Skocz do zawartości
Fahtrin

Jaka Klawiatura?

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie mam zamiar kupic nowa klawe....zastanawiam sie nad Logitech Illuminated lub Microsoft Sidewinder X6....glownie chodzi mi o to, zeby sie klawa nie wieszala tak jak moja obecna Lycosa, bo to porazka podczas gry w CSS jak nagle sam chodze np. w lewo :D

Co byscie doradzili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperalem troche w necie i wyszlo na to, ze Sidewinder potrafi rowniez sie zblokowac....takze raczej wezme Illuminated.

Zerknij jeszcze na ten filmik. Pytalem hyper2002 bo on ja ma - u niego to nie wystepuje, sam jestem ciekaw bo tez jestem na jej kupnie jak bedzie dzialac np przy shift+s+a+r (kucniecie, z przesunieciem lewo-tyl i przeladowaniem :P)

Jak kupisz - sprawdz i opisz tu pliss:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na niej troszke pracowalem, kolega ma taka z recznie robiona podkladka z tektury - bajera :D

Calkiem ok jak na klawe, choc ja jestem zwolennikiem plaskich klawiaturek. Niestety nie mialem okazji pograc.

Dołączona grafika

 

z taka podkladka bardzo wygodnie mi sie siedzialo w fotelu i pisalo z klawa na kolanach. Polecam :)

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz taką? Jeśli tak to co o niej myślisz? Zależny mi na opinii jak się sprawuje w grach.

Uzywam takiego "niemultimedialnego" Della w pracy, klawiatura jest katowana dlugo i intensywnie (po kilkanascie godzin na dobe) i nie widac po niej nawet sladu zuzycia. A pisze sie na niej bardzo wygodnie - nie jest bardzo glosna, klawisze chodza miekko i sprezyscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mój Logitech UltraX Flat się już trochę zużył, to nabyłem dzisiaj nową klawiaturę, a mianowicie Microsoft Digital Media Keyboard 3000. Myślę, że mogę polecić ten model :) Przyjemnie się pisze na niej i mamy kompromis pomiędzy wysokim profilem, a bardzo niskim jak w Ultraflacie :) Cena - 100zł w Vobisie. I jest nawet dość cicha, jak na brak mechanizmu nożycowego :) No i spełniła jeden warunek - chciałem mieć klawisze multimedialne do regulacji głośności w systemie :) Oglądałem również w sklepie Euro RTV AGD (nigdzie indziej nie mieli w okolicy) A4Techa KX5-MU, rzeczywiście fajnie chodzi, ale jakoś mi nie przypasowała i w Euro dali czadu (kosztowała około 100zł) :|

Edytowane przez Luk@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszla dzis do mnie logitech illuminated i moge smialo stwierdzic ze nie zaluje wydania 300zl :)

 

plusy:

- cicha

- mila w dotyku podkladka pod dlonie

- cienka

- doskonale podswietlanie 3 stopniowe

- klawisze dobrze widoczne nawet pod duzym katem patrzenia

- nie zacina sie po wcisnieciu wielu klawiszy (kucanie+przesuwanie w bok na ukos + reload np.).

- nie wymaga sterownikow

- mozliwosc definiowania klawiszy dzieki aplikacji ze strony Logitecha

- duzy enter

 

 

minusy:

-maly lewy shift, dla niektorych moze sprawiac klopot w grach (mi akurat nie)

 

podswietlanie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

i fotka artystyczna :)

Dołączona grafika

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się znów na allegro BTC 6300, a mi padł mój 4 letni a4tech. Chciałbym zapytać tylko posiadaczy tych BTC czy też potrafią tyle wytrzymać. Ponoć miały być nie do zajechania jeśli dobrze pamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam klawy do 100 pln

-przewodowa

-do grania(ma sie nie zacinac)

-mile widziany duzy enter

 

to tyle czego od klawy oczekuje

 

myslalem nad logitechem media keyboard, 350 i ultrax

 

100 to max moze byc i mniej

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w potrzebie nowej klawiatury. Wymagana przede wszystkim jak najwyzsza jakosc, niezawodnosc, do tego kilka przynajmniej 6 predefiniowanych klawiszy. Fajnie jakby byla lamana/ergo, ale z tego co widze na rynku nic ciekawego nie ma. Cena nie gra roli, jakies propozycje?

 

Na razie waham sie miedzy Logitech llluminated a Logitech DiNovo Keyboard. Ktos sie orientuje jak z jakoscia wykonania w obu? W Illuminated wiem ze najwyzszy poziom, nie wiem jak DiNovo. Podswietlenie jest git, ale na pewno nie jest dla mnie czyms istotnym - chyba bezprzewodowosc DiNovo bardziej do mnie przemawia, ale wolalbym poczekac na jakies opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dinovo for notebook ( http://www.alesklep.com/products/view/455 ) Ci chodzi czy Dinovo Edge ( http://www.alesklep.com/products/view/137,Edge )? Tak, jak napisałeś i Illuminated i Dinovo jakościowo są z najwyższej półki i myślę, że nie powinieneś się zawieść na żadnym z tych modeli.

 

A do w0jtass-a to ja bym brał albo UltraX, albo Media Keybord ale wersję 600: http://www.alesklep.com/products/view/124,Media600

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do postu W0jtass'a również mówię - UltraX ;) Kupiłem niedawno, jestem bardzo zadowolony, cicha, wygodna, estetycznie wykonana :D Brat używa trochę starszego modelu UltraX'a (będzie miała z 5 lat :) ) i do tej pory jedynie srebrny kolor miejscami się powycierał, oprócz tego nadal działa jak nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna siadać mi podświetlenie w BTC 6300CL. Czy pojawiło się od tamtego czasu coś godnego uwagi w rozsądnej cenie?

Zaznaczam, że nie myślę o wydawaniu 300zł na iluminated czy inne ufo sygnowane przez Logi. Mam do nich uraz po 3 krotnym zwracaniu G11.

Wymagania:

- Płaskie klawisze o małym skoku (jak BTC)

- podświetlenie (jak BTC)

- może być czarna, ale tym razem miło by było gdyby litery były częścią klawisza a nie malowaniem. (Chodzi o przeźroczysty kształt litery w klawiszu, dzięki czemu podświetla się tylko znak a nie cały klawisz.)

- No i może nie świetlówka, bo wizę po BTC, że zbyt długo to one nie żyją jak się na nich pracuje nieustannie. Znaczy mam już ze 3 lata chyba tą BTC, ale np. LEDy działałyby nadal.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Steelseries 7G. Mechanizm może i niezawodny i nie do zajechania (to się okaże), ale pierwsze wrażenie jest takie, że sprzęt kosztował 50zł, a nie ponad 500...

Dopiero jak weźmie się w łapy, poczuje ciężar, poogląda z bliska to zaczyna przypominać coś lepszego. Poza tym, chyba odzwyczaiłem się od klawiatur z dużym skokiem. IMHO na flat pisze się znacznie szybciej i dokładniej, że o ciszy nie wspomnę. Tutaj trzeba jednak poprzebierać paluszkami... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chciałem zakładac nowego tematu dlatego zapytam tutaj. Czy moglby jakis szczesliwy posiadacz klawiatury Logitech UltraX Premium (moze byc wersja black, chociaz to pewnie nie ma zadnej roznicy) nagrac przykladowy filmik z dzwiekiem jak pisze na klawiaturze ? Poniewaz jestem mocno ciekawy jaka ona jest glosna ;> Obecnie posiadam to co w podpisie czyli Geniusa SlimStar Pro a szukam bardzo cichej klawiatury o niskim skoku klawiszy. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...