Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Poczta Polska - priorytety, polecone etc

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś może na komputerze obrazek "uwaga szkło" bo bym sobie wydrukował i nakleił na paczke,a nie moge nigdzie znaleźć...

EDIT: już nie aktualne sam zmontowałem :)

Może to nie jest dokładnie to o co Ci chodziło, ale na 49 str. regulaminu Poczty jest zdjęcie nalepki "OSTROŻNIE".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ja odwalilem taki sam nr jak -virus-, czyli zle wypelnilem 2gi kwitek przy wysylce za pobraniem. pierwszy raz wysylalem paczke za pobraniem i wpisalem na odwrot adresat/nadawca. przekaz mial byc na 200zl :) cale szczescie dla mnie ze mila mloda Pani za okienkiem na poczcie usmiechnela sie kiedy dalem jej ten kwitek razem z paczka i zwrocila mi uwage ze zle wypelnilem przekaz :) goraco pozdrawiam ta mlodsza Pania :) ja w ogole staram sie omijac poczte szerokim lukiem, ale czasami trzeba cos wyslac albo odebrac no i wtedy PP rzuca nam klody pod nogi albo nasze przesylki w czesciach ;) cale szczescie ze listonosz ktory pracuje na mojej ulicy to rowny gosc :) ostatnio bylem odebrac na poczcie przekaz (ten o ktorym pisalem wyzej), wystalem sie z 0,5h ale to bylo okropne 0,5h. najpierw kiedy czekalem w kolejce i stal jeszcze tylko jeden koles przedemna, babka wyjeb.. przed szybke stylowy szyld z napisem przerwa :) no to jeb do drugiego okienka a tam OMG kolejka na 4 m. to nic stoje i czekam. to byl dopiero poczatek, po chwili zjawila sie jakas chora babka (stanela za mna) ktorej wydawalo sie chyba ze ze mna rozmawia, ale tak nie bylo. ja odnioslem wrazenie ze ona gadala sama ze soba. masakra, gadala o papiezu i jakis rentach, ale napewno nie byla zdrowa umyslowo. cala przygode na poczcie uwienczyl za[ciach!]y kolo ktory wyskoczyl z kolejki, podlecial do okienka i zaczal pruc morde na cale pomieszczenie: gdzie jest szefowa!!?? dlaczego tu [ciach!]a sa takie kolejki!! itp itd. po czym w spokoju opuscil placowke poczty polskiej :) cos strasznego, PP ? my sie do tego nie przyznajemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel sprzedawał łozyska do motorka. Koles zarzyczył sobie pocztą .. bo taniej :/

kobieta odebrała paczkę - I NA OCZACH KOLEGI .. pierd***** tą paczkę pod scianę !!!!! kurde dobrze ze tam łozyska były a nie jakieś hdd...

 

Nie sprzedaje nic co musze wysylać pocztą.. bo po prostu praciownicy tej instytucji są beznadziejni.. gdybym ja tak obslugiwał klienta to by juz mnie nie bylo w mojej pracy...

 

Najlepszi sa u mmie listonosze... oddają listy do naszej firmy po d zły numer.. juz ci ludzie i my listonoszowi zwracalismy uwagę, juz nawet skargi na pocztę pisalismy.. bez zmian..

 

Co do poczty - to nigdy nie zapomnę jak pomagałem kupic turystom z anglii znaczki na list ... oczywiscie po co panienka w okienku musi znać angielski.. w koncu to poczta a nie sklep mięsny.. :/ LOL....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel sprzedawał łozyska do motorka. Koles zarzyczył sobie pocztą .. bo taniej :/

kobieta odebrała paczkę - I NA OCZACH KOLEGI .. pierd***** tą paczkę pod scianę !!!!! kurde dobrze ze tam łozyska były a nie jakieś hdd...

 

Nie sprzedaje nic co musze wysylać pocztą.. bo po prostu praciownicy tej instytucji są beznadziejni.. gdybym ja tak obslugiwał klienta to by juz mnie nie bylo w mojej pracy...

 

Najlepszi sa u mmie listonosze... oddają listy do naszej firmy po d zły numer.. juz ci ludzie i my listonoszowi zwracalismy uwagę, juz nawet skargi na pocztę pisalismy.. bez zmian..

 

Co do poczty - to nigdy nie zapomnę jak pomagałem kupic turystom z anglii znaczki na list ... oczywiscie po co panienka w okienku musi znać angielski.. w koncu to poczta a nie sklep mięsny.. :/ LOL....

U mnie jst to samo paczki jednym ruchem reki zlatuja ze stołu i odbiajaj sie o sciane norma :blink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwszy crash test przed wysyłką. Jak nie wytrzyma tego "delikatnego" wstrząsu to w transporcie PP tym bardziej nie wytrzyma. Oni pewnie na to mają procedurę, żeby tak testować paczkę przy odbieraniu od klienta. :lol2: :lol2: :lol2: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ochotę nasr*** do słoika i to zapakowac i wysłać na nieistniejący adres.. jak tak zucają to ciekawe w którym momencie będą wietrzyć swoje "procedury"... ale niestety.. wysyłenie substancji smierdzących jest zakazane :/

chyba wiem dlaczego :) LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Mi koles wyslal procka priorytetem w czwartek, a dzisiaj o 10.30 kurier dostarczyl mi do domu, budzac mnie przy tym ze slodkiego snu ;) Zdziwilem sie, bo kolezka powiedzial, ze w sobote nie dostarczaja paczuszek :o

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi koles wyslal procka priorytetem w czwartek, a dzisiaj o 10.30 kurier dostarczyl mi do domu, budzac mnie przy tym ze slodkiego snu ;) Zdziwilem sie, bo kolezka powiedzial, ze w sobote nie dostarczaja paczuszek :o

Nie widzę w tym nic dziwnego. Ba- widziałbym by gdyby było inaczej. Kurier dostarcza na drugi dzień przesyłkę. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ochotę nasr*** do słoika i to zapakowac i wysłać na nieistniejący adres.. jak tak zucają to ciekawe w którym momencie będą wietrzyć swoje "procedury"... ale niestety.. wysyłenie substancji smierdzących jest zakazane :/

chyba wiem dlaczego :) LOL

:lol: :lol: :lol:

co cię powstrzymuje?

wpisujesz fikcyjnego nadawce i fikcyjnego odbiorce i jazda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłąłem kurierem paczke za pobraniem, zwrot miał isć pocztą, i szedł 7 dni nie licząc sobót (nie jest dniem roboczym?)

jakby nie mogli oddać kasy normalnie.. :/

 

czy jutro pp pracuje?

pewnie nie..

a u mnie w mieście większość sklepów jak w sobote otwarta :]

nie wiem co z bankami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta Polska lol :]

 

Ja dzis dostalem taka przesylke:

 

Dołączona grafika

 

Chociaz czy to PP czy inny kurier wszedzie tak samo sie obchodza z paczkami, znajomy pracowal w paru firmach kurierskich, przyjezdza samochod - samochod ma byc szybko oprozniony i czesciowo material posegregowany, myslicie ze kazdy sie cacka z paczkami? rzucaja je na lewo i prawo, kolega raz podniosl duza paczke do reki potrzasa nia a w srodku slychac potluczone szklo - chyba lustro nie dojdzie cale ;)

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta Polska lol :]

 

Ja dzis dostalem taka przesylke:

 

http://img152.imageshack.us/img152/999/pac...apopp8ta.th.jpg

 

Chociaz czy to PP czy inny kurier wszedzie tak samo sie obchodza z paczkami, znajomy pracowal w paru firmach kurierskich, przyjezdza samochod - samochod ma byc szybko oprozniony i czesciowo material posegregowany, myslicie ze kazdy sie cacka z paczkami? rzucaja je na lewo i prawo, kolega raz podniosl duza paczke do reki potrzasa nia a w srodku slychac potluczone szklo - chyba lustro nie dojdzie cale

O_o

Czy w takim wypadku od poczty przysługuje jakies odszkodowanie??

skoro poczta przybiła pieczątke "nie zginać" nadawca musiał wysłać przesyłke "Na specjalnych warunkach" za którą drożej się płaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecei jakie sa maksymalne wymiary przesylek poczta polsak. Kiedy gdzie cos o tym czytalem (smiech)./ Chce wyslac keyboard PPi zastanawiam sie czy mi przyjma??

 

powinni przyjąć kumpel rowery wysyła pocztą polską :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj narzekacie strasznie :) niewiem od kogo kupujecie te rzeczy, ze wam w takim stanie przychodza :). Ja wysyłam około 80 paczek miesiecznie i przewaznie 1 na te 80 jest rozwalona. A do mnie jeszcze ani nigdy rozwalona nie przyszla :)

 

a histori z moherami na poczcie to mam baaaaaaardzo duzo :D najbardziej lubie jak sobie stoje w kolejce juz 15 min i za ten czas zbierze sie za mna 5 moherków. Ja sobie stoje grzecznie z plecakiem, nastaje moja kolej a ja z plecaka 15 małych paczek :D:D:D

 

a mohery wszystkie: "OJEZU :(" i czekaja 20 min ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecierpie poczty.. firma w ktorej pracuje uzywa dhl. jednakze czasem sa klienci którzy by szkłem tyłek podtarli i kaz nam poczta wysylac. (2 zł taniej - mamy umowe z dhl) ... i trzeba na pocztę zasuwać..

kurczaki gdybym ja tak podchodził do obsługi klienta to juz dawno bym nie pracował.. pani w okienku zeby doradzić to chyba do niej z kwiatami trzeba uderzyć na kolanach.. i te wieczne problemy z nietakim kartonikiem, ze kabelki w pudełku grzechoczą, ze to nie moze byc ubezpieczone i wieczne zmienianie kwot ile co kosztuje..

 

Nie .. naprawdę poczta polska jest 120 lat za murzynami.

Juz nie powiem co sie dzieje z nasza korespondecją.. juz pisalem zazalenia dosłaownie wszedzie.. listonosz nam roznosi listy do osób prywatnych, pod inne adresy, zostawia w bloku obok na klatce chodowej..

 

święte słowa

PP do likwidacji

A już od nowego roku (od stycznia - po podwyżce) jest jeszcze gorzej ... priorytety idą tydziń !!

p!ieprzyć tę instytucję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce cos wysłać zwykłym listem za 1.30zł Mam pytanie czy jeśli list będzie to wazył więcej niż 50g to kochana nasza PP to dostarczy. Czy waża oni kazdy list który wrzuci sie do skrzynki pocztowej?

Edytowane przez pintek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam od dwoch tygodni na paczke z Allegro:/ Normalnie juz bym wystawil negatywa, a przez ten protest to nie wiem jak mam to interpretowac:/

Skanu nadania paczki sie domagałes?

Poza tym - paczka mogla zostac ukradziona na poczcie..

Co winny sprzedawca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam na przesylke, sprzedawca zapewnial ze wysłał paczke juz w dniu zlozenia zamowienia. Nie mam jak mu udowodnic, ze nie zrobil tak jak mowi wiec negatyw u nie wchodzi w gre.

 

Gorzej jak trzeba bedzie latac po urzędach za przesyłkami ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...