Skocz do zawartości
pmp

Wszystko O Lanparty Ut Nf4 Sli-dr Expert

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie mi halo... I Abit i Epox (i inni pewnie też) wypuszczali płyty z ciętymi ścieżkami. Zresztą to tylko obwód SPDIF.

 

to se kup takiego bubla - ja dziękuje

mobo za blisko 900PLN zaorane jak pola pod Helenówkiem

Jestem przekonany że w naszym pięknym kraju pierwsza próba reklamacji takiego mobo skończy się po prostu kopem w dupe ...

Ja mobo z taką "z gwarancją" nie kupię - chyba że ktoś mi na karcie gwarancyjnej opisze że cały gnój i poharatane ściechy t tak z fabryki wyszło ...

Żeby to był jakiś laset cut - to OK ale too

No ludzie staliście się zdaje się nadtolerancyjni albo super kasiaści

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AN7 i jeden Epox K8cośtam też miał orane ściechy... AN7 też do tanich nie należała w momenci gdy wyszła. Zapewne w kolejnych seriach tego już nie będzie - tak samo jak w AN7 i tym epoxie.

myślałem że zawsze będą orać śrubsztagiem (taki znak rozpoznawczy by się utrwalił) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś w ogóle to w 1:1??? To jest tak małe, że można nie zauważyć z łatwością... Musisz specjalnie (wiedząc, że to tam jest) patrzeć :)

 

I nie rozumiem Twoich sarkazmów => z Twoich słow rozumiem, że Abitowi, Epoxowi, Asusowi, MSI i innym wolno tylko DFI nie wolno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś w ogóle to w 1:1??? To jest tak małe, że można nie zauważyć z łatwością... Musisz specjalnie (wiedząc, że to tam jest) patrzeć :)

 

I nie rozumiem Twoich sarkazmów => z Twoich słow rozumiem, że Abitowi, Epoxowi, Asusowi, MSI i innym wolno tylko DFI nie wolno...

taa oglądałem - bo ta płyta jest w każdym sklepie za rogiem

jak byś nie wiedział to w chwili obecnej jest zdaje się tylko 1 szt do wzięcia w PL (ale oczywiście możesz tego nie wiedzieć bo twoje zainteresowanie tą płytą jest czysto teoretyczne)

 

kup sobie poorane mobo i już

to nie jest byle drogie mobo - to jedno z najdroższych mobo s939

jeśli nie zależy ci żeby za swoją kase dostać dobry produkt kup sobie

chyba że w procesie defekacji momnażasz zasoby finansowe - wtedy rozumiem cie - co to jest te 900pln ...

skoro nie rozumiesz moich wywodów - przykro mi

każdej firmie wciskanie takiego syfu za dużą kasę będę wytykał i potępiał

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie. to jest K$@&! naganne i w ogóle nie powinno mieć miejsca!!! jakim cudem taka mobo wyszła w ogóle z procesu produkcyjnego???

a faktem jest ze u nas to pozostaje tylko sprzedać ją na allegro i ciąć głupa potem :( bo w serwisie nawet na nią nie pierną!!

ja kupilem takie lanparty NFII (na allegro oczywiście), tez ma jakies dwie rysy na [gluteus maximus] w okolicach sekcji pamięci. posłałem oczywiście płyte do serwisu i dostałem odpowiedź, ze defekt nie ma wpływu na poprawne działanie płyty, (w sensie że jest tylko wizualny a nie funkcjonalny) ale płyta nie działa jak powinna!!! była w serwisie dwa razy, po drugim razie jak zacząłem męczyć sklep, że ja chce nowe mobo albo zwrot kasy coś tam zadziałali i płyta czaczęła (jako-tako) chodzić, ale ma problemy z prowadzeniem pamięci poniżej 230 :lol: zwiechy, resety, memtest i goldmem sie wieszają :? więc jakbym miał dostać drugiego takiego bubla to sorrrrryyyyyyyyy dziękujjeeeeeeeee, wysiadam!!! a ch... wie czy do nas nie przysłali jakiejś zwalonej partii, bo sie robot na taiwanie najebał i probował sciągać ściechy z elektrolitu swoim tytanowym nochalem. :lol: więc co?? produkcja kosztowała kupe kasy, odwyk dla robota jeszcze więcej, bo wiadomo że jedyny monar dla robotów jest w kraju kwitnącej czereśni, trza coś z tymi bublami zrobić! gdzie żyje naród, który wszyscy mogą kopać w dupę? tak gdzieś na równoleżniku 57, to ślemy do nich te płyty, niech się martwią chłopaki w serwisie, do którego nie można nawet zadzwonić, bo nikt nie zna numeru a wszelkie kontakty odbywają przy zachowaniu ścisłej sterylizacji... bla bla bla

 

w każdym razie!!! WHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY???

ja chce płacić moje ciężko zarobione pieniądze za udany i działający produkt!! a nie za uświergoloną i porysowaną wersje PRE-ALPHA -0.001a

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie. to jest K$@&! naganne i w ogóle nie powinno mieć miejsca!!! jakim cudem taka mobo wyszła w ogóle z procesu produkcyjnego???

a faktem jest ze u nas to pozostaje tylko sprzedać ją na allegro i ciąć głupa potem :( bo w serwisie nawet na nią nie pierną!!

ja kupilem takie lanparty NFII (na allegro oczywiście), tez ma jakies dwie rysy na [gluteus maximus] w okolicach sekcji pamięci. posłałem oczywiście płyte do serwisu i dostałem odpowiedź, ze defekt nie ma wpływu na poprawne działanie płyty, (w sensie że jest tylko wizualny a nie funkcjonalny) ale płyta nie działa jak powinna!!! była w serwisie dwa razy, po drugim razie jak zacząłem męczyć sklep, że ja chce nowe mobo albo zwrot kasy coś tam zadziałali i płyta czaczęła (jako-tako) chodzić, ale ma problemy z prowadzeniem pamięci poniżej 230 :lol: zwiechy, resety, memtest i goldmem sie wieszają :? więc jakbym miał dostać drugiego takiego bubla to sorrrrryyyyyyyyy dziękujjeeeeeeeee, wysiadam!!! a ch... wie czy do nas nie przysłali jakiejś zwalonej partii, bo sie robot na taiwanie najebał i probował sciągać ściechy z elektrolitu swoim tytanowym nochalem. :lol: więc co?? produkcja kosztowała kupe kasy, odwyk dla robota jeszcze więcej, bo wiadomo że jedyny monar dla robotów jest w kraju kwitnącej czereśni, trza coś z tymi bublami zrobić! gdzie żyje naród, który wszyscy mogą kopać w dupę? tak gdzieś na równoleżniku 57, to ślemy do nich te płyty, niech się martwią chłopaki w serwisie, do którego nie można nawet zadzwonić, bo nikt nie zna numeru a wszelkie kontakty odbywają przy zachowaniu ścisłej sterylizacji... bla bla bla

 

w każdym razie!!! WHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY???

ja chce płacić moje ciężko zarobione pieniądze za udany i działający produkt!! a nie za uświergoloną i porysowaną wersje PRE-ALPHA -0.001a

 

pozdro

 

No wreszcie ktoś zgadza się z moim zdaniem :D

Nawet jeżeli ta (albo te ... niewykryte jeszcze ) wady są sensu czysto kosmetycznego - to właśnie ze względów serwisowo / odsprzedażnych dla mnie kupno takiej mobo to pomyłka (jeszcze raz podkreślam że to baaardzo drogie mobo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ktoś zgadza się z moim zdaniem :D

Nawet jeżeli ta (albo te ... niewykryte jeszcze ) wady są sensu czysto kosmetycznego - to właśnie ze względów serwisowo / odsprzedażnych dla mnie kupno takiej mobo to pomyłka (jeszcze raz podkreślam że to baaardzo drogie mobo)

Ewentualnie mozna byc ambitnym i sprobowac zgrac kilka najwiekszych forumsow zeby kazdy majstersztyk ktory posiada taka plyte przejzal od A do Z wtedy mozna by to juz jakos dokumentowac przy wiekszej ilosci bubli i wymusic na firmie wycofanie plyty ze sprzedazy , wiem ze to graniczylo by z cudem ale zawsze mozna zrobic globalna antyreklame to dziala . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa oglądałem - bo ta płyta jest w każdym sklepie za rogiem

jak byś nie wiedział to w chwili obecnej jest zdaje się tylko 1 szt do wzięcia w PL (ale oczywiście możesz tego nie wiedzieć bo twoje zainteresowanie tą płytą jest czysto teoretyczne)

Twoje "Teoretyczne Zainteresowanie"

 

Dołączona grafika

 

I do testów właśnie...

Edytowane przez Hirotaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek jedzie z Berlina dopiero...

 

Na testowym Venice 3000+ na defaulcie działał OK.

wykupi taki i nawet nie używa .... :D

 

Już byłem zdecydowany na experta + San Diego 3700+ , ale w związku z wtopą DFI (i małą jej dostępnością - bo bym ją kupił już we środe / czwartek - ale nie było gdzie ....) prawdopodobnie odpoczne od ... AMD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Powiem tyle:

 

Tego cięcia u mnie w zasadzie nie widać. Jest wyjątkowo malutkie i przez lupę patrzyłem, żeby zobaczyć.

 

Druga dostawa płyt na 90% nie będzie już tego miała.

 

Płyty są dostępne, bo dostałem z dnia na dzień (w Gdańsku).

 

Na Venice E6 3000+ i 2x256 GeIL Ultra-X działał wyśmienicie, bez zwiech, problemów i w ogóle.

Ja czekam na Opka 146 i 2x512 XBL Patriota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Powiem tyle:

 

Tego cięcia u mnie w zasadzie nie widać. Jest wyjątkowo malutkie i przez lupę patrzyłem, żeby zobaczyć.

 

Druga dostawa płyt na 90% nie będzie już tego miała.

 

Płyty są dostępne, bo dostałem z dnia na dzień (w Gdańsku).

 

Na Venice E6 3000+ i 2x256 GeIL Ultra-X działał wyśmienicie, bez zwiech, problemów i w ogóle.

Ja czekam na Opka 146 i 2x512 XBL Patriota.

 

to powiedz ludziom gdzie są ... bo w kilku moich źródełkach były niedostępne ...

wiem że mają być dostępne po niedzieli ...

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

droogooo :lol:

załatwi ktoś za 5 stówek? biorę od ręki - płacę na początku grudnia, albo po mikołajkach :lol:

ide spAĆ bo bzdury pisze :)

ja chce bez rysy na pewno. jestem idealistą, burzyłoby to moje poczucie estetyki bezpieczeństwa. jak ktoś dostanie z nowej dostawy to niech porobi fotki zanim wsadzi do budy. tylko niech obejrzy dokładnie całą w innych miejscach, może rysa się przeniosła??? :lol: np. pod gniazdo procesora abo jeszcze gdzie indziej...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadaswz jak potluczony :|

 

sam bym sie nie zdecydowal na taka mobo zwlaszcza, ze kosztuje gruba kase. mialem watpliwa przyjemnosc bawic sie AN7 jak tylko sie pokazaly i tez miala taka ryske, po ustawieiu wartosci z ktorymi RDA nie mial problemow mobo sie obudzilo na 10 sekud a pozniej juz nawet wyswietlacz nie chcial swiecic.

 

trzeba poczekac na nowa dostawe. jak ktos mi rano przypomni to sprawdze czy w ntt maja je na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sa jakies rekordy juz na niej ? :)

Dziwi mnie ze plyta EXPERT nie chce wspolpracowac z modulami 1GB...

Moze powinna naywac sie halfEXP ? A jeszcze co do rysy ... Na NFII takie rysy byly zabezpieczone jakims zielonkawym syfem( na moim egzemplazu) a tutaj jak juz pisalem, totalna jazda :)

konkluzja:

najlepszej plycie s939 mozna wybaczyc wszsytko. wybaczac juz jest co, ale jeszcze nie wiemy czy to jest najlepsza plyta.. ;)

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre 512tki nie sa zle :)

pytanie czy sprzet bedzie do gier czy raczej czysto entuzjastycznie do bicia rekordow :wink:

Są złe bo małe :-)

A ja chce na 100% 2x1GB i jednocześnie dobre OC. Jak napisał Hipo tylko Cruciale :-)

Coraz bardziej skłaniam się ku Abit Fatal1ty.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu można, bo taką płytę kupi tylko ktoś kto się interesuje... Więc zapewne będzie wiedział jaka była pierwsza seria.

Zresztą może na XtremeSystems sobie potwierdzić - kilkanaście przypadków chyba o czymś świadczy. Poza tym DFI na dniach (na żądanie użytkowników) wyda oficjalne wyjaśnienie.

 

I tak sam zabieg dotyczy tylko układu SPDIF i nie ma wpływu na nic innego. Poza tym to jest tak małe, że w 1:1 na prawdę trzeba mocno się wysilić żeby zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu można, bo taką płytę kupi tylko ktoś kto się interesuje... Więc zapewne będzie wiedział jaka była pierwsza seria.

Zresztą może na XtremeSystems sobie potwierdzić - kilkanaście przypadków chyba o czymś świadczy. Poza tym DFI na dniach (na żądanie użytkowników) wyda oficjalne wyjaśnienie.

 

I tak sam zabieg dotyczy tylko układu SPDIF i nie ma wpływu na nic innego. Poza tym to jest tak małe, że w 1:1 na prawdę trzeba mocno się wysilić żeby zobaczyć.

Wiadomo kiedy będzie mmdobra seria" ?

Bo kurna nie moge już na [gluteus maximus] wysiedzieć na tej MSI :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już następna (tak powiedzieli Ci z DFI) jedzie dobra, tzn tak samo dobra, tylko z fabrycznym cięciem/brakiem ścieżki.

 

Tutaj DFI wypowiedziało się tak:

 

W ostatecznych testach okazało się, że istnieje problem z układem SPDIF i postanowiliśmy (aby nie marnować całej serii i nie opóźniać już zamówionych dostaw) ciąć ścieżkę. Był to zabieg Last Minute ale powiódł się w 100% i wszystkie płyty mają sprawny obwód SPDIF.

 

I podkreślam jeszcze raz... To jest jakaś masowa paranoja... Tego nie widać praktycznie!! To coś ma z 2 mm długości a może nawet mniej.

 

 

 

 

Jakieś głupie ploty o jaraniu proców to też bzdura jedna wielka... Jednej osobie spaliła 1wsza płyta 2 procki => TA SAMA PŁYTA i to PrePremierowa!!! Która została przez DFI wymieniona na Normalną z Pierwszej Serii i koleś procki dostał Nowe.

Edytowane przez Hirotaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...