, ze gram na mocno zmodyfikowanym INI. W piatek moze wrzuce screeny porownawcze jak chcesz. "Na oko" wyglada identycznie - oczywiscie moga byc roznice widoczne na screenie, ale w trakcie gry ich nie ma. Ale i tak zmieniam grafike :rolleyes:

 

ten sam efekt udzwigu moglem osiagnac poprzez enchantowanie zbroji itp

 

 

przed

http://img80.imageshack.us/my.php?image=ob...120504262as.jpg

po

http://img95.imageshack.us/my.php?image=ob...120342778zp.jpg

1. Ale musialbys "enchantowac" zbroje - a co za tym troche sie wysilic. Teraz masz to za darmo.

2. U mnie woda "przed" wyglada tak jak na Twoim screenie "po" :| WTF? Pod woda jest mgla, widac moze na 20-30m i potem szaro, ale WIDAC. U Ciebie na screenie nie widac NIC :|

 

Nie cytuj obrazkow. Costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jak zwykle - już radość, że jest się do kogo przyczepić. Co was obchodzi, jak gościu gra? Tak jak zostało powiedziane - to jest tryb single!

Śmieszni jesteście z realizmem gry. Gra i realizm - te słowa się wykluczają... Też znajduję przy wilkach wytrychy, ciekawe, pewno to wilki-złodzieje...

Gra chodzi super przy 10fps? Fajno, też lubię zdjęcia z wakacji.

Wogóle to "wielkie" rpg to fes jest rpg, przy takim NWN to mechanika gry jest śmieszna.

Dalej, co do czarowania - oczywiste, że nie można czarować w zbroi. Wystarczy wyobrazić sobie postać starającą się coś wyczarować będącą ubraną w rękawice (stalowe). Jak ma lecieć fireball z dłoni, ma wybychnąć w rękawicach? Jak użyć "dotyku zimna", rękawicą? Jak mag ma wykonać dokładne, wyuczone latami ruchy w płytówce? Jak ma wysylabizować zaklęcie - gulgocząc w hełmie? Bzdura :)

W grze jest masa bzdur, no ale cóż, gra to gra, mamy się dobrze bawić a nie klnąć, aczkolwiek faktem jest, że przegieli z itemami - tzn normalne, że nie można nosić wszystkiego, ale tu nie można nosić w zasadzie niczego, samo moje wyposażenie waży praktycznie max udźwigu postaci.

Mało wrogów, walka jakaś taka denna, dużo pier_dół, taka se ta gra, ale gram, jeszcze gram (co ja tam mam, 4rty poziom chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie..

tez tak myslalem..

Moze mnie gra sama "do pionu " stawia..

ja sobie poustawiam na maxa wszystko- a ona i tak wie lepiej i mi default wali?

Sialala - jak mozesz to przeslij mi na miela (poda w pw)

swój konfig.. bo ja juz głupi jestem..

 

Powinienem sie cieszyć, ale chyba mnie automatyczny konfigurator w karolka robi...

Jak to sprawdzic ?? macie jakies pomysły?

(ps.- mialem tak z unrealem 2004 - ja swoje - gra swoje)

 

 

wracając do gry -

mnie wkurzasam sposób ubierania - w morrwoindzie gosc mial koszule spodnie, i na to

zbroje.. tutaj gosci lata po 20 stopniowym mrozie w górach w stalowej zbroi

zalozonej na gołe ciało.. powodzenia... jak mu przmymarznie wacuś to bedzie miał egzoszkielet...

:)

Edytowane przez Galago De Codi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdziele.

 

Zaraz wychodzę, ale jak wrócę wszystkie sprzętowo-onanistyczne posty wylatują z tego tematu - utworzony zostanie drugi temat w stylu 'oblivion zamiast 3D marka', a każdy kolejny pieprzący o efpeesach i innym szicie będzie dostawał muta na 1 dzień.

 

Czytać się do tego do jasnej cholery nie da, ja chcę sobie pograć a nie czytać jakie macie fajne sprzęty. Widać wyraźnie jak postępuje odmóżdżenie - w temacie o morrow rozmawiało się o fabule, ale teraz widzę w grach liczy się grafika a nie gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgralem ten twoj ini sialala i chyba jednak jest roznica ;)

 

u mnie:

Dołączona grafika

 

 

wszystkie ustawienia te same tylko zmienilem .ini na ten Twoj

Dołączona grafika

 

jak widac generalnie jest te ok10fps wiecej jak mowiles ale two ini wylacza praktycznie HDR, pomimo tego ze w opcjach mam go ON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Oblivion mnie oczarował ;] Na razie gram sobie w Morrowind'a, ale niebawem przesiądę się na Oblivion ;] Fabuła to istny majstersztyk ;] Grafika to oddzielna sprawa, ale także powala. Mój dobry koleżka - ath - gierczy w Oblivion'a i ciągle prawi jaka to świetna gra... Wierzę w to co mówi! ;] Pozdrawiam graczy The Elder Scrolls ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej, co do czarowania - oczywiste, że nie można czarować w zbroi. Wystarczy wyobrazić sobie postać starającą się coś wyczarować będącą ubraną w rękawice (stalowe). Jak ma lecieć fireball z dłoni, ma wybychnąć w rękawicach? Jak użyć "dotyku zimna", rękawicą? Jak mag ma wykonać dokładne, wyuczone latami ruchy w płytówce? Jak ma wysylabizować zaklęcie - gulgocząc w hełmie? Bzdura :)

niedoceniasz potegi jasnej(ciemnej) strony mocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Do HiSa (jego post zniknal magicznie)

Wieczorkiem, jak bede w domu, albo w weekend, bo nie wiem, czy mi zona pozwoli usiasc przy kompie dzisiaj ;)

Screeny dwa masz jakies 2-3 strony do tylu - FPS podaje wbudowany licznik (konsola i polecenie tdt). W miescie mam najslabszy framerate.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RANDOM OBLIVION V1.1 na to czekalem , nareszcie koniec z potworami na tym samym levelu i loot'cie , za sprawa tego moda wszystko bedzie random , wchodzac do ruin bedzie mozna spotkac postacie wyzej od siebie jak i nizej , tego brakowalo w oblivion , to powinno byc od razu w grze a nie zeby moderzy dodawali takie oczywiste rzeczy , teraz gra bedzie o wiele ciekawsza niz ciagle tluczenie tego samego , co za frajda tluzcenia ciagle tych samych potworow ktore padaja najczesciej po 2-3 power attack'ach , link jakby kogos to interesowalo http://www.tessource.net/files/file.php?id=1946

 

edit: bleh , trzeba zaczynac od poczatku gre :/ , moze za 2 tyg to sprawdze , a do tego czasu wyjdzie pewnie z 20 tego typu modow

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wszytko jasne..

gram bez hdr i blooma :)

a juz myslalem ze mi sie mały cud wydarzył :)

@sialala - zle zacytowałem ... chodziło mi o post Galago De Codi

...............................................

jaka nagła zmiana ... :mur:

przestań cudować.

nagle niespodziewanie uswiadomiles sobie ze grasz bez bloom'a i HDR.

BTW

na sprzęcie: 1700+ 1.45Ghz

6600 GT

1GB Ramu na szynie 266!!!

( sprzęt bez OC wd tego co piszesz )

i niby masz?

wypas płynnie

:mur:

w ustawieniach

1024x768, wielkosc tekstur duza, suwaki wszystkie na maxa

- mega LOL Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

@sialala - zle zacytowałem ... chodziło mi o post Galago De Codi

...............................................

jaka nagła zmiana ... :mur:

przestań cudować.

nagle niespodziewanie uswiadomiles sobie ze grasz bez bloom'a i HDR.

BTW

na sprzęcie: 1700+ 1.45Ghz

6600 GT

1GB Ramu na szynie 266!!!

( sprzęt bez OC wd tego co piszesz )

i niby masz?

 

:mur:

w ustawieniach - mega LOL

Te Frapsy to ja podawalem i takie mam i tego sie bede trzymal poki co :)

Suwaki nie sa na maksa (do sprawdzenia w ini), sprzet to Pentium D840, 2GB Ramu, GF6600. Zreszta wyslalem Ci PW. Moze skonczymy gadac w watku o grafice? Ewentualnie nowy o tweakowaniu gry i grafy, zeby tutaj nie bylo burdelu? Moglby trafic do forum o Kartach Graficznych np. Taka propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chwale sie swoja postacia dalem log aby pokazac ze nie leveluje dzieki treningom , nie wiem jak mozna pisac o realizmie w grze jak na wilkach albo szczurach mozna znalezc wytrychy albo zwoje z czarami itp , co do wody to w morrowindzie nie byla az tak mulista :) ten sam efekt udzwigu moglem osiagnac poprzez enchantowanie zbroji itp

 

@tomas13 to nie jest mod na sile , twoja sila pozostaje bez zmian , zmienia sie tylko jednostka ktora gra przypisuje ile do np 10 pkt sily dostajesz pkt na udzwig , default jest to 10 z modem jest to 25 i jesli dajmy mam 96 sily bez modu i 500 udzwigu to z modem bede mial 96 sily i 2000 udzwigu

 

przed

http://img80.imageshack.us/my.php?image=ob...120504262as.jpg

po

http://img95.imageshack.us/my.php?image=ob...120342778zp.jpg

naprawde widze że jestes inny, tak ciezko sobie wyobrazc ze ten mod na wode tez jest czitem?

mialem zadanie pozbierac cos z dna, ciezko przez ta mgle, meczylem sie i tyle, ty zrobiles to 10x szybciej dzieki modowi....nie mam do ciebie słów ale powiem krótko ( to zrozumie kazdy kto ma mózg)

UŻYWANIE MODÓW/KODOW/BUGÓW W GRZE! POWODUJACYCH ULATWIENIE ROZGRYWKI JEST CZITOWANIEM dla mnie wykozystuja to lamerzy/nooby naprawde gracz przez duze G ztraci wszystkie paznokcie i zeby ale zrobi to tak jak przewidzieli twórcy gry EOT (nie wazne czy stworzyli to słusznie)

tak więc powodzenia tripsta w rozwijaniu postaci w twoim super wymodowanym swiecie.... <_<

ps. porównales ingerencje w ini w celu uzyskania paru fps tez do kodu....no tak bo dlatego że usunałem trawe, i zmniejszylem zasieg drzew, moge dzieki tym zabiegom nosic 4x wiecej i skakac 5x wyzej (ironia)...wez czasem pomysl zanim cos napiszesz

 

Nie cytuj obrazkow. Costi

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokój się, weź się przespaceruj i ogarnij. Po co to wyzywanie i czepianie? Niech gra jak chce! Tak Cię boli, że chłopak ma łatwiej? Przecież to nie ma wpływu na Twoją grę!

Proponuję zająć się grą, a zostawić forum innym, będziesz spokojniejszy.

Boszz, co mnie obchdzi, jak jakiś tam Edek, Marcin czy Rysiek grają, czy na kolanach, na głowie, czy na cheatach czy na modach, mnie to g.. interesuje..

Ps. Moderzy do ataku PLZ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Niech ktoś oczyści ten temat, bo ręce opadają... Chcę poczytać o samej grze, a full postów to gadanie o fps'ach, efektach, modach, zmienianiu *.ini i innych głupotach... Idźćie na gg, chat albo coś innego... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI nie obchodzi mnie jak kto gra, masz racje to nie wplywa na moja gre! ale potem czlowieka krew zalewa jak taki cziter znajdzie zdobedzie XXX bez probelmu a ja sie bede meczyl dlugie dni....no i druga strona medalu że osoba która czituje zdaje sobie z tego sprawe, a on twardo przystaje przy swoim że to tylko ingerencja w skryp..zmiana paru współczynników naladowal gre modami, gra mu sie latwiej a on daje linki do modow i jak niewiniątko się zachowuje i twierdzi że nie czituje.... wyobraz sobie ze lapiesz zlodzieja jak z sklepu wynosi TV, a on twardo sie upiera ze tylko przeprowadza inwentaryzację... (nie czepiac sie tego zdania, to tylko hiperbolizacja i metafora w jednym:P) Więc pisze jak pisze % się należą za obrazę prosze bardzo, ale są dwie rzeczy nieograniczone wrzechświat i ludzka głupota...w tym drugim wypadku poprostu czasem nie mogę.....

zastosuję się do twojej rady ide grac;]

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, już przesadzasz z tymi złodziejami.

Niech gra, niech ma. Co z tego, że my będziemy zdobywali miesiącami, chyba o to chodzi? Pomyśl, gość skończy grę w tydzień, a Ty będziesz grał pół roku, ciesząc się z tego xxx (pornol? hehe) znalezionego po 3 miesiącach. O to chodzi w RPG.

Nie rozumiem, dlaczego Cię boli, że on będzi emiał wcześniej. Nie rozumiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Nie rozumiem, dlaczego Cię boli, że on będzi emiał wcześniej. Nie rozumiem :)

Gorzej jak zacznie rzucac spoilerami, albo screenami pokazujacymi jakies kluczowe miejsca itp itd. To moze bolec. Chociaz zanim ja zabiore sie za glownego questa to pewnie ten watek umrze smiercia naturalna ;)

Dlatego tez mam prosbe do osob wrzucajacych wszelkie mody do gry: opisujcie pokrotce co dany mod zmienia w samej rozgrywce, co dodaje, co podmienia.

 

Ja sprobuje napisac jakies mini-FAQ o optymalizacji gry (pliku ini) zarowno pod te najslabsze jak i najmocniejsze maszyny. Bo jednak wyglad i plynnosc sa wazne. Szczegolnie, ze walki sa w real time a nie turowe. Szukam opisu wszystkich komend z ini obliviona i nie moge znalezc dla wiekszosci niestety - pomecze kuzyna, posiedze moze sam (choc wolalbym pograc) i temat wygladu i FPSow powinien zniknac na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, już przesadzasz z tymi złodziejami.

Niech gra, niech ma. Co z tego, że my będziemy zdobywali miesiącami, chyba o to chodzi? Pomyśl, gość skończy grę w tydzień, a Ty będziesz grał pół roku, ciesząc się z tego xxx (pornol? hehe) znalezionego po 3 miesiącach. O to chodzi w RPG.

Nie rozumiem, dlaczego Cię boli, że on będzi emiał wcześniej. Nie rozumiem :)

ok;) niech ci będzie:) a nie zrozumiesz bo ja tak mam że lubie rywalizować:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...