Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy zaczna scigac Hiszpanie za inwigilacje? Przegieli pale z nowymi przepisami.

Do tej pory, hotele, pensjonaty etc ktore przyjmuja gosci/turystow CO NOC wysylaja raporty do glownej bazy policji kto gdzie i kiedy. Od stycznia teraz musimy robic to takze my, w wypozyczalniach samochodow. Jestem ciekaw kogo innego jeszcze to dotyczy ekstra...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zaczna scigac Hiszpanie za inwigilacje? Przegieli pale z nowymi przepisami.

 

Do tej pory, hotele, pensjonaty etc ktore przyjmuja gosci/turystow CO NOC wysylaja raporty do glownej bazy policji kto gdzie i kiedy. Od stycznia teraz musimy robic to takze my, w wypozyczalniach samochodow. Jestem kogo innego jeszcze to dotyczy ekstra...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mysleliscie ze co robi recepcja w nocy i po [ciach!] im wszystkie dane - wlacznie z kartami? Klepia dane dla policji. Takze jak ktos cos przeskrobal to nie polecam Hiszpanii ;)

I nie, nie jest to zart.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łap plusa z tym, że jedna uwaga. Bank karze płacić za konto bo to też kosztuję. Obecnie za to, że ktoś ma konto darmowe w banku płacą osoby, które biorą kredyt. To też nie jest sprawiedliwe. Dlaczego jak płacimy 50 zł abonamentu za internet, telefon czy coś tam innego to jest ok. Ale jak mamy zapłacić 10 zł za konto w banku to już krzyk i oburzenie? W tym kraju każdy by wszystko chciał za darmo, a później się zastanawia czemu mu mało płacą. Poza tym opłaty za konto czy oprocentowanie lokat to są mechanizmy makroekonomiczne. W dużym skrócie wam to wytłumaczę:

 

Bank się rozwija, po kredyty jest coraz więcej chętnych, więc chcąc ściągnąć do siebie kapitał by mieć środki na wypłacanie ludziom kredytów bank daje konta za darmo, daje dobre oprocentowania lokat. Jednak gdy bank sprzedaje coraz mniej kredytów. Bank wydaje pieniądze na lokaty, a z kredytów zarabia coraz mniej. To ściąganie kapitału darmowymi kontami i dobrymi lokatami nie ma sensu. Chroniąc się przed ponoszeniem strat bank zaczyna obniżać oprocentowanie lokat i wprowadza opłaty za rachunek.

 

Dlaczego uważasz, że jak daję bankowi pieniądze, np. 10 000 zł, to mam za to jeszcze płacić, w świetle faktu, że bank z tego "wygeneruje" kilkadziesiąt tysięcy na kredyty, czyli defacto moje pieniądze wpłacone na konto są dla banku poniekąd pożywką. Bank musi mieć jakiś kapitał by zachować płynność i ja w sumie trzymając pieniądze w banku, pomagam bankowi tą płynność zachować. Czasem mam ochotę zrezygnować z banku całkowicie, tylko w PL mamy zdaje się takie prawo, że wypłata nie może być "do ręki" (i tutaj mi coś śmierdzi, bo nie wiem z jakiego niby powodu).

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze cenzura na Interii i oNIET to juz pelna para dziala. Nie pamietam kiedy moj komentarz zostal opublikowany ostatni raz, ciagle info, ze jest niezgodny z zasadami dyskusji, tyle ze nie wysylam NIC niezgodnego. Oprocz oczywiscie niezgodnych tresci z linia obrony koryta...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
Ineria - Niemcy
Onet - Niemcy.

To są lepsze, wolne media, niemieckie, więc nie mów starszym i mądrzejszym jak ma wyglądać demokracja w twoim kraju.

A takie coś udostępnił mój kumpel zpartyi, akurat wczoraj apdejtowałem bios karty pod windowsem i sobie ją uwaliłem, więc mi się dobrze skojarzyło ;)

rT61hci.jpg

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komisja Europejska żyje w innym świecie :lol:

 

"Komisja Europejska: Nie ma powiązań pomiędzy imigracją, a gwałtami w Kolonii." :lol:

 

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/germany/12130843/EU-leaders-No-link-between-Cologne-sex-attacks-and-migrant-crisis.html

 

 

Zapraszam do głosowania!

 

http://dzienreferendalny.pl/

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest tak, że "uchodźcy" manifestują o przybycie kolejnych "uchodźców"? Niezła parodia. Swoją drogą większość tych transparentów, jest podejrzanie profesjonalnym produktem ... ciekawe, czy "Made In USA" (sądzę, że ktoś za tymi imigrantami stoi - bajzel w Europie jest na rękę Stanom Zjednoczonym, więc ...).

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie First Britain i smiej sie z debili, ze sami prowokuja muslimow. Ida z krzyzami i gazetkami do dzielnic muslimow, a gdy tamci sie na nich szykuja to sie wycofuja :D

A co do dziadka w metrze, to noz i sztyletowac brudasow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie First Britain i smiej sie z debili, ze sami prowokuja muslimow. Ida z krzyzami i gazetkami do dzielnic muslimow, a gdy tamci sie na nich szykuja to sie wycofuja :D

A co do dziadka w metrze, to noz i sztyletowac brudasow.

 

Oh, wait? Ale Czy tego właśnie nie robią Muzułmanie w Wielkiej Brytanii?

 

YCHpmyi.png

 

article-0-07057C9D000005DC-621_468x390.j

 

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posla NowoczesnejPo o to czy czasami nie okazuje sie, ze poslowie tej partii kierujacy sie na zbawicieli Polski, a nie wiedza jaka jest kwota wolna od podatku, ktorzy mowia, ze Pilsudzki przeprowadzil zamach po swojej smierci i kilka innych kwestii Petru.

Odp: o jakis Sowach i karetkach...

Aha.

Super partia, bulwo.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilokush pisalem o brytolach, bo o ciapatych i o tym co odwalaja to chyba kazdy tu wie. Filmik co dales ma juz pewnie ponad 1,5 roku. Teraz to ta babka bylaby w ten tlum wciagnieta i gwalcona w imie allaha. Kamerzyste tez by pewnie pogwalcili, co by nie czul sie poszkodowany, ze jego znajoma zalapala sie na pieszczoty, a on nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...