Skocz do zawartości
nrl

Medal Of Honor: Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie obadałem DEMKO.

Osobiście uwielbiam takie klimaty, więc już po pierwszym zerknięciu mogę powiedzieć, że bardzo chętnie zagram w całość :D. Co do prostoty gry i tępoty przeciwników, to muszę się zgodzić. Włączyłem od razu na Expert i większych problemów nie ma, oprócz zbierania kulek gdy FPS spada do 20FPS , o czym niżej:

Odpaliłem na razie z wszystkimi detalami na full w ustawieniach GRY, AA i AF mam wyłączone w panelu NVidii.

Na moim sprzęcie wyciągam przy ścianie 60FPS, podczas łażenia w domkach i małej walce ok. 40FPS. Przy rzeźni spada nawet poniżej 20FPS, więc gra na najtrudniejszym poziomie raczej jest mało sensowna.

Zaraz sprawdzę na średnich ustawieniach...

 

Zaskakująco lepiej nie jest. przy ścianie 75, 50 w domkach. Niestety spadki poniżej 20FPS dalej występują. Charakterystyczne doczytywanie w niektórych sytuacjach. Chyba niedostatek pamięci na grafie daje o sobie znać.

Ogólnie nie jest źle, ale będzie trzeba pomyśleć nad lepszą grafiką, gdy wyjdzie UT3 :D

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem. w sumie grało się fajnie, ale:

-gra jest lekko chaotyczna

-nie ma klimatu poprzenich medali

-grafika jest nierówna

-zdecydowanie za krótka, przeszedełm w 6h...

-za droga jak na patrz wyżej

 

popieram...zdecydowanie za krotka - z przerwami moze 8 godzin grania....jak sie wczuwasz to sie konczy.....mogli dac ze dwa razy tyle misji byloby super...fakt mozna poczuc sie jak na wojnie :))))momentami nie wiadomo zupelnie co sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej ilości klatek na sekundę [FPS] można się spodziewać przy maksymalnych ustawieniach na sprzęcie w stylu: AMD X2 5600, GF8600 GT Sonic +, DDR2 2048MB 800MHz ... ewentualnie ktoś z podobną konfiguracją - jest w stanie się wypowiedzieć jak ta gra u niego chodzi [FPS, ustawienia itd.] ?

Pytanie nadal aktualne.

 

Pozdrawiam, wyyzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nadal aktualne.

 

Pozdrawiam, wyyzy.

Dokładnej wartości Ci nie podam, ale płynnie będzie na pewno (jednak o AA raczej nie ma co marzyć; ewentualnie jakieś x2).

 

Grałem na 7800GTX, X2 3600+ i 2GB RAM - było dobrze (bez AA) ;).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nadal aktualne.

 

Pozdrawiam, wyyzy.

Jak dobrze wykręcona grafa to poleci 1280 i wsio full. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monolith pograłem trochę dłużej i rzeczywiście przeciwnicy widzą tylko nas!! nie było jeszcze takiej gry żeby to było tak widoczne. nawet czołg ma zawsze skierowaną lufę w nas lol

zaczynam dochodzić do wniosku, że jest to najgorsza część z tej serii, a demko tak mnie zachęciło :(

 

ps. jest możliwość wstrzymania oddechu przy strzelaniu z "lunety" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

Monolith pograłem trochę dłużej i rzeczywiście przeciwnicy widzą tylko nas!! nie było jeszcze takiej gry żeby to było tak widoczne. nawet czołg ma zawsze skierowaną lufę w nas lol

zaczynam dochodzić do wniosku, że jest to najgorsza część z tej serii, a demko tak mnie zachęciło :(

 

ps. jest możliwość wstrzymania oddechu przy strzelaniu z "lunety" ?

a widzisz. z tym czolgiem to rzeczywiscie smiesznie wyglada

 

naciskasz spacje podczas kukania przez lunete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nadal aktualne.

 

Pozdrawiam, wyyzy.

8600gt troche krecona

 

z postprocesing off mozna grac w 1280x1024 okolice 50fps

 

z postprocesing on juz lepiej dac 1024x768

 

 

w obydwuch wreszta na high

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małą uwagę odnośnie tzw "Skill Drops" W każdej mapce mamy do zaliczenia 5 lądowań, które wyznaczają wiszące w różnych miejscach mapy spadochrony.

Oto mój problem:

Jak zaliczyć wszystkie 5/5? Co mam się 5 razy dać zabić, żeby wylądować w tych miejscach? Wypróbowałem, po zabiciu zaliczyłem 2/5, ale chciałbym zauważyć, że jest jeszcze takie coś w grze, jak możliwość zdobycia MEDALU za przejście jednej mapy bez ŚMIERCI. Więc jakim cudem mam zaliczyć lądowania i przejść mapę bez śmierci, skoro w każdej mapie są te Bonusy ze spadochronami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

tylko, że ja gram na X0 :] i jakoś nie widzę takiej opcji :(

w kazdym badz razie bedzie to przycisk odpowiadajacy za skok, ale nie wiem jak sie to odnosi do klocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małą uwagę odnośnie tzw "Skill Drops" W każdej mapce mamy do zaliczenia 5 lądowań, które wyznaczają wiszące w różnych miejscach mapy spadochrony.

Oto mój problem:

Jak zaliczyć wszystkie 5/5? Co mam się 5 razy dać zabić, żeby wylądować w tych miejscach? Wypróbowałem, po zabiciu zaliczyłem 2/5, ale chciałbym zauważyć, że jest jeszcze takie coś w grze, jak możliwość zdobycia MEDALU za przejście jednej mapy bez ŚMIERCI. Więc jakim cudem mam zaliczyć lądowania i przejść mapę bez śmierci, skoro w każdej mapie są te Bonusy ze spadochronami.

Hehe... pewnie gra jest tak krótka bo masz przechodzić ją kilkanaście razy zdobywając wszystkie możliwe odznaczenia i skile. Twórcy widać jednak wszystko przemyśleli dbając o gracza by nie była przy tym zbyt długa.

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam spory problem. Jestem w ostatniej misji, wszystkie zadania mam zaliczone, z wyjątkiem jednego (na samym dole):

Dołączona grafika

Na mapce mam punkt gdzie niby mam sie udac, najnizej udalo mi sie zejsc tutaj:

Dołączona grafika

Jak mozecie zauwazyc, muze zejsc jeszcze nizej. Kłopot w tym ze nie wiem gdzie. W tym budynku jestem na najnizszym piętrze, na fotce za mną jest winda, moge zjechać nią na dół na dwór, lecz jak wychodze to z jednej strony juz niby wydaje sie ze ide w dobrym kierunku ale jest przede mną mur a na nim drut kolczasty. Kompletnie nie wiem gdzie mam iść. Pomoże ktoś? :) Z gory wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Pamiętam, że trzeba było przejść się do pokoju z dużym stołem i dokumentami na nim, a później skierować się do małej windy, którą zjeżdżało się do kanałów - nie pamiętam jednak jak do niej trafiłem; wydaje mi się, że postać sama do niej wchodziła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gra osobiscie bardzo sie podoba :). Troche slabiej niz CoD, ale nie jest az tak zle jak mowicie... Ale mam problem z polaczeniem w multiplay'erze... Z serverem polskim, nie wiem jak wlaczyc PB, i jak sie polaczyc z serverem, ktorego znalazlem w oku??

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jedną rzecz: da się w tej grze robić save'y??? Bo kur... dostaje jak po 30 min gry ktoś w końcu mnie zabije i znów wyskakuje z tego pierd.... samolotu ....

A po co save? Nie tracisz progressu gry po śmierci. Wyskakujesz, lądujesz tam gdzie zginąłeś (albo gdzie indziej ci pasuje) i dalej orzesz niemców ;).

 

IMO gdyby gra była dłuższa o jakieś 30-40% to byłby to bardzo dobry tytuł. No ale zawsze pozostaje HARD.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jedną rzecz: da się w tej grze robić save'y??? Bo kur... dostaje jak po 30 min gry ktoś w końcu mnie zabije i znów wyskakuje z tego pierd.... samolotu ....

 

Hehehehe, bolesne to jest, szczegolnie ze jak wyzej ktos powiedzial, wszystkie lufy w tej grze sa skierowane w ciebie ;-)

No nie ma sejwow, to raczej typowe dla gier multiplatformowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu zacząłem na HARD, po przeczytaniu waszych komentów. Wszystkie bronie mam już na MAX w 4 mapach mam zaliczone lądowania. Gorzej z gwiazdkami. Mam 2 medale, za bronie i bez śmierci.

 

Mam jeszcze jedną uwagę... co za debil wymyślił to, że jak zginiesz, to prawie wszystkie szkopy się odradzają, jeśli nie wykonasz części zadania? Na dodatek, jak nie posuniesz się do przodu, to będą się mnożyć jak mrówki. To mi akurat częściowo na rękę, bo można sobie bronie podpakować :P.

 

Najciekawiej miałem w przedostatniej mapie tam, gdzie z ciuchci wyskakuje 2 tych masakrycznych rzeźników. Wszystko byłoby OK, gdyby później bezsensownie nie zginął. Zginąłem, rodzę się za kartonową skrzynią i tak:

- Rodzę się tylko JA, gdzie moja ekipa do KU$#$ nędzy???

- Za kartonem stoi ten czarny rzeźnik, napiernicza non stop i się zbliża.

- Po prawej ze schodów zbiega szkopek i obok schodków biegnie drugi.

- Z prawej, za drewnianymi skrzyniami czai się 2 szkopó/napiernicza prawie wprost we mnie.

- Bliżej z prawej koło frontu ciuchci biega sobie następnych dwóch szkopów.

- Zaś za ciuchcią idzie sobie drugi czarny rzeźnik... zbliża się...

Wyobraźcie sobie, że wyszedłem z tego cało... Fakt z 15 prób było, ale w końcu się udało :D:D:D

 

Gdyby ktoś miał podobny problem na HARDZIE, oto jak mi się udało ich wykończyć LOL:

Najpierw, jak najszybciej sprzątnąć 2 szkopów po prawej, najlepiej HS'y. Czarnego za skrzynką, widać tylko mu Head'a, więc wiadomo, co zrobić 4-5x HS.

Potem spierniczamy za biały filar, za nami i szykujemy czarną bombkę. 2-3 goniących szkopków powinno dostać od wybuchu w powietrzu :D.

Chowamy się i sprzątamy ostatnich. Potem czym prędzej wyciągamy czarną bombkę i rzucamy 2 pod nogi czernego rzeźnika, który właśnie zbliża się, żeby wyjść zza lokomotywy.

END... żyjemy idziemy się pod pakować w skrzynkach.

Zaznaczam, że metody, uciec gdziekolwiek bez wykończenia czarnego MASTERA, kończą się serią po plecach.

CIAO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektronek

 

jestem dokładnie w tym miejscu :] gra na tym poziomie na to istna komedia. Przeciwnicy odradzają się na naszych oczach lol żeby to było jeszcze raz, ale takie "akcje" są nagminne!! snajperzy nigdy nie chybiają :blink: to samo tyczy się reszty. Nasi kompani to istni imbecyle np. takie zachowanie to codzienność

 

Dołączona grafika

 

gra nie zasługuje na wyższą ocenę niż 6 gram tylko z sentymentu do poprzednich części :]

 

edit.

 

czarni masta pokonani :] na x0 to prawdziwe wyzwanie :-P Elektronek nie zauważyłeś jednej ciekawej rzeczy :D , że drugi szkopek po prawej zbiegający ze schodów prawie zawsze sam ginie :D chyba sie potyka i spada ze schodów ;)

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

drugi szkopek po prawej zbiegający ze schodów prawie zawsze sam ginie :D chyba sie potyka i spada ze schodów ;)

Zauważyłem HEHE. Ale mi akurat częściej trafiało się, że się nie potykał. Co do reszty wypisanych przez ciebie błędów to się zgadzam. Fakt, w mapie ze snajperami było ciężko, jedyne lekarstwo to się nie wychylać/HS zza ściany lub granacik w okienko i życzymy Wesołych Świąt :D. Czasami sprint pomagał, ja się tam inaczej nie poruszałem :P

Wiązałem z grą wielkie nadzieje, ale się zawiodłem. Gdyby nie wymyślili tego zaliczania lądowań spadochronem i gwiazdek za misje (im więcej razy zdychasz tym mniej dostajesz) To Wystarczyłoby każdą mapę przejść raz, nawet na Hardzie i wszystko byłoby zaliczone na FULL.

Na średnim, przejście zajęłoby mi kilka godzin, z zaliczeniem wszystkich PIERDÓW TOTALNA PORAŻKA!!!

W poprzedniej części już było naciąganie gry, ale w tej to przegięli na MAXA. Prostym kosztem oby jak najwięcej kasy złoić.

Teraz tylko modlić się, żeby COD było przemyślane i długie.

 

EDIT:

OK. właśnie przeszedłem to [ciach!]o, a nie GRĘ. Ostatnia misja, to była istna żenada/debilizm/kretynizm/itp. jeśli chodzi o poziom przeciwników (reszta gry też się łapie). Wysuń choćby rękaw 2x z tego samego ukrycia, zza jakiegokolwiek filaru/skrzynki i będzie cię to kosztować min 2, 3 paski życia. Albo śmierć, jeśli chodzi o czarnego rzeźnika. Jak przeciwnik cię już zobaczy to lufa cały czas w twoim kierunku. Zapomnij wtedy, że będzie on kiedykolwiek magazynek zmieniać, jak już zacznie walić to nie przestaje. Najlepszy sposób, żeby zabić czarnuchów>>> jak tylko zobaczysz nie chowaj się tylko wal ile wlezie, używałem broni z lunetką. Co za debil wymyślił takie pseudo utrudnienie? Rozumiem, żeby przeciwnicy mieli dobrą celność, ale bez przesady. Ja z maksymalnym przybliżeniem na snajpie muszę celować, żeby ich zabić, a oni ze zwykłego kałacha z drugiego końca wieży we mnie ładowali. PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli gra była robiona przez tą samą ekipę co inne części, to chyba im coś na mózg padło. Chociaż bardziej mi się wydaje, że było to robione na odwal się... ludzie i tak kupią ze względu na początek tytułu GRY.

O tym, że wszystkie lufy w twoim kierunku szkoda wspominać, a twoi niby pomocnicy to bardziej przeszkadzają, niż pomagają. Rzucają granaty jak debile i wchodzą wprost na linię strzału.

DNO DNO DNOOOOOOOOOO!!!!!!!!!

Mała dygresja: Cieszę się, że nie zrobiłem tego, co zrobiłby każdy miłośnik takiego gatunku :P

BTW: Tak dennego zakończenia to ja w życiu nie widziałem.

Jak dla mnie max ocena, to 3+ większość to i tak za grafikę.

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektronek, takie gry sie robi glownie do muli, wiec single sa teraz na 2 planie. Ja osobiscie jeszcze nie gralem, bo grafika mi na to nie pozwala ale juz czekam na nowa. Sam gram w MoHAA multi prawie 4 lata i powiem ci ze wszyscy z ktorymi gadalem mowia ze na multi gra jest bardzo dobra a singla nawet nie odpalali. Wiec widac ze teraz wiekszosc gier robi sie z wiekszym naciskiem na MP niz jak kiedys kiedy internet nie byl tak popularny na SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ta gra pasi, nawet bardzo... Single jeszcze nie przeszedlem bo wiekszosc czasuspedzam na serverach bez pB, bo nie moge na te z PB wejsc :angry:... Po prostu PB nie moge uruchomic... Takze dzwonie kolejny raz do EA za 5 minut, i ciekawe co znowu nowego wymysla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...