Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz wystarczy że widziałem jak ta gra ( obek i fear o ktorym wspomniales) wygladaly i dzialaly na 9600pro;]

I nie wmowisz NIKOMU NORMALNEMU że dzięki czysciutkiemu windowsowi masz +50% mocy;]! różnica może byc miedzy poszczególnymi konfiguracjami 10% wydajnosci, ale nadal przy 20fps to tylko 2 fps roznicy;] wiec prosze grajcie jak gracie, i tyle! ja na 6600(i qmpla 6600gt) wlosy wyrywam czasem, a wy albo wszystko wylaczacie albo macie 15 fps i cieszycie miski, jesli tak prosze ale nie wypisujcie bzdur że wa gram śmiga;] bo ta gra NIE ŚMIGA!

ps. jesli ze swojego kompa wyciskasz 300% mocy, to wpadnij i zrób z windowsem to samo mi:) będzie mi dzialac jak na 6800gt LOL

Leborg@

Ze swietnego RPG stworzyli glupiego hack 'n slasha.

hmm wiesz to zależy jak grasz, mozesz to ograniczyc do samej sieczki, ale nadal system (wyliczania obrazen itd, awansów) będzie 1000lat świetlnych ponad wszelkimi hack&slashami

hehehe, paczcie mam 9550 i mi sie lepiej gra w Obliviona od Ciebie :) masz wiecej fps ale i tak mi sie lepiej gra...

moze uda mi sie zrobic filmik aparatem by udowodnic swego :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zalozyc osobne tematy:

- Oblivion nowy 3dmark

- jaki moj sprzet jest piekny i ile mam fps

- a jednak mem lepsza frajde z gry niz wy

 

To przestaje byc topic o grze jako takiej...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa spicum ma rację zamiast gadać o samej grze to się chwalicie swoim sprzętem jak wam ladnie pięknie chodzi Oblivion

Jeszcze trochę i go zaczniecie porównywać do FEAR'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A najbardziej mnie dziwi zalew graczy ktorzy w zyciu w rpg nie grali... juz bylo kilku takich, co Ob. jest ich pierwszym rpg ;] ciekawe dlaczego akurat ob :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo od dłuższego czasu gra się dla grafiki, a nie dla gry. Generalnie kolejne pokolenia graczy są już tak odmóżdżone, że naprawdę nie robi im równicy w jaką gre grają, byle tylko grafika była wypasiona.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego mialby nie wyjsc? inkantacja przerwana przez ?co przez cienzki pancerz? dla mnie czar moze nie wyjsc jesli inkantacja zostanie PRZERWANA... (dostaniesz itd) a co nosisz na sobie to juz titata.... (AD&D byl taki madry że jako pierwszy wprowadzil takie udogodnienie ze mosialem sciagac zbroje nieraz magiem zeby moc se poczarowac (klasa mag-wojownik w BG,BG2, etc)dla mnie jedyna przeszkoda dla maga to ciezar, jednak mag z zbyt silna postacia (fizyczna sila) nie kojazy mi sie, dlatego juz sam fakt sily powinien ograniczac mozliwosc noszenia ciezkich rzeczy,

pozatym jakos nosisz w plecaku pewnie z 20 mieczy, 50skrolow, 10 kg zielska, z 5 tarcz...czy to jest realne?:) i czy ci to przeszkadza? a puszczanie czaru BATTLEmagiem mialoby nie wychodzic?:) hehe dobra no offence

W morrowindzie czar potrafil najnormalniej nie wyjsc. Po prostu sie nie udawalo i basta. Nie wiem czy miales szanse grywac w jakies "papierowe" rpg ; tam tez najnormalniej w swiecie czar moze nie wyjsc...Rzucasz na int. i jezeli nie wyrzucisz to z czarowania nici....Caly czas obliviona porownuje z morrowindem poniewaz wg mnie nowa odslona elderowych scrolow to krok w tyl w porownaniu z poprzednikiem...

BTW zauwazylem ze czepianie sie literowek zastepuje czesto brak argumentow^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, paczcie mam 9550 i mi sie lepiej gra w Obliviona od Ciebie :) masz wiecej fps ale i tak mi sie lepiej gra...

Nie no, normalnie lol miesiaca :lol:

 

Naprawde powinny byc nagrody dla bajkopisarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W morrowindzie czar potrafil najnormalniej nie wyjsc. Po prostu sie nie udawalo i basta. Nie wiem czy miales szanse grywac w jakies "papierowe" rpg ; tam tez najnormalniej w swiecie czar moze nie wyjsc...Rzucasz na int. i jezeli nie wyrzucisz to z czarowania nici....Caly czas obliviona porownuje z morrowindem poniewaz wg mnie nowa odslona elderowych scrolow to krok w tyl w porownaniu z poprzednikiem...

BTW zauwazylem ze czepianie sie literowek zastepuje czesto brak argumentow^^

W Morrowindzie wystarczyło, żeby broń znalazła się w "obszarze", w którym jest przeciwnik. Wówczas gra obliczała szanse na trafienie na podstawie naszej umiejętności posługiwania się bronią, zręczności, zręczności przeciwnika i kilku innych czynników. Zatem, jeśli bilans ten wypadł niekorzystnie, mogliśmy w ogóle nie trafić w przeciwnika, choć "fizycznie", wizualnie nasze ostrze w niego uderzało. W Oblivionie nie będzie już takich sytuacji. Jeśli uda nam się doprowadzić ostrze do ciała adwersarza, zostanie on trafiony, bez względu na nasze statystyki. ALE będą one używane - do obliczania siły ciosu/ ilości zaabsorbowanych przez blok obrażeń itd.

 

papierowy rpg, to papierowy rpg, w kilka osob przy stole w pokoju rzucanie Xscienna kostka jakoś nie przeszkadza nikomu, chociaz to bylo smieszne jak stal kolo ciebie ogromny smok a ty w niego NIE TRAFIALES bo zly rzut byl...logiczne ze trafisz tylko ZA ILE;] a co do czarowania juz powiedzialem , czytajac Pratchetta nie widzialem w ani jednym miejscu jego ksiazek rzutów.. czar przerwany w czasie inkantacj= czar nie udany:) to jest dla mnie "naturalne"

a czepianie i porównywanie...jakbym mial porównywac obka do innch gier rpg które grałem...blehh nie ma sensu, nawet do samego morrowinda, jakby nic nie zmienili to by wszyscy plakali ze TO JUZ BYLO, teraz jest inaczej a czy to krok w tyl? kazdy mosi odpowiedziec sobie sam.

Dla mnie wspaniały nastepca serii

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem Quescik w fajnym miejscu :)

Tez to przechodziłem :lol2: szkoda ze taki krotki. Teraz wykonuje zadania dla gildii zabójców (Dark Brotherhood?). Narazie najciekawsze ze wszystkich na jakie trafiłem w Oblivionie. Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista modów aktualnie wydanych, jest min. ten który niweluje te markery na mapkach, wskazujące miejsce misji :P.

 

Ja już nie mogę z tym interfejsem... :[ ja pi... rozumiem, że myśleli o konsolach, ale do jasnej chol.ery robili ją od 2002 roku to nie mogli napisać innego interfejsu do wersji PC... Normalnie rzeź :((( żeby sprawnie się ponim poruszać i to wyświetlanie itemów :[ skrolowanie w każdym podmenu itd... :mur: Już nie mówię o skrótach klawiszowych do healing pointów i magicki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba troche wprawy oraz cwiczenia umiejetnosci security. Ulatwia tez zycie wytrych rozsadnej jakosci :)

Przynaleznosc do gildii zlodziei nie ma tu nic do rzeczy.

a gdzie mozna sie tego nauczyc bo nie ukoncze jednej z misji gdzie musze wlamac sie do budynku !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista modów aktualnie wydanych, jest min. ten który niweluje te markery na mapkach, wskazujące miejsce misji :P.

 

Ja już nie mogę z tym interfejsem... :[ ja pi... rozumiem, że myśleli o konsolach, ale do jasnej chol.ery robili ją od 2002 roku to nie mogli napisać innego interfejsu do wersji PC... Normalnie rzeź :((( żeby sprawnie się ponim poruszać i to wyświetlanie itemów :[ skrolowanie w każdym podmenu itd... :mur: Już nie mówię o skrótach klawiszowych do healing pointów i magicki.

zainstaluj sobie larger inventory mod , naprawde ulatwia zycie Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo od dłuższego czasu gra się dla grafiki, a nie dla gry. Generalnie kolejne pokolenia graczy są już tak odmóżdżone, że naprawdę nie robi im równicy w jaką gre grają, byle tylko grafika była wypasiona.

Dokładnie, też tak myśle. NA multum postów , było może tylko pare na temat ogólnej gry, fabuły itp. A większości to sama gadka o FPSach i ogólnie jak chodzi. Edytowane przez sewsew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :)

 

Rozumiem, że mod wylącza też wskazówki dotyczące questów na mapie i kompasie. Ale czy wylącza też ikonki podpowiadające do jakiego obiektu sie zbliżamy. To akurat mi pasuje i to bardzo. Noi takie moje marudzenie, moge sobie TYLKO powiększyc inventory? :)

 

@ojejku, tylko nie fileplanet :| Mozesz mi to wrzucic na yoog@o2.pl? Z gory dzieki, jutro kolos a chce jeszcze dziś obcenić piękne, zgrabne małe invenotry :]

 

@ojejku2 - OK juz mam. Czy w razie czego moge usunąć tego MODa? Zassałem wersje .exe ...

 

EDIT:

 

Hm widze piekne menu wyboru co chce a czego nie chce instalowac ^^. Teraz kwestia co to jest: Magic UI configure file, MAP UI configure file, Container UI file ...

 

yhh po zainstalowaniu tego MODa mam wysyp gry podczas LOADINGu :///

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...