Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

ciezko powiedziec bo to nie jest takie proste pytanie jak np. fifa czy pro evo :wink:

Kazda z serii ma swoje plusy i minusy i niestety kazda jest pewnego rodzaju teatrzykiem.Grajac teraz w coda2 mam nieraz wrazenie ze uczestnicze w truman show.Jeszcze wiele przed obiema seriami do zrobienia i jak narazie na pewno zdecydowanie wiecej w nich ze zwyklej za przeproszeniem napierdalanki niz symulacji.

Jednego czeog bym sobie zyczyl to to zeby kolejne czesci nie byly tak krotkie ,badz co sie tyczy szczegolnie Medala, nie wydluzac sztucznie czasu gry poprzez glupie czasami zadania ktore blokuja gracza na dluzszy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra bedzie tak wygladac http://www.gametrailers.com/player.php?id=10933&type=wmv to nie mam pytan ;).

OMG ale framerate! I widac po wybuchach i pewnych elementach grafy ze to nie render (tak mi sie przynajmniej wydaje) ale troche za sterylnie jak dla mnie, no ale pewnie gra bedzie nabierac rumiencow z czasem :-)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie ten topic, ale moj problem jest z nim troch epowiazany. Sciagnalem trailer z E3 MOHa. Byl to .mov w wersji HD. Kombinowalem ile sie da, kodeki klite'a, allin1, itunes z Quick Time'em i ciagle niemilosiernie tnie mi sie ten trailer :|. No chyba z 1 klatka na 20s, dlaczego? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie ten topic, ale moj problem jest z nim troch epowiazany. Sciagnalem trailer z E3 MOHa. Byl to .mov w wersji HD. Kombinowalem ile sie da, kodeki klite'a, allin1, itunes z Quick Time'em i ciagle niemilosiernie tnie mi sie ten trailer :|. No chyba z 1 klatka na 20s, dlaczego? ;/

Jesli to bylo 1920x1080 to niestety nie obejrzysz tego :? Ten format ma kosmiczne wymagania sprzetowe. Na p4 3.2GHz tnie sie ladnie tak samo jak na venice@2.8GHz. Mam sztuke spadania beksinskiego w tym formacie i zadnen znany mi pecet nie umie tego plynnie odtworzyc. http://www.apple.com/quicktime/guide/hd/recommendations.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

OT

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jesli to bylo 1920x1080 to niestety nie obejrzysz tego :? Ten format ma kosmiczne wymagania sprzetowe. Na p4 3.2GHz tnie sie ladnie tak samo jak na venice@2.8GHz. Mam sztuke spadania beksinskiego w tym formacie i zadnen znany mi pecet nie umie tego plynnie odtworzyc. http://www.apple.com/quicktime/guide/hd/recommendations.html

OT:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Na dwujajowcu idzie plynnie (przynajmniej nie uswiadczylem zadnych skokow) - ale moj TV odtwarza to z przeplotem, wiec ja ogladam jedynie rozdzielczosc 720p. Ale faktycznie proc sie rozgrzewa prawie do czerwonosci - i w zasadzie caly system zamiera na kilka chwil po zakonczeniu odtwarzania - podejrzewam zapchanie pamieci czy cos. Aha - to sie tyczy X1800XL, bo 6600GT nie wysylal obrazu poprawnie na TV przez DVI, dopiero przez HDMI idzie w 1080i poprawnie.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to bylo 1920x1080 to niestety nie obejrzysz tego :? Ten format ma kosmiczne wymagania sprzetowe. Na p4 3.2GHz tnie sie ladnie tak samo jak na venice@2.8GHz. Mam sztuke spadania beksinskiego w tym formacie i zadnen znany mi pecet nie umie tego plynnie odtworzyc. http://www.apple.com/quicktime/guide/hd/recommendations.html

Do odtwarzania plikow mov HDTV polecam dziobas player. Mam go w wersji 0.001 jest bardzo prosty wrecz prymitywny, ale jako jedyny odtwarza mov 720p bez problemu, a w innych odtwarzaczach mam 3-4 klatki na sekunde. Z mov 1080i/p sie nie spotkalem, ale formaty avi,mpg, wmv 1080 odtwarza przy o wiele mniejszym wykorzystaniu proca niz inne programy. Program ma swoje kodeki wystarczy go sciagnac i od razu dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Do odtwarzania plikow mov HDTV polecam dziobas player. Mam go w wersji 0.001 jest bardzo prosty wrecz prymitywny, ale jako jedyny odtwarza mov 720p bez problemu, a w innych odtwarzaczach mam 3-4 klatki na sekunde. Z mov 1080i/p sie nie spotkalem, ale formaty avi,mpg, wmv 1080 odtwarza przy o wiele mniejszym wykorzystaniu proca niz inne programy. Program ma swoje kodeki wystarczy go sciagnac i od razu dziala.

1080i to tak naprawde 540 lini w pionie, ale wyswietlanych w 60 ramkach, co daje zludzenie 1080 linii. Teoretycznie 1080p to 1080linii wyswietlanych w 60 ramkach - taki sygnal powinien wysylac nadajnik do odbiornika HDTV - jak to jest w przypadku odtwarzania tych plikow na monitorze komputera to przyznaje sie, ze nie mam zielonego pojecia :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ten trailer był w rozdzielczosci 1280x720 i tnie starsznie :|. Prosze o jakies kodeki albo playera na PMa, na ktorych 'moh_a_e32006_hd.mov' (z gamershella do zassania') bedzie dalo sie ogladac, bo w tym momencie sie zalamalem, juz mam za slabego kompa do filmow ;x?
Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

a ja puszczam sobie tego trailerka i ruszam myszka i naciska klawisze funckyjne tak ze mam symulacje gry

praktycznie mozna powiedziec ze gram w demo

mam 25fps i jest naprawde niezle niesadzilem ze na moim starym gf2mx400 ta gierka rusza a tu prosze niespodzianka

:lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee o co ci chodzi ? :blink:

o to, ze chłopak pracuje na range "forumowy troll" i jak widać dobrze mu idzie. Jeśli to przyjmiesz do wiadomości, to juz nie bedziesz musiał żadnych pytan zadawać - wszystko jest juz jasne ;)

 

Ja wysyłam raporty i juz sie nie cackam. Wyraznie pisze bzdury/prowokacje i zasmieca topici powodujac tylko zamęt. Na takich tylko raport.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... A już myślałem, że z E3 wyciekła jakaś beta... :-(

chyba nie miało co wycieknąć, bo o ile się orientuje, to nie było wersji grywalnej na E3, ale moge sie mylic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsole European Assault jest juz od dawna.

dokladnie. Rising Sun to tez nie jest odpowiednik Pacyfic Assault, a Frontline to nie Allied Assault. To są inne gry, a na konsole wychodzą zupelnie inaczej niz na PC. Czasem korzystaja z podobnych plansz i to all. Zresztą, na playstation Medal of Honor wychodziło dużo dużo wczesniej niż na PC. Ja sie zastanawiam, czy wiekszość sobie zdaje sprawe, ze wlasnie MOH, to gra z konsolowym rodowodem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ja sie zastanawiam, czy wiekszość sobie zdaje sprawe, ze wlasnie MOH, to gra z konsolowym rodowodem? ;)

No to zaraz sie zacznie burza w szklance wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. Rising Sun to tez nie jest odpowiednik Pacyfic Assault, a Frontline to nie Allied Assault. To są inne gry, a na konsole wychodzą zupelnie inaczej niz na PC. Czasem korzystaja z podobnych plansz i to all. Zresztą, na playstation Medal of Honor wychodziło dużo dużo wczesniej niż na PC. Ja sie zastanawiam, czy wiekszość sobie zdaje sprawe, ze wlasnie MOH, to gra z konsolowym rodowodem? ;)

Dziękuje za info. Sądziłem, że European Assault będzie na PC, ale jak widze się przejechałem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

I znow kazdy mowi co innego o premierze.Kiedy w koncu takowa jest?? PS - znow malutki szoczek :D Prawie jak te 3 screeny crysisa :)

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spójrz na kanciatość koła

 

 

 

w pre-renderze było by takowe koło dużo okrąglejsze

 

 

 

kierownica, lusterko też kanciata jest

 

 

 

oraz za skomplikowany ten jeep to nie jest, tekstury ma wysokiej rozdziałki dobrze dobrane, ot co

 

 

 

a samolot w tle, po blurze delikatnym jest

 

 

 

taka jest moja opnia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...