Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Ulalal ładnie to wygląda. MOH zawsze trzymał wysoki i w miarę dobry poziom. Oby było podobnie. Zazdroszczę konsolowcom :)

 

nie zawsze ;)

MoH Breakthrough był delikatnie mówiąc kiepski

nie zazdroście i nie narzekajcie tylko spokojnie czekajcie - poza tym do premiery PS3 i tego Medala to chyba jeszcze daleka droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

hmmm z tego co pamietam to ps3 bedzie mialo mozliwosc podlaczenia myszki + klawiatury. Juz nawet XboX ma taka przejsciowke, kiedys na wp.pl pisalo

do PS2 mozna podlaczyc myszke od PC i grac sobie radosnie w takie tytuly jak Half Life, Killzone, MOH:PA (nie wiem jak European Assault, bo tego nie mam)

co ciekawe teoretycznie tylko gry majace zaimplementowana obsluge myszki myche obsluguja (teoretycznie tylko myszke Sony), ale w praktyce dziala kazda myszka (chocaz dzialaja tylko dwa przyciski). ale troche dziwnie sie steruje jedna reka padem i druga myszka ;) (klawiatura mi nie dziala po podlaczeniu do PS2 :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CoD 2 grafika tez nie powala ,a tnie na DX9 i to mocno. To kwestia samego silnika i jego dopracowania, a tu na tych skanach z MOH widac ze grafa niczym takim nie zachwyca... Fakt ze ten zolnierz a konkretnie jego mimika twarzy wyglada niezle ,ale reszta wydaje sie byc taka sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za granie w FPP bez myszki? bez sens, chyba pozostaje tylko ogladanie obrazkow i przycisk do przodu

Muszę się odezwać bo już nie mogę czytać takich wypowiedzi. Zanim kupiłem komputer miałem PSX i PS2. Na tych konsolach przeszedłem kilka gier FPP (MOH, MOH:U, MOH:F, RTCW, Bond'y) i grało mi się bardzo dobrze bez żadnych problemów. Po kupnie PC niewyobrażałem sobie jak można grać w takie gry na klawiaturze, ale byłem zmuszony i po tygodniu grania nie miałem już problemów. Krótko mówiąc niech Ci co sobie niewyobrażają gry bez myszy i klawiatury, wywalą klawiatury na tydzień z domu i zmuszą sie do gry padem a przekonają się, że jednak się da i to całkiem nieżle. Sorry, że nie w temacie ale musiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

harryt zgadzam sie z tobą w 100%, tak samo po psx'ie na pc przeszedłem i sie nie umiałem przyzwyczaic, a teraz znowu odwrotnie, taka jest kolej rzeczy, no ale grajcie w platwormówke albo jakiegos tekkena na klawiaturze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to coś nowego :D już nawet nie ma gadki o podłączaniu klawy i myszy do konsoli

teraz widze że bez tego można sie obejść :mrgreen: :lol:

interesujące :roll:

 

jaki by ten medal nie był i tak wszyscy będą w niego grali, tak już jest

każdy rozpoznaje ten tytuł

ludzie przymkną oko na wady i będą sie rozkoszować grą

 

P.S. gdzie jest ta fotorealistyczna grafika z pokazów next genów :?:

takie gadanie, że dopóki programiści nie nauczą sie wykorzystywać możliwości tych pudełek to gry nie będą takie piękne

a pewnie kiedy już będą gry z taką grafiką to za niewielkie pieniądze bedzie można sobie pc zupgradować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w tym "Medalu" będziemy spadochroniarzem z 82 Dywizji Powietrznodesantowej. 82 i 101 dpd brały udział w operacji Overlord w Normandii oraz w operacji Market-Garden. I tu mam pytanie czy w tym artykule co zapodał Nierealny jest coś szerzej napisane w jakich operacjach/misjach będziemy brali udział ?? Przy moim angielskim tłumaczyłbym ten tekst cały dzień :D A tak przy okazji to szkoda że nie będzie 101 dpd jest bardziej znana (BiA, Kompania Braci, CoD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w tym "Medalu" będziemy spadochroniarzem z 82 Dywizji Powietrznodesantowej. 82 i 101 dpd brały udział w operacji Overlord w Normandii oraz w operacji Market-Garden. I tu mam pytanie czy w tym artykule co zapodał Nierealny jest coś szerzej napisane w jakich operacjach/misjach będziemy brali udział ?? Przy moim angielskim tłumaczyłbym ten tekst cały dzień :D A tak przy okazji to szkoda że nie będzie 101 dpd jest bardziej znana (BiA, Kompania Braci, CoD).

Ojej :P

 

Operacja Husky, lipiec 1943 - tu zaczyna się gra :)

Operacja Neptune - Ci co przeżyli zrzut w Husky, czyli i nasz bohater :)

Operacja Market Garden - przejęcie mostu

Operacja Avalanche - atak wśród starożytnych ruin w Salemo

Operacja Varsity - przejście przez rzekę Rhine

 

:>. To tyle co wymienione z historii. Nie będę opisywał szczegółów :) bo nie mam czasu, ale obiecuję że w "łykend" to przetłumaczę i zapodam.

Ogólnie, jest napisane, że w przeciwieństwie do poprzednich części gdzie był np. słynne zdobywanie plaży, z widoku bohatera(żołnierza) przypływającego( :), nie wiem jak ta piechota się nazywa , morska ? :) wątpie, bo byli tam ładowani zwykli żołnierze ) to w tej częsci skupili się właśnie na dywizji powietrznodesantowej. Będzie dużo kluczowych misji, dzieki którym udało się obalić nazizm. A czemu dywizja 82 ? Skupili się na poszukiwaniu odpowiedniego bohatera dla gry, czyli zwykłego człeka, który w odpowiednim czasie i miejscu (czyli WW2 ) stał się bohaterem. Więcej w weekend :).

 

P.S. Oczywiście po tej zapowiedzi, mam niemałego smaczka na tą grę :)))) Jest szansa, że w końcu wywoła takie wrażenia jak pierwszy moh czyli aa :)))

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdobywanie plaż było ujęte w MoH i CoD 2 (amerykańska piechota zdobywała plaże Utah i Omaha, na pozostałych byli Brytyjczycy, tak mi sie wydaje), ale wojska spadochronowe również brały udział w Overlord (82 i 101) - lądowały one na tyłach plaży Utah przed natarciem na plaże wojsk lądowych. Była to chyba największa zaraz po Market-Garden operacja spadochronowa, więc powinna być zawarta w takiej grze. A tak na marginesie to jeśli kogoś interesuje ten przedział historii IIWŚ to polecam książkę Kompania Braci i mini serial o tym samym tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serial wypasiony chyba najlepszy w realiach WW2 no może zaraz po Alo! Alo! :)

mnie dziwi jeden fakt dlaczego w grach szczególnie w strzelankach nie ma praktycznie Polski?? fajnie by było tak zagrać ziomem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial wymiata. Szkoda ze go nie puszczaja znowu bo bym obejrzal raz jeszcze ..

 

Co do medala.W MOH :AA to dla mnie akcja na plazy w Normandii jest duzo slabsza niz ta w COD2 ,wogle MOH to dla mnie bardziej Arcade niz symulacja zolnierza. Tam czesto poruszamy sie sami ,a w COD 2 mamy non stop towarzyszy i i jest duzo wiekszy realizm walki :) Ale w MOH: PA juz to poprawili wiec jestem dobrej mysli o nowego medala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tylko wg taki medal:aa, czy nawet cod 1 i uo miały dużo lepszy klimatn iż cod2, nie zapominajmy o bia, też fajan gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serial wypasiony chyba najlepszy w realiach WW2 no może zaraz po Alo! Alo! :)

mnie dziwi jeden fakt dlaczego w grach szczególnie w strzelankach nie ma praktycznie Polski?? fajnie by było tak zagrać ziomem :)

W RTCW gramy B.J Blazkowiczem, synem polskich imigrantów. Nie jest to 100% Polak, ale zawsze coś :).

 

A co do Medala, pewnie będzie trzeba wymienić sprzęt, żeby w miarę przyjemnie pograć :(.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu nie pasuje. W tym medalu wcielamy się w rolę Boyda Taversa, czyli członka amerykańskiej 82. Jednak ze screenów (2 screena) co zapodał LPKorn3324 widać wyraźnie naszywke 101 dywizji. Chyba że ten gościu to nie jest nasz bohater.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie dziwi jeden fakt dlaczego w grach szczególnie w strzelankach nie ma praktycznie Polski?? fajnie by było tak zagrać ziomem :)

Fakt, kampania wrzesniowa lub zachod 1940 sa swietnymi tematami na gre - okresy generalnie malo znane, wiec mozna troszke pofantazjowac, a do tego obfitujace w wydarzenia.

 

Niestety, dla Anglosasow chyba zbyt trudne do przelkniecia bedzie, ze w obu tych kampaniach Niemcy bija, a nie sa bici ;) I nie da sie tam umiescic dzielnego amerykanskiego piechura...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Coś mi tu nie pasuje. W tym medalu wcielamy się w rolę Boyda Taversa, czyli członka amerykańskiej 82. Jednak ze screenów (2 screena) co zapodał LPKorn3324 widać wyraźnie naszywke 101 dywizji. Chyba że ten gościu to nie jest nasz bohater.

W takich grach to nie ma znaczenia,tu liczy sie grywalnosc i wczutka w klimat WW2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...