Skocz do zawartości
MeHow

Slask Under Weathers Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wlasnie patrze na pogode we Wroclawiu i jest chyba jakies 26'. Nie ma co narzekac. U mnie jest teraz 27' a jest dopiero 9 rano. Na popoludnie zapowiadaja 36' (Toronto). Na szczescie od jutra nieco chlodniej 28-30'.

 

Jak już wrócisz z tej Kanady, możemy liczyć na jakieś małe "sprawozdanie"? Jestem bardzo ciekawy opinii na temat tego kraju od każdej osoby z pierwszej ręki, odczucia, ciekawostki itp. Będę wdzięczny jeśli to możliwe :)

 

Wczoraj była mega burza, a dzisiaj już upał, więc teraz prawie klimat równikowy za oknem, można się rozpłynąć. Południowa Polska. Fajnie się tego posta będzie czytać w zimie jak dowali -20C :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tam nieco w temacie "Wyjazd do Japonii"

 

Wyjazd do Japonii - potrzebna pomoc :P - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

Nie chcialem zakladac nowego to sie dopisalem. Zdjec na aparacie/telefonie mam sporo tylko na razie malo czasu by wybrac cos konkretnego. No i troszke miejsc zostalo do zwiedzenia. Co do pogody to tak jak narzekalem na pogode w Polsce latem, ze gorac, to tak teraz bede w siodmym niebie jak wroce. Tam w okolicach Toronto 35-38 to czesto norma. No i pogoda sie gwaltownie zmienia. W ciagu dnia temp moze skoczyc zapowiadanych 32 do wlasnie 35 jak dzisiaj. Do tego temp odczuwalna wczoraj wyniosla 39'C na realne 35,5'C. Do tego "hjumid" bylo parno . To ze juz bylem raz w Kanadzie latem to jestem przyzwyczaojny. Ale dla osob nowych jest to do nie zniesienia. Bywa ze temp utrzymuje sie przez 6-8 dni powyzej 30 mocno zblizajac sie do 40. Deszcz jak pada to albo caly dzien raz w tygodniu albo po trochu. Na razie przeaza slonce a kandyjscy metorolodzy zapowiadaja bardzo upalny lipiec.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wawie 34 stopni, parno ale parę minut temu przyszła burza, a teraz leje :D

 

Odetchnąć można od tej patelni - cały dzień pracuję , na dodatek mam południowe okna :(

 

UPDATED: Pada grad wielkości draży :)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze w Polsce jest podobnie jak u mnie. Od 2 tygodni w Ontario i Quebec, a w zasadszie w calej wschodniej Kanadzie po 32-35'C w cieniu i wysoki humid (wilgotnosc powietrza ktora jest znacznie wyzsza niz u nas w Polsce. Ze mieszkam blisko jeziora to jest jeszcze gorzej. Wjazd do wiekszego miasta to meczarnia. Ludzie w takie dni siedza nad woda oczywiscie, ale sporo podobnie jak u nas w Polsce siedza w Walmartach i innych sklepach gdzie jest nawet po 18'C. Mnie taka pogoda meczy juz po 4 dniach.Gdyby nie AC w domu to by sie mnie lalo litrami. Tak mam temp 20'C przy 29 na zewnatrz. a jest godzina 10:51 dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wawie 34 stopni, parno ale parę minut temu przyszła burza, a teraz leje :D

 

Odetchnąć można od tej patelni - cały dzień pracuję , na dodatek mam południowe okna :(

 

UPDATED: Pada grad wielkości draży :)

 

czekam.juz ja widze na horyzoncie.

przy okazji takich temp znalazlem stronke ze zdjeciami z satelity. co by wiedziec co przyniosa godziny. http://www.sat24.com/pl

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katastrofa, jest tak gorąco, że się człowiekowi nic nie chce, prysznic biorę chyba ze 4 razy dziennie bo co wyjdę na zewnątrz to jestem cały oblany potem, przesada :wisielec:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny grad właśnie zawitał w okolice Mikołowa. Kulki wielkości piłeczek pingpongowych. Momentami bałem się, że wybije mi szybę w pokoju.

 

Oczywiście, temperatura momentalnie spadła, lecz po chwili znowu jest gorąco.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh , powtórka z rozrywki - oberwanie chmury .

 

Plusem że będzie czasowy spadek temperatury - 32 stopnie w okolicach godz. 18 były dobijające .

 

Nie ma co fajne mamy lato - jak nie temperatury jak na pustyni to znowu deszcze jak w amazońskiej dżungli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wawie zaczęła się burza, niebo granatowe. Mam w pokoju 29C. Mogłoby solidniej popadać (bez gradu), ale tak jak pisaliście, od gorącej powierzchni i parującej wody powstaje jeszcze większa parówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

godzina 16:15 krakow

akurat jechalem al 29 listopada jak zaczęło napier.....c :lol:

wycieraczki na full, przez chwile prawie nic nie bylo widac, ludzie po 20kmh jechali

 

PS

 

Dołączona grafika

 

na zewnątrz 29*C, w pokoju 22-24*C (18*C w miejscu gdzie siedze, ustawilem nadmuch centralnie na fotel przy biurku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...