Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Gladiatorem byc :P

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

No widzę, że nadal nie dociera... Myślisz że tripsta i cała reszta używa tego moda aby ukończyć grę jak najszybciej... gratuluję zdrowego rozsądku. :lol:

To wyjasnij mi jaki moze byc ten inny powod. Powaznie pytam, bo moze moja wyobraznia nie jest w stanie tego ogarnac. Po co Ci kieszenie mieszczace 3 tony przedmiotow, jesli nie po to, zeby te przedmioty tam miescic w celu pozniejszego sprzedania, ewentualnie uratowania swej skory w obliczu silnego wroga - ergo: ulatwienia sobie zycia celem szybszego podbicia statystyk i zakonczenia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladiatorem byc :P

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No ja na arenie juz na czysto nie daje rady, musze zaczac uzywac heal potionow

Elfie siostrzyczki calkiem ladnie sobie radza :P

Ja tam na arenie nie mialem zbyt duzych problemow az do orczycy ze szklanym mlotem, troche sie z nia pomeczylem, a z 3 niewolnikami walczyc nie moge bo mam wtedy na arenie 5-10fps. Nie mam pojecia o co chodzi z ta arena, nic na niej nie ma a tnie najgorzej ze wszystkiego co do tej pory zwiedzilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyjasnij mi jaki moze byc ten inny powod. Powaznie pytam, bo moze moja wyobraznia nie jest w stanie tego ogarnac. Po co Ci kieszenie mieszczace 3 tony przedmiotow, jesli nie po to, zeby te przedmioty tam miescic w celu pozniejszego sprzedania, ewentualnie uratowania swej skory w obliczu silnego wroga - ergo: ulatwienia sobie zycia celem szybszego podbicia statystyk i zakonczenia gry.

szbykiego podbicia statystyk , heh , ja levele zdobywam walczac a nie trenujac , a nosze 3 tony zelastwa z jednego powodu , bo bieganie kilka razy z ruin czy lepiej oblivionu jak jestem 10 drzwi od portalu do sklepu jest meczace , a gram dla przyjemnosci , dla siebie nie uczestnicze w zawodach na najlepsza postac jak co niektorzy chca mi wmowic , nawet nie tknelem jeszcze glownego questu , ale telepaci z tweaka wiedza lepiej od mnie lol

 

Heh, pierwsza walka na arenie (ja 1lvl) i gosc wyskakuje na mnie z mieczem deadrycznym 10 dmg, a i tak padl szybko. Szkoda, ze na arenie nie mozna grabic :(

levele npc jak i itemy sa roznie porozdzielane wiec miales farta ze nie trafiles na tego co ja , pelna zbroja glass i luk ktory zabil mnie jedna strzala z jednej strony teraz jest latwiej o dobre rzeczy ale mozna sie oszukac bo nie wiadomo czy ten kto je nosi jest jakims wymiataczem czy zwyklym miesem armatnim

 

cos dla zlodzieji http://www.tessource.net/files/file.php?id=1904 , koniec z telepatia straznikow :) , teraz straznicy beda realistyczni , nie to ze zabiles goscia w srodku lasu a za plecami straznik ci mowi "hello" :)

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyjasnij mi jaki moze byc ten inny powod. Powaznie pytam, bo moze moja wyobraznia nie jest w stanie tego ogarnac. Po co Ci kieszenie mieszczace 3 tony przedmiotow, jesli nie po to, zeby te przedmioty tam miescic w celu pozniejszego sprzedania, ewentualnie uratowania swej skory w obliczu silnego wroga - ergo: ulatwienia sobie zycia celem szybszego podbicia statystyk i zakonczenia gry.

Na przykład po to jak idę poszukać jakiś itemów wyskoczy mi 5 to żeby zabrać wszystko a nie wracać się co chwila i tak przez 30 minut albo godzinę... No ale jak to do Ciebie nie dociera to trudno. Otwórz oczy, odejdź od kompa na godzinę, zjedz coś, napij się, okno otwórz :D może wtedy zrozumiesz ??? Bo tripsta poraz kolejny Ci pisze ( fifnasty raz ), że nie "trenuje" w miastach skill'ów za kasę. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem wczoraj obliviona (glowny quest chociaz sporo zrobilem i nadal robie poboczne) i sie troche zawiodlem. Swiat mniej roznorodny, nieraz gra nudnawa jak flaki z olejem i po prostu debilna( ale w morku tez bylo nieraz podobnie no ale to bylo chyba 3,4 lata temu), grafika nieraz oczarowuje a nie raz sie czuje jakbym gral w morka ciagle....

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Warto czekac/brac ta zbroja dla chempiona imperium?

 

Gra dobra ale o wiele wiecej sie spodziewalem, mam nadzieje ze neidlugo wypuszcza dodatki

 

PS. To wszystko jest IMO

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Najnudniejszy quest to szukanie pomocy dla Brumy i wymog zeby w akzdym miescie pozamykac oblivion gate.....takie monotonne i nudnawe.....jak porzybywalem do kolejnego miasta to wiedzialem co mam zrobic i ju mnie dupe sciskalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

(...)Swiat mniej roznorodny, nieraz gra nudnawa jak flaki z olejem(...)

Bo zycie bohatera to nie bajka.

 

@Ojejku - a po co zbierasz itemy? Nie po to, zeby wymienic je na kase? To po co Ci ta kasa? Nie po to, zeby zaplacic za cos? Zbierasz kase dla samej kasy czy co? Po prostu nie kumam i tyle. Nie mozesz zabrac tylko najpotrzebniejszych/najwartosciowszych rzeczy? Ale ja sie nie znam - przyznaje sie bez bicia, ze Morrowinda nigdy nie skonczylem. Skonczmy ten temat - bo mi nie przeszkadza to ograniczenie, wiec z cheata nie korzystam, innym przeszkadza, wiec korzystaja z moda. Proste.

Pomysl na galerie postaci IMO bzdurny - to nie NFS:MW, zeby sie chwalic "furami"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze zaśmiece ale mam mały problemik a Wy może znacie rozwiązanie. Mam all low tylko textury large :) i spokojnie da sie grać (jakis normal framerate i nawet nie spada jak są przeciwnicy jacyś). Problem sie zaczyna jak spotykam ogień (np na początku w wiezieniu gdzie miałem 10 fps). Nawet w malutkim powmieszczeniu z jakimś "ogniskiem" mam kolo 15 fps ;(. Znacie sposób jak wyłaczyć efekt związane z ogniem ?.

 

I jeszcze jedna sprawa: jak w Oblivion.ini wymusiłem ps1.x to miałem wszystko bardzo ciemne (tylko na full brightnes było all widać) ale miałem dużo wiecej fps. Problem w tym, że gra mi sie craszowała jak wchodze w invertory albo w nową loakcje (czyli nowy load). Znacie jakiś inny sposób na wymuszenie ps1.1 ? Bardzo by mi sie to przydało bo tes4 jest nawet nawet :)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze tej gierki jeszcze nie mam. Kilka dni, a pojawilo sie kilka wartosciowych modow jak ten o losowo generowanych przeciwnikach. Podany przez tripsta modzik na poprawienie rekacji straznikow, powinien byc odrazu w grze. To jakas paranoja zeby straznicy wiedzieli wszystko nawet gdy czegos nie widzieli.

 

Niepotrzebnie czepiacie sie tripsta. Kazdy gra jak umie, jak mu sprawia przyjemnosc. Po to wkoncu sa gry i modziki.

 

Noi temacik ciekaweszy sie staje, powoli o sprzecie przestajecie opowiadac :P

 

ps. Sorki nie zauwazylem nowego posta.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ojejku - a po co zbierasz itemy? Nie po to, zeby wymienic je na kase? To po co Ci ta kasa? Nie po to, zeby zaplacic za cos? Zbierasz kase dla samej kasy czy co? Po prostu nie kumam i tyle.

No jak Ci tłumaczę już kolejny raz, oczywiście że część zbieram dla kasy a część zostawiam sobie dla siebie :o Nie trenuje za kase, a nawet gdyby to nie żaden cheat! Zwie się mod, którego i tak sam nie używam bo przerwałem grę w obka, brak czasu i irytacja interfejsem. Prościej się tego nie da wytłumaczyć... Po co mam tracić 30 minut na to aby, wracać do miasta sprzedać, z powrotem pojechać do ciał i tak 15 razy ???? Np. pojadę sobie przez las do innego miasta może jakieś itemy znajdę fajne, wyjadę zabiję jednego i zara muszę wracać żeby sprzedać i tak w kołko.. czyli po 1 zabitym już muszę wracać. To tylko jeden z wielu przykładów, które można przytoczyć i są bardziej irytujące niż ten z lasem, np jesteś w lochach. Już pomijam że to jest nudne, ale to irytuje!! I powtarzam po raz n-ty to nie jest cheat, sprawdzie sobie do słownika lepiej co to znaczy cheat, bo chyba się pogubiliście w tym wszystkim. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O modzie Random

 

" You might get a great reward for completing an easy quest, or you might get an average reward for completing a tough quest."

 

Wszystko jest random, mogli jeszcze dodać randomowe uderzenia piorunó w ziemie - możesz zginąc w każdym momencie podróży.

 

Bez przesady, randomowe nagrody za questy? Imho śmiech na sali. Uśmiercenie klimatu. Nie wiem jak to jeszcze nazwać. Wiadomo, że NIE MUSZE instalować tego MODa. Jednak będąc zainteresowany randomem potworów, co wg mnie wprowadza troche klimatu z TESa3 i realizmu, tak reszta leży i kwiczy. Takie jest moje zdanie :/

 

Podany przez tripsta modzik na poprawienie rekacji straznikow, powinien byc odrazu w grze

 

Ciekawe, czyli zaraz po zbrodni w pustym pokoju, nie spotykam strażnika po wyjsciu z lokacji? Przepraszam jeżeli jakąś gafe puściłem, ale nie ukradłem jeszcze nic ^^. Swoją drogą jest to ciekawe. Jak nazywa sie ten MOD? I jeszcze jedno, czy ktoś byłby chętny dodać do 1wszej strony topicu ciekawsze mody i ich krotki opis, jak sie sprawuja itd? Bo np. ten, o którym napisałem na początku posta, jego opis ściął mnie z nóg ... a może nie jest wcale taki zły jak sie wydaje :o

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem

Chyba zrobie tego questa z wampiryzmem

 

Ale narazie lece powalczyc na arenie :P

Polecam ukończyć arenę jako grand champion, potem dużo kasy można zarabiać. Jak pokonasz grand championa mozesz wziac jego stuff, który jest MOCARNY :)

 

Fajna taktyka na arenie :

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
wskocz na filar albo na boczny filar (między siatkami), jak wskoczysz na dwa skoki to nikt cie nie sięgnie, pruj z łuku/czarami a potem wykończ ręcznie

 

P.S

Mam juz naliczone powyzej 25h gry a nie ruszylem sie na dobre z imperial city, zwiedzilem tylko kilka pobliskich jaskin/fortów. Ukończyłem 5 questów i mam 5 active quests :lol: Także mylą się ci, którzy mówią że ta gra jest krótka :P

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O modzie Random

 

" You might get a great reward for completing an easy quest, or you might get an average reward for completing a tough quest."

 

Wszystko jest random, mogli jeszcze dodać randomowe uderzenia piorunó w ziemie - możesz zginąc w każdym momencie podróży.

 

Bez przesady, randomowe nagrody za questy? Imho śmiech na sali. Uśmiercenie klimatu. Nie wiem jak to jeszcze nazwać. Wiadomo, że NIE MUSZE instalować tego MODa. Jednak będąc zainteresowany randomem potworów, co wg mnie wprowadza troche klimatu z TESa3 i realizmu, tak reszta leży i kwiczy. Takie jest moje zdanie :/

 

Podany przez tripsta modzik na poprawienie rekacji straznikow, powinien byc odrazu w grze

 

Ciekawe, czyli zaraz po zbrodni w pustym pokoju, nie spotykam strażnika po wyjsciu z lokacji? Przepraszam jeżeli jakąś gafe puściłem, ale nie ukradłem jeszcze nic ^^. Swoją drogą jest to ciekawe. Jak nazywa sie ten MOD? I jeszcze jedno, czy ktoś byłby chętny dodać do 1wszej strony topicu ciekawsze mody i ich krotki opis, jak sie sprawuja itd? Bo np. ten, o którym napisałem na początku posta, jego opis ściął mnie z nóg ... a może nie jest wcale taki zły jak sie wydaje :o

jest kilka wersji tego moda , jedna ktora zmienia potwory a loot pozostawia default , druga ktora zmienia wszystko , a jutro ma wyjsc 1.2 ktora bedzie miala fixy bo 1.1 imo jest za prosta , bardzo prosto dorwac dobre zbroje , 1.2 to zmieni i jedynie potwory beda random a bandyci default

jak dla mnie ten mod jest dobry poniewaz juz sie nie wchodzi do ruin i podziemi jak pan i wladca , mozna sie niemilo przekonac ze nie tylko my

jestesmy dobrzy , ciebie by pewnie interesowal ten mod RANDOM OBLIVION CREATURES V1.0

 

ten mod nazywa sie No Psychic Guards v1.1

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wiecie gdzie mozna znalezc jakies fajne questy ? Wiem, ze u hrabiow (counts) miast mozna brac, ale moze znacie jakies osoby/organizacje gdzie mozna nabyc fajne zadanko ?
Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wiecie gdzie mozna znalezc jakies fajne questy ? Wiem, ze u hrabiow (counts) miast mozna brac, ale moze znacie jakies osoby/organizacje gdzie mozna nabyc fajne zadanko ?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
fajne questy sa wszedzie , wystarczy sie tylko wsluchac w rozmowy ludzi itp , a jak chcesz fajne questy to dark brotherhood imo ma najlepsze albo gildia zlodzieji , sa tez kapliczki deadryczne tam sa niezle nagrody ale troche ciezko je znalezc
Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.2 to zmieni i jedynie potwory beda random a bandyci default

No ale idąc tym tokiem rozumowania, to przecież z potworów też wypadają armory, bronie itd, dlatego ta "łatwość", o której wspomniałeś będzie okrojona tylko o sytuacje, kiedy napotkasz bandyte na drodze. Reszta pozostanie niezmieniona, czyli może wypaść full wypas armor z leciwego goblina?

 

No ale nieważne, nie taki był mój problem. Dobrze, że jest wersja, która nie dotyka loota z questów itd, a jedynie randomuje napotkane stwory i ich lvle - tak to działa? (na defaulcie wszystkie potwory są wybalansowane względem naszego LVLu? - na to by wychodziło, ale np. szczur pada już od 1 cięcia mimo ze mam ten 8lvl, czasem trafie na słabszego wilka, czasem na mocniejszego, wieć troche sie w tym gubie :|)

 

A tak nawiasem mówiąc, wszytkie te mody znajdujecie z tej stronki, która juz była podana wyżej wraz ze wzmianką o betterwattermod, czy gdzieś indziej? Mi chyba tak search cos nie działa albo czerpiecie te modowe newsy z jakiegoś innego źródła ^^

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeatheN: jedziesz po czlowieku ktorego nie znasz, bo nie chce mu sie biegactrzy razy z jaski do miasta i z powrotem? Oburzasz sie gorzej niz jakby ci matke oplul. Po to jest mozliwosc tworzenia modow, zeby kazdy mogl sobie uksztaltowac gre tak jak mu sie podoba, uspokoj sie i przestan trolowac bo szkoda miejsca na serwerze na takie posty. Ja zaczynam grac od poczatku z random modem. Tez jestem lama i cziter niegodny lizac twoich butow bo gram 'na czitach'?

Ten wampiryzm to chyba kazdego spotyka predzej czy pozniej? Ja mialem sytuacje ze gdzie bym sie nie polozyl spac to wstalwalem jako wampir.

widze ze wogole nie czytasz co pisze. Owszem jechalem po czlowieku, ale nie dlatego ze zrobil xxx tylko dlatego ze twierdzil iz xxx to NIE CZIT i tyle. CZItujesz prosze bardzo, ale przyznaj sie do tego.

A co do twojej drugiej czesci wypowiedzi, to moze wogole zacznij bawic sie CS i stworz od nowa obliviona bo to co zrobili tworcy w pare lat to knot w ktorego sie grac nie da i cza odrazu mody instalowac!!!!!

Morka przeszedlem 5 razy, potem tribunal i bloodmon, i kilkanscie modow! (nowe rasy upadly aniol rox) ale tak jak mowie dopiero po tym jak PODSTAWE poznalem na wylot! i mi sie przejadła. Taki samo mam zamiar zrobic z obkiem, a zwisa mi ze znalezla sie rzesza graczy dla ktorych skrót RPG kojazy się z wyrzutnią rakiet, i marudzą jaki to obek jest fe i be... i mosza instalowac mody. OD TERAZ MI TO ZWISA

ps. naparawdę nie wiem kto z tym wybalansowanym lvl zaczal pierwszy..... gram na default poziomie trudnosci ( medium) mam potwory od jednostrzałowca do takich na których mosialem uciekac ( savage ogr, minotaur ale to bylo wczesniej okolo 11 lvl)

Wogole nie odczuwam że cos jest zbalansowane i losowane pod mój level...

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale idąc tym tokiem rozumowania, to przecież z potworów też wypadają armory, bronie itd, dlatego ta "łatwość", o której wspomniałeś będzie okrojona tylko o sytuacje, kiedy napotkasz bandyte na drodze. Reszta pozostanie niezmieniona, czyli może wypaść full wypas armor z leciwego goblina?

 

No ale nieważne, nie taki był mój problem. Dobrze, że jest wersja, która nie dotyka loota z questów itd, a jedynie randomuje napotkane stwory i ich lvle - tak to działa? (na defaulcie wszystkie potwory są wybalansowane względem naszego LVLu? - na to by wychodziło, ale np. szczur pada już od 1 cięcia mimo ze mam ten 8lvl, czasem trafie na słabszego wilka, czasem na mocniejszego, wieć troche sie w tym gubie :|)

 

A tak nawiasem mówiąc, wszytkie te mody znajdujecie z tej stronki, która juz była podana wyżej wraz ze wzmianką o betterwattermod, czy gdzieś indziej? Mi chyba tak search cos nie działa albo czerpiecie te modowe newsy z jakiegoś innego źródła ^^

z tego co wiem to prawdopodobienstwo znalezienia np glass armor na jakims stworze rowna sie 8% czy cos takiego , wszystkie mody sa na oficjalnym forum obliviona w dziale mods a tych modow na rozne potwory itp jest kilka mozna sobie wybrac co komu odpowiada tu masz liste tych modow http://www.elderscrolls.com/forums/index.p...howtopic=307791

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziala dochodzi do jakichs 90% i wywala na desktop

Dankie :mrgreen:

 

Zaczynamy od nowa, no po prostu MEGA tytuł :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wiecie gdzie mozna znalezc jakies fajne questy ? Wiem, ze u hrabiow (counts) miast mozna brac, ale moze znacie jakies osoby/organizacje gdzie mozna nabyc fajne zadanko ?
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Questy Dark Brotherhood wymiatają ;), żeby zostac zaproszonym do gildii musisz chyba najpierw zabić jakąś niewinną postać, a wtedy odwiedzi cię w nocy tajemniczy gość w czarnym wdzianku ;) (u mnie pojawił się po zabiciu Grand Championa na Arenie lol).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas się pochwalić stuffem ( bez żadnych modow srodów wystarczy chciec) stafik fajny jak na ten etap gry, dla wojownika najlepsze rzeczy jakie mialem w recach:P(byly inne ciekawe ale jak nie przydatne to sell:P) no i zdaje sobie sprawe że w porównaniu pewnie z maxymalnymi artefaktami:D to sa smiecie:P ale coz nie wiem co moge jeszcze znalezc wiec ciesze sie tym co mam.

na dziś juz obka starczy:P

post-119177-1143666909_thumb.jpg

post-119177-1143666931_thumb.jpg

post-119177-1143666956_thumb.jpg

post-119177-1143666998_thumb.jpg

post-119177-1143667026_thumb.jpg

post-119177-1143667057_thumb.jpg

post-119177-1143667105_thumb.jpg

post-119177-1143667135_thumb.jpg

post-119177-1143667268_thumb.jpg

post-119177-1143667293_thumb.jpg

post-119177-1143667371_thumb.jpg

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałęm topic ale nikt nie poruszył tematu który mnei dręczy (nie grałem jeszcze w obliviona więc nie wiem):

 

W Morrowindzie za sprawą alchemii w pewnym momencie byłem już w stanie robić mixturki które dawały miliony dodatkowych punktów w statystykach i miały czas trwania kilka lat- piłem miksturkę i do końca gry mogłem mieć pewność że będzie działała, tym sposobem miałem nieśmiertelną postać, a zabicie boga w Vivek to była kwestia rzucenia 1 zaklęcia. Czułem się jakbym grał cheatem, mimo iż do wszystkiego uczciwie doszedlem. Mogłem latać z ogromną prędkością itp. a miksturki szybkości były takie mocne że po wypiciu jednej i zrobieniu kroku do przodu gra się zawieszała (prawdopodobnei moja postać była by w stanie jednym krokiem przejść z jednego konca swiata na 2gi :). Ogólnie gra była do d**y, zero przyjemności, z tego względu musiałem zacząć grać wojownikiem.

Czy w Oblivion poprawiono ten imo BUG? Są jakieś ograniczenia, że np 999 inteligencji i powyżej nie można mieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałęm topic ale nikt nie poruszył tematu który mnei dręczy (nie grałem jeszcze w obliviona więc nie wiem):

 

W Morrowindzie za sprawą alchemii w pewnym momencie byłem już w stanie robić mixturki które dawały miliony dodatkowych punktów w statystykach i miały czas trwania kilka lat- piłem miksturkę i do końca gry mogłem mieć pewność że będzie działała, tym sposobem miałem nieśmiertelną postać, a zabicie boga w Vivek to była kwestia rzucenia 1 zaklęcia. Czułem się jakbym grał cheatem, mimo iż do wszystkiego uczciwie doszedlem. Mogłem latać z ogromną prędkością itp. a miksturki szybkości były takie mocne że po wypiciu jednej i zrobieniu kroku do przodu gra się zawieszała (prawdopodobnei moja postać była by w stanie jednym krokiem przejść z jednego konca swiata na 2gi :). Ogólnie gra była do d**y, zero przyjemności, z tego względu musiałem zacząć grać wojownikiem.

Czy w Oblivion poprawiono ten imo BUG? Są jakieś ograniczenia, że np 999 inteligencji i powyżej nie można mieć?

dokladnie tak samo bylo z zaklinaniem w morku, wystarczylo w mieczu zaklac potezny czar obszarowy i jednym ciosem robilo się armagedon.... w oblivionie juz tak nie jest z zaklinaniem:) na szczescie;P a co do alchemi to nie wiem nie bawilem się tym w oblivionie bo zakosili 3 major skille:P mosielm z czegos zrezygnowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tripsta. Osobiście gra mi sie dobrze. Nie narzekam, wole poświęcić czas grze zamiast poszukiwać odpowiednich modów, z których i tak najwcześniej skorzystam jak skończe TES4 na standardowych ustawieniach. Potem ewentualnie default + difficulty max ^^. Nie mniej jednak licze, że ciekawsze modyfikacje znajdą sie tu na forum :].

 

Rozmawiałem ze znajomym, opowiadał mi, że ponoć na max poziomie trudności możemy dostać np. strzałą w ramię, po czym np. jeśteśmy zmuszeni upuścić trzymaną w niej tarcze, gdyż na daną chwilę jest ona 'zbyt ranna' :D. Ponadto walki są o wiele bardziej emocjonujące. Walki z początkowymi szczurami zajęły komuś 2/3x więcej czasu niż na normal. Ciekawe, ciekawe ... jeżeli to prawda to powoli zaczynam żałować, że od początku nie podwyższyłem sobie poprzeczki ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...