Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się uda pobrać w ciągu kilku godzin zapewne...

naprawdę?... :lol:

 

Co do gry, to już sie nie umiem doczekać demka :) , tyle teraz tego wyjdzie, nowe MOHA, crysis, bioshock, cod4 :D , ojj będzie w co grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę?... :lol:

 

Co do gry, to już sie nie umiem doczekać demka :) , tyle teraz tego wyjdzie, nowe MOHA, crysis, bioshock, cod4 :D , ojj będzie w co grać.

Chyba nie mozesz :>...

 

Co do giery, demo w czwartek za tydzien tak?

Czy tam singiel czy multi, wazne ze bedzie co przetestowac. Chodzi mi o grafe, i o sterowanie, jezeli bedzie nadal tak bardzo odlegle od cod1 i cod2, to watpie ze na dlugo usiade do tej gierki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek za tydzień yjdzie SP demo, później napewno Multi. Z każdym Medalem tak było. A co do grywalności, to wystarczy popatrzeć na filmiki, bo grywalnośC w multi zapowiada się naprawdę dobrze. Pozdrawiam. Odliczanie do udostępnienia dema znajduje się na stronie moh.ea.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chciałbym pograć, ale przeraża mnie ściąganie, a nie chce mi się czekać miesiąc na CDA.

co się tak żalisz w swoich postach. ja swojego czasu ściągałem po 4GB na łączu 256kbps i tragedii nie było ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek za tydzień yjdzie SP demo, później napewno Multi. Z każdym Medalem tak było. A co do grywalności, to wystarczy popatrzeć na filmiki, bo grywalnośC w multi zapowiada się naprawdę dobrze. Pozdrawiam. Odliczanie do udostępnienia dema znajduje się na stronie moh.ea.com.

A dokladniej tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chciałbym pograć, ale przeraża mnie ściąganie, a nie chce mi się czekać miesiąc na CDA.

Przestac narzekac, przy 1Mbit zassanie 1.5 GB demka to kwestia paru godzin (jeden megabajt w 8 sekund, reszte sobie policz :P ). Limitami nie musisz sie juz przejmowac, wiec nie widze, gdzie taka tragedia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ... możesz zmniejszyć detale. Ja tam ze spokojem podchodzę do nowego Medala. Co prawda w multi w MOH:AA nie grałem ,ale z pewnością spróbuje tego jakże dobrze zapowiadającego się mp... No i z pewnością single nie pogardzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek beda juz linki do dema tu i tam ;)

Licze ze sie nie zawiode ,ze naprawde bedzie mozna przechodzic jedna misje

na kilka sposobow .

Mam juz pomalu dosc LINIOWYCH first person shooters ,to bylo dobre

ale koncem lat 90siatych , za czasow Q1 Q2 i HL

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze ze sie nie zawiode ,ze naprawde bedzie mozna przechodzic jedna misje

na kilka sposobow.

Tja, raz z Mp40, raz z Thomsonem i raz biegnąc bez broni :> Wszystko wyjasni sie juz za kilkanascie godzin wiec zobaczymy czy ta nielinioowsc to tylko czcze gadanie czy tez fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb

 

W ktoryms Trailerze obiecywali ze mozna wyladawac w jednej z kilku lokacji

i tluc wroga za kazdym razem z innej strony .

To jest to na co czekam od lat , swoboda dzialania

a nie glupkowate chodzenie po sznurku

 

mogli by dac mapy 2x wieksze niz w takim BF2 64players

i mozliwosc ataku z dowolnej strony i w dowolny sposob

jak narazie taki BF2 jest dla mnie number one

niech sie inni ucza na tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawią się w sieci do dajcie tutaj linki, choćby na torrenty.

 

UPDATE#1

Na stronie http://www.ea.com/moh/airborne/index.jsp pisze, że pozostał jeden dzień do premiery dema na PC. Czyli gdzie indziej przedpremierowe mają tak?

Edytowane przez Denek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...