Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, jesteś i to maluczkim. A dodatkowo, z opcją ignore w profilu.

 

Repertuar epitetów ogranicza się do wyzywania od pijaków (to zapewne "środowiskowe")? W którym momencie, jak to nazwałeś "bredzę"? Zadając pytania o PiS, czy uściślając (przykro mi, że dla ciebie abstrakcyjne, stąd pewnie to umiłowanie do PiS) informacje o PIT? Jesteś dla mnie koronnym argumentem dlaczego nie należy głosować na PiS. Jarek będzie niezadowolony, taka antyreklama :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A spotkanie Kaczmarek Krazue w hotelu Mariott w Warszawie?? Samo powiązanie Krauzego z tą aferą spowodowało ogromne straty jego spółek gieldowych i jego wycofanie się z terenu Polski. Czyli straciliśmy inwestora i wpływy z podatków (miasto Gdynia i skarb państwa, nie mówiąc o stratach promocji sportu- czytaj tenis, koszykówka, piłka nożna i prawdopodobnie utrata dojścia do ropy z Kazachstanu). Myślę że to wystarczy. Poza tym jako inwestor został zdyskredytowany..................

 

 

 

Pożyjemy zobaczymy. Za jakiś czas się dowiemy co i jak. Włącznie z sondażami. 

Masz rację że Krauze na sprawie przeciekowej ucierpiał ale przypisywanie tego C.B.A ?

 

Dowiemy się o ile platforma poszła w kierunku dna a nie czy tonie bo to drugie jest oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I PIS i PO to dla mnie to samo ścierwo. Obie partie do niczego się nie nadają, obie miały szanse na przeprowadzenie reform których nie wykorzystały.

Polsce potrzebna jest rewolucja, radykalne zmiany a PO a tym bardziej PIS nie dadzą rady tego dokonać ponieważ żadnej z tych partii na tym NIE ZALEŻY! System emerytalny to zwykła bańka mydlana która wkrótce z wielkim hukiem pęknie obryzgując nas różnokolorową pianą. Niestety bańka ta jest także dojną krową z której można wyprowadzić wiele kasy i do której można wprowadzić masę "kolesiów". To samo jest ze służbą zdrowia. Syf którego nikt nie chce posprzątać.

W Polsce trzeba zlikwidować rozbudowaną biurokrację, uwolnić rynek, zmniejszyć podatki ale żeby to zrobić trzeba mieć jaja ze stali ponieważ są to trudne reformy. Miałkie PO i gburowate PIS na pewno tego nie dokonają, to tylko trupy które płyną nadal na fali medialnej papki stworzonej za ich dyktatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej, DMS. Jednak w tym wątku (bo chyba nikt na poważnie nie dyskutuje na forum komputerowym o polityce) chodzi o coś innego- o fakt, że niektórzy w swej naiwności wymieszanej z fanatyzmem wierzą, że karzełek z bratem mruczkiem są inni i wszystko zmienią. Bo tak zapewne usłyszeli w RM. Ale przynajmniej jeden z nich wkrótce zostanie odcięty od netu za niepłacenie rachunków- siedząc cały dzień i kolorując na różowo cytaty nie zarobi nawet na tą f-rę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej, DMS. Jednak w tym wątku (bo chyba nikt na poważnie nie dyskutuje na forum komputerowym o polityce) chodzi o coś innego- o fakt, że niektórzy w swej naiwności wymieszanej z fanatyzmem wierzą, że karzełek z bratem mruczkiem są inni i wszystko zmienią. Bo tak zapewne usłyszeli w RM. Ale przynajmniej jeden z nich wkrótce zostanie odcięty od netu za niepłacenie rachunków- siedząc cały dzień i kolorując na różowo cytaty nie zarobi nawet na tą f-rę.

DMS pojechał równo i ma rację w częście. 

 

 

A co do kolorowanych postów to już napisałem że z "fanatykiem" PO da się pogadać i ma dośc elastyczne pogłądy a niestety z Pisowiec ma poglądy takie że PZPNowski beton to miękki jak kaczuszka jest. 

 

BTW coś RM jakoś ostatnio słabo agituję za Piśem. Hmmmm ciekawe czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I PIS i PO to dla mnie to samo ścierwo. Obie partie do niczego się nie nadają, obie miały szanse na przeprowadzenie reform których nie wykorzystały.

Polsce potrzebna jest rewolucja, radykalne zmiany a PO a tym bardziej PIS nie dadzą rady tego dokonać ponieważ żadnej z tych partii na tym NIE ZALEŻY! System emerytalny to zwykła bańka mydlana która wkrótce z wielkim hukiem pęknie obryzgując nas różnokolorową pianą. Niestety bańka ta jest także dojną krową z której można wyprowadzić wiele kasy i do której można wprowadzić masę "kolesiów". To samo jest ze służbą zdrowia. Syf którego nikt nie chce posprzątać.

....

+1

Do momentu gdy nie stwierdzę że na scenie politycznej w końcu pojawili się wartościowi ludzie tak do tego czasu z uporem maniaka będę oddawał nieważny głos. Do gnoju ręki nie przyłożę bo to co się dzieje w polskiej polityce przekracza już granice absurdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

Do momentu gdy nie stwierdzę że na scenie politycznej w końcu pojawili się wartościowi ludzie tak do tego czasu z uporem maniaka będę oddawał nieważny głos. Do gnoju ręki nie przyłożę bo to co się dzieje w polskiej polityce przekracza już granice absurdu.

Do absurdu niewiele brakuje. 

 

Niestety alternatywy brak..........................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

A co do kolorowanych postów to już napisałem że z "fanatykiem" PO da się pogadać i ma dośc elastyczne pogłądy a niestety z Pisowiec ma poglądy takie że PZPNowski beton to miękki jak kaczuszka jest.

 

BTW coś RM jakoś ostatnio słabo agituję za Piśem. Hmmmm ciekawe czemu?

Śmieszny jest pan panie @mib :lol:

I nie tylko śmieszny :lol2:

 

ps. mniej gier komputerowych, i zabawy oraz nieudolnych prób ośmieszenia dyskutanta :lol: (rzeczowych argumentów zabrakło jak to u "wyborcuf PO") więcej "oleju w głowie życzę", a mniej słuchania propagandy.I opierania na tej "propagandzie" swoich wyborów.

 

ps. te aluzje co do RM - "bezcenne" :lol:

Prawie jak aluzje pana ministra Czumy w stosunku do pana Kamińskiego o "dziwnym zachowaniu ostatnio" :lol2:

Taki "wysoki standart PO" :lol:

 

Dobranoc.

Edytowane przez Villentretenmerth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jest pan panie @mib :lol:

I nie tylko śmieszny :lol2:

Wiesz po takim hmmm tekscie to nie wiem kto jest śmieszniejszy........... aż żal patrzeć na to co piszesz, nie tylko patrząc na to że opierasz się na propagandowych mediach (cytaty z onet, tvn) a to przecież złe jest. 

 

 

 

 

ps. mniej gier komputerowych, i zabawy oraz nieudolnych prób ośmieszenia dyskutanta :lol: (rzeczowych argumentów zabrakło jak to u "wyborcuf PO") więcej "oleju w głowie życzę", a mniej słuchania propagandy.I opierania na tej "propagandzie" swoich wyborów.

Mało gram to po pierwsze. Po drugie to ja nie muszę cię ośmieszać bo sam to doskonale robisz. Po trzecie o mój olej w głowie to się nie martw bo mam go dość. Po czwarte to sam podajesz propagandowe zródła po przecież media są złe. Po piąte po co mam pisać rzecozwe argumenty skoro na kilka z moich postów nie odpowiedziałeś i je olałeś?? Szkoda mi czasu na pisanie argumentów skoro i tak nie będziesz polemizować........... Sorry ale mi się nie chce. 

 

 

 

 

BTW media publiczne telewizja publiczna i kultura dziennikarska media niepolityczne: 

 

-zwrócenie się do byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego per panie premierze.

 

-zwrócenie się do obecnego premiera Donalda Tuska per pan Donald Tusk

 

Nie mówiąc już o zwracaniu się tego pierwszego do obencego premiera per Tusk 

 

 

 

Pytanie moje jest takie co tutaj nie gra?? 

EDIT literówki

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Mało gram to po pierwsze. Po drugie to ja nie muszę cię ośmieszać bo sam to doskonale robisz. Po trzecie o mój olej w głowie to się nie martw bo mam go dość. Po czwarte to sam podajesz propagandowe zródła po przecież media są złe. Po piąte po co mam pisać rzecozwe argumenty skoro na kilka z moich postów nie odpowiedziałeś i je olałeś?? Szkoda mi czasu na pisanie argumentów skoro i tak nie będziesz polemizować........... Sorry ale mi się nie chce.

 

BTW media publiczne telewizja publiczna i kultura dziennikarska media niepolityczne:

 

-zwrócenie się do byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego per panie premierze.

 

-zwrócenie się do obecnego premiera Donalda Tuska per pan Donald Tusk

 

Nie mówiąc już o zwracaniu się tego pierwszego do obencego premiera per Tusk

 

Pytanie moje jest takie co tutaj nie gra??

EDIT literówki

Tak. Ja nie odpisałem na twoje posty :lol:

Do tej pory czekam aż odpowiesz na moje (3 słownie trzeci raz proszę - bezskutecznie) :lol: .:

 

Post nr. #4442

 

[...]Pytanie do pana @mib-a (kolejne) .:

 

- Polacy za rządów PO masowo wracają do kraju ?

 

- czy za rządów PO zmniejszyła się liczba urzędników ?

 

- czy za rządów PO zmniejsza się stopa bezrobocia ? [...]

 

Odpowiem za ciebie "miszczu" - pytanie pierwsze - NIE, pytanie drugie - NIE, pytanie trzecie - NIE, ZWIĘKSZA SIĘ.

A przypomnę tylko, że to pan Tusk właśnie w tym stylu "lał wodę".

 

A co do pytania o media, podaj źródło panie @mib, a nie "wycinki pod teorię" WYRWANE Z KONTEKSTU (by "GW"), wtedy się do tego ustosunkuję.

Edytowane przez Villentretenmerth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za ciebie "miszczu" (po 30tce, wtedy to już siano powinno być raczej w portfelu, a nie w głowie, a tu widać na odwrót) na pytania dot. PISu:

 

1. Nie

2. Nie

3. Ok, niech będzie, że też odpowiem. Malało za kaczek, to fakt (z gusem nie polemizuję, choć w odwrotnej sytuacji ty byś pewnie zaczął :lol:), ale czy pojęcie cyklu koniunkturalnego cokolowiek ci mówi, mentalny chłoptasiu? jarek z mruczkiem za krótko "sprawowali władzę" by sukcesy gospodarcze przypisać ich kadencji.

 

I tak, tak- to ty jesteś "miszczuniem" uciekania od odpowiedzi, a wytykasz to innym. Już ci pisałem, w swoim oku belki nie dostrzegasz. Na swój sposób autentycznie jesteś zabawny, ale tak szczerze- to żal mi ciebie, fanatykom w życiu lekko pewnie nie ma. Powiedz, podkociach!esz się w jarku? Może stąd ta ślepa wiara w pis i ich "wodza"?

 

PS. Zapytaj kogoś młodszego, co oznacza dodawanie @ przed nickiem na forum. Nie musisz "@" poprzedzać jeszcze słowem "do". Nie wiem jak tam u ciebie z angielskim, mniemam, że słabiutko, bo ciągle piszesz "do at mib", co jest równie głupie, jak cała reszta twoich wypowiedzi.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS czy SLD nie miało nigdy tak wysokiego prowadzenia w sondażach.

PO wcześniej też nie miało tak wysokiego poparcia :wink: To, że teraz ma, jest zasługą mediów. Dużo ludzi popiera PO tylko dlatego, żeby PiS nie doszedł ponownie do władzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

A ja za ciebie "miszczu" (po 30tce, wtedy to już siano powinno być raczej w portfelu, a nie w głowie, a tu widać na odwrót) na pytania dot. PISu:

 

1. Nie

2. Nie

3. Ok, niech będzie, że też odpowiem. Malało za kaczek, to fakt (z gusem nie polemizuję, choć w odwrotnej sytuacji ty byś pewnie zaczął :lol: ), ale czy pojęcie cyklu koniunkturalnego cokolowiek ci mówi, mentalny chłoptasiu? jarek z mruczkiem za krótko "sprawowali władzę" by sukcesy gospodarcze przypisać ich kadencji.

 

I tak, tak- to ty jesteś "miszczuniem" uciekania od odpowiedzi, a wytykasz to innym. Już ci pisałem, w swoim oku belki nie dostrzegasz. Na swój sposób autentycznie jesteś zabawny, ale tak szczerze- to żal mi ciebie, fanatykom w życiu lekko pewnie nie ma. Powiedz, podkociach!esz się w jarku? Może stąd ta ślepa wiara w pis i ich "wodza"?

 

PS. Zapytaj kogoś młodszego, co oznacza dodawanie @ przed nickiem na forum. Nie musisz "@" poprzedzać jeszcze słowem "do". Nie wiem jak tam u ciebie z angielskim, mniemam, że słabiutko, bo ciągle piszesz "do at mib", co jest równie głupie, jak cała reszta twoich wypowiedzi.

Ale ładnie "plujesz jadem" "atrapo niesiołka" :lol:

Pisałeś że masz mnie w ignore ?

Znowu się mijasz z faktami ?

:lol2:

 

ps. "niesiołkowi" nie dorównasz, niestety, a szkoda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: A ty pisałeś dobranoc, by dorównać w docinkach "marna atrapo kurskiego o aparycji gosia z upodobaniami seksualnymi jarka". A ignore wyłączyłem, dawno bardziej zadufanej osóbki na tym forum nie widziałem i nie chcę przegapić tych twoich 5 minut (nie)chwały. Pozwolisz, o ... mały?

 

mastah- jak to co? Gry są przecież dla dzieci, a przecież dzieci nie znają się na polityce. Czy coś w ten deseń. Kurski made in china zaraz to nam wyjaśni.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

:lol: A ty pisałeś dobranoc, by dorównać w docinkach "marna atrapo kurskiego o aparycji gosia z upodobaniami seksualnymi jarka". A ignore wyłączyłem, dawno bardziej zadufanej osóbki na tym forum nie widziałem i nie chcę przegapić tych twoich 5 minut (nie)chwały. Pozwolisz, o ... mały?

ty musisz być głęboko "nieszczęśliwy" :lol:

"Mama i Tata" "nie kochali" od małego :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mr^ ^max

Miałem nieprzyjemność zaraz po wyborach w 2007 roku na własne uszy, "na żywo" słyszeć okrzyki radości zwykłych wyborców PO typu: "witamy w nowej Polsce", "koalicja z PSL może być na prawdę ciekawa", "głosowaliśmy na mniejsze zło", itp. objawy skrajnej ignorancji i naiwności. Teraz okrzyki tych osób wyglądają zupełni inaczej, np. "ja głosowałem/am aby nie widzieć w TV gęby Kaczora" itp. [ciach!]ły i nieszczere wypowiedzi. Tutaj raczej nie chodzi o to, aby Jareczek czy inny Grzesiek nie doszedł do władzy... Z resztą poczytaj sobie raz jeszcze kilka ostatnich stron, a sam się przekonasz jak niektórzy gubią się we własnych wypocinach.

 

@maSTHa212

chyba to, że ludzie dają sobą sterować icon_wink3.gif

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra poświęce te kilka minut mojego czasu na odpowiedz na twoje pytanie: 

 

Post nr. #4442

 

[...]Pytanie do pana @mib-a (kolejne) .:

 

- Polacy za rządów PO masowo wracają do kraju ? 

pytanie pierwsze NIE

 

 

Nie wracają co można rozumieć na kilka sposobów (ciekawe czy ograniesz chodz jeden mam co do tego wątpliwości...):

 

-czekają na zmiany

 

-jest im dobrze i chcą wrócić z kapitałem i np założyć firmy 

 

-mają jakieś doświadczenie zawodowe (nie mówię tu o pracy na zmywakach ale np o sektorze bankowym, inżynierach etc)

 

-jest to w obecnej sytuacji zjawisko pozytywne mniejsze bezrobocie odczuwalne w kraju. Pomyśl sobie XXX k ludzi dodatkowo zasilałoby rzeszę bezrobotnych. Dodatkowe obciążenie budżetu. 

 

- czy za rządów PO zmniejszyła się liczba urzędników ? 

pytanie drugie - NIE

 

 

Odpowiem na pytanie pytaniem. A czy mityczny twór "tanie państwo" był rzeczywiście tanim państwem?? 

 

Nie wiem jak to wygląda w urzędach bo to niestety jest ogromny twór który ma bardzo duża bezwładność. Na szczęście nie muszę za często tam się pokazywać. 

 

- czy za rządów PO zmniejsza się stopa bezrobocia ? [...]

pytanie trzecie - NIE, ZWIĘKSZA SIĘ

Napisze tak (mam nadzieję że zrozumiesz). Bezrobocie się nie zmniejsza bo: 

 

-jest kryzys (w niektórych branżach bardzo widoczny np okrętowy mówię globalnie o tym, notabene PiS mocno zawinił przy stoczniach)

 

-pracodawczy w bardzo nieelegancko mówiąc w skrwysyński sposób wykorzystują kryzys aby obciąć pensje lub zwolnić pracownika co się objawia redukcją etatów niekiedy kompletnie niepotrzebnych. A czasem no cóż mają rację ale to już inna historia..... 

 

A przypomnę tylko, że to pan Tusk właśnie w tym stylu "lał wodę".

 

 

A Jarosław K. milczał na swoim expose jak zaklęty............... 

 

1. Nie

2. Nie

3. Ok, niech będzie, że też odpowiem. Malało za kaczek, to fakt (z gusem nie polemizuję, choć w odwrotnej sytuacji ty byś pewnie zaczął :lol: ), ale czy pojęcie cyklu koniunkturalnego cokolowiek ci mówi, mentalny chłoptasiu? jarek z mruczkiem za krótko "sprawowali władzę" by sukcesy gospodarcze przypisać ich kadencji.

Chociaż jeden z nielicznych którzy widzą cokolwiek innego poza Pisem. 

 

 

Powtórze raz jeszcze: nie było w historii wolnej Polski aby ktoś sprawował władzę przez wiecej niż jedną kadencję. A i jedna kadencja to był sukces. 

 

W tej chwili mamy taką a nie inna sytuacje i jest to zasłua poprzednich rządów czy to było PO, Solidarnośc czy SLD. Decyzje wtedy podjęte teraz procentują. 

 

PO wcześniej też nie miało tak wysokiego poparcia :wink: To, że teraz ma, jest zasługą mediów. Dużo ludzi popiera PO tylko dlatego, żeby PiS nie doszedł ponownie do władzy.

 

To też o czymś świadczy. Społeczeństwo daje znak że nie chce takiej polityki jaką uprawiał PiS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty musisz być głęboko "nieszczęśliwy" :lol:

"Mama i Tata" "nie kochali" od małego :lol2:

Wychodzi szydło z worka, w tym wypadku twoja prymitywność. Autentycznie masz zamiara w ten sposób ubliżać nieznanej tobie osobie na forum i jeszcze sądzić, że zrobi to na kimkolwiek pozytywne wrażenie? :blink: Dalej kopać się z koniem nie zamierzam, jednak niestety poniosłeś po raz kolejny porażkę- z pewnością nikogo swoją "osobą" (ekhm) do głosowania na pis nie zachęciłeś :lol:

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Dobra poświęce te kilka minut mojego czasu na odpowiedz na twoje pytanie:

O dziękuję "łaskawco".

W końcu, po trzeciej prośbie byłeś ŁASKAW :lol:

Aj, waj ;)

 

Nie wracają co można rozumieć na kilka sposobów (ciekawe czy ograniesz chodz jeden mam co do tego wątpliwości... - postaram się, specjalnie dla ciebie ;) ):

 

-czekają na zmiany - za rządów PO są jakieś POZYTYWNE zmiany które zachęcałyby Polaków z zagranicy do powrotu ? - bo jakoś nie widać - a jeżeli ty je dostrzegasz, wymień konkretnie jakie to są "zmiany" (oprócz większej ilości "przekrętów" posłów PO, "polytyky myłości" PO w wykonaniu panów Palikot oraz Niesiołowski oraz chowania się za IMMUNITETem pana Waldy Dzikowsky). Kiedy te zmiany przewidujesz ? (minęły już 2 lata rządów PO - "w grudniu po południu ?"

 

-jest im dobrze i chcą wrócić z kapitałem i np założyć firmy - być może - (jakby mieli patrzeć na "niesiołka" i słuchać "penyso-Palykota" - to im się nie dziwię :lol: )

 

-mają jakieś doświadczenie zawodowe (nie mówię tu o pracy na zmywakach ale np o sektorze bankowym, inżynierach etc) - prawdopodobne.

 

-jest to w obecnej sytuacji zjawisko pozytywne mniejsze bezrobocie odczuwalne w kraju. Pomyśl sobie XXX k ludzi dodatkowo zasilałoby rzeszę bezrobotnych. Dodatkowe obciążenie budżetu. - jasne, szkoda tylko że wyjeżdżają często najlepsi - trochę szkoda dla gospodarki (ZUS :lol: , "te sprawy"), nie sądzisz ? ps. DLACZEGO wyjeżdżają z tak "dobrze" rządzonego kraju za kadencji PO ?

Odpowiem na pytanie pytaniem. A czy mityczny twór "tanie państwo" był rzeczywiście tanim państwem??

NIE - lecz pytanie.: czy po dwóch latach rządów PO jest lepiej ?.

Czy ATMOSFERA za rządów PO jest lepsza (w jakimkolwiek punkcie ?) ?

NIE

 

Napisze tak (mam nadzieję że zrozumiesz). Bezrobocie się nie zmniejsza bo:

-jest kryzys (w niektórych branżach bardzo widoczny np okrętowy mówię globalnie o tym, notabene PiS mocno zawinił przy stoczniach) - tak, a napisz może jak pan Grad z PO "sprzedawał" stocznie, i co z tego wyszło, dla równowagi, wiesz.

 

-pracodawczy w bardzo nieelegancko mówiąc w skrwysyński sposób wykorzystują kryzys aby obciąć pensje lub zwolnić pracownika co się objawia redukcją etatów niekiedy kompletnie niepotrzebnych. A czasem no cóż mają rację ale to już inna historia..... - ale to chyba nie jest wina PiSu ani prezydenta czy RM (czy kogo sobie jeszcze wrzucisz do worka) :lol: ? No chyba że to też wina PiS :lol2:

 

@draacz-ku :lol:

"zapomniał wół jak cielęciem był" (vide twoje "mierne próby ataku ad personam na moją osobę" - nieskuteczne zresztą).

 

@bryce

Nie przedstawię, bo nie słucham RM :lol2:

ps. ale ty możesz, posłucham twojej "opowieści z narnii" (ma się rozumieć jedynej obiektywnej) :lol:

Edytowane przez Villentretenmerth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem że wiesz wszystko o swojej ukochanej partii, widze że jednak słuchasz i coś wiesz skoro z góry zakładasz że mam zamiar stworzyc "opowieśc", śledząc ten temat coraz bardziej intryguje mnie twój swoisty "fenomen" głupiego uporu i odpornośc na obiektywne opinie.

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Sądziłem że wiesz wszystko o swojej ukochanej partii, widze że jednak słuchasz i coś wiesz skoro z góry zakładasz że mam zamiar stworzyc "opowieśc", śledząc ten temat coraz bardziej intryguje mnie twój swoisty "fenomen" głupiego uporu i odpornośc na obiektywne opinie..

Jakiego uporu ? I jakiego rodzaju odporność na obiektywne (które konkretnie ?) opinie.

 

Aaaa, masz na myśli te "obiektwną niewiedzę" pana @mib-a oraz pana @draak-a na temat podatków np. w roku fiskalnym 2009 ? (iż są niższe NIE za sprawą PO, tylko za sprawą PiS)

Prześledź dokładnie oraz z uwagą poprzednie posty, będziesz wiedział :)

 

 

Panie jasno-ciemno-widzę, gdzie ja napisałem że cyt .: "wiesz wszystko o swojej ukochanej partii" ?

Wskażesz cytat gdzie tak twierdzę ? Czy kolejny kolega pt. "wydaje mi się" albo "jestem przekonany".

Edytowane przez Villentretenmerth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO wcześniej też nie miało tak wysokiego poparcia :wink: To, że teraz ma, jest zasługą mediów. Dużo ludzi popiera PO tylko dlatego, żeby PiS nie doszedł ponownie do władzy.

Poparcie mediów to też poparcie ludzi tyle że z mediów.

"Teraz ma" po dzisiejszej konferencji prasowej premiera jest conajmniej wątpliwe.

Na sukces wyborczy i utrzymywanie wysokiego poparcia złożyło się wiele czynników głowne to.

1. Wypalenie się polityczne Samoobrony i LPR stworzyło próżnię polityczną na której zzyskało głownie PO, PiS też zyskał ale w minimalnym

stopniu bo ponosił część odpowiedzialniości politycznej za poczynania lidera Samoobrony i LPR jako wicepremierów.

2. PO nie popełniło do niedawna poważnych błędów a opozysja nie potrafiła skutecznie punktować tych drobniejszych.

 

"Akcja Chlebowskiego" podważyła pozycję PO i stworzyła pierwszy poważny problem.

Reakcja PO na trudną sytuację w postaci ataków na szefa C.B.A. była błędem możliwym do naprawienia.

Odwoływanie szefa C.B.A. a zwłaszcza uzasadnienie wygłoszone na konferencji prasowej przez premiera to błąd którego nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Pan nauczył by się pisac samemu ? Wciąż tylko cytaty gazet, portali, może coś od siebie, swoja wiedza a nie czyjaś. Pokaż mi prosze gdzie stwierdziłem że ty to napisałeś, czytanie ze zrozumieniem się kłania, to było moje stwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Może Pan nauczył by się pisac samemu ? Wciąż tylko cytaty gazet, portali, może coś od siebie, swoja wiedza a nie czyjaś. Pokaż mi prosze gdzie stwierdziłem że ty to napisałeś, czytanie ze zrozumieniem się kłania, to było moje stwierdzenie.

Twój cytat (post nr. 4471) .:

"[...]Sądziłem że wiesz wszystko o swojej ukochanej partii[...]"

 

Sugerowałeś to :) - ale jest pan panie @bryce w błędzie.

Mam nadzieję że dotrze.Do "zwojów mózgowych" ;)

eot.

Edytowane przez Villentretenmerth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój cytat (post nr. 4471) .:

"[...]Sądziłem że wiesz wszystko o swojej ukochanej partii[...]"

 

Sugerowałeś to :) - ale jest pan panie @bryce w błędzie.

Mam nadzieję że dotrze.Do "zwojów mózgowych" ;)

eot.

Najprościej odebrac to tak żeby było wygodnie prawda? W przeciwieństwie do Pana coś do mnie jednak dociera :) ale do tego potrzeba troche więcej cyt. "zwojów mózgowych".

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Najprościej odebrac to tak żeby było wygodnie prawda? W przeciwieństwie do Pana coś do mnie jednak dociera :) .

Nie widać ;)

Ale proszę sobie to tak tłumaczyć (dla niewygody osobistej rzecz jasna ;]).

 

A teraz życzę dobrej i spokojnej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...