Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

8800GTS 640MB (630/1000)--C2D 3,8GHz--4GB XP SP2

wszystko na HIGH i cienie na MED [1680x1050] bez AA

w samolocie kaszana 12FPS ;/ ,później 24-40FPS z przewaga 27 i nawet przy 24FPS nie czuć przyciachów .Miejscami można się poczuć jak na wycieczce po wyspie, opad szczeny . :unsure:

do posiadaczy XP i Visty :rolleyes:

zapodajcie screeny dla porownania :D

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko sciagniete ,pierwsze testy jak najbardziej pozytywne

Wszystko na Medium detali - 1024x768 tylko Audio na High

Framerate od 30 do 70 fps , podczas smigania po wyspie zazwyczaj 45 fps

 

Sprzet X2 2752MHz Radek 1900xt

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dodac nalezy ze Audio 3D dziala cacy , mam sluchawki 3D Speedlinka ( 6glosnikow )

i smigajac po lesie wyraznie slychac dzwieki z tylu

 

Ciekaw jestem czy moj C2D6750@3623MHz da jakiegos widocznego kopa wzgledem X2

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już po...

 

jako że noc i tak już zarwana pobawiłem się ustawieniami. Wybrałem sobie jeden savepoint - ten z którego się rusza na plaże. Procedura testu zawsze taka sama. Rozglądam się o kółko po dzungli, idę do urwiska, zerkam przez lornetkę (to zawsze zabierało moc w FarCry - tu też), strzelam z daleka w beczki (wybuch) i schodzę na dół, grzejąc do towarzystwa soczystą serią. Pętla 60 sekund, zmiana rozdzielczości i detali.

 

 

Wyniki DX10 (konfig z podpisu, ostatnie stery, Fraps 2.92, min max avg)

1920x1200 ALL HIGH 5, 16, 11.783

1920x1200 ALL MED 9, 29, 21.700

1680x1050 ALL HIGH 6, 21, 15.383

1680x1050 ALL MED 13, 33, 24.750

1280x1024 ALL HIGH 13, 25, 20.200

1280x1024 ALL MED 16, 39, 29.600

1024x768 ALL HIGH 18, 39, 28.367

1024x768 ALL MED 20, 54, 38.867

800x600 ALL HIGH AAx4 20, 42, 31.167

 

W sterach NV wymuszone AFx16. Bez tego 0,5 fps więcej.

Mi najlepiej się grało w 1680x1050 MED bo ładnie skaluje obraz do panoramy. W innych rozdziałkach już tak ładnie nie wygląda.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie gralem w to demo prawie 1.5h!! To sie nazywa demo ;) Ogolnie gram 1280 wsio na high oprocz shadows i shaders ktore mam na med i wyciagam wedlug frapsa od 20 do 35fps. Zazwyczaj jest ok 25 i da sie spokojnie przy takich ustawieniach o dziwo grac. Niestety dajac shadersy na med tracimy duzo z grafiki. Niestety z 25fps robi sie 17 po wlaczeniu shaders na high. W 1024 grafa stanowczo przyspiesza problem tylko taki ze jakos dziwnie wyglada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniał ktoś stery na te zoptymalizowane pod Crysisa ? (ForceWare 169.01)

 

P.S Fajnie by było jakby ktoś z podobnym sprzetem do mojego wypowiedzial sie na temat działania gry :) (O ile jest taka osoba)

Graty w sigu :D

Edytowane przez Veron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila jeszcze troche testowalem 1024 wsio High oprocz shadows i fizy i bylo nawet ok jedynie na LCD 1024 to porazka. Wszystko jakies takie rozmyte. Ogolnie gra mi sie bardzo spodobala i czekam na fulla ;) ... no i jakies stery od ATi pod Crysisa ;)

 

Ogolnie z tego co widzialem to jezeli chodzi o grafike to jest to najlepiej wygladajaca gra jaka kiedykolwiek wyszla. 1280 wszystko na high wbija w ziemie, a co dopiero veryhigh. Malkontenci ktorzy twierdza ,ze ta gra jest cienko zoptymalizowana sa chyba niespelna rozumu. Tyle rzeczy ile tam jest... swiatlo, tekstury, cienie prawie od wszystkiego... woda, dynamiczna pogoda, AI, niesamowicie rozlegly teren i wiele innych pierdół. Wydaje mi sie, ze i tak trzeba poklony bic crytekowi, ze ta gra tak chodzi. Pamietam jak wyszedl Farcry i na moim 9500pro gralem chyba z gorszym frameratem niz teraz gram w crysis na karcie z podobnej polki, a wtedy najlepsza karta byla 9800xt ;)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosto z placu boju ;) , 1280x1024 pod xpekiem czyli dx 9 wszystko high bez aa i jest dobrze !!!! Gra wygląda masakrycznie . Nie wiem jak oni to zrobili , ale dobrze , że jeszcze ktoś umie zadziwić oko.Fizyka KOZAK!Grafika KOZAK!Muzyka KOZAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra pod xp chodzi bardzo dobrze.

natomiast pod vista, problemy, zawieszanie sie w menu, mial ktos podobny problem?

na xp testowalem 1920x1200 bez aa , af16x i spadki do 20fps, ale gralo sie calkiem plynnie....

grafika rewelacja,dzwiek rewelacja...

 

stery 169.01, vista x64 ultimate.

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się raz zawiesiła na twardo pod Vistą 32bit.

BTW: czy przy instalacji nie mieliście komunikatu o konieczności zainstalowania jednej ważnej poprawke w Windows Update? Ja miałem ale nie jestem w stanie tego zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w koncu demko ktore skutecznie zacheca do kupna gry,w tym wypadku Crysis'a. Gralem na Delta, szybko mozna pasc jesli sie nie pomysli,czy nie zaplanuje akcji. Zadaza sie czasem ze wybuch nie alarmuje koreanczykow w poblizu. Gralo sie bardzo przyjemnie.

 

Grafa najlepsza jak w tym roku widzialem w grach.

1024x768

AF 16

AA 0ff

All High

Stery 163.75 , High Quality

 

Czasem zwolni ale z 80% czasu wpelni grywalny framerate. Najwiekszy spadek na ostatnim przerywniku przy statku.

 

Czekam na full'a bo zapowiada sie wszysko bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Pytanie do tych co grali w BeteMP - zauwazalne zmiany czy bez?

Generalnie z postow na razie widze, ze SP moze miec ogromna miodnosc rozgrywki.

Ktos tu nazekal na 10h game-play :?: :lol2:

zauwazalnie jest lepiej niz becie MP, i to lepiej przez duze L.

 

nie wiem po ktorych postach widzisz ta miodność :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

zauwazalnie jest lepiej niz becie MP, i to lepiej przez duze L.

 

nie wiem po ktorych postach widzisz ta miodność :P

Zgadzam się u mnie beta też chodziło gorzej o wiele.

 

Wrzućcie flare do wody! Świetny efekt. Już myślałem, że złapie ich na niedociągnięciu, że pod wodom dym będzie leciał a tu bąbelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ustawiłem wszystko na Very High i 1680x1050 (liczyłem że mój komp podoła :wink: ) ale zobaczyłem taki pokaz klatek że musiałem kompa zresetować. Drugie podejście to 1280x1024 i wszystko na High. Jest lepiej ale dalej tnie. Trzecie podejście to 1024x768 i wszystko na medium (bez AA) i da się grać ale gierka wygląda jak Far Cry :? Czy mógłby ktoś z podobnym do mojego konfigiem powiedzieć jak mu chodzi i na jakich ustawieniach ? Byłbym bardzo wdzięczny. Tak wogóle to gierka mi się wywala (pod Vista 32bit) i nie pomogło zainstalowanie dedykowanych sterowników. Gierka mi się bardzo spodobała no ale żebym mógł jeszcze jakoś normalnie pograć :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowal ktos na SLI? dziala SLI w tej grze?

na viscie sa jakies problemy, gra sie zawiesza. instaluja mi sie poprawki wszystkie jakie sie pojawily, moze to rozwiaze problem z zawieszaniem sie gry.

Crytek pisał gdzieś na forum że sli w demku nie działa podobnie z quad core, sp_demo wykorzystuje na razie tylko 2 rdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdziałka 1280x1024 wszystko medium. Podkręcona 7900GT daje spokojnie radę. Sterowniki 73.71 a więc nieoptymalizowane na tą grę. Gra niezbyt obciąża 4 rdzenie procka. System XP SP2.

Dołączona grafika

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...