Skocz do zawartości
-=wasq=-

Zasilacz Tronje 550w

Rekomendowane odpowiedzi

Nie niecierpliwcie sie tak, zasilacz przeciez musi dojść jeszcze do Benito.

Jestem naprawde ciekaw jak to wypadnie.

W moim przypadku każda minuta sie liczy

nówka sprzęcik chodzi na ponad trzy letnim codegenie 300W :blink:

chociarz jak narazie stabilnie pracuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie ze zrozumieniem i nie porównujcie tej zasiłki do codeshitów i innych megabajtów :blink: Poniżej zamieszczam dla przypomnienia słowa Zenfista:

...

Ogólnie to robi to ACBEL Polytech. Zasilacz na bank nie ma tego co na tabliczce. Ale jest to solidna konstrukcja.

Co z tego wynika? Nie jest to sprzęt klepany u dziadka LiPenga w szopie gdzieś w Chinach, tylko sprzęt robiony w renomowanej fabryce. Nie ma na pewno tego co na etykietce, ale nawet jeśli pociągnie 350-400 W to pewnie będzie wart polecenia za te pieniądze. :angry: Swoją drogą jeszcze dwa dni temu się nie spodziewałem, że będę w przypadku tej zasiłki takie rzeczy mówił... :lol: Trochę obiektywizmu... testy wszystko pokażą... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jestem we Wrocławiu po swojego EPOXa, dali mi nową kostkę BIOSu :D

MAm nadzieję, że Zenfist zdoła mnie dopaść i wręczyć mi to coś do testowania.

 

BTW znów te radiatorki a la Enermax przynoszą mi na myśl Super Flowera i jesgo tragiczną wydajność. No ale poczekamy i zobaczymy jak sobie poradzi z moim sprzętem.

 

ZENFIST rusz jutro tyłek i przejedź się na PKP albo do 4speed z tą zasiłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszalałeś? Trzymasz kompa na codegenie i jeszcze go katujesz z ciekawości :blink:

właśnie mija 32 godzina pod prime95 a codegen sztywny jak skała :rolleyes:

choć napięcie tragiczne ale stabilne :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, krotko mowiac, ten zasilacz jest wart 99 zlotych i nic wiecej.

 

Sprzet taki:

 

Venice 3000+

1 GB RAM

2xGF 6600GT

2xHDD 200 GB SATAII

2x Naped (DVD + DVDRW)

Aerogate II + 2 wiatraki 12 cm

 

Zasilka jest glosna i trzeba spowalniac wentylator. Wtyczka ma jedynie dwa piny, wiec brakuje kontroli obrotow i trzeba to robic na wyczucie. Sa tylko dwie, do tego krotkie wiazki molexow (2 sztuki + zlaczka do FDD), jedna wtyczka do SATA.

 

Teraz najwazniejsza - zasilacz nie wyrabia w tej konfiguracji. Sterownik od grafiki wypluwa komunikat, ze karty dostaja za malo mocy i musza pracowac na wolniejszych obrotach. Nedza, panie, nedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za brednie ? markowa 350-ka i jeszcze bedziesz mial zapas na ludzki oc.

Racja - 350W Huntkeya bezproblemowo trzyma 2x6800GS. Niektórzy jednak są owładnięci manią WATÓW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mazder - komp coś oc czy to na std umęczyło zasilacz ?

Kompletny brak o/c - to mnie zdziwilo najbardziej. Wyjalem jedna karte i na razie jest ok. Boje sie wlozyc wiecej sprzetu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadome ze majac na pokladzie np. 2x 6800gt @ do tego procek @ (~100W), 2 napedy, 2 dyski i inne bzdety - 350w moze sie dusic.

 

jednak do tandemu 2x6600 porzadna 350-ka spokojnie powinna starczyc. Jest sens wziecia czegos mocniejszego zeby zmniejszyc halas (jesli zalezny jest on od obciazenia) mozna tez wziac 2 slabsze zasilki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...